אליפות הנוער של magic בדרום יוצאת לדרך!

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

נעול
soffero
MTGil Apprentice
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

אליפות הנוער של magic בדרום יוצאת לדרך!

שליחה על ידי soffero »

בתאריך 27.8.04, יום שישי, תתקיים אליפות הנוער של magic עד לגילאי 16 של איזור הדרום, במועדון הפיס לנוער של יישוב להבים.
באירוע ייתקימו טורנירים ואירועים נוספים במקביל לתחרות, ויחולקו פרסים רבים ושונים, כאשר שמונת המקומות הראשונים יזכו להשתתף בתחרות הנוער הארצית על הפרס הנכסף של טיסה לארה"ב והשתתפות בטורניר הנוער העולמית!

למרות שהאירוע מתקיים בדרום הטורניר פתוח למשתתפים מכל הארץ.

לפרטים נוספים, כנסו לאתר התחרות:
http://games.magicpage.co.il/soffero
-control-
Boros Archangel
יצירת קשר:

Re: אליפות הנוער של magic בדרום יוצאת לדרך!

שליחה על ידי -control- »

מהאתר:
soffero כתב:
...נערכת בסגנון Tipe 2...מותר להשתמש אך ורק בקלפים מ-Onslaught block ומ-Mirrodin block...
soffero כתב:
...מחיר הטורניר יהיה 35 ש"ח...
אוקיי- למה בנדאם שלא מבין במג'יק בגרוש מארגן את זה, ולמה המחיר כ"כ גבוה?
Megatay כתב:
Sir Bagelus כתב:טורניר הסילבסטר יהיה בלילה?
כן, ובחצות כל השחקנים יתנשקו עם יריביהם.
JohnS
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי JohnS »

35 זה כי הוא רוצה להרוויח כסף :)
ואני לא מבין מה הסיכוי שיהיה מספיק משתתפים בטורניר בלהבים אם היה כבר טורניר כזה בדיוק בבאר-שבע והיו 12 אנשים...

טוב, כנראה יש את כל שחקני אזור הדרום (בערך 50 בכל הדרום, כולל שחקני להבים שאני מכיר ששניר ויצמן מארגן להם ליגה), ויש עוד ישוב "להבים מחתרתי" או לא יודע מה, שאף אחד לא מכיר אותו ואף אחד לא יודע איפה הכניסה אילו, ושם יש בערך 100 שחקני מג'יק נוספים שיש להם טורנירים נפרדים.
הפלאפון שלי: 054-4685102
אני לא יכול לשנות לכם שם משתמש, רק Psibeast ו-Antrax יכולים. אני לא נותן עזרה בבניית חבילות!
אני לא יכול לאמת אותכם בלי לראות אותכם או סריקה של תעודה מזהה שלכם.
MasterYoda
Jedi Master
יצירת קשר:

שליחה על ידי MasterYoda »

יש לנו עוד 100 שחקנים?! ולמה אנחנו מודעים לזה רק עכשיו?! למה הם לא יוצרים איתנו קשר!?
What does a gnome/kender/halfling say to a minotaur? Moo!
aviraman
Griffin Master

שליחה על ידי aviraman »

JohnS כתב:35 זה כי הוא רוצה להרוויח כסף :)
ואני לא מבין מה הסיכוי שיהיה מספיק משתתפים בטורניר בלהבים אם היה כבר טורניר כזה בדיוק בבאר-שבע והיו 12 אנשים...

טוב, כנראה יש את כל שחקני אזור הדרום (בערך 50 בכל הדרום, כולל שחקני להבים שאני מכיר ששניר ויצמן מארגן להם ליגה), ויש עוד ישוב "להבים מחתרתי" או לא יודע מה, שאף אחד לא מכיר אותו ואף אחד לא יודע איפה הכניסה אילו, ושם יש בערך 100 שחקני מג'יק נוספים שיש להם טורנירים נפרדים.
לפי מה שרשום שם את הטורניר מארגן מועדון "הטירה", מה שאומר שמארגן הטורניר הוא ילד בן 13 (thecastle)...

אני באמת לא חושב שתהיה הענות, ואם תהיה אני מאמין שהרמה לא תהיה בשחקים...
הפרסים לא נשמעים טובים:
כל משתתף מקבל בוסטר במתנה וקומון פוייל, ששת הראשונים מקבלים רר פויל! (עוצמתי!, בדיחה על הברינגרים ואור בילדנר), שמונת המשתתפים הראשונים יקבלו זכות להשתתף בתחרות הנוער הארצית בחינם (אני משער שזה הג'יי אס אס, וגם בזה אני לא בטוח)...

הטורניר נשמע ממש לא משהו, אם מישהו זוכה הוא הצליח לקחת בוסטר ורר פויל (אני מאמין שזה שיט רר) ב35 שקל, וזה ממש לא מכסה את זה, אני ממש לא בטוח שאני אשתתף...

חוץ מזה שזה מתנגש בצורה אגרסיבית עם אליפות הדרום שתהיה יום-יומיים לפני הטורניר הזה, מה שאומר שכסף לאנשים כנראה לא יהיה...
soffero
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

חברים, חברים, לא להילחץ... :)

שליחה על ידי soffero »

את הטורניר מארגן מועדון הטירה, שזה המועדון המקומי של ישוב להבים למשחקי תפקידים, מועדון שפועל יחד עם "פלדה ואש" - המפעילה חוגי מבוכים ודרקונים באיזור הדרום.

אני ( עומרי ) הוא מנהל "פלדה ואש" ושחקן מג'יק נלהב לשעבר, עודדתי את המועדון לקיום הטורניר, לאחר שאוריין הציע את הרעיון בפני.

יש באמת מצב שאני לא שולט לחלוטין בחוקים הנוכחיים של הטורנירים, ואשמח לעזרה מכם בתיקונים :)

כפי שניתן לראות, המחיר מתחלק בין 20 ש"ח לטורניר עצמו ( שאוריין דורש מאיתנו ) ו-15 ש"ח עבור המקום, כיבוד שיוגש, פרסים לתחרויות מקבילות וכ'ו.

איתמר, מקים מועדון הטירה, מארגן את הטורניר, ואתם גם מוזמנים לדבר איתו ולייעץ לו.
soffero
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

ושוב, חבר'ה

שליחה על ידי soffero »

יש בערך 17 ילדים שנמצאים בחוגים של "פלדה ואש" בלהבים שישתתפו בטורניר. וכן, איתמר הוא ילד שמארגן אותו, זה טורניר של נוער עבור נוער, לא ביג דיל :) , למרות שכל מי שרוצה יוכל להשתתף בו.

ומה פתאום שהפרס הוא רק רר פוייל, איך הגעת לזה?.. יחולקו בוסטרים נוספים כפרסים ( לפחות כמספר המשתתפים ) רק שעוד אין לנו את המספרים המדוייקים.

ושוב, נשמח לעצות ועזרה.
thecastle
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

שליחה על ידי thecastle »

מספיק להיות ציניים כאלה, אתם מתנהגים כאילו משחק המג'יק שיך לכם!
כי הוא לא, אתם אמורים לעודד טורנירים בדרום לא לסכל אותם!
את הטורניר הציע אוריין היבואן של משחקי המג'יק.
המחיר גבוהה רק לטורניר של עד גיל 16 וגם אני לא רציתי לצין מחיר כזה גבוהה, וזה אירוע מג'יק ולא רק טורניר אחד ואתם לא חייבים להשתתף בו אתם יכולים להשתתף בטורנירים אחרים לנוער מעל גיל 16 או טורנירים גם אחרים בעלות של 15 ש"ח .
וחוץ מזה אם לא ראיתם את פירוט המחיר אז הינה הוא: 20 ש"ח הולכים לטורניר אשר אותם מקבל אוריין ו15 הולכים לפרסים נוספים כגון פרסים למי שמשחק יפה, אוכל שאני מביא שולחנות וכיסאות שאני מביא מביא וגם הרשמה למועדון הטירה חינם למי שנכנס(שדרך אגב עולה לי כסף) ועוד כמה הפתעות קטנות בדרך שכולם היו רוצים.
בעניין הרמה אנו עורכים את הטורניר בכדי לשפר את הרמה ולהכניס שחקנים חדשים לתחביב ולא בכדי לנפנף אותם כאשר הדק שלהם נראה חלש מדי כמו שאתם עושים(בלי הכללה).
בעניין המארגנים, אולי אני חדש למג'יק אבל אני מאוד אוהב אותו אתם יודעים מה אני וחבר שלי עשינו? נפגשנו עם ראש המועצה שלנו ועוד כמה אחראי נוער ודיברנו על דברים, בטורניר האחרון אני נסעתי עד לאשקלון עם אבא שלי(שזה מרחק של 40 דקות הלוך) בגלל בעיה שלא היתה תלויה בי.
וגם עומרי(מי שכתב את ההודעה המקורית) הבנאדם הזה משחק כבר 7 שנים בערך ואפילו יותר והוא מבין במג'יק טוב טוב אפילו יותר ממה שאתה מבינים(בלי הכללה), לבנאדם הזה יש קלפים שלא ההיתם חולמים שהיו לכם וגם יש לו חבר שהיה מקום 5 בארץ. ויש לי גם חבר שיש לו קלפים מאלפא ובטא.

אז בבקשה אל תרדו על כל אירוע שלא נשמע לכם טוב,כי אנחנו משקיעים בו המון מאמץ ומשאבים רק בשביל שהיה טוב בשבלכם לא בשביל אף אחד אחר, וגם אם יש לנו רווח אנו משתמשים בו בכדי לעשות דברים מעשים שכולם צרכים.
אז בבקשה מכם.
מרגלף אשף מD&D שנמאס לו לסכן את חייו בקרבות מג'יק ...
אם פגעתי במשהו בהודעותי נא פנו אלי לפרטי.
http://planet.nana.co.il/marglf- אתר מועדון הטירה
thecastle
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

שליחה על ידי thecastle »

אהה נכון ואשמח לקבל הצעות וכו' :)

בתודה איתמר
MasterYoda
Jedi Master
יצירת קשר:

פשוט לא נראה לנו שאנשים מארגנים משהו שאנחנו לא ידענו עליו (במיוחד בדרום איפו שאין לנו הרבה שחקנים), ואנחנו די מאוכזבים שיש כ"כ הרבה שחקנים בלהבים שלא באים לטורנירים בב"ש.
soffero
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

שליחה על ידי soffero »

תראו, החבר'ה בלהבים התחילו לשחק רק בזמן האחרון, ובאמת בשביל זה עלה רעיון הטורניר, כדי ללכד אותם, ללמד אותם יותר על המשחק ( מה לעשות, מי שרק מתחיל עוד לא ממש יודע לשחק ברמה גבוהה ) ולצרף שחקנים חדשים. תמיכה מחבר'ה כאן, וותיקים יותר ומנוסים יותר, בוודאי תוכל לעודד את זה, וכך להוסיף אותם כשחקנים פוטנציאלים בשאר האירועים שמתקיימים בדרום.

ואני מבקש לא לקחת יותר מדי ללב את ההתפרצות הרגשית של ידידי הצעיר ( :) ) אשר בהחלט משקיע מאמצים אדירים בהרמת האירוע.
thecastle
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

שליחה על ידי thecastle »

צודק זה מאכזב, הסיבה הפשוטה היא שפשוט אין מספיק פרסום של הד'בר הזה וגם זה לרוב של ילדים קצת גדולים מהלידים שאנו עובדים איתם לכן הם לא רוצים לבוא.
אני יבוא עם אני ידע על זה פשוט צריך פרסום קצת יותר גדול, אבל זו גם אשמתי כי כבר הרבה זמן אני לא נכנס לפורום:(
אני יגיע לטורנירים כי אני מאוד רוצה(אחת הסיבות שבכלל פתחתי את מועדון הטירה:)

יש כל-כך הרבה סיבות...
MasterYoda
Jedi Master
יצירת קשר:

אז טורניר הבא אנחנו מצפים שתגיעו לב"ש
aviraman
Griffin Master

שליחה על ידי aviraman »

אוריין גובה ממכם 20 שקל על סחורה, או סתם ככה?....
חוץ מזה יבגני המארגן הראשי בדרום, למה זה לא עבר דרכו?
אני מאמין שלמארגן הרשמי של להבים גם לא ידוע דבר בעניין...

אליפות הנוער הארצית, הכוונה לjss?
soffero
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

שליחה על ידי soffero »

התשלום של 20 ש"ח הוא התשלום הקבוע לקיום הטורניר לנוער - עבור 2 בוסטרים ( 1 לפרס ) וקלף foil. בגלל שהדבר נסגר ישירות מול אוריין זה לא עבר דרככם. לא בגלל שאני לא אוהב אתכם :wink: אני פשוט לא מכיר איך הדברים כאן בד"כ מתנהלים.
thecastle
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

שליחה על ידי thecastle »

MasterYoda כתב:אז טורניר הבא אנחנו מצפים שתגיעו לב"ש
מידע על הטורניר אפשר?
קובי שפירא
A Rolling Stone

שליחה על ידי קובי שפירא »

הוא לא דיבר על שום טורניר ספציפי, הוא ביקש שכשיהיה, תבואו.
JohnS
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי JohnS »

איתמר ועומרי - אין לי שום דבר נגדכם, וכל טורניר שמאורגן אם הוא עובר ישירות דרך אוריין ולא דרכי - הרי זה משובך באותה מידה כמו שהוא היה עובר דרכי.

מה שכן נראה לי תמוה זה שאוריין צועק עליי כל הזמן (כי אני אחראי אזור הדרום) שבדרום איו הרבה שחקנים והטורנירים נראים לא רציניים. אני מקבל את זה כי זה מה שאני חושב שקורה בשטח. פתאום באים אתם וטוענים שיש מיליון שחקנים בדרום שאני אפילו לא שמעתי עליהם, אבל משום מה הם לא באים לאף טורניר רשמי שאנחנו מארגנים ובאים רק לטורנירים שלכם. אז זה נראה לי קצת משונה, אתם לא חושבים?

אם חשוב לכם הרווח (שאני מכבד את זה), אז דברו איתי ואין לי בעיה לסכם איתכם שכל השחקנים שלכם שיבואו לטורנירים שלנו - אתם תקבלו את כל הרווח ואני לא צריך מהם גרוש. אבל אם אתם באמת רוצים לקדם את המג'יק בדרום - אז אתם צריכים להבין - טורניר אחד של 60 איש (35 שלנו ועוד 25 שלכם - אם אתם אומרים מספרים נכונים) זה נראה הרבה יותר טוב מאשר 2 טורנירים קטנים (שזה מה שיש לנו עכשיו).

העניין הוא שבבאר-שבע כבר היה מוקדמות לאליפות הנוער, ואף שחקן שלכם לא בא, מה שהעמיד את הטורניר על סף ביטול (כי נדרש מינימום 12 משתתפים ובקושי אספנו 12). אז במקום שהשחקנים שלכם ישתתפו ביחד עם שחקנים שלנו בטורניר אחד משותף, אתם חושבים שזה טוב לעשות טורנירים נפרדים. לגבי הרמה - אם הם כל הזמן ישחקו בינם לבין עצמם, הרמה שלהם תישאר בקנטים. לעומת זאת, אם הם יבואו לטורנירים שאנחנו מארגנים - מהר מאוד הם ילמדו המון דברים שאצלכם אני ספק שהם ילמדו. בכל טורניר שאני מארגן אני עושה הסבר על *כל* החוקים לפני הטורניר, וזה מיישר את כל השחקנים בקו אחד.

הטורניר הבא שאנחנו מארגנים זה ב-25 לחודש (שבוע הבא). הוא אולי לא ממש מתאים לילדים שלכם כי צריך לבוא עם חבילה מהבית, אבל זה מקרה פרטי.

הטורניר הבא שכן מתאים לילדים שלכם - זה פריריליז של הוצאה חדשה שיהיה בסוף ספטמבר. שם כולם מקבלים אותה חבילה ולא צריך ידע מוקדם. לטורניר הזה אני באמת אשמח אם הילדים שלכם יבואו.
הפלאפון שלי: 054-4685102
אני לא יכול לשנות לכם שם משתמש, רק Psibeast ו-Antrax יכולים. אני לא נותן עזרה בבניית חבילות!
אני לא יכול לאמת אותכם בלי לראות אותכם או סריקה של תעודה מזהה שלכם.
soffero
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

שליחה על ידי soffero »

יבגני, אני חושב שיש כאן אי הבנה מסויימת. אני לא נוטה לשוטט כאן יותר מדי ( התחום העיקרי שלי הוא בכל זאת משחקי תפקידים ) ולא ידעתי שהמוקדמות כבר נערכו כאן. איתמר תכנן לערוך טורניר מקומי קטן עבור ילדי להבים, ואוריין פנה אלי עם הרעיון של המוקדמות לתחרות הנוער - מה שכמובן קיבלתי בברכה. להבא, אדע ליצור איתך קשר בכל טורניר שאנו מתכננים, אין סיבה שלא נשתף פעולה.

וכן, יש משהו כמו 16-17 שחקנים חדשים מלהבים, כולם צעירים ( סביבות גיל 12 ) וכולם חדשים במשחק, לאחר שנחשפו אליו דרך הדגמות בחוגים שלי.

הטורניר יתקיים בכל מקרה, וכמובן, כל מי שרוצה להצטרף מוזמן.
Arie
מארגן טורנירים בדרום

שליחה על ידי Arie »

אני כנראה אבא, אני בטוח שזה יהיה מגניב :wink:
נעול