Can Choking Tethers replace Aether Burst in your new standar

בין אם זה קלף בודד או הקומבו הלוהט בשוק, חבילה תחרותית או משחק בין חברים זה המקום

מנהלים: Navidshi, kabanist

שלח תגובה
_AmUgAbA_
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי _AmUgAbA_ »

חשבתי לבנות דק ירוקה-כחולה (טייפ 2) בסגנון מאדנס, שראתה הרבה משחק בחודשים האחרונים.
כדי שהדק תחזיק מעמד בסביבה החדשה רצוי לחזק אותה בקלפים מההוצאה החדשה, Onslaught, אם הדבר מתאפשר.
הדק כוללת את היצורים הרגילים:
Wild Mongrel, Merfolk Looter, Basking Rootwalla, Arrogant Wurm, Aquamoeba.

התלבטות גדולה שעומדת בפני בעת בניית הדק היא האם לשחק עם ה-Aether Burst המסורתי, או ליצור תקדים ולהכניס לדק מספר עותקים של Choking Tethers.
לאלו מכם, שחושבים לעצמם עכשיו, מה לעזאזל הקושי בהחלטה, תנו לי להסביר בפירוט את ההתלבטות.

היתרון של ה-Burst על פני ה-Tethers נעוץ בעיקר בעובדה, שהראשון מאלץ את היריב להטיל את היצור בשנית, ובעצם מעכב אותו בתור.
יתרון נוסף נוצר בעקבות הריבוי של דקים שמכילות את הקלף Roar of the Wurm, שמולן ה-Burst משמש כתרופה שאין לה תחליף.
היתרון השלישי הוא אפקט הגרייביארד, שמקנה לכל Burst יתרון התפתחותי שהוענק לו מאחיו הקדמון.

מצד שני, גם ל-Tethers מספר יתרונות על פני ה-Burst:
1. בשימוש ביכולת המיחזור שלו, הוא מאפשר ליצורים שלך להכניס ליריב נזק באותה יעילות כמו ה-Burst הראשון וגם לקבל את הזכות לשלוף קלף.
2. מול דק קונטרול (בעיקר Black) שממעטת להשתמש ביצורים, ה-Tethers יחליף את עצמו בקלף טוב יותר, בשעה שה-Burst ישמש כקלף "מת".
3. כאשר אתה חווה על בשרך את החוויה המרה של מחסור בלאנדים (Mana Screw), יכולת המיחזור של ה-Tethers עשויה לפתור לך את הבעיה ולהביא אותך לסיום המשחק בשלום.
4. שימו לב, שעדיין לא ציינתי את ההנאה שמספק התשלום המלא של ה-Tethers, שמאפשר לכם לבטל את הגנת היריב כולה ולסיים את המשחק.
5. יתרון קטן נוסף, שחלקכם לא יראו בו יתרון כל כך קטן ואני לא אחלוק עליכם, הוא העובדה שאפקט המיחזור של ה-Tethers לא מאפשר ליריב להגיב ולהטיל קאונטר, וזה עשוי להפוך מכריע בעיקר במירור מאץ'.

אני מקווה שהבהרתי את ההתלבטות שלי.
אתם יותר ממוזמנים לעזור לי לפתור אותה.
ציינו את הבחירה שלכם ואל תחסכו בנימוקים.
...Be careful, Electricity
AmUgAbA, Lord of Eels-
Lordanny
מארגן טורנירים בצפון
יצירת קשר:

שליחה על ידי Lordanny »

BURST מכל הסיבות הנכונות, לדרוש השקעה נוספת של מנה מצד היריב נקרא TEMPO וזה אחד הצדדים הגדולים דבר נוסף בדרך למטה אפשר שוב לבטל.
Shefer
Loco de la Cabesa :}

שליחה על ידי Shefer »

אין שום סיבה לא לשחק AEther Burst.
1) יכול להפיל mutilple targets
2) הורג טוקנים, לדוגמה, Flying Wurms
3) אתה מאוד רוצה להעיף יצורים מהמשחק
4) הורג טוקנים, לדוגמה, Flying Wurm #2
5) מה זה משנה? כל עוד הוא הורג טוקנים ירוקים מעצבנים, והוא נמצא ב-main לפני hibernation אז... כן לשחק אותו. מוות לטוקנים ירוקים!

שפר :}
שלח תגובה