השאלת קלפים

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
Moshe
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

השאלת קלפים

שליחה על ידי Moshe »

עקב מצבים בעלי חוסר נועם של עד-כה מחלק מהשחקנים שהשאילו ממני קלפים לטורנירים והצורך לדרוש אותם בחוסר נועם - אני מפסיק להשאיל לשחקנים קלפים לטורנירים.
במקרה האחרון אירע מצב שבו איחרתי לטורניר עקב שיחת טלפון בהולה של שחקן מקורב שביקש להשאיל קלפים שנידרשו לו.
נחלצתי לעזרתו ובעת סיום הטורניר כשיצא לכיוון הבית והיה נימהר ביקשתי שישיב את אשר הושאל לו.
השחקן בא בטענה כי הוא ממהר והציב לי מצב שהקלפים בתיק ושיש בכוונתו להמשיך להשאיל את הקלפים מבלי שביקש קודם את רשותי.
המצב אילץ אותי לנבור לו באלבום שהיה פתוח ולבצע החלפה מתוך רצון להיפטר מהבנאדם ובאומרי בליבי "שיתקע לו" ,בעת שבירכתי עליו "קדיש".

צר לי אך עייפתי מלהשאיל קלפים לטורנירים ומאסתי להיות רצוץ לפני הטורניר ולהיות תמיד האחרון שמאחר לרשום את הליסט שלו.
קיים בי רצון עז להפסיק עם המג'יק בגלל שתחביב צריך להיות משהו שאתה נהנה ממנו. כל הדאגות של לפני הטורניר עבור שחקנים אחרים והדאגות והעצבים של לרדוף אחר אשר שייך לך הוציאו ממני את החשק,
עם כל השימחת חיים שבי כאדם.
ברגע שאתה נהייה מוטרד מהתחביב שלך אתה מחפש תחביב אחר. לכן כדי שאמשיך לשחק מג'יק אני מעדיף שעם כל הצער - לחדול מהשאלת קלפים לאחרים. לא נעים בכל טורניר לחוות שוב ושוב את אותו המיקרה.

ולשחקן המפוקפק שניסה לקחת ממני בעורמה את אשר השאלתי לו. - תדע שיש עוד שחקנים נוספים שחושבים שכאדם אתה צריך להישתנות.
אם אתה שואל מי אתה- אתה השחקן שנוסף לרשימת החסימה שלי בפייסבוק.

עמכם הסליחה,
משה
Nairus
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

Re: השאלת קלפים

שליחה על ידי Nairus »

משה, את הלקח הזה למדתי ממזמן, מעגל השחקנים שאני משאיל להם קלפים או דקעם יחסית מאוד מצומם, אבל קיים, אנשים אלו הם גם חברים טובים.
זו לא אמורה להיות סיבה להתרחק מהמשחק, אלא סיבה שלא להלוות לאנשים קלפים, שהם חלק מאוסף שאתה ורק אתה השקעת בשבילו.
זה מה שהופך אותך לאספן ולא רק שחקן, בעיני, מי שרוצה קלפים שיקנה אותם, וזו ראייתי כאספן ושחקן.
בהצלחה עם איסוף הקלפים חזרה!
ניר.
אני לא סובל מסכיזופרניה, אני נהנה ממנה...
ziv
MTGil Wizard

שליחה על ידי ziv »

http://www.mtgil.co.il/viewtopic.php?f= ... 7%95%D7%94

סתם משהו שקרה לי
מתחבר לגישה
אפילו שזה יפגע גם בי
Moshe
MTGil Wizard

שליחה על ידי Moshe »

בצורה כלשהי אני שמח שמבינים אותי. צר לי שיש עוד אנשים שניכוו ממצב דומה.
אני לא מבין את ההתנהגות של השחקנים חסרי האחריות.
יסכימו איתי או שלא, אלה שחוו את ההרגשה של רדיפה אחר הקלפים. - זו סטירת לחי מצולצלת בכל פעם שאפילו שחקן אחד מזלזל, שלפעמים משכיחה לך את כל התודות שקיבלת על שהשאלת.

מעתה והלאה אני מתכוון להגיע לטורנירים בכייף שלי ובשלווה. אולי אפילו אספיק להתרווח לי על קפה ומאפה בארומה לפני כן.
אני יודע שזה יפגע גם בי כשאבקש להשאיל קלפים. אבל תמיד ידעתי להתמודד עם המצב שכשאין אז מסתדרים עם מה שיש.
ובעניין השחקן הערמומי - פחות שיט-ראר באוגדן שלי.

משה
Krosan
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Krosan »

משה יקר אני מבין על ליבך
אני והשותף שלי גם לא מלווים לאנשים קלפים למעט למקורבים אלינו מאוד גם בעקבות תקלות שהיו בעבר.
שוב אני יצדיק את ניר שאין שום סיבה שתפסיק לשחק בגלל אנשים כמו האיש הספיציפי הזה.
תמשיך להנות מהתחביב שלך וממה שאתה אוהב ואנשים צריכים להבין שהם צריכים להשיג את הקלפים בעצמם ועם הם רוצים להשאיל שיודיעו לפחות 3~4 ימים מראש.
אני כבר מזמן מתעלם טוטאלית מאנשים שמבקשים ממני קלפים אפילו 24 שעות לפני הטורניר, שלא נדבר על בוקר הטורניר....
מה?
Im O.K
PNINIM
יצירת קשר:

שליחה על ידי Im O.K »

Krosan כתב:משה יקר אני מבין על ליבך
אני והשותף שלי גם לא מלווים לאנשים קלפים למעט למקורבים אלינו מאוד גם בעקבות תקלות שהיו בעבר.
שוב אני יצדיק את ניר שאין שום סיבה שתפסיק לשחק בגלל אנשים כמו האיש הספיציפי הזה.
תמשיך להנות מהתחביב שלך וממה שאתה אוהב ואנשים צריכים להבין שהם צריכים להשיג את הקלפים בעצמם ועם הם רוצים להשאיל שיודיעו לפחות 3~4 ימים מראש.
אני כבר מזמן מתעלם טוטאלית מאנשים שמבקשים ממני קלפים אפילו 24 שעות לפני הטורניר, שלא נדבר על בוקר הטורניר....
השותף שלי, ההוא מעליי שם, צודק לגמרי. (סתם אורי כפרה עלייך אהבה שלי :sun: )
אני חושב שבכל תחביב ובייחוד בתחביב כמו מג'יק שהוא משחק אספני, האספנות והנכס היא חלק בלתי נפרד מהכיף לפעמים אפילו יותר מהמשחק עצמו מבחינתי, זו התעסקות שאני נורא נהנה ממנה.
כל טורניר מחדש אני ואורי מוצאים את עצמנו מקבלים הודעות משחקנים שמבקשים שנלווה להם קלפים, לרב אנחנו באמת משתדלים להיות נחמדים ולעזור אך לפעמים אנחנו מסרבים בנימוס כי זה מרגיש לנו לא פייר, אני ואורי משקיעים המון כסף וזמן באוסף שלנו ומבחינתינו זה הבייבי שלנו.
בשורה התחתונה - אני חושב שמי שאין בו את הרצון לשים את המינימום השקעה בשביל דק או קלפים מסויימים שהוא צריך/רוצה שיחפש תחביב אחר או שיגיע רק לאירועי סילד.
מג'יק זה תחביב יקר ללא שום ספק ומי שרוצה לשחק אין מה לעשות צריך גם להשקיע ועם כל הכבוד לאנשים בקהילה הזו שאני מאד אוהב - אין בי שום רצון להיות ספק קלפים ולהרכיב לאנשים דקים.
הכל טוב ויפה עם להלוות קלף פה קלף שם, אבל מאז ומעולם אני זוכר שבקהילה בארץ רב השחקנים היו מבססים את הדקים שלהם על הלוואות מאנשים - וזה לא אמור להיות ככה.

בקיצור משה אני לגמרי איתך - מי שרוצה לשחק מג'יק שישקיע את המינימום בשביל שתהיה לו דק שהוא יוכל לשחק איתה.
וברור שאתה לגמרי לא חייב להלוות קלפים אם אתה לא מעוניין.
SHOW TIME !
שלח תגובה