Wizards - לא החברה... ה-Tribe - דראפט Tech

בין אם זה קלף בודד או הקומבו הלוהט בשוק, חבילה תחרותית או משחק בין חברים זה המקום

מנהלים: Navidshi, kabanist

שלח תגובה
Shefer
Loco de la Cabesa :}
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי Shefer »

יש דראפטים שאתה אוהב ויש דראפטים שלא. אני ממש לא מסמפט את Onslaught כי כולם לוקחים אותו דבר בדראפטים שלי. קוראים לזה "שפר לוקח כחול". אני ממש לא מתנגד - אין חבילה שאני מעדיף בדראפטים על פני U/r Wizards.dec. היא פשוט כיפית. כשיש לך 7 Wizards ו-3 Mistforms במשחק, אתה מסתכל ב-10 קלפים הבאים ופשוט צוחק בפנים של היריב שלך כשאתה מטיל תור אחרי זה Erratic Explosion שמראה 6 אדמות וקלף שעולה 6 ופתאום אתה מבין למה Draco לא נמצא ב-type 2.
אז ככה, נעבור קצת על ה-Wizards, מי יותר טוב ולמה, איזה אתם רוצים, למה כדאי לשים לב, ומתי לעשות splash.

ייחודיים ב-cost:
קודם כל, Imagecrafter, המלך של הפורמט, שעולה רק U. למה? מי שלא זוכר את Tidal Visionary ואת Reef Shaman ואת Dream Thrush לא יבין. בקיצור - כשמה ששולט בפורמט זה צבע/סוגי אדמות/סוג יצור - אתה רוצה את הדבר הזה שעושה שמות.
Voidmage Prodigy - לא אוהב את Kai ולא אוהב את הקלף שהוא מייצג. הוא לא מזיק, אבל בשביל מה יש Ixidor's Will ו-Discombobulate?
Arcanis the Omnipotent - אם מישהו לא לוקח אותו 1st pick אפילו כ-counterdraft... למי אכפת שהוא wizard? הוא בסה"כ שולף 3 קלפים בתור.
Aven Fateshaper - שמן מאוד. לקחת בלי קשר, אבל לא בהתחלה.
Wizards שעולים 1U
Riptide Biologist - מס' 1 בחשיבותו. הסביה? עוצר Beasts כאילו היו כלום. זה מה שנקרא - כמעט Pro-Green אבל ממש לא Pro-Red.
Information Dealer - כשיש הרבה אתם רוצים אותו. האמת היא שגם בשביל 2 קלפים לתור הוא מספיק טוב, אבל כדי להשיג שניים צריכים כמות מינימלית. גם ל-1, אגב, שווה להשתמש בו - תדעו לתכנן את התור הבא.
Aphetto Alchemist - ממש לא נחוץ, אני כל פעם מוותר עליו בשביל משהו אחר אלא אם אין ממש מה לקחת. נכון שיש לו אחלה אפקט, הוא לא עוזר לחבילת wizards מי יודע מה, עדיין.
Wizards שעולים 2U
Ghosthelm Courier - מאוד חשוב שיהיה wizard 3/3 שהוא untargetable. במיוחד כשמדובר בכך שאתה רוצה את ה-Dealer או אחד מה-Bird Wizards.
Aphetto Grifter - כשיש 2 הוא טוב, כשיש יותר הוא שוחט. מלבד Visara הוא מטפל בכולם ובהכול.
Disruptive Pitmage - לא חובה, אבל תמיד נחמד.
Crafty Pathmage - עובד טוב עם יצורים מתנפחים, דוגמת Nantuko Husk. אין לו ממש שימוש.
ויש גם שניים שעולים 1UU
Riptide Entracer - ללא ספק מגיע לו את ה-spot. פעם אחת שהוא עובר והיריב שלכם נכנע. Choking Tethers הוא אלוהים איתו.
Fleeting Aven - יש fliers טובים ויש fliers שהם wizards - זו דוגמה טובה אני חושב. למי אכפת מהחסרון?
יש גם כמה שעולים 3U
Nameless One - לא ממש מזיז לי שאין לי אותו, לא זוכר אי פעם שהיה לי אחד ואפילו שחקתי איתו. גם ככה יש לו יכולת דפוקה.
Rummaging Wizard - יכולת של Think Tank זו יכולת שאני אוהב. אם הוא היה עולה 1 פחות זה גם היה סביר.
Sage Aven - שווה משחק - מעופף עם Look at top 4. חוץ מזה - הוא מעופף.
לא יאומן, יש 3 שעולים 3UU!
Riptide Chronologist - בהתחלה אמרו שהוא 3/3. כשראיתי שהוא 1/3, עזבתי אותו.
Supreme Inquisitor - הוא לא כ"כ טוב כמו שהוא נראה. אבל אם יש - לקחת.
Ixidor, Reality Sculptor - אלא אם יש Slice and Dice או Centaur Glade או Death Pulse או Cruel Revival או Sparksmith - לקחת אותו 1st pick.
האדומים:
Embermage Goblin - תשיגו כמה שיותר - 24 זה המקסימום אמנם, אבל לכו תמצאו אותם ותקחו. עוד wizard שלאף אחד לא אכפת מה ה-creature type שלו.
Goblin Pyromancer - הוא טוב בחבילת wizards במיוחד אם אתם יכולים לשנות את ה-type שלו.
ובצבעים אחרים:
Bloodline Shaman - היחיד הירוק. לא קשור לחבילה הכחולה, אלא אם הצבע השני הוא ירוק.
Shieldmage Elder - שווה גם splash.

בקיצור - קחו איזה Imagecrafter אחד, שני Dealers, שני Biologist, איזה Pitmage ואז גם Grifter ובנוסף עוד איזה 2 אם אפשר. לא לשכוח לקחת Mistforms וגם כמה פצצות.

למה אדום?
1) Lavamancer's Skill - אם אני צריך להסביר, עדיף שלא תשחקו Magic.
2) Sparksmith - אתם צריכים לקחת בחשבון את ה-Mistforms. עם 2 Imagecrafter, ו-5 Mistforms וגובלין אחד בכל החבילה (הוא), עשיתי 6 נזק.
3) Erratic Explosion - משתלב נהדר עם ה-Dealer.
למה לא אדום?
1) בצבעים האחרים יש יותר פצצות.
2) Eh... אין.

זהו להפעם, המשך יבוא,
שפר :}
Krosan Colossus
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

שליחה על ידי Krosan Colossus »

אז אתה בעצם אומר שכחול זה הכי טוב באונסלוט?
When it walked,it altered geography.
When it bellowed,it changed the weather
Sir Psycho Sexy
Moderator

שליחה על ידי Sir Psycho Sexy »

לאו דווקא כחול, אלא חבילת Wizards בכללי.

לא אשמתו שרוב הקוסמים הם כחולים.

SPS
Fox of another fox
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Fox of another fox »

Good article shefer.
And just for u 2 notice, guys- this article is about limited.
yohelman@012.net.il
052204484
עומר "...Ghosts cant run away..."
nadav_z
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

שליחה על ידי nadav_z »

שפר- אני לא מבין איך ixidor הוא first pick!
הוא גרוע!!
Nadav_Z
Shefer

שליחה על ידי Shefer »

נדב - ברור שהוא גרוע, אם אתה לא מבין למה.
1) מדובר ביצור 3/4 ב-5 מאנה ==> הוא יכול לתקוף ולהגן.
2) הוא עוזר ל-morph-ים. יש כמה וכמה wizards עם morph ובנוסף יש לך יצורים מצבעים אחרים.
כמובן שזהו גם חסרון בהתחשב ביכולת שלו, אבל בוא נבדוק את היכולת הזו לרגע.
3) היכולת - מי שלא ראה Exalted Angel חוטפת Backslide ומתה, לא יבין כמה ה-morph-ים די חסרי ישע נגד wizard עם lavamancer's skill. אז Exalted Angel, Snarling Undorak, Spitting Gourna, Grinning Demon ועוד נעשים יצורים מפגרים בהתפתחות האבולוציונית.
עדיין לא הבנת? אל תשחק איתו ותפסיד =

לגבי שאר הקלפים הכחולים - אם כבר כחול, אז גם איזה counterspell, כמה מעופפים וכו' - תמיד טובים.
Orb

שליחה על ידי Orb »

שפר - לא השתכנעתי :smile:
כחול זה -[משהו בצבע חום]- :smile:

<font size=-1>[ הודעה זו נערכה על-ידי: Shefer בתאריך 2002-11-27 05:34 ]</font>
Shefer

שליחה על ידי Shefer »

לא בעיה שלי שאתה עיוור צבעים. פעם האחרונה שבדקתי זה היה ירוק.
שלח תגובה