כמה קלפים זה סביר לבקש חינם ב-MTGO, ומתי זה כבר מוגזם?

זה המקום לדבר על כל דבר שקשור במג'יק ממוחשב, כולל מג'יק און-ליין (החלפות, בעיות טכניות, קלאנים, והודעות על אירועים שם), אפרנטיס, נטדראפט, מג'יק וורקסטיישן וכולי

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
JohnS
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

כמה קלפים זה סביר לבקש חינם ב-MTGO, ומתי זה כבר מוגזם?

שליחה על ידי JohnS »

אם ישנו משתמש חדש שרק קיבל חשבון ב-MTGO (בלי קלפים ובלי קופון), מה הכמות הסבירה של קלפים שהוא יכול לבקש חינם מאנשים שהוא מכיר ב-MTGO ומתי זה כבר מוגזם? אני מדבר עכשיו עליי אישית, אבל השאלה הזו היא כללית לכולם.

צריך להניח פה כמה הנחות קודם (שכל ההנחות פה נכונות לגבי החשבון שלי):
1. נניח שלאותו משתמש אין אפשרות לבזבז כסף בכלל ב-MTGO והוא לא יכול ללכת לקנות כרטיסים או קלפים, וצריך להתחיל מ-0.
2. אותו משתמש לא מבקש קלפים חינם כדי אח"כ למכור אותם ולהרוויח כסף. מקסימום שהוא יעשה זה להחליף את הקלפים שהוא קיבל בקלפים אחרים שהוא צריך לחבילה constructed, במידה והקלפים שהוא קיבל לא טובים לחבילה שלו.
3. אותו משתמש ישחק רק casual או constructed אבל לא drafts (מן הסתם כי אין לו כסף).
4. אם אותו משתמש ינצח טורנירים עם פרסים וייצא מכך ברווח, אין לו בעיה לתרום בעצמו.

אני אישית עד עכשיו ביקשתי עד 32 קלפים (סה"כ, כולל קומונים ואנקומונים) מכמה אנשים שאני מכיר שהם מהפורום הזה, פרט ל-kabanist שממנו קיבלתי 64 (32 קלפים ו-32 אדמות בערך) כי זה גם היה חשבון שלו במקור. אני אישית לא מרגיש ממש נוח לבקש כי למעשה עם קלפים אמיתיים אין לי בעיה - אני מארגן טורנירים ומקבל על זה נקודות אז אני יכול פה ושם לקבל בוסטרים בחינם בדרך חוקית, אבל ב-MTGO אני בדיוק כמו כולם ואין לי שום פריבילגיות.

השאלה מה באמת אתם חושבים (בעיקר מעניין אותם האנשים שביקשתי מהם :oops: )? האם אין לכם בעיה עם זה? האם זה מציק ומעצבן? כמה קלפים אני יכול לבקש חינם וזו תהיה כמות סבירה?

הינה כל האנשים שאני ביקשתי מהם (אף אחד לא סירב לי ואני מביע תודה לכולם):
BLcrazzy
djen
kabanist - נתן לי גם AVATAR בחינם
RangerX
S_C_epter
Seeker of Rain
Taloc
yoav
אני מבקש סליחה אם שכחתי מישהו :oops:

שורה תחתונה - למה אני שואל את זה?
אני שחקן competitive ואין לי ממש אינטרס ב-casual. למרות שרשמתי שזה מה שאני אשחק זה לא ממש דבר שאני נהנה ממנו - זה פשוט כי אין לי קלפים ממש.
אחרי שביקשתי מכל האנשים לעיל ואחרי שנתנו לי גם כמה בחינם בחדר FREE, יש לי בערך 250 קלפים אבל עדיין לא ניתן לבנות מהם שום חבילה תחרותית.

אז צריך הכוונה וזה יעזור גם לכל השחקנים - מה עושים עכשיו? לבקש עוד? להפסיק עם MTGO? לקחת כסף ממקור שאסור לקחת ממנו ולקנות קלפים?
הפלאפון שלי: 054-4685102
אני לא יכול לשנות לכם שם משתמש, רק Psibeast ו-Antrax יכולים. אני לא נותן עזרה בבניית חבילות!
אני לא יכול לאמת אותכם בלי לראות אותכם או סריקה של תעודה מזהה שלכם.
Yoav
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Yoav »

אתה לא תצליח בחיים לבנות חבילה תחרותית מנדבות.
אני לפני שהשקעתי בחבילה תחרותית, עשיתי דראפטים כי אני אוהב את זה אבל באיזשהו שלב מפסידים ואי אפשר יותר לעשות דראפטים.
יש לי שתי אפשרויות בשבילך:
1. להפוך לדילר - תמכור כמה קומונים בשביל כרטיס אחד ואז בעזרת הכרטיס תקנה יותר קלפים מאשר ממה שמכרת בשביל להשיג את הכרטיס. ככה אתה יכול איכשהו לנפח את האוסף כל הזמן.
לנפח את האוסף מכרטיס אחד זאת משימה די קשה שלוקחת מלא זמן וזה משעמם.
2. תמכור כמה קלפים אמיתיים ובעזרת הכסף הזה תקנה חבילה תחרותית. לדעתי זה שווה כל אגורה כי רמת המשחק שלך תעלה פלאים ותתחיל לנצח בתחרויות בקלות רבה יותר, תזכה בבוסטרים, תמכור אותם וככה אתה יכול להחזיר את הכסף שקנית ממנו את החבילה.
Arie
מארגן טורנירים בדרום

שליחה על ידי Arie »

נשמע קל..
אבל קודם צריך להגמל מאלפים
:lol:
JohnS
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי JohnS »

יואב- תודה.
אריה- מה רע באלפים אם הם מנצחים?
אני לא יכול לשנות לכם שם משתמש, רק Psibeast ו-Antrax יכולים. אני לא נותן עזרה בבניית חבילות!
Sir Psycho Sexy
Moderator

שליחה על ידי Sir Psycho Sexy »

לבנות חבילה רצינית מנדבות זה עסק מאד מאד קשה. גם לבנות מלהיות דילר זה מאד מאד קשה, כי זה המון עבודה, וזה מאד מאד משעמם (ניסיתי). אני עכשיו מנסה משהו אחר- דיברתי עם שניר כהן, על קח שהוא ישיג בשבילי קלפים (בהשאלה), אני אשחק, והוא יקבל אחוזים מהרווחים שלי. הוא הסכים, אני עדיין מחכה לחבילה (אבל ממש לא לחוץ לי). שווה לך לנסות גם לבדוק אפשרות כזאת, אבל זכור- אתה צריך להיות ברמה גבוהה כשאתה מגיע לטורניר.

אגב, אני מוכן לתרום קומונים שיש לי, אבל אני כבר אומר- אין כמעט כלום, אז לא לצפות ליותר מדי.

SPS
Arie
מארגן טורנירים בדרום

שליחה על ידי Arie »

אין שום דבר באלפים -=אם=- הם מנצחים..
הבעיה מתחילה כי הם לא... :lol:

ד"א
כשיואב אמר דק רציני אני חושב שהוא דיבר על דק רציני...כמו רבג'ר..טוט'..
כחול לבן(למרות שאפילו אני לא הייתי מעז אותו באון ליין...אתה יודע כמה זמן זה לגרום ל10 טוקנים לתקוף?..) וכו'...
aviraman
Griffin Master

שליחה על ידי aviraman »

Maledrach כתב:אין שום דבר באלפים -=אם=- הם מנצחים..
הבעיה מתחילה כי הם לא... :lol:

ד"א
כשיואב אמר דק רציני אני חושב שהוא דיבר על דק רציני...כמו רבג'ר..טוט'..
כחול לבן(למרות שאפילו אני לא הייתי מעז אותו באון ליין...אתה יודע כמה זמן זה לגרום ל10 טוקנים לתקוף?..) וכו'...
אלפים עובדת! ברור שאם מפריעים לה היא לא תפעל! :D
JohnS
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי JohnS »

בלי ירידות בבקשה :)
אבירם ואריה לא נתתם לי ב-Online אפילו אגורה לעוסה (כמו שאח של שניר אומר :green: ) והפנתם אותי לשניר.

נ.ב. עובדה שאפילו אני עם 250 קלפים שיש לי עכשיו יכול לעזור למישהו שיש לו פחות ממני.
Arie
מארגן טורנירים בדרום

שליחה על ידי Arie »

אני לא הפניתי אותך לשניר!!
אני הצעתי לך את היוזר שלי!! :evil:

וגם, לא הייתי באון ליין כבר די הרבה זמן...
JohnS
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי JohnS »

Maledrach כתב:וגם, לא הייתי באון ליין כבר די הרבה זמן...
אתה רק מאשר בזה ש-MTGO זה חש"מ (חרא של משחק :green: - מכל מיני סיבות - או שזה משחק טוב אבל אין לך כסף)
Arie
מארגן טורנירים בדרום

שליחה על ידי Arie »

לא זה משחק טוב מאד...פשוט עכשיו אני משחק TIBIA..
ואח"כ אני אלמד הרבה..לכך אני גם לא אכנס..

זה שאין לי כסף זה ברור...לא בזבזתי שם שקל..

וגם, אני לא אוהב לשחק באינטרנט מג'יק..
מג'יק זה כמו שמחט או כמו משחק תפקידים..אתה צריך לראות את הבן אדם כדי להנות..לפי דעתי..
JohnS
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי JohnS »

Maledrach כתב:לא זה משחק טוב מאד...פשוט עכשיו אני משחק TIBIA..
ואח"כ אני אלמד הרבה..לכך אני גם לא אכנס..

זה שאין לי כסף זה ברור...לא בזבזתי שם שקל..

וגם, אני לא אוהב לשחק באינטרנט מג'יק..
מג'יק זה כמו שמחט או כמו משחק תפקידים..אתה צריך לראות את הבן אדם כדי להנות..לפי דעתי..
נו, גם אני אומר בדיוק אותו דבר:
1. אין לי יותר מידי זמן
2. אין לי כסף
3. אני לומד ועוד מעט אתחיל לעבוד
4. מג'יק זה כמו שחמט - אני רוצה לגעת בקלפים עם הידיים ולראות את היריב שלי.
5. אני רואה שאתה גם לא רוצה לבזבז כסף, אז למה אתה פוסל את זה שאני לא רוצה לבזבז כסף?
Arie
מארגן טורנירים בדרום

שליחה על ידי Arie »

ממממ, אתה עובד...לא?
אני לא..
נגיד תיקח את מקסים בתור דוגמא..הוא עובד..אז מה זה בשבילו 60 ש"ח פעמים בחודש? (יעני דראפט.)
כלום..כי זה נקודתי בהשוואה למשכורת...
steelmanx
MTGil Apprentice

שליחה על ידי steelmanx »

אני התחלתי והיום יש לי דק אחלה אם אתה רוצה אתן לך חינם הכינוי שלי meisels
amirc
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

שליחה על ידי amirc »

כדי להרשם צריך לשלם 10$ לא?
אחלה אתר:kotaka.tk
JohnS
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי JohnS »

אם אתה צריך לפתוח חשבון חדש, ולא קנית את הערכה בחנות FREAK, אז צריך 10$. אבל אתה יכול לקבל חשבון ריק ממישהו בחינם.
נטע
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי נטע »

אולי אתה יכול לבקש מחבר שכבר יש לו אוסף טוב של קלפים לתת לך כמה קלפים בהלווה, אתה סוחר בהם וחלק מהרווחים שתקבל על הקלפים תתן לו בתמורה להלווה. כמו ש-sps כתב, אתה יכול להלוות מחבר דק ולתת לו אחוזים מהפרסים שלך, אני חושב שזה רעיון יותר טוב משלי.
נטע
JohnS
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי JohnS »

הרעיון שלך יותר ישים (לפחות בשבילי). כי דקים שיכולים להלוות לי זה לא משהו שאני הולך לשחק :pukel:
הן טובות, אפילו יותר מידי, אבל לא לטעם שלי.
כלומר, בלי בעיה יכולים להלוות לי Ravager Affinity, אבל אני בחיים לא אשחק עם זה :o
drizztmagor
MTGil Wizard

שליחה על ידי drizztmagor »

התחלתי לשחק היום תודות לאריה, ואני חייב להגיד לכם שזה די כיף לשחק באונליין בחדר CASUAL עם חבילות שבניתי מCARD POOL של 360 קלפים... (:

וחוצמזה, זה אימון טוב ליכולות הDECKBUILDING, ובתור שחקן שתמיד שנא את הMETAGAME ואיך הוא מכתיב את הטייפ הנוכחי (כלומר - כולם משחקים אותה חבילה ואין מקום לחבילות ROGUE אי אלו ואחרות), אני ממש נהנה!

אריה, אתה המלך שלי.

באותה הזדמנות, אני אשמח לדעת אם יש שחקנים שישמחו לתרום לי גם קצת קלפים - אמנם אני במצב טוב (360 קלפים) כי קיבלתי חשבון "משומש", אבל אם יש שאריות שאתם לא צריכים אני אשמח לקבל!

הכינוי שלי הוא Rinos.

יואב
Navidshi כתב:גם פרות מעדיפות לרעות באחו במקום להתבוסס במיצי הקיבה שלי, אבל זה לא מונע ממני לאכול סטייק. אז בואו נשמור דברים בפרופורציה.
שלח תגובה