אני לא מאמין! הבאן לא יאומנים! ויזארדס החליקו על הראש!

בין אם זה קלף בודד או הקומבו הלוהט בשוק, חבילה תחרותית או משחק בין חברים זה המקום

מנהלים: Navidshi, kabanist

GasPipe
The Counters Lord
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי GasPipe »

אופסס דיס היא סורסרי, טעות ענקית מצידי, תתעלמו ממה שאמרתי!
I changed nick - I was Twisted Experiment

אבל אני מתכוון לחזור, הטעויות הטיפשיות שלי...
Bionicle
סוחר אסור:לא מומלץ לבצע עסקאות עם אדם זה
יצירת קשר:

שליחה על ידי Bionicle »

S_C_epter כתב:תגיד, אי פעם שיחקת נגד טוג? :-?
כן.
וניצחתי.
האנשים בפורום הזה כאלה עקשנים שלא מקשיבים בכלל למה שאחרים אומרים...
תשכחו ממה שאמרתי עד עכשיו אתם במילא לא מבינים כלום מזה...
"Once I was human. Now I am far more"
Ergil
Single Star

שליחה על ידי Ergil »

בעעעע. עד כמה שאני שונא להגיד את זה(כי אני שונא את טוג), כשאתה שולף עוד שני קאונטרים ואיזה deep analysis בסוף התור של היריב בעזרת fact or Fiction דווקא אפשר לקנטר הכל.
Not even Elminster would like to see a volcano appearing under his ass
Kiba
White Wolf Spirit
יצירת קשר:

שליחה על ידי Kiba »

aragorn כתב:
S_C_epter כתב:תגיד, אי פעם שיחקת נגד טוג? :-?
כן.
וניצחתי.
האנשים בפורום הזה כאלה עקשנים שלא מקשיבים בכלל למה שאחרים אומרים...
תשכחו ממה שאמרתי עד עכשיו אתם במילא לא מבינים כלום מזה...
סליחה אני לא אפקפק בך יותר הו שחקן דגול.
איתי.
Bionicle
יצירת קשר:

שליחה על ידי Bionicle »

מה זה קשור לעזאזל???
אני מנסה להסביר למה לדעתי רוק לוקחת טוג ואתם טיפשים לא מבינים כלום אז תרדו מזה(בשבילך איתי-אל תגיד על זה,אני לא פה,דבר על משהו אחר).
Kiba
White Wolf Spirit
יצירת קשר:

שליחה על ידי Kiba »

Ok you're not here, I'll remember that so dont ask me for the monkeys again.
איתי.
psychotog
MTGil Wizard

שליחה על ידי psychotog »

aragorn כתב:מה זה קשור לעזאזל???
אני מנסה להסביר למה לדעתי רוק לוקחת טוג ואתם טיפשים לא מבינים כלום אז תרדו מזה(בשבילך איתי-אל תגיד על זה,אני לא פה,דבר על משהו אחר).
אתה לא מנסה להסביר כלום!!!
אתה רק אומר: "רוק לוקח טוג, רוק לוקח טוג" ולא מנסה להגיד משהו אחר חוץ מ: "טוג לא מצליחה לקנטר הכל"...
אני אספר לך משהו...
יש לי חבר שכל הזמן היה אומר כשהייתי מנצח אותו:"זה הקאונטרים שעושים לך את הדק הזו..." או: "בלי הקאונטרים האלה הדק לא הייתה טובה בכלל"...
כל הדברים האלה ממש לא נכונים.
אם לטוג לא היו את הקאונטרים שלה אז היא הייתה נוטה לצבע השחור יותר בשביל המון רימובלים.
כל הרעיון בטוג הוא לא לעשות ליריב שלך את המוות אם קאונטרים ושהוא לא יצליח להוריד כלום, אלא לחשוב מה אפשר לספוג ומה לא או מה מפריע לך ומה לא כל-כך בדרך לנצחון
אני שיחקתי נגד רוק הרבה פעמים בחיים שלי ורוק לא לוקח טוג בצורה מוחלטת כמו שאתם אומרים.
לרוק יש יתרון קטן בגלל שהיא יכולה להחזיר לעצמה את הקלפים מהגרייביארד(Genesis, living death) כך שהפליי יהייה מוצף ביצורים.
לטוג לא יהייה אכפת אם יכנס איזה מונגר לפליי וירביץ לה דמג' כי זה רק יצור אחד ואפשר למנוע ממנו להגיע אליך בהמון דרכים.
כל רעיון הקאונטרים בטוג הוא למנוע מהפליי להיות מוצף ביצורים או לא לחטוף יותר מדי דמג' עד שאתה מוריד טוג מספיק חזק כדי להרוג את היריב.
אז בבקשה, מספיק אם השטויות שלכם, אני חושב שהסברתי את עצמי כמו שצריך בניגוד לכמה אנשים בפורם אז אם אתם באמת רוצים שאנשים יקשיבו לדעה שלכם אז תסבירו את עצמכם.

תודה. :D
ben
MTGil Wizard

שליחה על ידי ben »

אתם יודעים, יש מליון גירסאות שונות לדקים האלה, זה לא מדע מדוייק.

לגבי טוג, 2 הערות: סטארסטורם - רעיון רע, אתם מספלישים אדום כצבע שלישי ,לא כדאי לסמוך על 2 מאנה אדומה.
כרום מוקס - מאוד תלוי בנסיבות, אבל בסביבה של הרבה קונטרול אין לקלף הזה מה לחפש. אישית אני מעדיף להיות מאנה אחת מאחורה וקאונטרספל אחד יותר ביד.
Bionicle
יצירת קשר:

שליחה על ידי Bionicle »

psychotog כתב:
אתה רק אומר: "רוק לוקח טוג, רוק לוקח טוג" ולא מנסה להגיד משהו אחר חוץ מ: "טוג לא מצליחה לקנטר הכל"...
אני אספר לך משהו...
יש לי חבר שכל הזמן היה אומר כשהייתי מנצח אותו:"זה הקאונטרים שעושים לך את הדק הזו..." או: "בלי הקאונטרים האלה הדק לא הייתה טובה בכלל"...
אם לטוג לא היו את הקאונטרים שלה אז היא הייתה נוטה לצבע השחור יותר בשביל המון רימובלים.
כל הרעיון בטוג הוא לא לעשות ליריב שלך את המוות אם קאונטרים ושהוא לא יצליח להוריד כלום, אלא לחשוב מה אפשר לספוג ומה לא או מה מפריע לך ומה לא כל-כך בדרך לנצחון
אני שיחקתי נגד רוק הרבה פעמים בחיים שלי ורוק לא לוקח טוג בצורה מוחלטת כמו שאתם אומרים.
לרוק יש יתרון קטן בגלל שהיא יכולה להחזיר לעצמה את הקלפים מהגרייביארד(Genesis, living death) כך שהפליי יהייה מוצף ביצורים.
לטוג לא יהייה אכפת אם יכנס איזה מונגר לפליי וירביץ לה דמג' כי זה רק יצור אחד ואפשר למנוע ממנו להגיע אליך בהמון דרכים.
כל רעיון הקאונטרים בטוג הוא למנוע מהפליי להיות מוצף ביצורים או לא לחטוף יותר מדי דמג' עד שאתה מוריד טוג מספיק חזק כדי להרוג את היריב.
אז בבקשה, מספיק אם השטויות שלכם, אני חושב שהסברתי את עצמי כמו שצריך בניגוד לכמה אנשים בפורם אז אם אתם באמת רוצים שאנשים יקשיבו לדעה שלכם אז תסבירו את עצמכם.

יום אחד אולי תהיו קצת :wink: חכשמים ותבינו את מה שהסברתי,אבל רק יום אחד.
ספיריט מונגק לא קשור לניצחון בכלל,גנסיס קשור,כאשר אני מכ...לא עזוב אתה לא תבין. :lol:
Arie
מארגן טורנירים בדרום

שליחה על ידי Arie »

זה במאת לא מדע מדוייק..
אין דבר כזה דק שתמיד מנצחת דק אחרת...(באותו פורמט..)
פשוט אין..
Sir Psycho Sexy
Moderator

שליחה על ידי Sir Psycho Sexy »

Aragorn, שיחקתי עם טוג נגד שחקני רוק דגולים ממך (אני בטוח שהם טובים ממך ומדניאל) וניצחתי. אפילו לא התאמצתי יותר מדי. אולי זה בגלל שאני כבר מכיר את החבילה שלי עד הטריקים הקטנים, ואולי זה פשוט בגלל שהחבילות לא שקולות בכוחן. אני יודע בנתיים דבר אחד- אני מנצח רוק, לא משנה עם איזה חבילה (אפילו עם Food Chain Goblins).

אגב, Chrome Mox עכשיו באמת כבר לא עד כדי כך נחוץ, כי אין לך קומבואים שרצים תור ראשון. כנראה יחזרו לשחק Tog ישן, אולי לא. אני צריך בנתיים לבדוק, למרות שType2 יותר דחוף לי.

אגב, אנשים פה שכחו Sui Black שיכולה לעשות Comeback. חבל שTurbo Land כבר לא משחקת.

SPS
wake lord
Knight of the Black Lotus
יצירת קשר:

שליחה על ידי wake lord »

אורי וי בלק בלי ריטואל...... ):
do the kirby dance with me!
(>")> <("<)
Sir Psycho Sexy
Moderator

שיחקו כבר בלי Dark Ritual. אומנם לא יהיה לך תור ראשון Negator, אבל לפחות אתה לא תפחד שהוא יחטוף Shock.

אגב, גם Red Deck Wins מסוגלת להיות חבילה טובה בפורמאט.

כל הכבוד DCI, סוף סוף פורמאט בריא, :)

SPS
Hairy Rabbit
Evil Bunny

שליחה על ידי Hairy Rabbit »

עזבו אותו :oops:

מה אתם מתאספים נגדו? אם הוא אומר שהוא שיחק נגד טוג והוא יודע מה הוא עושה אז יופי, לא צריך לטחון את זה..
let him be... :oops:
Beryl the Green כתב:I demand you to change your sig back to quoting sometihng stupid i said!
psychotog
MTGil Wizard

שליחה על ידי psychotog »

aragorn כתב:
psychotog כתב:
אני אספר לך משהו...

יום אחד אולי תהיו קצת :wink: חכשמים ותבינו את מה שהסברתי,אבל רק יום אחד.
ספיריט מונגק לא קשור לניצחון בכלל,גנסיס קשור,כאשר אני מכ...לא עזוב אתה לא תבין. :lol:
אני אפילו בעצמי אמרתי שג'נסיס מקשה מאוד על הטוג ואתה הסתום שלא מקשיב אבל לא משנה...
בכל מקרה, הטענה שלי פשוטה...
שחקן טוב מנצח שחקן פחות טוב, נקודה!... (אולי שלוש :wink: )
Sir Psycho Sexy
Moderator

Genesis? מה עם Coffing Purge? שמעתם על זה?

אגב, לא פגשתי שחקן טוג שיתן לשחקן Rock להעביר Living Death.

SPS
wake lord
Knight of the Black Lotus
יצירת קשר:

שליחה על ידי wake lord »

go rdw go rdw go
כמה זמן לא שיחקתי נגד rdw אני מקווה שזה יחזור
נערך לאחרונה על ידי wake lord ב 03/12/2003 , 14:33, נערך פעם 1 בסך הכל.
do the kirby dance with me!
(>")> <("<)
psychotog
MTGil Wizard

שליחה על ידי psychotog »

אפשר לשים פרג' בסייד אבל לא נראה לי שיש מספיק מקום...
אני צריך לבדוק...
ben
MTGil Wizard

שליחה על ידי ben »

תגידו, אולי במקום להתווכח כמו 2 טיפשים פשוט תשחקו אחד מול השני, והמפסיד ישלם לכולנו על הזמן האבוד שהשקענו בלקרוא את הטיעונים המפגרים שלו?
Bionicle
יצירת קשר:

שליחה על ידי Bionicle »

אני לא מתווכח,הטענה שלי כתובה בדף הקודם,פשוט יש פה אנשים שטיפשים מדי בשביל לראות אותה...
זה כיף להסתכל איך אנשים עונים על הטענות שלך שאין להם מושג מה הייתה הטענה :lol: :lol: :lol:
שלח תגובה