איך מנפחים את האוסף במג'יק אונליין בחינם.

זה המקום לדבר על כל דבר שקשור במג'יק ממוחשב, כולל מג'יק און-ליין (החלפות, בעיות טכניות, קלאנים, והודעות על אירועים שם), אפרנטיס, נטדראפט, מג'יק וורקסטיישן וכולי

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

kabanist
Moderator
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

איך מנפחים את האוסף במג'יק אונליין בחינם.

שליחה על ידי kabanist »

טוב יש לי קצת זמן פנוי אז החלטתי לתת כמה עצות לכל מי שיש לו חשבון במג'יק אונליין.
10 הדברות של סוחר קלפים טוב :

1. לא לעשות דרפטים.

2. לעולם לא לשלם על קלף את המחיר שמבקשים במרקט פלייס.

3. יש מצב לקנות 3 ררים בכרטיס ? לקנות ! למעט vizz , okk ועוד כמה שהם פשוט גרועים מתחת לכל ביקורת , תמיד כדאי לקנות 3 ררים לכרטיס , זהו חוק הזהב לקניית ררים.

4. יש מצב לקנות 32 אנקומונים בכרטיס ? לקנות ! לא משנה איזה , מאיזה סט , כמה יש מכל קלף , לקנות תמיד , להסכים לקנות בלי לראות אותם אפילו , חוק הזהב לאנקומונים , אם הם לא טובים תמיד אפשר להעיף אותם חזרה בחדר auction .

5. לעולם לא לקנות קומונים , יש אנשים שסוחרים בקומונים אבל זה טפשי , בשביל למכור קומונים יש למכור בשער של לפחות 32-64 קומונים לכרטיס , לוקח שעות עד שאנשים בוחרים , בקיצור שעות על גבי שעות ורווח מזערי , לא משתלם ! אלא אם כן אתם בונים דק ואתם צריכים משהו ספציפי , לא לקנות קומונים !

6. חוקי הזהב לקלפי פוייל :
כל פוייל רר למעט אחד (אלוויש צ'מפיון) שווה טיקט , ישנם המון ששווים יותר , ויש הרבה אנשים שמשלמים 3 כרטיסים על שני פוייל רר , ככה שתמיד אם יש אופציה לקנות פוייל רר בכרטיס לקנות.
אנקומונים : 4 אנקומונים פוייל שווים כרטיס , ישנם מעטים ששווים יותר והם כמובן הבולטים בכל סט.
קומונים : 8 פוייל קומונים שווים טיקט .
אדמות : 8-10 פוייל לנדס שווים טיקט .

7. להכיר את חדר auction . החדר הוא חדר מכירה פומבית , יש בחור שאומר את המכירות (הוא כותב באותיות גדולות) וכל אחד מציע כמה הוא מוכן לשלם בכרטיסים. תמיד יש שם מציאות מכיוון שרק דילרים נמצאים שם , ולכן אם אתם מספיק זריזים , ניתן להשיג שם אחלה דילים.
בכדי להצטרף לחדר יש לכתוב : join auction כאשר לפני המילה join מוסיפים / .
הערה , למי שיש פחות מ10 כרטיסים שהוא מוכן לקנות איתם אין הרבה מה לחפש שם.

8. לא למכור קלפים בחדר auction . תמיד ישלמו שם פחות על הקלפים שלכם. קלפים מוכרים ב market place...

9. עדיף רווח קטן ומהיר מאשר רווח גדול ואיטי , יותר כרטיסים = יותר כוח קניה = יותר קלפים = יותר כרטיסים . מעגל החיים של הדילר...

10 . להכיר את המחירים של קלפים ספציפיים לפני שמתחילים לקנות , ולדעת לזהות מגמות בשוק . דוגמא למגמה עכשווית : טפשי לקנות skullclamp בארבעה כרטיסים. קודם כל זה אנקומון , דבר שני יותר מידי אנשים עושים דרפטים ורוצים למכור אותו בכדי לעשות עוד דרפט , יותר מידי אנשים קיבלו בוסטרים של דארקסטיל בחינם , ולכן הקלף יורד במחיר לאט לאט.

לגבי מכירות :
תסדרו את האוסף שלכם כך שכל הררים הלא טובים מופיעים בסחירים (tradable) וכל הטובים לא סחירים , ואז למכור אותם 2 בטיקט .
אנקומונים , אותו סיפור , כל הממש טובים להחביא , ולמכור 16 לטיקט .
קומונים : לזרוק לסל המחזור.
פוייל : לא למכור ! תנסו לעבוד על סט אם יש לכם פויילים , לשם השוואה סט פוייל של מהדורה 8 שמכירתו מסתיימת בעוד 12 שעות עומד כרגע על 500 $ .
אם אין לכם הרבה פויילים ואתם רוצים להמיר אותם לכרטיסים , תמיד אפשר לשלוח לי הודעה פרטית :wink:

חוק נוסף : לא למכור קלפים מדק. בסה"כ חשוב יותר הכיף מעוד איזה טיקט.
תמיד לשאול אנשים מהפורום כשאתם מחפשים קלפים ספציפיים , החבר'ה של הפורום באונליין משתדלים לעזור אחד לשני ותמיד יעשו לכם דיל יותר טוב מהגויים. אם אתם לא בקלאן ישראלי , תצטרפו לאחד... כרגע הקלאן בעל המקומות הפנויים הוא BGU שמנוהל ע"י BLCRAZZY , אולי הוא לא יכניס כל נודניק אבל בכלליות הוא לא יעשה לכם בעיות אם תרצו להיכנס לקלאן.
לא לקנות קלפים ולהישאר ללא טיקטס בכלל , גם אם אתם חושבים שאתם יכולים למכור את מה שקניתם בשניות , השוק יכול לתעתע.
והחוק החשוב ביותר : לא לעשות דרפטים !!! שיטה בדוקה להפסיד כסף , גם אם אתה יודע לעשות דקרפטים , אל תעשה , מקום ראשון מקבל 4 בוסטרים , מקומות 5-8 הפסידו 13-14 טיקטס , פשוט להתרחק כמו מאש , או להגביל את עצמכם לאחד בחודש בשביל הכיף.

תעבדו לפי החוקים האלה ותראו שמיום ליום האוסף שלכם פשוט תופח כמו קמח אוסם לעוגות.
יש לציין שהסיפור דורש סבלנות של ברזל וכולל גם לא מעט תסכול בהתחלה , עד שכבר יש לך כמות שתמיד ניתן לשחק איתה לכאן או לכאן , והחלטות הקנייה נעשות פחות "גורליות"...

כל מי שרוצה לשאול שאלות אני מוכן לענות עליהם. במידה ויש לו משתמש . מי שאין לו ורוצה לדעת על מג'יק אונליין בכלליות פרסמתי בעבר פוסטים רחבים בנושא , חפשו אותם.
בן.
נ.ב. נמאס לי לשמוע אנשים שרוצים להתחיל לשחק בחינם , לפתוח חשבון במגי'ק אונליין עולה 10 $ , שזה פחות מחמישים שקלים , יענו 2 וחצי בוסטרים של קלפים רגילים , בנוסף אתה מקבל קופון של 10 $ לחנות ושם אתה יכול לקנות בוסטרים דיגיטליים.

מי שרוצה לשחק בחינם מוזמן לנסות את apperentice ואת netdraft ההבדל ביניהם למג'יק אונליין הוא שבמג'יק יש לך ממש אוסף (דיגיטלי) ובתוכנות האחרות אתה משחק להנאתך , אבל הכל מדומה לחלוטין.
נערך לאחרונה על ידי kabanist ב 09/11/2004 , 13:58, נערך פעם 1 בסך הכל.
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

לכל מי ששאל לגבי פתיחת חשבון והאם העלות היא חודשית וכו' ,
הקמת חשבון עולה 10 $ שניתן לשלם בכרטיס אשראי בלבד , ותמורתם מקבלים חשבון וקופון של 10 $ , עם הקופון אפשר לקנות בחנות אונליין של המשחק בוסטרים / כרטיסי אירוע שאותם ניתן להחליף בקלפים עם שחקנים אחרים בתוך המשחק עצמו.
התשלום הוא לא חודשי , משלמים פעם אחת והחשבון שלכם . אבל , ניתן לשחק רק עם קלפים שיש לכם באוסף (אין פרוקסי 8) ) ולכן בשביל שתוכלו להנות ממשחקים נגד שחקנים אחרים תצטרכו דק , ובדיוק כמו בקלפים הפיזיים , צריך להשקיע בנושא כמה שקלים. יש דקים מאוד זולות שמורכבות מררים בודדים שאותם ניתן לארגן בתחום ה 10 כרטיסים שתקבלו עם הקופון.

בקרוב בשאיפה יהיה תת מדור של מג'יק אונליין בפורום ויהיו בו כמה פוסטים דביקים שיסבירו את העניינים אחת ולתמיד. בינתיים זה מה יש , מי שמעוניין לשאול שאלות בפרטי , שישלח...
Lordanny
מארגן טורנירים בצפון
יצירת קשר:

שליחה על ידי Lordanny »

אני לא כל כך מסכים עם לא לעשות דראפטים.
אני עושה 4+ בשבוע, ורוב הכיף הוא בדראפטים,
נכון אם אתה מפסיד לגמרי אז אתה ממש מפסיד, מקומות 3-4 זה כבר ניתן לחיות עם זה,
מקום שני כיסית ומקום ראשון אתה קצת ברווח.
אבל כנס לחדר 1700 ושם מקום ראשון מכסה לך 3 דראפטים הבאים(אבל הרבה הרבה יותר קשה לנצח)
דראפטים באונליין הם גם אימון מצויין, ואני ממליץ עליהם בחום.
ואגב אם אתה מעוניין יש לי סט 8TH בפויל שלם ONLINE :-) אני מוכן למכור אותו ב500$
8)
דני
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

ברור שדרפטים זה כיף , על זה אין ויכוח , אבל... בד"כ הבעיה של אנשים עם מג'יק אונליין הוא שאין להם כסף להשקיע במשחק (כי נראה להם שניירות יותר שווים) או שאין להם כרטיס אשראי , או שהחתול אכל את השיעורי בית , ולכן הצעתי כאן דרך יחסית פשוטה עם עושים אותה בעקביות , איך להוסיף קלפים/כרטיסים לאוסף , נכון ששחקנים מוכשרים יכולים להרוויח בדרפטים , אבל מקום ראשון מקבל 4 בוסטרים , תוריד מזה 3 שהשקעת בדרפט ושני כרטיסים , נשארת עם רווח של שני כרטיסים וקלפים. אבסורד... ותסכים איתי שזה לא פשוט לקחת מקום ראשון. לגבי ה1700 הפרס שם משמעותי יותר , אך כך גם הרמה של השחקנים :roll:
ולגבי הסט פוייל שלך , אם הוא אונליין , דבר איתי בפרטי.
אני גם עובד על הסט הזה , כרגע במחלקת האנקומונים , בכיף אני אקנה את הספרים שלך.
למה אתה לא עושה לא מכירה באיביי ? 500 $ זה הרבה כסף... :wink:
Lordanny
מארגן טורנירים בצפון
יצירת קשר:

שליחה על ידי Lordanny »

אתה אולי שחכת אבל אתה שומר את הקלפים שפתחת וקיבלת בדראפט.
וזה מכסה תמיד לפחות בוסטר אחד.

בקשר לסט כן הוא ON-LINE
Greg
MTGil Wizard

שליחה על ידי Greg »

דני, עדין לא עשית לו Redeem ?
יש 10 סוגי אנשים, אלו שמבינים מספור בינארי ואלו שלא.

הטלפון שלי: 0578106106
Eater of Worlds
Master of Ravager

שליחה על ידי Eater of Worlds »

מישהו מוכן לתרום לי כמה קלפים?
כן כן היה לי את הדק הכי שבור שראיתם אי פעם בדאפטים וקראתי את אסף!!!
הדק כלל
triskelion
eternal witness
2 one dozen eyes
ועוד הרבה טובים
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

דני כמה כסף אתה רוצה על הסט שלך והאם אתה מוכן לקבל תמורתו כסף בפייפאל.
dubroben22
MTGil Wizard

היי

שליחה על ידי dubroben22 »

גם אני מסכים עם דני לגבי הדראפטים
נכון שלא תמיד מרוויחים בהם אבל לרוב אתה מצליח לנצח לפחות משחק אחד ואז כבר כיסית או כמעט כיסית את ההשקעה שלך
כמו כן לפעמים יש לך מזל ואתה פותח ravager - פתחתי 2 באונליין ואז הקלף אחד שווי איזה דראפט וחצי

מקסים
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

לעיתים בדרפטים יש מזל ויוצאים ררים טובים.
אבל , במירודין יש 88 ררים ומתוכם בערך 70 לא שווים כלום , כך שהסיכוי שלך לרר טוב הוא בערך 1/8 אלא אם כן מישהו מוותר על רר ששווה הרבה כי זה לא מתאים לו לדק )נדיר( ובדארק סטיל הסיכוי הוא אחד ל55...
זה רק נראה לך שהדרפט מכסה את עצמו...
תבדוק את זה , גם אם עברת שלב אחד הפסדת בוסטר ושני כרטיסים.
כל דרפט הקלפים שווים 6 ? לא ממש.
שלא נדבר על זה שלעיתים פשוט יוצאים קלפים גרועים ואתה לא עובר שלב...
תעשה נסיון , החל מהדרפט הבא שלך , למשך חמישה הדרפטים הבאים , תרשום בכל אחד איזה מקופ יצאת ובכמה מכרת את הקלפים ונראה אז בסוף הרווחת או הפסדת , אני מוכן להתערב שתראה בסוף שצדקתי.
dubroben22
MTGil Wizard

v

בסדר בן
אני ישמור לעצמי רישומים ל-5 דראפטים הבאים ונראה

(זה יכול לקחת זמן כי אין לי הרבה זמן לדראפטים בזמן אחרון - הרבה עבודה)
Taloc
MTGil Apprentice

Re: v

שליחה על ידי Taloc »

dubroben22 כתב:בסדר בן
אני ישמור לעצמי רישומים ל-5 דראפטים הבאים ונראה
You know that you can just go to the /draftdecks in your magic online folder to see what you drafted in your last drafts.
dubroben22
MTGil Wizard

היי

הנה תוצאות של 4 דראפטים:
עלות: 12 בוסטרים + 8 כרטיסים - 52.3$
פרסים:8 בוסטרים - 29.5$
ררים: 9 crap rares
bosh
triskelion
charbelcher
clockwork dragon
פוילים:
foil lightning coils
3 commons
1 uncommon

אנקומונים טובים:
purge
oxidize
lightning greaves
isochron scepter

סיכום:
אף פעם לא לקחתי מקום ראשון ופעם אחד הפסדתי דראפט לגמרי
שיחקתי 4 דראפטים
שילמתי 105 ש"ח
קיבלתי 14 ררים מהם 1 פויל
קיבלתי 4 אנקומונים טובים, 4 פוילים ועוד הרבה קלפים פשוטים

לדעתי זה שווה בשביל כיף של 4 דראפטים - רק לא צריך להגזים עם הדראפטים ולהגביל את עצמך בכסף (אני עובד ולא יוצא לי לשחק באמת אז אני יותר משחק אונליין)
dubroben22
MTGil Wizard

היי

הכי כיף היה בדראפט שני:
משחק ראשון מול מישהו:
שיחקתי ירוק/לבן מול אפיניטי שחור/כחול
הורדתי scepter עם awe strike
והוא לא הצליח לתקוף באופן נורמלי באותו משחק

משחק שני - תור שני scepter עם oxidize
ביי ביי נגד אפיניטי

בסיבוב הבא הפסדתי פעמיים לrelic bane על darksteel brute שלי - קורה
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

אם אתה עושה את זה בשביל הכיף אז לבריאות , אבל לפי התוצאות , לא יצאת מורווח מהעניין , ותקן אותי עם אני טועה.
לאורך זמן אנשים פושטים את עורם.
יש דרפטר שלאט לאט אני פשוט קונה את כל הקלפים שלו , ואני יודע שהוא מכור אותם לי במחירים טובים כי הוא רוצה לעשות עוד דרפט ואין לו סבלנות למכור בשוק.
בקיצור , אנשים צריכים לדעת להגביל את עצמם.
dubroben22
MTGil Wizard

היי

נכון אני משחק דראפטים בשביל כיף
כי אין לי זמן ללכת לליגות - אני עובד משרה מלאה עם שעות נוספות ונשוי
לגבי להרוויח לגמרי אז כן
גם אני בדרך כלל מוכר את הפרסים כדי לממן לעצמי דראפט רגיל - אני מנסה למכור את הררים שאני פותח במחיר ממוצע בשוק (אמצע בין מחיר קניה למחיר מכירה)
אם אתה מעוניין - דבר איתי
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

למעשה ליגות הם תמורה גדולה בהרבה לכסף , מכיוון שאתה משחק לאורך חודש (בניגוד לדרפט שבו יכול לקרות מקרה שתוך 20 דקות אתה בחוץ).
כשהליגות יחזרו לתפעול (כרגע הם לא עובדות , צפוייות לחזור בקרוב) אפרסם פוסט מקיף יותר לגבי הליגות.
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

כולכם קיבלו עכשיו קופונים , אם עדיין לא בזבזתם אותם עדיין , אני מציע לכם לקנות כרטיסים.
זו הזדמנות לעלות רמה מסוחר של 6 טיקטס לסוחר של 26 , הבדל משמעותי.
בשוק ככל שיש לך יותר כרטיסים יש לך יותר כוח , ואתה מקבל עסקאות טובות יותר , ואז אתה מוכר ביוקר ויש לך עוד כרטיסים.
ככה גמרתי כבר 6 סטים של מירודין.
מי שרוצה לעשות דראפט או ליגה שיהיה לו לבריאות.
Seeker Of Rain
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי Seeker Of Rain »

יש מה לעשות עם קומונים ואנקומונים של OTJ ?

אני תקוע עם 130 כאלו ... וזהו :)
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

כמו שראית , שמחתי לקחת אותם ולתת לך במקומם כמה רובוטים מעצבנים.
שלח תגובה