דיון: מה הקלפים הכי טובים שקיבלתם בפרי רליס?

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
MrSpicyShot
MTGil Apprentice
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

דיון: מה הקלפים הכי טובים שקיבלתם בפרי רליס?

שליחה על ידי MrSpicyShot »

אז אחרי שהסתיים הפרי רליס (למרות שיש עוד אחד מחר), מה הקלפים הכי טובים/נדירים שקיבלתם?
אצלי זה היה Gideon, Ally of zendikar.
תמונה
היה גם מישהו בשולחן לידי שקיבל שני planeswalkers ואם אני לא טועה אחד היה הפרומו.
ועוד אחד שקיבל dual land foil מהexpedition. אני לא בטוח שזה היה foil אבל אני די בטוח.
אז היו קלפים מאוד מעניינים באירוע, מעניין מה אתם קיבלתם :lol:
BurningOak
MTGil Apprentice

Re: דיון: מה הקלפים הכי טובים שקיבלתם בפרי רליס?

שליחה על ידי BurningOak »

כל האקספדישן לנדס הם פויל, אין לא פויל וכן פתחו כזה...
אני התבאסתי לא פתחתי שום דבר ששווה שקל (הגזמה, שקל או 2 הם כנראה שווים ביחד... אבל זה bulk rares), למעשה אני די בטוח שהbasic lands שווים הכי הרבה, הם שווים איזה שקל ויכול להיות שיעלו ל3 שקל בתוך כמה שנים ויש לי 6 כאלה כי פתחתי 6 בוסטרים, מדהים!

לא שזה הפריע לי להגיע למיקום סביר ולקבל קצת פרסים שזה נחמד, רק בא להדגיש שזה שלא פתחת פצצות או שהפצצות שלך לא בצבע הנכון לא אומר שאי אפשר להצליח לפחות בערך.

בכל מקרה טוב לראות שלמרות שלא הלך לך כל כך עם הטורניר עצמו, הלך לך מעולה עם הקלפים שפתחת, זה תמיד כיף.
כבר הרבה זמן האמת שאני לא פותח שום דבר נחמד, פעם אחרונה שפתחתי דברים טובים הייתה שנה שעברה בkhans of tarkir, מי יודע אולי המזל ישתנה בקרוב ואני אפתח 6 אקספדישן לנדס.
אפשר לחלום לא?
MrSpicyShot
MTGil Apprentice

BurningOak כתב:כל האקספדישן לנדס הם פויל, אין לא פויל וכן פתחו כזה...
אני התבאסתי לא פתחתי שום דבר ששווה שקל (הגזמה, שקל או 2 הם כנראה שווים ביחד... אבל זה bulk rares), למעשה אני די בטוח שהbasic lands שווים הכי הרבה, הם שווים איזה שקל ויכול להיות שיעלו ל3 שקל בתוך כמה שנים ויש לי 6 כאלה כי פתחתי 6 בוסטרים, מדהים!

לא שזה הפריע לי להגיע למיקום סביר ולקבל קצת פרסים שזה נחמד, רק בא להדגיש שזה שלא פתחת פצצות או שהפצצות שלך לא בצבע הנכון לא אומר שאי אפשר להצליח לפחות בערך.

בכל מקרה טוב לראות שלמרות שלא הלך לך כל כך עם הטורניר עצמו, הלך לך מעולה עם הקלפים שפתחת, זה תמיד כיף.
כבר הרבה זמן האמת שאני לא פותח שום דבר נחמד, פעם אחרונה שפתחתי דברים טובים הייתה שנה שעברה בkhans of tarkir, מי יודע אולי המזל ישתנה בקרוב ואני אפתח 6 אקספדישן לנדס.
אפשר לחלום לא?
אם כבר הזכרת את הbasic lands שקיבלו בבוסטרים.
חייבים כאלה כדי לשחק בstandard? ואם כן, אז אתה חושב ששוה להשקיע בbattle for zendikar fat pack?
BurningOak
MTGil Apprentice

שמע בסטנדרט כמעט תמיד משחקים הרבה אדמות מיוחדות כאילו non-basic, כמו אדמות אחרות שאולי קיבלת בבוסטרים ואדמות בסיסיות בכזה מיקס.
עכשיו, אם אתה רק רוצה אדמות, בכל סט אחר, בכ-ל סט אחר אנשים יותר משמחים לזרוק על שחקנים חדשים את החתיכת קרטון הלא מועילה שנקראת אדמה בסיסית שנפלה עליהם.
הסט הזה מיוחד כי האדמות ממש יפות עם ציור על כל החתיכת קרטון.
אז אם אתה רוצה מלא אדמות יפות, תקנה פט פק אבל אם אתה רוצה סתם אדמות תפרסם פה בקשה פשוט לקראת איזשהו טורניר שתגיע אליו, גם אם זה סתם פריריליס או דראפט או משהו, תבקש סתם אדמות, לכל מי ששיחק מספיק זמן יש בבית ערימת אדמות שאין לו מושג מה לעשות איתה שמספיקה לכל דק שהוא רק יכול לרצות ועוד קצת.
בשביל סתם אדמות עזוב אותך פטפק.
אגב השווי שלהן כרגע הוא שקל, זה אומר שאם אתה קונה מאיביי (כי לי אף אחד לא מסכים למכור אדמות פול ארט גם ביותר משקל... זה לא הערך זה פשוט אנשים אוהבים שיש להם קרטון יפה) אז אתה יכול לקנות בדיוק מה שאתה צריך (שזה בדרך כלל לא יותר מבוא נגזים 20 אדמות מכל סוג) בשקל לאחת, 20 * 5= 100 שקל, הרבה יותר זול מהפטפק ויותר אדמות מהפטפק.

אגב יש ביקוש די גדול לפטפקים, אנשים אוהבים קרטון עם ציורים יפים.
פשוט תשאל את עצמך "אני מוכן לשים 100 שקל בתמורה לציור יפה?" כן אז תקנה אדמות יפות של זנדיקר באיביי, לא אז תבקש מאנשים אדמות בסיסיות רגילות.
MrSpicyShot
MTGil Apprentice

BurningOak כתב:שמע בסטנדרט כמעט תמיד משחקים הרבה אדמות מיוחדות כאילו non-basic, כמו אדמות אחרות שאולי קיבלת בבוסטרים ואדמות בסיסיות בכזה מיקס.
עכשיו, אם אתה רק רוצה אדמות, בכל סט אחר, בכ-ל סט אחר אנשים יותר משמחים לזרוק על שחקנים חדשים את החתיכת קרטון הלא מועילה שנקראת אדמה בסיסית שנפלה עליהם.
הסט הזה מיוחד כי האדמות ממש יפות עם ציור על כל החתיכת קרטון.
אז אם אתה רוצה מלא אדמות יפות, תקנה פט פק אבל אם אתה רוצה סתם אדמות תפרסם פה בקשה פשוט לקראת איזשהו טורניר שתגיע אליו, גם אם זה סתם פריריליס או דראפט או משהו, תבקש סתם אדמות, לכל מי ששיחק מספיק זמן יש בבית ערימת אדמות שאין לו מושג מה לעשות איתה שמספיקה לכל דק שהוא רק יכול לרצות ועוד קצת.
בשביל סתם אדמות עזוב אותך פטפק.
אגב השווי שלהן כרגע הוא שקל, זה אומר שאם אתה קונה מאיביי (כי לי אף אחד לא מסכים למכור אדמות פול ארט גם ביותר משקל... זה לא הערך זה פשוט אנשים אוהבים שיש להם קרטון יפה) אז אתה יכול לקנות בדיוק מה שאתה צריך (שזה בדרך כלל לא יותר מבוא נגזים 20 אדמות מכל סוג) בשקל לאחת, 20 * 5= 100 שקל, הרבה יותר זול מהפטפק ויותר אדמות מהפטפק.

אגב יש ביקוש די גדול לפטפקים, אנשים אוהבים קרטון עם ציורים יפים.
פשוט תשאל את עצמך "אני מוכן לשים 100 שקל בתמורה לציור יפה?" כן אז תקנה אדמות יפות של זנדיקר באיביי, לא אז תבקש מאנשים אדמות בסיסיות רגילות.
אז אני לא מחוייב לשחק עם הfull art land של הסט בstandard?
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

הנה התשובה הכי מלאה שאני יכול לתת לך:
בכל פורמט (במקרה שלך זה Standard) יש רשימת קלפים שמותרים למשחק. מה שחשוב זה השם של הקלף. אם יש לקלף שם שמותר למשחק, אתה יכול לשחק את הקלף מכל הוצאה שבה הוא הודפס.
לא חשוב אם זה [card]Island[/card] או [card]Dispel[/card] (או כל קלף אחר), אתה יכול להשתמש בקלף פיזי שהודפס בכל הוצאה שהיא, כל עוד השם שלו ברשימת הקלפים המותרים.
BurningOak
MTGil Apprentice

לא.
תראה החוק אומר שבסטנדרט אתה יכול לשחק קלפים ממספר סטים מסויים אחורה (אני לא סגור מה זה עכשיו יעדכנו אותי שחקני סטנדרט אבל עד היום זה היה כל הסטים שיצאו השנה + כל הסטים שיצאו שנה שעברה לא כולל הcore set של שנה שעברה אם יצא כבר הסט הראשון שהוא לא core set של השנה הזאת)
ואז כל מה שהיה חוקי בכל התקופה הזאת - חוקי עדיין, למשל כרגע אתה יכול לשחק קלפים מkhans of tarkir, fate reforged, dragons of tarkir, magic origins וזנדיקר הנוכחי.

עכשיו זה כולל גם אדמות בסיסיות שכמה לא מפתיע יוצאות בכל סט וסט מאז ומעולם וכנראה לא יצאו מסטנדרט אף פעם.

חוק מאוד מעניין - אם יצא reprint של קלף, בין שזה אדמה בסיסית* שתמיד יוצא ובין שזה משהו יותר מעניין למשל evolving wilds שזה בעצם קלף מאוד ישן - אתה יכול לשחק איזה עותק שרק בא לך מאיזה סט שרק בא לך של הקלף הזה.
אז evolving wilds של זנדיקר המקורי - חוקי בסטדנרט בדיוק כמו זה של הזדניקר הנוכחי.
ואדמות בסיסיות של אלפא חוקיות בסטנדרט בדיוק כמו אדמות בסיסיות של זנדיקר.

*כוכבית של מאמר מוסגר זה שאני לא באמת יודע את התשובה לשאלה ההיפותטית, אם יפסיקו לעשות ריפרינט לאדמות בסיסיות באיזה שלב, האם הן יצאו מסטנדרט, לך תדע אולי ויזארדס יגיעו למסקנה שIsland חזק מדי.
MrSpicyShot
MTGil Apprentice

"Standard format uses the two most recently-released blocks, as well as the current core set. When a new block is launched, the oldest block rotates out of the list. The following card sets are currently permitted in standard format:"
מהאתר של wizards
BurningOak
MTGil Apprentice

כן אבל אין יותר core sets, אוריגינס הוא הקור האחרון.
אם זה ישאר 2 בלוקים וממה שאני מבין אנחנו גם עוברים לבלוקים קצרים של 2 סטים במקום 3 אז באביב משהו כזה כשיוצא הסט הראשון אחרי זנדיקר הבלוק של קאנס וכנראה גם אוריגינס עוזבים את סטנדרט.
זה מוציא קלפים מסטנדרט במהירות קיצונית.
אולי יעודכן ל3 בלוקים או משהו?
PopperThingi
Dragon Food

שליחה על ידי PopperThingi »

מהיום יהיו 3 בלוקים של 2 סטים כל אחד בסטנדרט, וכל סט גדול שיוצא ייגרום לרוטציה של בלוק אחד. לדוגמא, באביב כשייצא הסט הגדול שאחרי Oath of the Gatewatch (שזה הסט הבא) יוציא מסטנדרט את Khans of Tarkir ו-Fate Reforged. חצי שנה אחר כך ייצאו Dragons of Tarkir ו-Magic Origins, וכן הלאה.
הקיוב שלי ב-CubeTutor נסו בעצמכם!
שלח תגובה