EyalDragon7 ריכוז טענות

כאן תוכלו לברר מחירים, לשאול על כדאיות החלפות, וכל מה שקשור למסחר במג'יק אבל אינו ניהול עיסקה.

מנהלים: Navidshi, Orb

Navidshi
Judgmental Bastard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי Navidshi »

Sir Psycho Sexy כתב:עלה בדעתך שיש סער אחר בעולם, ואולי אף בארץ, ובמקרה אותו אחד הוא באמת האח הקטן של אותו סער?

SPS
ליתר דיוק, Saar the little brother מתורגם ל'האח הקטן סער' ולא 'האח הקטן של סער'. כך שבהנחה שהוא יודע מה הוא כתב, מדובר בסער עצמו, והשאלה היא אחיו הקטן של מיהו ולמה אכפת לנו בכלל?
Sir Psycho Sexy
Moderator

שליחה על ידי Sir Psycho Sexy »

ליתר דיוק, Saar the little brother מתורגם ל'האח הקטן סער' ולא 'האח הקטן של סער'. כך שבהנחה שהוא יודע מה הוא כתב, מדובר בסער עצמו, והשאלה היא אחיו הקטן של מיהו ולמה אכפת לנו בכלל?
אתה צודק, לא שמתי לב שזה "the" ואין בכלל שייכות שם. לא יודע למה חשבתי שהכינוי הוא "Saar's little brother". מודה בטעותי.

[תגיד, פגעתי בך בצורה מיוחדת או משהו, כי זה עושה רושם כאילו אתה מחפש אותי בנרות למצוא איפה אני שוגה ונופל, והייתי רוצה להתנצל אם זה כך]

SPS
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

Sir Psycho Sexy כתב: [תגיד, פגעתי בך בצורה מיוחדת או משהו, כי זה עושה רושם כאילו אתה מחפש אותי בנרות למצוא איפה אני שוגה ונופל, והייתי רוצה להתנצל אם זה כך]

SPS
אררר, לא, לא שידוע לי. מקריות גרידא, ובלי כוונה לפגוע. אני סתם אנאלי לפעמים.
rhox
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי rhox »

חשבתי על זה ולא נראה לי שמשטרה תעזור כי קבלה זה רק אומר ששלחתם אבל לא אומר מה וגם הם סתם לא ישימו אלינו

אני חושב שלמי שיש את הכתובת צריך ללכת לשם אם עוד כמה אנשים אבל לא להרביץ לו
(במחשבה שניה אם הוא הצליח לרמות כל כך הרבה אנשים והוא לא טיפש אז הוא לא יביא את הכתובת שלו אלה את של חבר שלא או משהו כזה)
ohadpac כתב:
Wraith כתב:100 ש"ח זה לא חתיכת קרטון. בכלל קראת? :roll:
קראתי. אתה שילמת 100 שקל בשביל חתיכות קרטון, בהצלחה עם המשטרה.
saar the little brother
MTGil Apprentice

שליחה על ידי saar the little brother »

כן זה סער האח הקטן וסלוא קאט יאהדיוט גם לי קוראים סער אני הייתי גם בפורום של קאמל אם אתה זוכר ניהלתי שם פינה ואני אח של מישהו שמשחק מגיק כבר יותר מ7 שנים אבל אני לא אגיד לכם מיזה כי חלק בטח מכירים אותו ואני לא רוצה שהוא יגלה על כל מיני דברים שאני כותב ועוד הרבה דברים כאלה
בפורום של קאמל הייתי green mage
ושיניתי את השם לgreen&red

האא וסלוא קאט אם הפורום של קאמל עדיין יים אתה יכול לתת פםה קישור
-------------------------------------------------------
Darkmode
כתב:
ממש לא אהבתי את דובר הדם, כאילו הוא בא ואומר לך"יצאת כוסית כי נפגעת מפני שלא שמת יצור בתור שזימנת אותי וקיבלת מאנה בארן!",
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

saar the little brother כתב:כן זה סער האח הקטן וסלוא קאט יאהדיוט גם לי קוראים סער אני הייתי גם בפורום של קאמל אם אתה זוכר ניהלתי שם פינה ואני אח של מישהו שמשחק מגיק כבר יותר מ7 שנים אבל אני לא אגיד לכם מיזה כי חלק בטח מכירים אותו ואני לא רוצה שהוא יגלה על כל מיני דברים שאני כותב ועוד הרבה דברים כאלה
בפורום של קאמל הייתי green mage
ושיניתי את השם לgreen&red

האא וסלוא קאט אם הפורום של קאמל עדיין יים אתה יכול לתת פםה קישור
תרגיע עם השפה.
Master of Puppets
The Vault Dweller
יצירת קשר:

שליחה על ידי Master of Puppets »

אנקדוטה משעשעת/חשובה שקשורה לסיפור.

האדיוט יצר איתי קשר ממש לפני כמה דקות באיסק והתחיל לקלל אותי :)
אז או שהייתי ברשימה שלו כל התקופה הזו, או שהוא חזר לפורום.

חבר'ה, ראו בהודעה זו התראה חמורה :)
RoBoT-ChIcKeN כתב:ניסית פעם לישון והתעוררת בתוך מבוך שהאחים שלך בנו כדי להכריח אותך לאכול חימר כדי לצאת ממנו? לא נראה לי....

רובוט-צ'יקן.
Yoav
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Yoav »

חחח גם אלי הוא פנה עכשיו
מיצי מיאו
שלח תגובה