ערכם האסטרטגי של הHondens+Zuberot+Dragons

בין אם זה קלף בודד או הקומבו הלוהט בשוק, חבילה תחרותית או משחק בין חברים זה המקום

מנהלים: Navidshi, kabanist

שלח תגובה
_demostenes_
The Mirror Breaker
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

ערכם האסטרטגי של הHondens+Zuberot+Dragons

שליחה על ידי _demostenes_ »

יש בסט הנוכחי חמישה קלפים שמופיעים בכל הצבעים.
אני עושה מעין סקר דירוג של איזה קלף הכי טוב בכל קטגוריה (אני מדבר על לימיטד, אני מדבר על שווי אסטרטגי של הקלף בלי קשר לחוזק הצבע) -
Honedns:
האדום (הוא ממש זול והיכולת שלו מאוד נחמדה).
הכחול
הלבן/הירוק
השחור
(אני ממש לא בטוח בקשר למה שאני אומר...)

הזבורות (מבחינת היכולות מקבילות להונדנס אבל בכ"ז הדירוג בעיניי שונה מכיוון שבזבורות להבדיל מבשריינס המחיר זהה):
הכחולה
האדומה
הירוקה
השחורה
הלבנה

דרקונים:
שחור
לבן
כחול
אדום
ירוק (הבעייתיות בירוק היא הטריפל קולור, בלי זה הוא היה מוצא מקום יותר מכובד ברשימה).
נערך לאחרונה על ידי _demostenes_ ב 09/11/2004 , 18:07, נערך 3 פעמים בסך הכל.
‏מויש‏ ‎(02:03 AM)‎ :
experience is like rating, sometimes it doesn't reflect the skil.
S_C_epter
The ScepterChant
יצירת קשר:

שליחה על ידי S_C_epter »

הונדות:
ירוק
לבן
אדום
כחול
שחור (גם הוא שחיק מאוד)
זוברה:
שחורה
אדומה
ירוקה
כחולה
לבנה
דרקונים:
שחור
כחול
לבן
אדום
ירוק
חלק מהדרקונים הם ספלאשאבל, כמו האדום לדוגמה, מה שאומר שתמיד תשחק אותו.
Master of Puppets כתב:גיחצי.
Orb כתב:"יאללה, דראפט".
Orb כתב: חארטה
Dont have a Clue
MTGil Wizard
יצירת קשר:

Re: Hondens+Zeburut+Dragons

שליחה על ידי Dont have a Clue »

_demostenes_ כתב:יש בסט הנוכחי חמישה קלפים שמופיעים בכל הצבעים.
אני עושה מעין סקר דירוג של איזה קלף הכי טוב בכל קטגוריה (אני מדבר על לימיטד, אני מדבר על שווי אסטרטגי של הקלף בלי קשר לחוזק הצבע) -
Honedns:
האדום (הוא ממש זול והיכולת שלו מאוד נחמדה).
הכחול
הלבן/הירוק
השחור
(אני ממש לא בטוח בקשר למה שאני אומר...)

הזבורות (מבחינת היכולות מקבילות להונדנס אבל בכ"ז הדירוג בעיניי שונה מכיוון שבזבורות להבדיל מבשריינס המחיר זהה):
הכחולה
האדומה
הירוקה
השחורה
הלבנה

דרקונים:
שחור
לבן
כחול
אדום
ירוק (הבעייתיות בירוק היא הטריפל קולור, בלי זה הוא היה מוצא מקום יותר מכובד ברשימה).
מסכים לגמרי עם ההונדות והזוברות, רק שההונדה הירוקה יותר טובה מהלבנה.

בקשר לדרקונים במצב של בוסטר ראשון פיק ראשון הייתי אומר כחול, אדום, לבן, שחור, ירוק כי אני מעדיף דרקון שלא מחייב אותי לצבע, אפילו אם הוא קצת יותר חלש. ב - sheer power לבן, שחור, כחול, ירוק, אדום.
Light
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Light »

יש גם את המיוג'ינים והשרינים...
O כתב:אני מנחש שהוכחתי את טענתי ולכן אני מרגיש הרבה יותר גבר ממה שהרגשתי לפני שהת'רד הזה היה קיים. מגניב.
_demostenes_
The Mirror Breaker
יצירת קשר:

שליחה על ידי _demostenes_ »

Light כתב:יש גם את המיוג'ינים והשרינים...
המיוג'ינים חוץ מהלבן גם ככה לא שחיקים ללימיטד...
והשריינים... הסתכלת בכלל על ההודעה שלי?
‏מויש‏ ‎(02:03 AM)‎ :
experience is like rating, sometimes it doesn't reflect the skil.
Prismatic
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Prismatic »

שנה את הכותרת בבקשה
My phone number: 0522816213
wake lord
Knight of the Black Lotus
יצירת קשר:

שליחה על ידי wake lord »

שריינים:
כחול
אדום
לבן
ירוק
שחור
זוברות:
כחול
שחור
אדום
ירוק
לבן
דרקונים:
שחור
כחול
לבן
אדום
ירוק
do the kirby dance with me!
(>")> <("<)
arch-angel
MTGil Wizard

שליחה על ידי arch-angel »

מה הטעם לעשות את זה בלי להכנס לנושא של עד כמה הצבע טוב?
הזוברה הכחולה באמת הכי טובה
אבל אתה תיקח אותה על פני הירוקה בהתחשב בשאר הצבע?
תנו דירוג בהתחשב בעד כמה הצבע טוב ועמוק
Antrax כתב:אתה אמור למות כי עברת על חוקי המשחק
תמונה
dubroben22
MTGil Wizard

היי

שליחה על ידי dubroben22 »

קודם כל אין לזלזל בצבע כחול הוא לא רע בלימיטד

שריינים:
אדום
לבן
כחול
ירוק
שחור

זוברות:
כחול
אדום
שחור
ירוק
לבן

דרקונים:
שחור
כחול
לבן
ירוק
אדום

הסיבה ששמתי את הדרקון הירוק מעל אדום כי דרקון ירוק יכול להיות מאוד מסוכן לך כי מהלך טוב של היריב יכול לחסל גם את הדרקון וגם הרבה ייצורים שלך
והאנשים לדעתי לא מערכים נכון את כוחו של ההונדן הלבן: לקבל שתי חיים כל תור בלי השקעת מנה נוספת זה המון - כמו לנטרל את התקיפה של נזומי חותך גרונות באופן קבוע
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

קודם כל, אסור, אסור לזלזל במיוג'ין בלימיטד. בייחוד כאשר מדובר בלבן ובירוק - הראשון הורס הכל אם מצליחים להוריד אותו והשני סתם ענק בלתי ניתן להריגה - אבל חוץ מהכחול ראיתי את כולם משוחקים, מוטלים וגורמים לנזק רציני. לחבילות ירוקות עם קצת acceleration כמו Sakura או Reach אין כמעט בעיה להוריד אחד.

בנוגע לשאר המחזורים...
במחלקת ה-Honden הייתי נותן מקום ראשון לאדום... הוא שחיק פחות או יותר בכל מצב (כל זמן שאתה משחק אדום או יכול להרשות לעצמך ספלאש), עולה כמעט כלום ומציק ליריב בצורת נזק ישיר או החלשה של יצורים בולמים.
לגבי הכחול, הירוק והלבן - כבודם במקומו עומד, אבל הם פחות שחיקים ותלויים יותר באופי של שאר החבילה. אני לא מוכן להתחייב מי מהם יותר טוב... שיחקתי פעם שילוב של control לבן וכחול שניצח במזל סיבוב אחד לפני שהייתי decked out. מלחיץ.
השחור הוא קלף חזק, אבל בלי ספק הכי חלש מבין החמישה - הוא היחיד שאפשר לנטרל בזה שהשחקן השני מנצל את כל הקלפים שלו או שומר אדמות ביד. ברור שזה יכול להיות יתרון, אבל יש כאן אלמנט מסויים של חוסר שליטה במצב שלא קיים אצל האחרים.

במחלקת הזוברות, כל אחת בפני עצמה, הכחולה והירוקה חוסמות ונותנות לך יתרון - בצורה של חוסם לתור הבא או קלף נוסף. השחורה נותנת גם יתרון קלפים מסוים, אבל כמו ה-Honden השחור, מגיע שלב במשחק שבו היא הרבה פחות יעילה. האדומה יכולה להיות מועילה, אבל נקודה אחת של נזק היא לא יתרון מאד משמעותי לרוב. ושתי החיים שנותנת הלבנה כמעט ולא שווים דיון.

במחלקת הדרקונים... כחול הוא אסון מעופף מעצבן ביותר, בגלל שהוא יקח בדרך כלל את היצור הכי חשוב שלך אם תצליח להיפטר ממנו. שחור הוא אסון מעופף בגלל שהוא ישנה את פער החיים ב-10 לטובתך כשהוא ימות. ירוק הוא מעופף של 5/5 בירוק, שעוד משאיר יצורים מנופחים מאחוריו כשהוא מת. לבן נותן לך תור נוסף - כמעט. לא לגמרי. תלוי בכמה קלפים יש ליריב במשחק, והוא עדיין מקבל לשלוף קלף... אדום הוא בעייתי, בגלל שהוא נוטה לשרוף לך את כל יצורי הקרקע, יחד עם אלו של היריב. אבל אם אתה משחק כחול-אדום עם כל ה-Soratami הנחמדים המעופפים האלו, הוא יכול להיות מועיל יותר מרוב האחרים.
Ergil
Single Star

שליחה על ידי Ergil »

הונדן:

אדום
לבן
כחול
ירוק
שחור

זוברות:

אדום
כחול
שחור
ירוק
לבן

דרקונים:

לבן
כחול
שחור
אדום
ירוק

אנשים, נפלתם על הראש או מה? אם היריב הורג את יוסי בmid-late game(ומתי עוד אפשר להרוג אותו?) רוב הזמן הוא ימות תוך שני תורות. כבר שכחתם מה blinding beam עושה? בכלל, אתם מעריכים את הדרקון השחור הרבה יותר מדי. היכולת שלו לא משפיעה על מצב הלוח(אלא אם היריב על 5 או פחות כמובן) כך שאם אתם מפסידים אתם תמשיכו להפסיד ואם אתם מנצחים אתם תנצחו קצת יותר מהר. זה נחמד כי זה גם נותן לך קצת חיים אם אתם צריכים אותם, אבל ברוב המקרים זה לא ישנה הרבה. זה בהחלט לא משתווה להשתלטות על היצור הכי טוב של היריב.
Not even Elminster would like to see a volcano appearing under his ass
Yoav
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Yoav »

שריינים:
אדום
כחול
ירוק
לבן
שחור

זוברות:
כחול
אדום
שחור
ירוק
לבן

דרקונים:
כחול
לבן
שחור
ירוק
אדום

אני לא מסכים איתכם לגבי השריין הלבן. כבר ניצחתי מספיק אנשים שהיה להם שריין לבן ואפילו ניצחתי פעמיים מישהו שהיה לו שריין לבן+כחול במשחק. הוא פשוט מת מדקינג.
השריין רק מעכב את המוות שלהם, הייתי מעדיף לשלוף עוד קלף או לשים עוד יצור במשחק מאשר לצבור 2 חיים כל תור.
מיצי מיאו
Light
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Light »

דרקונים:
שחור
ירוק
כחול
לבן
אדום

השחור הוא הטוב מבין החמישה ללא עוררין הוא יכול לתקן לך מצבים קשים ביותר ואם לא הוא בכל מקרה משפר לך את המצב ומכיוון שזה דק שחור לא תיהיה בעיה להכניס איזה מקריב אחד ככה שאתה לא מוגבל במהלכי היריב שלך
הירוק שני ולא סתם מעופף ירוק זה דבר שאין לזלזל בו היתרון של מעופף בדק ירוק זה אומר שליפני שהוא מת הוא יכול לעשות יותר נזק מהדרקונים האחרים כי בדרך כלל זה ידוע שירוקים מכניסים מחזקים וגם אם לא אז הם מכניסים תאוצת מנה ומביאים אותו מהר... מת? לא נורא הוא ישאיר חוזק ליצורים שיגמרו את העבודה שהוא התחיל...
הכחול הוא נחמד אני לא יודע באיזה דק ישלבו אותו אבל הוא באמת יכול להשפיע על משקל המוזניים במשחק כאשר הוא יעביר את אחד מהיצורים שהיריב זקוק להם תחת שליטתך זה בהחלט יכול להפריע
הלבן באמת יכול להרוס ליריב תוכניות... זה ידוע שתור אחד מספיק בשביל לנצח וזה ידוע שהדרקון הלבן יכול להגביל את התור הזה אבל זה לא טוב מספיק כי אתה צריך בשביל זה תזמון טוב מאוד וללבנים אין הרבה מקריבים ואם אתה שם שני דרקונים אז האפקט שלהם יהיה פחות יעיל
האדום הוא ההכי פחות שימושי מכל השאר... קשה לך לשלוט לגמרי בזמן שהוא ילך לגרייביארד כמו שאר הדרקונים אבל האפקט שלו גם יכול להרוס לך לא מעט (זה לא אומר שהוא לא טוב)
O כתב:אני מנחש שהוכחתי את טענתי ולכן אני מרגיש הרבה יותר גבר ממה שהרגשתי לפני שהת'רד הזה היה קיים. מגניב.
s.k
Goblin King
יצירת קשר:

שליחה על ידי s.k »

דרקונים:
שחור
כחול
לבן
אדום
ירוק