עלילות לשם ביום שבת

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

שלח תגובה
lamootatarmzooian
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

עלילות לשם ביום שבת

שליחה על ידי lamootatarmzooian »

היה אתמול טורניר

טורניר טיפשי ומטופש הרחבה עוד יותר מטופשת וכמבון ששפר הכי טיפש

(והוא לא כותב את זה בגלל שהפסיד)

שתוק!

עכשיו איפה הייתי.... מממממ אה!

אז אני נסעתי לתל-אביב לפני הטורניר יום שישי על מנת לתת לאנשים אחרים בירושלים מקום בהסעה

(והוא לא עשה את זה בגלל שהוא הלך לבקר חברים שלו בתל אביב ואכל על האש)

אז כפי שאמרתי ....

(גם היה ממש טעים)

אז כפי שאמרתי עקב כך שאני אדם טוב לבב וחביב על הבריות נסעתי לתל אביב

יאללה לטורניר

הגעתי לטורניר מוקדם על מנת לעזור לבילדנר לסדר את השולחנות

(כמובן שהוא עשה את זה כי ההסעה שלו הגיעה מוקדם והוא שיחק עם אמיר וגידי טייפ 2 בעוד הוא לצעוק על בילדנר לא לעבוד לידו כי זה מפריע)

וכך לאחר כול המעשים הטובים הנ"ל נרשמתי לטורניר

קצת על הפורמאט - פורמאט טיפשי עם הרחבה מפגרת של מאה אלף ביסטים שמנים בינהם תרביץ לקיבורד עם הראש שלך ותוסיף שם תואר רנדומלי - ברזרק מרדולונט וחבר הכבוד "אנדרוג"

(וזה לא קשור לזה שהוא נמעך למוות על ידי ילדים קטנים ואלמונים לא בהכרח בסדר זה)

במהלך ההסברה הענפה של צמד הפשיסטים החדש דה אור'ס שלאליפות הארץ יגדלו שפם קצר והמבין יבין שיחקתי עם מיסטר גידית טייפ 2 וכמובן לא הקשבנו להם חוץ מציחקוקי ה "יש לך וורנינג "

(ההרצאה של שפר לקחה בערך פי 20000 יותר ממה שהיא הייתה אמורה להיות ובזמן הזה הוא הספיק לספור כמה שיניים יש לו עם הלשון ולמעוך את גידי בטייפ 2 )

כפי שאתם מבינים אני כמובן לא הקשבתי לא למילה ולא לחצי מילה שאחד מהם אמר

(בעצם מה שהוא מנסה לומר זה שהוא טיפש מטופש)

שקט!!! תן לי לספר על הטורניר .... אז כמו שאמרתי לא הקשבתי להם ולכן לאחר שפתחתי את הקלפים והסברתי ליושבי השולחן על הקלפים האיומים ואיך שאני לא מקנא במי שיקבל אותם
ואז למרבה ההפתעה ,אימה אני מגלה שאני יקבל אותם

אני לא ארחיב על הקלפים ורק אומר שחוץ מקבום פויל שהיה הפסגה של החבילה והאינבוקר השחור ודרקון 6\6 ב7 מאנה כולם היו זוועות בלי שום חיסול ושום כלום ודיכאון ו"לילה בלי כוכב זה לילה טוב של סתיו" ופשוט זוועה איומה ובעודי מצוטט את תמצית הדק "ביסט ביסט ביסט אלפ שטות ".... "ביסט ביסט"...... וכו

לסיבוב הראשון:

נגד רותם כהן משחק ערימה רנדומלית של ביסטים ואי אילו שטויות אחרות המשחקים היו די משעממים חוץ מהסוף של המשחק הראשון שאינבוקר שחור שלי הרג לו 8 יצורים רצוף

(מה שהוא מנסה לומר זה חבל שרותם הטיפש שרף את הסליבר המטופש שהיה לי אינבוקר ו7 מנה)

סיבוב שני נגד תומר צבי אליאש בוריס חנה וכו....

תומר משחק דק מאוד מגניב שפועל כדליקמן יש לו 39 קלפים חסרי ערך ודרגון רוסט אחד והשיטה שלו זה לסקל להיות שני ובעצם להגיע לדרגון רוסט שהוא מספליש עם 3 מנות אדומות
לכאורה קצת כמו שאומרים "ריסקי" אבל שתיהמשחקיםהואמעךאותיעםתור6דרגוןרוסטהרבהדרקוניםטמבלתמעךלמותלמותגםשפרלמותאהאהאהאאההה!!!5#$%

סיבוב שלישי נגד יורה" קרול ריוויול" קרסק

למרבה הצער הפעם לא היה ליורה קרול ריוויול אבל היה לו חוץ מזה דק טוב משחק ראשון להפסיד מטעות שאני קלטתי רק 24 שעות אחרי טורניר אבל לתקציר המשחק יורה שולף חוות סנטאורים ומשריץ 10000 פילים ומועך אותי
תקציר שני פשוט מועך אותי בלי הפילים

סיבוב רביעי נגד משהוא רנדומלי
מועך לו את הצורה בדרך מדהימה מפרק אותו שוחט אותו מוציא את כול העצבים עליו למות!!!!!

( בעצם הוא ניצח אותו בקושי בקושי 2-1 בתורות ורק בגלל שהיריב עשה יותר טעיות ממספר הדקות שלקחה ההרצאה המרתקת של שפר שהעולם היה צעיר)

סיבוב חמישי נגד יוסף

בגלל שכבר הייתי אחרי רותם בערך 1000-0 נגד ירושלמים שהם לא אורי וחסיד אז החלטתי להיות נחמד ולא להתאמץ יותר מידי ולתת לו לנצח כי כבר לו נעים לי מהירושלמים
ולכן הוא ניצח

(מה שבעצם קרה זה שהוא היה נורא עצבני וכבר לא שיחק כול כך טוב והדק שלו היה נוראי חבל"ז)

בשלב זה החלטתי שאני התחיל לעשות סדנאות ללימוד שחקני מגיק פחות מנוסים -סקראבים איך משחקים מגיק ולכן לא היה לי זמן לשחק בסיבוב השישי ונאלצתי לעשות דרופ

(הוא היה כול כך עצבני שהוא קרע את הדק שלו ל1000000 חתיכות וזרק אותם לפח ולכן גם עם הוא היה רוצה הוא לא יכול היה להשתתף עוד, מה גם שהוא לא פילנטרופ נקודות ולמעשה הוא די עצבני שהוא מאבד אותם)

לאחר מכן התארגנו 8 איש לשולחן רוצסטר דראפט שבין האישים שם היו אנוכי בילדנר פאלק יוסף מושון וצביקה .....

כול הדראפט עבר בצורה חלקה ומפרגנת

(שיטת הזיג דראפט הידועה של בילדנר "קח בפקודה")

אנשים חשבו הרבה מאוד על כול פיק והתמקדו באסטרטגיות מאוד פרוגרסיביות של בחירת צבעים

(כול אחד לקח אדום+ עוד 2 צבעים מינימום)

במהלך כול הדראפט ניתח אור את טקטיקות לקיחת הצבעים שלי ושל שאר השחקנים וחוץ מבט ה"אני הולך לתת לך וורנינינג של אור" לאחר שלקחתי פינפוינט אבלנש תוך התעלמות בוטה מהסיגנלים שלו לאדום-אני הייתי סיט 8 והוא 1 היה די מצחיק

בסוף יצא לי דק אדום לבן אם ספלאש ל2 איקו טרייסר וצוקינג טטרס שטחן את כולם ושיקם קצת את כבודי האבוד

(אז זהו שזה לא שיקם כי הוא עשה סקרו לבידנר ושלף כול משחק את הספרק סמית היחיד בדק שלא לציין שהוא לא החזיר אפילו רבע מהנקודות האבודות)

לסיכום היה טורניר סביר וכמו שאומרים לומדים הרבה יותר מהפסדים מאשר מנצחונות ניתן בהחלט לומר שאני לא מתחרט ולא מתבאס ולא מתבייש בתוצאה שעשיתי הטורניר הזה היה ממש כיף.

(הוא לובש מסכת סקי בעודו כותב את זה ואני מזמין עכשיו תור לניתוח שינוי מין)

מזל שיש בעולם אנשים עם פחות מזל אפילו מעבדיכם הנאמן לדוגמא אביתר שהתנגש בזקן בן 60 איחר לטורניר ועשה 0-2 דרופ ששיא הטורניר בשבילו היה "לשם אורין לא יכול לשנות את זה שאני קואלפי אוטמטית לאליפות כי הייתי בטים שנה שעברה " . אכן הוא היה.
FeniX-Nomad's weaponsmith
The Sand Bird

שליחה על ידי FeniX-Nomad's weaponsmith »

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

יפה יפה דוד לשם... עצור אתה הומואואו =] חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
counter strike isn't the whole life , its just Half life :]
בופו
The green dragon
יצירת קשר:

שליחה על ידי בופו »

בושה לירושלמים!!!! דוד לשם הוא לא הדוד שלי יותר!!! מתכחש לקיומו!!! לשם, אני חושב שלקחת את דראפט פיצול האישיות קצת יותר מדי רחוק (אולי פסיכולוג יעזור? פרוזאק?)

אם שיחקתי כל כך רע לשמית, תסביר למה הגעתי הרבה מעליך...
ואני ממש לא חושב שאתה 10000-0 לירושלמים שהם לא פלג. אם אתה רוצה שנוכיח לך (בעזרת נבוט משובץ מסמרים) תגיע מחר לליגה...

מוות ללשם! בושה לירושלמים!
יאללה פלג!!!

נ.ב. מתי תלמד לכתוב כמו בנאדם??? אני מרגיש כמו בנאדם שדפקו לו חמש בוקסים של FALLEN EMPIRES על הראש והטיפשות של הקלפים חדר לו למוח!!!
:manag:Dragons are PHAT!:manag:
Orb

שליחה על ידי Orb »

רותם - רק כי הגעת מעל מישהו אחר בטורניר לא אומר ששיחקת יותר טוב ממנו.
Orb

שליחה על ידי Orb »

לשם - אתה מלך :)

מישהו עשה לך הגהה, או שדראפט פיצול האישיות חדר גם לחיים האישיים שלך? :)
Gidi
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Gidi »

מישהו מוכן לעדכן אותי בנוגע למה זה דראפט פיצול האישיות של לשם?
שפר הסקראב!
lamootatarmzooian
MTGil Wizard

שליחה על ידי lamootatarmzooian »

טוב טוב

אז ככה הענה על הכול

כן רותם אתה סקראב.... מה הייתה השאלה לאמשנה.... :->:

אור לא עשו לי הגהה כתבתי את הטורני ריפורט אצל אורי והוא הציע לי לכתוב את זה בסגנון הזה והחלטתי יאללא

גידית

לשאלה הגדולה

כפי שאתם יודעים ירושלים לא התברכה בשחקנים רבים וחוץ מטים גרוזלם הוותיקה +יורה לא היו בעבר שחקני מגיק בירושלים או שהם התחבאו ולא ידענו על קיומם

בנוסף לזה פעם היינו פותחים את כול הבוסטרים שהיינו מקבלים כי לא היה אם מי לעשות דראפט

אבל מה האנשים בי-ם עדיין רצו לעשות דראפט וכח ערב אחד בעוד אני ואורי שוקדים אצלו על אומנות הטפ דק אמרתי לאורי

אני:אורי בוא דראפט
אורי: אבל אין אנשים
אני:שטויות
אורי:אבל אין אנשים(מה הוא רוצה)
אני:על תדאג נסתדר
אורי:צריך 8 איש תה יודע(לגרש אותו עם מטאטא בקרוב)
אני:תראה איך נעשה את זה...

וזה הולך ככה עושים רוצסטר של 8 איש שכול אחד משחק 4 איש בסיטים זוגיים או אי זוגיים
את הקלפים מארגנים מערמות הקלפים המפלצתיות שיש אצלו ואצלי בדרך כלל מאותה הרחבה

בסיום כול אחד בונה 4 דקים ומשחקים עד מאוד מאוד מאוחר בלילה

מאוד מהנה משפר כישורי דראפט (עד ביום אני הרבה יותר טוב ברוצסטר מאשר בוסטר)
ומשפר מאוד את קצב בניית הדקים שלך
כול סילד לוקח לי 10 דקות גג(כוללל פריריליס) לבנות את החבליה שלי

אפשר גם לשחק יותר אנשים
ופעם בחופש הגדול של כיתה י היה לי ממש אבל ממש משעמם
אז עשיתי דראפט פיצול\טורניר ענקי עם 32 שחקנים שאני משחק את כולם!!!
זה היה בטמפסט בסוף ניצח דק כחול אדום עם סקרול וטרייד ווינד + 2 פייסלינגר ופינגר סטאנדרטי

עד כאן על פיצול אישיות
ולא לשכוח...

למות!!!!!!!!!!!!!!!!
SVEN RUNS FAST
שלח תגובה