W/U Scepter-Extended

בין אם זה קלף בודד או הקומבו הלוהט בשוק, חבילה תחרותית או משחק בין חברים זה המקום

מנהלים: Navidshi, kabanist

שלח תגובה
Tsabo Tavoc
Phyrexian General
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שליחה על ידי Tsabo Tavoc »

סביר, למרות שאתה ממש רוצה את המלאכית נגד הביטס, כך שממולץ לשים לפחות עוד אחת בבורד. ודרקון נגד קונטרול נשמע רעיון טוב נגד קונטרול
GothDude כתב:Even gills won't keep this thread from drowning in its own stupidity.
wake lord
Knight of the Black Lotus
יצירת קשר:

שליחה על ידי wake lord »

טוב בסדר עזוב מורפלינגים מלאכיות במקום ודרגון ר-ע
do the kirby dance with me!
(>")> <("<)
Storm Tyrant
Weather Manipulator
יצירת קשר:

שליחה על ידי Storm Tyrant »

in ur new deck only need two counters and i win for shure. wtf?
ROFL | trades ONLY by phone : 056-425293
itayhi כתב:nimrod pwnz j00, he's 1337, j0ure not, j0ure not zup3ri0r 47 411, muh4h4h4
ben
MTGil Wizard

שליחה על ידי ben »

אז ככה:
אם אתה כבר משחק דרקון ב-7 מאנה, שחק אקרומה ב-8 .

mana leak הופך מהר מאד לחסר תועלת, בגלל שהמשחק מגיע להמון אדמות. absorb הוא קלף הרבה יותר טוב לדק הזו (מנסיון), אפילו שאי אפשר לשכפל אותו.

אני עדיין לא ממש מבין מה יש ל raise the alarm לחפש שם, אולי אני צריך לראות את זה במו עיניי.

fabricate החוצה. enlightened tutor פנימה.
S_C_epter
The ScepterChant
יצירת קשר:

שליחה על ידי S_C_epter »

הטוטור יסתום לי את השליפה של האינסטנטים, ופבריקייט לא. הדרקון מצויין נגד קונטרול, אני כנראה אשאר איתו. למה? כי אקרומה מביאה לי אדמות ליד? לא. אקרומה חוזרת מהגרייויאד? לא. אל תגיד שאי אפשר להרוג אותה, כי הרמובל הכי שימושי שם זה אדיקט, שהורס כל דבר חוץ מהדרקון, שגם אם הוא מקונטר הוא חוזר לי ליד.
**עריכה: raise the alarm אחלה, עוד לא ראית אותו בפעולה, כי יצור אחד או שניים קל להרוג, אבל כשאני משריץ חיילים אז זה בעייה, במיוחד אם אני שם אותו על הספטר-אי אפשר לעשות הרבה...**
Master of Puppets כתב:גיחצי.
Orb כתב:"יאללה, דראפט".
Orb כתב: חארטה
Storm Tyrant
Weather Manipulator
יצירת קשר:

אז יש לך חיילים בשביל להגן על האקרומה מאדיקטים.
ד"א, עוד לא שמענו תגובה על הטענה שלי...
itayhi כתב:nimrod pwnz j00, he's 1337, j0ure not, j0ure not zup3ri0r 47 411, muh4h4h4
S_C_epter
The ScepterChant
יצירת קשר:

שליחה על ידי S_C_epter »

התגובה שלי הייתה שאיטרנל דראגון לא נהרס לתמיד אם הוא מקונטר, אני גם יכול להחזיר לך דייז על הקינטור, מי אמר שתשלוף אותו, ומי אמר שאני לא אתחיל ואוריד טומב תור ראשון? וגם אם תקנטר, תמיד יש עוד אחד...
Storm Tyrant
Weather Manipulator
יצירת קשר:

לא הבנת, בלי מדלינג מייג' אתה לא יכול לנצח, ואל תגיד לי אטרנל דרגון כי אתה מכניס אותו תור 7,אם לא שמרת מנה לספקטר, הוא תוקף בתור שמיני, והוא הורג אותי בתור 12, אני מנצח +- תור 6 ככה, אז מה שאני צריך לקנטר זה את המייגים, והמשחק שלי, אני יכול לקנטר גם את הorims chant, אם אתה יכול לשלם את הקיקר אני יכול לקנטר ( גם אם לא האמת...). זתומרת, מה שאתה לא שם על הספקטר אתה עושה את זה פעם אחת, אני מקנטר את זה פעם אחת ואת המייג'ים וניצחתי
ben
MTGil Wizard

שליחה על ידי ben »

הא? נמרוד אתה מדבר שטויות. הדק הזו מלאה בקונטרול לפחות כמו שלך. אם תקנטר את הספטר יבואו עוד, ובאותה מידה אני יכול לקנטר את הטוג.
S_C_epter
The ScepterChant
יצירת קשר:

שליחה על ידי S_C_epter »

הוא חושב שהוא יכול לקנטר את כל העולם... :)
Sir Psycho Sexy
Moderator

שליחה על ידי Sir Psycho Sexy »

לפי הדק ליסט הראשונה שראיתי פה (מכיוון שאתה לא נוהג לפרסם דק ליסט אחת וכל הזמן לעדכן אותה בפוסט הראשי, אני אקח את הראשונה שמצאתי), יש לך 6 Counterspells.

חבילת טוג משחקת עם 11 לפני SB, אחרי SB זה עלול לעלות ל17. זה אומר שאני מסוגל לקנטר תור ראשון Specter (גם אם אין לי כלום במשחק), ואני מסוגל לקנטר גם את השני ואת השלישי, ואולי אפילו את הרביעי.

הבעיה היא, שבשלב מסויים אני פשוט אבוא אם טוג ואעשה Double Wish, אביא לי איזה Mana Short וTutor, ארביץ בך Upheaval כשיש לי Spike ביד ואסיים את המשחק. אני -כן- מסוגל לקנטר לך את הכל.

וחוץ מזה, מי אמר שאתה מתחיל עם יד מושלמת שכזאת? אתה בקלות יכול להתחיל עם אדמה רגילה, ואז אתה פתוח לSpike שלי.

נניח שאתה משחק עם 10 קאונטרים- עדיין, Counterwars אני אנצח. ועוד שאלה- מה תעשה נגד תור ראשון Duress?

SPS
Tsabo Tavoc
Phyrexian General
יצירת קשר:

מנסיון, אתה צריך את הבריין בורסט נגד דורסים. המייג'ים חשובים מאוד לדק הזה. קאונטר ספל, ספייק ולאפס צריכים להיות הקאונטרים. אבסורב עולה שלוש ואת רוצה לעקב את המשחק החל מהתור השני, בנוסף שלאפס מעקב שליפה. אקרומה סובלת מאותה בעייה של אקסולטד, שהדרקון לא סובל ממנה.. והיא בעיית הרימובל.
GothDude כתב:Even gills won't keep this thread from drowning in its own stupidity.
ben
MTGil Wizard

שליחה על ידי ben »

בעיית הרימובלים נפתרת ברגע שיש לך raise the alarm

2. בגירסה שלי יש 10-12 ביטולים (אקסטנדד)

3. מלחמת ביטולים זה יכול להיות בלאגן, אבל עדיין לדעתי הסיכויים נוטים לכיוון הספטר דק
GothDude
Squirrley Wrath
יצירת קשר:

שליחה על ידי GothDude »

Umm.. Why is this deck not playing with Cunning wish; Which is just about the most highly abusable Scepter enhancer. Having problems with creatures? Fetch Terminate and start killing everything. Tinker pissing you off? Get a sideboarded Annul and deal with their processor and Masticore.
Hell, even Fire/Ice is insanely broken when used like this.
You light a man a fire, and he's warm for a night.

You light a man ON fire...and he's warm for the rest of his life
Tsabo Tavoc
Phyrexian General
יצירת קשר:

triesd fire\ice, figuered edict \ reprisal are better as removal. for draw brain burst is insan. trust me. as a secondery kill the brainfreeze is fuking amazing, afer all, the specter does counts.
S_C_epter
The ScepterChant
יצירת קשר:

שליחה על ידי S_C_epter »

האינסטנטים שאני משתמש בהם נבחנו אחרי המון ניסיונות של הדק, ואני לא רוצה להחליף אותם, כי הם הכי יעילים שיש, ואני לא מגזים. אם תמצא מישהו שהכין דק זהה לשלי עם אינסטנטים אחרים, הוא בחן אותה חודש וחצי, והיא הצליחה טוב כמו שלי או יותר, אז אני אשקול את זה.
Tsabo Tavoc
Phyrexian General
יצירת קשר:

i think im not the only one which has a hard time figuering wich eck your talking abou, post it again or edit first msg
Storm Tyrant
Weather Manipulator
יצירת קשר:

בן לא הבנת:
המשחק הולך ככה:
אתה שם ספקטר, יושב מחכה, מכיוון שאתה יכול לעשות את הענין רק פעם בתור, אני משחק קלפי שליפה בסוף תורך, ושם אדמות. בינתיים, אני אוגר ביד קאונוטרים, ואז תור חמישי שם טוג (מקנטר לך את העותק של הספקטר) ותור שישי שוב מקנטר לך את העותק ותוקף לניצחון, עד אז, הדבר היחידי שתוכל לעשות הוא Meddling Mage, ויש לי מספיק קאונטרים.
וד"א, עקב מחסור בIntuition יש לי 14 קאונטרים בדק, ועוד ארבע רמובלים נגד פיקולה או מי שהוא לא יהיה(לא עם אותו שם, כמובן), אה כן, ועוד 12 קלפי שליפות וכדומה, מה שלך אין בכלל מלווים ב3 ווישים, מקרה שתעשה משהו יוצא דופן, או סתם להביא מנה שורט או FoF. ובשלוש מלים: א כ ז ב ה
S_C_epter
The ScepterChant
יצירת קשר:

שליחה על ידי S_C_epter »

שוב פעם, הוא חושב שהוא יכול לקנטר את כל העולם...
הדק שמדברים עליה כרגע היא זאת שבסוף העמוד הקודם נדמה לי.
Tsabo Tavoc
Phyrexian General
יצירת קשר:

אתה לא מבין, הוא לא צריך לקנטר את העולם, רק את הקסמים הנכונים. אם במקרה אתה מסוגל לנצח את הקאונטר וור, סבבה. הדק הזו מפסידה לטוג בד"כ לפחות על הדף.
פשוט תשים דקליסט חדש בבקשה...
שלח תגובה