Dissection בוטלו/ביטלו את הופעתם

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

Master of Puppets
The Vault Dweller
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שליחה על ידי Master of Puppets »

Reaper of the sun כתב:כמה? אבל כמה פעמים אפשר לתחון מים?
זו כבר הפעם נ50000 שדנים בנושא הזה!
תעשו טובה לאנושות ותהפכו את זה ל"דביק" או משהו בסגון.
שלא להזכיר שנמאס לי לשמוע בכל פעם "פואוור זה מטאל של כוסיות" או משהו בסגנון, לא אוהבים? תסבלו בשקט, זה לא פופ שאפשר לרדת על זה.
אני די בטוח שזה אחד הפוסטים היותר ממוחזרים בפורום.
בדיוק, אורי!
גועל נפש.
RoBoT-ChIcKeN כתב:ניסית פעם לישון והתעוררת בתוך מבוך שהאחים שלך בנו כדי להכריח אותך לאכול חימר כדי לצאת ממנו? לא נראה לי....

רובוט-צ'יקן.
Sir Psycho Sexy
Moderator

שליחה על ידי Sir Psycho Sexy »

הפעם אני הולך אחורה, לא קדימה.
Master of Puppets (נו, זה שאוהב פאוור מטאל ומנסה לעצבן אותי כל החיים) כתב:בדיוק, אורי!
גועל נפש.
מכה אני. חיים קשים. זה עדיין לא משנה את העובדה שאני צודק, אתה טועה, פאוור מטאל ודום זה לבחורות (דוגרי), ושהדיונים האלו ממש כיפים. קצת כיף בין מתכונת למתכונת, גם לי מותר.
Reaper of the Sun (שחזר מהגלות כדי לנסות להרביץ בנו תורה) כתב:כמה? אבל כמה פעמים אפשר לתחון מים?
זו כבר הפעם נ50000 שדנים בנושא הזה!
תעשו טובה לאנושות ותהפכו את זה ל"דביק" או משהו בסגון.
שלא להזכיר שנמאס לי לשמוע בכל פעם "פואוור זה מטאל של כוסיות" או משהו בסגנון, לא אוהבים? תסבלו בשקט, זה לא פופ שאפשר לרדת על זה.
אני די בטוח שזה אחד הפוסטים היותר ממוחזרים בפורום.
כמה אפשר לטחון מים? הרבה. זה לא שוחק את גלגלי הטחינה, ולכן אפשר כמה שרק רוצים.
זו הפעם השלישית שדנים בנושא הזה למיטב זיכרוני. אולי רביעית.
הממ, זה רעיון, אבל כל הדיונים הטובים נמחקו, אז אולי אחרי שישחזרו הכל אני אקח את כל הדיונים שערכנו בנושא, ארכז אותם לדיון אחד ואעשה אותו בדביק, למען יראו ויראו.
אממ, לא יודע כמה אנשים אתה רואה שנמצאים בקטע של המטאל וכמה אתה מכיר, אבל אם תשים לב, רוב האנשים ששומעים פאוור מטאל = כוסיות. אז כן, יש בזה את היתרונות, אבל זה לא הופך את זה לפחות מטאל כוסיות (כאילו מה, זה שאני אומר ש"דת' שבדי" זה מטאל שבדי זה גם רע? ציון עובדה). בהתחשב בזה שאני יודע בברור שאני רואה יותר אנשים שנמצאים בכל הסצנת מטאל\שומעים מטאל בכללי (העובדה שאני עובד במועדון שמטפל בסוג מוזיקה הזה ואני מכיר את האנשים שמגיעים כבר ע"פ פנים [רוב הבחורות גם ע"י אזורים אחרים, זה אבל יופיע בספר שאני אפרסם עקב בקשותיו של שניר]) אני נותן לעצמי את הזכות לתת קביעות כאלו, כי מה לעשות, רואים דפוסים. כמו במוזיקה, כך גם באנשים ששומעים את המוזיקה.
רק כדי לאשר את ביטחונך- זה כנראה הנושא הכי ממוחזר בפורום, למרות שיש עוד המון נושאים שכל שבועיים חוזרים על עצמם כמו "איזה מוזיקה אתם אוהבים" (שבצורה מפתיעה הולך עם הנושא הזה יופי יד ביד), "בני כמה אתם" ועוד כמה אחרים. אבל כן, זה כנראה הנושא הכי ממוחזר בפורום. בשביל להגיד לנו את זה חזרת מהגלות?
Darkmode (שאני רוצה לכתוב גם עליו הערה משעשעת, אבל באמת אני חסר מילים) כתב:דיברתי על הנגנים ששרים נגד הנצרות , ה' ושאר ירקות בנושא, ולא נראה לי שמה שהם שרים שמה זו עבודת קודש שרק כוהן דת יכול לבצעה.
באמת לא אשמתי שהליריקה של בלאק מטאל קצת מוגבלת (למרות שבנושאים מוגבלים הם לעיתים עושים עבודה מדהימה, הכל תלוי אבל בלהקה), אבל זה לא עוסק רק בשטניזם, וברגע שאמרת את זה, עם כל הכבוד, אתה באמת לא מבין גדול בבלאק. נכון, יש הרים של שירים שעוסקים בשטניזם ואנטי נצרות, אבל מצד שני, יש לידם הרים שלא עוסקים בזה, שעוסקים בנושאים אחרים (כמו רציחות, אונס, סבל, עינויים וכו'). וחוץ מזה, אנחנו עוסקים במוזיקה, אז לא חייבים לתת לליריקה כל כך הרבה משמעות- גם לא כל מה שלהקה כותבת בתור ליריקה זה באמת מה שהיא חושבת. תאמין לי.
tamiror (שהוא בחור מגניב שלצערי אני לא אפגוש במטאליסט כי אני לא אהיה) כתב:עידכון: מטאליסט הופך השנה לopen air בחוף פלמחים (חמש דקות מהבית שלי )
אולי יש סיכוי לפסטיבל של יותר מיממה? לא נראה לי אבל אני מקווה.
הממ, עד כמה שעדיין עצוב לי שאני לא אהיה במטאליסט השנה (Open Air או לא Open Air), כמה מילים לי לכם: Summerbreeze, Wacken, Gates of Metal and more >>>>>>>> Metalist. אבל אני צריך לחכות לפני זה שאני אסיים בי"ס ("לא, אנחנו לא נותנים לך לנסוע לאיזה 3 שבועות לגרמניה לבד". הורים זונות).
tamiror (שהוא בחור חביב כזה, שמבין במטאל) כתב:עכשיו מעניין אילו עוד להקות מחו"ל הם יביאו, הרי בהודעה על הביטול הם הבטיחו עוד להקות ודייב בטח יפסול אותן אחת אחת. אם יפסלו כל להקה שאי פעם רמזה לכיוון השטניזם/אנטיקרייסט אז אנחנו הולכים לקבל פסטיבל מלא בפאוור והבי.(שלא נדבר על זה שעכשיו צריך לשלם על עוד כרטיס להופעה של דייסקשן שזה דבר מעצבן בפני עצמו).
הממ, אז יש יתרונות בזה שאני לא מגיע למטאליסט- אני לא אהיה מוקף בפריקי האבי ופאוור. פריקי האבי זה באסה לפנים, בעוד שפריקי פאוור = כוסיות, אז כן קצת באסה. הממ, יש לשקול את העניין הזה.
Master of Puppets (שלרוב אני לא מסכים איתו, אבל אני חייב להודות, הוא צודק) כתב:הנה דוגמה מצויינת ללוגיקה עקומה.
למה אתה מניח שבלאק מטאל>שטניזם ולא שטניזם>בלאק מטאל?
הטענות שלך באמת לא מבוססות בגרוש ובאמת אין לך מושג בנושא.
מסכים עם כל מילה. ישר כוח, לא ידעתי שאתה מסוגל לכתוב דברים שהם לא שטויות גמורות בדיונים מסוג זה. (אני מקווה שלפחות אתה מודע להומור שרץ ביננו, לא כמו כל השאר שלוקחים אותי ברצינות, נכון אייל?)
עידו גיא (שמדהים אותי כל פעם מחדש איך לכל נושא הוא מצליח להשחיל הודעה, בין אם הוא מבין בעניין ובין אם לא) כתב:דארקמוד - לא יכולת לומר לו שהוא טועה, להסביר למה ולהשאיר את זה ככה? למה להתחיל להריץ עלבונות שלא קשורים לנושא?
אני מודה לך מאד, אבל יש לי עו"ד פרטי שמגן עלי במקרה הצורך, ואני מאמין ביכולתו יותר מאשר ביכולתך.
Darkmode (שכנראה לא מכיר כל כך את זכויות האדם ומתעקש להוכיח לנו שאני צודק כמו תמיד) כתב:הופה! מישהו תפס תחת כי הוא מודריאטור.אני מודה שבהודעה הראשונה לא הייתי בסדר, אבל בשנייה אין לך זכות להביע עלייי ביקורת, ולהגיד לי שאני לא מבסס את הדברים שלי ואין לי מושג, כי אני ראיתי מה כאלו שעוסקים בבלאק מטאל עושים ותעשה לי טובה אם זה לא שטניזם אז מה זה? אני בספק אם היו קיימים היום אם הנצרות לא הייתה קיימת, אני מדבר על הנגנים של הבלאק, שמחקו לעצמם מהתעודת זהות את המילה נוצרי וחושבים שהם יכולים לשים זין על כל דבר.
איפה ביקורת? ציינתי עובדה- אתה מוכיח (ובאמת על תנסה להתווכח, כי זה באמת בזבוז הזמן שלי בזה שאני סותר אותך שוב ושוב בזה שאתה מבסס את הדברים שלך על דברים לא נכונים, וחבל לי על הזמן שלי) שוב ושוב שאני צודק ושבאמת ההבנה שלך במטאל לוקה בחסר (יחסית להרבה אנשים אחרים בפורום הזה). לא "תופס תחת", מציין עובדה שמה לעשות, זוהי העובדה- אני צודק בעוד שאתה לא. כל אלו שראית (שאני לא יודע כמה אנשים אמיתיים כאלו ראית או אם זה היה רק שמועות וסרטים) היו כנראה ילדים קטנים מאד וטיפשים מאד, כי בארץ אין לך קבוצות של "שטניסטים" (לפחות לא רציניות) מהסיבה הברורה, שאין פה כמעט נצרות, ומכיוון שאין ממש ביהדות שטן (ואני בטוח שהדתיים בפורום ישמחו לקפוץ ולתקן אותי, אז אני אקדים אותם ואתקן את דברי- אין ביהדות שטן כפי שיש לו בנצרות) אז אין ממש "שטניסטים" בישראל, אלא רק ילדים קטנים ומטומטמים וסיפורי סבתא ואגדות עורבניות. תאמין לי, כשאני הייתי בגילך (שזה לא כל כך ממזמן, 3 שנים אני חושב) אני זוכר שהיו המון שמועות על שטניסטים ועל קבוצות נפגשות, אנשים שהם בני גילי (הנוכחי) שנפגשים בשכונה שלי וצולבים חתולות. בולשיט. אומנם עברו 3 שנים מאז, אבל אני יודע בבירור שלא קיימת באזור שלי (אזור הקריות) תנועה של שטניסטים (לפחות לא משהו רציני, אולי כמה ילדים קטנים שחושבים שזה מגניב), ורוב האנשים בכלל לא מבינים דבר וחצי דבר בזה. כמובן, יש את היוצאי דופן, אבל הם לא עושים שום דבר מהדברים המגניבים שהקבוצות הנורווגיות עושות (כמו לפוצץ כנסיות וכו'), אז הקבוצות פה זה כלום. אבל אני באמת מרגיש שאני מבזבז את הזמן שלי בלנסות להסביר לך, כי בסופו של דבר אתה תישאר בדעתך שאתה צודק ושאני טועה, ושאני "תופס תחת" בגלל שאני מוד. לא, אני פשוט מדבר על זה כי אני מבין בזה יותר ממך, ואני מוכיח את זה שוב ושוב. ואם עוד פעם אחת תצטט את כל ההודעה שלי (שיש להן נטייה להיות ארוכות), אני אתן לך אזהרה, וזכור את זה.
Master of Puppets (שמנסה לאיים עליי, ומבין שהוא מפחיד בערך כמו ארנב ממוצע) כתב:אני אשבור לך את הברכיים. אתה זה שאוהב את נייטוויש, אם זכרוני אינו מטעני. זה מטאל של כוסיות .
אממ, כן, נייטוויש זה מטאל כוסיות. תן לי 4 שעות לספר לך כל מה שהלך איתי בכמה חודשים האחרונים, ותאמין לי, אתה מתחיל לשמוע נייטוויש ומסכים איתי על כל מילה. או שתצטרך לחכות לספר שלי (שניר, אני עובד על זה בשבילך, אל תדאג). וחוץ מזה, סביב כל סוג מוזיקה יש את הבחורות שלו- סביב הדום והפאוור הכוסיות, סביב הבלאק, הדת' והגות'יק זה הגות'יות, וסביב השאר הבחורות האחרות. אז כן, פה ושם לשמוע קצת פאוור זה לא רע :)
Master of Puppets (שיש לו זיכרון מאד מאד יצירתי ומעניין, כי הוא זוכר דברים שלא קרו, ועד שהוא הצליח לסחוט ממני מחמאה הוא מוכיח שזה לא מגיע לו) כתב:אוף, נודניק. כבר נתתי לך כבר בערך 37,891 דוגמאות (פה ובאיסק) לגבי וייקינג מטאל.
לפי מיטב הבנתי, זה מה שנקרא "פולק מטאל" סקנדינבי.
אני לא זה שהמציא את המושג המטופש הזה, אנשים שאני מכיר (והם כביכול "מבינים" ו"בסצינה", עד כמה שלמושגים הדביליים האלה יש משמעות) טענו שקוראים לזה ככה. מבחינתי זה 3:1, אז לפני שאני מזכיר שוב את השם Bathory ושם לך פצצה מתחת לאוטו, תפסיק להתווכח.
"לפי מיטב הבנתי"-> אחרי שאני ואוראל אומרים לך שעות על גבי שעות שזה כל הBlack Folk שהולך בסקנדינביה אתה קולט, הא? נו, לפחות משהו.

לא נתת 37891 דוגמאות. נתת לי רק Bathory, אז זה מאד נחמד שאתה זוכר דברים שלא קרו.

מבחינתך זה 3:1, מבחינתי זה 25:423897, אבל מי סופר? מי זה האנשים האלו? החברים הדימיוניים שלך לא נחשבים, וכל מי שקורא לזה "Viking Metal" הוא פשוט טיפש. שאל את אותם האנשים מה המאפיינים הספציפיים של הViking Metal שמבדיל אותם מכל שאר סוגי המטאל (וזכור, אמרת לי בעצמך שלא מחשיבים ליריקה), ואני אוכיח לך בכיף שאין קשר ושהם אנשים טיפשים טיפשים, ושאני איש חכם חכם.

הממ, אין לי כבר מה להגיד, אבל יפה, יוצאות לי תגובות ארוכות. נראה לי אני אבקש מאנטרקס שיפרסם את התגובות שלי ואז אף אחד לא יתווכח. קרציות.

SPS
Master of Puppets
The Vault Dweller
יצירת קשר:

זה היה משעשע מאוד, אבל נורא ארוך. תסלח לי אם קראתי רק את החלקים שקשורים אליי :)
אוסף תגובות, אין לי כוח לצטט את הנקודות הרלבנטיות.
1) רוצה לראות איך אני מפריך את כל הקשקושים שלך בנוגע לבאת'ורי עם משפט אחד? הנה: באת'ורי לא עושים בלאק. טאדה!
2) אחרי שהגדרת איפשהו פה בפורום את ראמסטין כלהקת אינדסטריאל, אני לא סומך על יכולת הניתוח שלך במיוחד :)
3) מי מדבר על זה שעות על גבי שעות איתך ועם אוראל? הקשקושים חסרי הפשר שלכם פה לא מעניינים במיוחד (כי אתה הרי מדבר שטויות ואוראל עשקן וכו').
4) פאוור מטאל לעומת בלאק זה כמו ציור של רמברנדט לעומת פסל שעשוי מקקה. גם הדבר השני יכול להיחשב לאומנות, אני מניח.
5) חוששתני שלא אוכל להתחיל לשמוע נייטוויש בקרוב; אני פשוט לא מעוניין שהמוח שלי יחליט על דעת עצמו לפצוח בריצת אמוק לתוך גדר חשמלית.
6) באמת לא נתתי לך 37891 דוגמאות, אלא הצעתי 37891 פעמים שתשמע שירים של באת'ורי. אני מנחש שלא עשית את זה, כי עדיין אין לך מושג על מה אני מדבר.
7) אני מעדיף לסמוך על ההגדרות המטופשות שהאנשים שעשו איתי מילואים נותנים למוסיקה מאשר ההגדרות המטופשות שנותנים לי שניכם הנ"ל; בלי כוונה לפגוע, כמובן :)
8. אין בעצם סיבה להתרגז מהכינוי "מטאל כוסיות". כל המרבה הרי זה משובח, הרי.
9) אני עייף.
RoBoT-ChIcKeN כתב:ניסית פעם לישון והתעוררת בתוך מבוך שהאחים שלך בנו כדי להכריח אותך לאכול חימר כדי לצאת ממנו? לא נראה לי....

רובוט-צ'יקן.
Sir Psycho Sexy
Moderator

זה היה משעשע מאוד, אבל נורא ארוך. תסלח לי אם קראתי רק את החלקים שקשורים אליי
לא סולח. קרא הכל. אבל גם שלך היה די משעשע :)
1) רוצה לראות איך אני מפריך את כל הקשקושים שלך בנוגע לבאת'ורי עם משפט אחד? הנה: באת'ורי לא עושים בלאק. טאדה!
גם אם המושג "בלאק מטאל" ינשוך אותך עמוק עמוק בתחת לא יהיה לך מושג שזה בלאק, אז שקט. וחוץ מזה, אמרתי פעם אחת שהם Black Folk, שזה שונה מאד מBlack רגיל, ואם אתה לא מבין את זה, לך עמוד בפינה. עכשיו.
2) אחרי שהגדרת איפשהו פה בפורום את ראמסטין כלהקת אינדסטריאל, אני לא סומך על יכולת הניתוח שלך במיוחד
מיליארד סינים לא טועים, וRammstein נחשבת ללהקת אינדסטריאל. זה שלא שמעת חומר יחסית ישן שלהם ואתה כנראה מבסס הכל ע"פ החומר החדש, זה משהו אחר, אבל לא הופך אותה ללא להקת Industrial. אבל בלי קשר שRammstein היא להקה שקשה מאד להגדיר אותה (לא נראה לי הם סגורים בעצמם על הסוג שלהם), ובאמת הסגנון היחיד שאפשר להכניס אותם זה תחת קטגוריית הIndustrial.
3) מי מדבר על זה שעות על גבי שעות איתך ועם אוראל? הקשקושים חסרי הפשר שלכם פה לא מעניינים במיוחד (כי אתה הרי מדבר שטויות ואוראל עשקן וכו').
אני זוכר שהייתי צריך להביא את אוראל מהשאול כדי שירביץ בך קצת תורה, אבל לא משנה כמה בלוקים של תורה הרבצנו בך, לא הסכמת להבין. חבל, עצוב, חבל שאתה טועה. ניהלנו כבר את השיחה הזאת בפורום, ובאסה שזה נמחק.
4) פאוור מטאל לעומת בלאק זה כמו ציור של רמברנדט לעומת פסל שעשוי מקקה. גם הדבר השני יכול להיחשב לאומנות, אני מניח.
אוי, ועכשיו אתה פשוט דורש מכות. זה שאתה לא מסוגל לשמוע בלאק כי זה כנראה כבר מדי בשבילך (טוב נו, אתה שומע פאוור, כנראה נוצות וMetallica זה הכי כבד שאתה יכול לשמוע) זה לא אשמתי, ואם תמשיך במשפטים כאלו אני אצטרך להכניס אותך לאותה קטגוריה עם ילדים קטנים וטיפשים אחרים שלא ננקוב בשמם (או בכינוי שלהם בפורום).
5) חוששתני שלא אוכל להתחיל לשמוע נייטוויש בקרוב; אני פשוט לא מעוניין שהמוח שלי יחליט על דעת עצמו לפצוח בריצת אמוק לתוך גדר חשמלית.
כן, זה מחרפן אחרי קצת זמן. אבל צריך לשמוע הכל, לך דע, אולי נמצא Bass Line טוב (מי היה מאמין שאני אמצא Bass Line גאוני בHer ghost in the fog?). ובלי קשר, בנייטוויש אני אוהב רק את הבסיסט (כי הוא ויקינג מגניב כזה), אז שקט. אני שומע פה ושם נייטוויש, כדי להוציא ממני את הרוע שהכנסתי עם הבלאק.
6) באמת לא נתתי לך 37891 דוגמאות, אלא הצעתי 37891 פעמים שתשמע שירים של באת'ורי. אני מנחש שלא עשית את זה, כי עדיין אין לך מושג על מה אני מדבר.
אממ, שמעתי פה ושם ברדיו של מטאלסטורם. עדיין לא מבין למה אנשים מתעקשים לקרוא לזה Viking Metal, ויודע מה, אני רוצה דוגמאות ללהקות אחרות, ועד שלא תגיד לי עוד לפחות 10 שמות חוץ מBathory, אני מגדיר את הז'אנר של Viking Metal כלא קיים (כמו שצריך, כי אם Bathory היא הלהקה היחידה שמנגנת Viking Metal, אז הז'אנר הזה לא קיים).
7) אני מעדיף לסמוך על ההגדרות המטופשות שהאנשים שעשו איתי מילואים נותנים למוסיקה מאשר ההגדרות המטופשות שנותנים לי שניכם הנ"ל; בלי כוונה לפגוע, כמובן
אבל אתה עתודאי. וגם מי שעושה איתך מילואים כנראה עתודאי. מכאן ניתן להסיק באופן די כוללני וחסר ביסוס (כי אחי לומד בטכניון, אז ככה חינכו אותי), שאתם לא מבינים דבר וחצי דבר בכל דבר. ולכן, אלא אם האנשים האלו יתנו הסברים טובים מאד (כמו שאני נתתי מקודם), הם אנשים טיפשים טיפשים ואני איש חכם חכם.
8. אין בעצם סיבה להתרגז מהכינוי "מטאל כוסיות". כל המרבה הרי זה משובח, הרי.
אכן. אבל הפריע לי מאד שלא השתמשת בסימן הסוגריים ")" בסעיף 8 אלא בנקודה. מה, אתה מפחד מהסמיילים?
9) אני עייף.
אז לך לישון. אולי כשתקום תבין שאני צודק, כמו תמיד.

ותקרא את כל ההודעה שלי, יש פה ושם דברים מצחיקים.

SPS
Master of Puppets
The Vault Dweller
יצירת קשר:

אז מה למדנו היום?
אורי קרא לי כוסית, בלאק מטאל עוסק בנושאים מגוונים (ממוות ושטניזם עד אונס ועינויים), אורי אוהב את ההורים שלו (אלא אם "זונות" זה כינוי חיבה אצל ויקינגים, מה אני יודע), יש לו בעיה עם פריקים של הבי מטאל (אתה צריך להכיר כמה מהעתודאים שהם כאלה, הם דווקא בסדר), יש לו עורך דין שמגן על ישבנו בכל זמן נתון (אז הוא זונה או עו"ד? התבלבלתי).

עוד כמה הערות.
הכרתי בזמנו גם כמה אנשים שאוהבים/אהבו אינדסריטאל. חיו אינדסריטאל ושמעו רק את זה. אני אפילו שאלתי אותך פעם אם אתה מכיר כמה מהלהקות המפורסמות יותר (שאפילו אני מכיר, למרות שאני משועמם רצח מהסגנון הזה) ולא הכרת אפילו אחת. פה יש לי יתרון ברור ובוטה עליך (לא תסביך נחיתות, חלילה. הרי לשנינו ברור שאני יותר חכם ממך :wink:), וכל מי שטוען שראמסטין נינגו באיזשהו שלב אינדסטריאל מדבר שטויות. מה שהם עשו זז מאינדסטריאל טראנס (דו ריש טו גוט, או משהו) עד נו מטאל מוזר שכזה (איש וויל, SONNE - לא רוצה לכתוב את השם של האחרון בעברית. אתה יודע.)
אתה שומע קריידל?! למה בכלל לחפש משהו בשירים שלהם? (חוץ מאונס של השפה האנגלית, כלומר)
בלאק לא כבד מדי בשבילי, שמעתי את זה לא מעט בתיכון, כשהיה מגניב לשמוע אנשים צורחים. אה, רגע. אתה בתיכון עכשיו, לא? :)
אתה זה שגררת אותו לפה? נו, ואני כבר חשבתי שהוא שמע שמישהו הציע לקנות ווג ב300 ש"ח.
ומה זה בלאק פולק בכלל? למה אנשים יוצרים את תת ההגדרות המפגרות האלה? בלאק פולק זה לא בלאק? אז אולי זה גם לא פולק? :)
איך שומעים נוצות?
8. יפה ששמת לב.

רובוט-צ'יקן.
tamiror
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי tamiror »

הממ, עד כמה שעדיין עצוב לי שאני לא אהיה במטאליסט השנה (Open Air או לא Open Air), כמה מילים לי לכם: Summerbreeze, Wacken, Gates of Metal and more >>>>>>>> Metalist. אבל אני צריך לחכות לפני זה שאני אסיים בי"ס ("לא, אנחנו לא נותנים לך לנסוע לאיזה 3 שבועות לגרמניה לבד". הורים זונות).

כמובן שכל אלו הם ברמה גבוהה בהרבה מזו של מטאליסט, אבל יש הבדל בין נסיעה של מקסימום ארבע שעות (וזה רק לאלו שבאים מהדרום) לבין טיסה שעולה מאות דולרים.
Greg כתב:
גם אותי מעניין למה אלה שאמרו שהם לא רוצים להתגייס, לא רוצים להתגייס? (טוב, חוץ מהסיבה המובנת מאילייה - לשחק מג'יק בכלא עם tamiror).
Sir Psycho Sexy
Moderator

אתה מציק לי ומעצבן אותי. אני כנראה אצטרך לבוא בסוף לפרי רליס רק בשביל לטפל בך.
אורי קרא לי כוסית
היית מת. רק אמרתי שיש לך טעם במוזיקה כמו לכוסית.
בלאק מטאל עוסק בנושאים מגוונים (ממוות ושטניזם עד אונס ועינויים),
נו, זה מרחב מספיק מגוון שאפשר לכתוב בו הרבה ליריקה.
אורי אוהב את ההורים שלו (אלא אם "זונות" זה כינוי חיבה אצל ויקינגים, מה אני יודע),
אין כינויי חיבה אצל ויקינגים. אנחנו רק שטים לאנגליה, שורפים כנסיות ואונסים בחורות אנגליות. אין כינויי חיבה, אנחנו מגניבים מדי בשביל זה.
יש לו בעיה עם פריקים של הבי מטאל (אתה צריך להכיר כמה מהעתודאים שהם כאלה, הם דווקא בסדר),
אם הם גם עתודאים וגם פריקי הבי, מגיע להם למות בגז.
יש לו עורך דין שמגן על ישבנו בכל זמן נתון (אז הוא זונה או עו"ד? התבלבלתי).
גם וגם, שפר יסביר לך שזה אותו דבר. ואם זה לא, אז אתה יודע, השלמת הכנסה.
הכרתי בזמנו גם כמה אנשים שאוהבים/אהבו אינדסריטאל. חיו אינדסריטאל ושמעו רק את זה. אני אפילו שאלתי אותך פעם אם אתה מכיר כמה מהלהקות המפורסמות יותר (שאפילו אני מכיר, למרות שאני משועמם רצח מהסגנון הזה) ולא הכרת אפילו אחת.
לא זכור לי פעם אחת שטענתי שאני מבין גדול בסצינת האינדסטריאל, ותמיד אמרתי שיש אנשים שמבינים בזה הרבה יותר ממני, ולכן אני נוטה להקשיב להם ולהאמין למה שיש להם לומר בעניין. יכול להיות אז שהטעו אותי, אבל בשום שלב לא אמרתי שאני "מומחה אינדסטריאל". אמרתי שאני נהנה לשמוע את המוזיקה, אבל הבעיה היא שרק להתחיל עם להקה אחת זה מכה, כי כל להקה זה עם לפחות 15-20 אלבומים.
פה יש לי יתרון ברור ובוטה עליך (לא תסביך נחיתות, חלילה. הרי לשנינו ברור שאני יותר חכם ממך ),
בנושא הזה, יכול להיות. זה לא משנה את העובדה שההבנה שלך בסוגי המטאל שנכנסים לקטגוריית הExtreame (כל הבלאק, דת' וכו') גובלת בהבנה של Darkmode בנושא, שגובלת כנראה בהבנה שלי בז'אנר הIndustrial. אז בסופו של דבר, כמו בכל נושא, אנשים בוחרים להתמחות בנושא אחד ולהזניח אחר, ומצאנו את מה כל אחד מאיתנו הזניח. נקודה שלך נפלה.
וכל מי שטוען שראמסטין נינגו באיזשהו שלב אינדסטריאל מדבר שטויות. מה שהם עשו זז מאינדסטריאל טראנס (דו ריש טו גוט, או משהו) עד נו מטאל מוזר שכזה (איש וויל, SONNE - לא רוצה לכתוב את השם של האחרון בעברית. אתה יודע.)
אהה, וMinistry וKFMDM (אני תמיד מתבלבל באותיות) זה מוזיקה כל כך עמוקה ולא מחזורית. ואני הייתי בטוח שזה הרעיון בIndustrial. טעות שלי. שים לב שRammstein זה Industiral יחסית מאוחר, ככה שהIndustrial שהם עשו דומה מאד ללהקות אחרות שגם עוסקות בזה כמו Laibach (לפחות חלק מהחומרים שלהם, אבל היא להקה מוזרה בלי קשר) או אפילו VNV Nation. יש קו מאד דק בין מוזיקה אלקטרונית לבין הIndustrial שיוצרים היום (או אז, זה תלוי), אבל אני באמת מעדיף שלא להמשיך בנושא זה כדי לא להראות את חוסר ידיעתי בנושא. לפחות אני יודע באיזה נושאים להתווכח ובאיזה נושאים אין לי מספיק ידע כדי להתווכח.
אתה שומע קריידל?! למה בכלל לחפש משהו בשירים שלהם? (חוץ מאונס של השפה האנגלית, כלומר)
יש להם ליריקה לא רעה בכלל לפעמים. לא שומע קריידל כבד, אף פעם לא אמרתי את זה על עצמי, אבל כשהקלידן בלהקה ביקש שאני אלמד את Her Ghost in the Fog לא יכולתי שלא לשים לב לBass Line הבאמת גאוני שנכתב שם (טוב נו, לא גאוני, זה פשוט מצלצל יפה לבד).
בלאק לא כבד מדי בשבילי, שמעתי את זה לא מעט בתיכון, כשהיה מגניב לשמוע אנשים צורחים. אה, רגע. אתה בתיכון עכשיו, לא?
זה לא מגניב לשמוע אנשים צורחים, זה מגניב לשמוע בחורות צורחות. הייתי בטוח שעד האוניברסיטה תבין את זה. ובלי קשר, שמBlack אני נהנה לאו דווקא בגלל השירה אלא יותר מהמוזיקה (כי זה יחסית פשוט ועדיין מלודי, ועדיין טוען באנרגיות, לפחות לדעתי). וכן, אני בתיכון, אבל אני לא צופה שזה ישתנה בזמן הקרוב- רחוק.
אתה זה שגררת אותו לפה? נו, ואני כבר חשבתי שהוא שמע שמישהו הציע לקנות ווג ב300 ש"ח.
נו, זמנים נואשים דורשים צעדים נואשים.
ומה זה בלאק פולק בכלל? למה אנשים יוצרים את תת ההגדרות המפגרות האלה? בלאק פולק זה לא בלאק? אז אולי זה גם לא פולק?
בלאק פולק זה צירוף. זה לא בדיוק בלאק וזה לא בדיוק פולק, אלא שילוב של השניים ואז זה יוצר את הבלאק פולק. זה כבר ממש לא תת הגדרה אל הגדרה בפני עצמה.
איך שומעים נוצות?
דוחפים לאוזן? לא יודע.
8. יפה ששמת לב.
מוכשר אני :) שלא תגיד שאני לא משקיע.

SPS
Sir Psycho Sexy
Moderator

כמובן שכל אלו הם ברמה גבוהה בהרבה מזו של מטאליסט, אבל יש הבדל בין נסיעה של מקסימום ארבע שעות (וזה רק לאלו שבאים מהדרום) לבין טיסה שעולה מאות דולרים.
אבל אם אני גם ככה באזור, למה שאני לא אסע ואראה שלושה ימים של הופעות?

SPS
Master of Puppets
The Vault Dweller
יצירת קשר:

אני חייב להודות שצחקתי. :) אז...
1. (לא מתעסק יותר עם 1)) כן, בוא לפרה רליס! על מי אתה מאיים?! אני יז'בור אותך!!
2. אה, שיט. אמרת "רוב האנשים ששומעים פאוו הם כוסיות". נוצחתי. ALAS!
3. מה יש לך נגד עתודאים? אנחנו מרוששים את קופת המדינה בתמורה לשום דבר. אני דווקא מרוצה.
4. אור לא זונה, אור מוכר נעליים. גיחצי. אור בנדי. מצטלצל יפה, דווקא.
5. היי, אתה מכיר פתאום אינדסטריאל. זה חדש :) אבל זה משעמם בכל מקרה, תפסיק.
6. ראמסטין. לא. עושים. אינדסטריאל.
7. לא! די כבר!
8) בגלל המלודיה אני שומע פאוור. אולי אם היית מכיר את הז'אנר קצת יותר מראפסודי ונייטוויש הפלצניים, לא היית משוכנע לגמרי שזה (לא "הם" כמו שהיה במקור. הם כן פלצניים) מטאל לכוסיות. ואם אתה כן מכיר להקות שהן כן טובות ועדיין חושב שזה מטאל לכוסיות, אני אחשמל אותך.
9. ראמסטין לא עושים אינדסטריאל. שקט, קנה יו-יו או משהו.
נערך לאחרונה על ידי Master of Puppets ב 17/5/2005 , 22:52, נערך פעם 1 בסך הכל.

רובוט-צ'יקן.
tamiror
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי tamiror »

Sir Psycho Sexy כתב:
אבל אם אני גם ככה באזור, למה שאני לא אסע ואראה שלושה ימים של הופעות?

SPS
אררררר
Greg כתב:
גם אותי מעניין למה אלה שאמרו שהם לא רוצים להתגייס, לא רוצים להתגייס? (טוב, חוץ מהסיבה המובנת מאילייה - לשחק מג'יק בכלא עם tamiror).
Sir Psycho Sexy
Moderator

:) אני מתכנן את כל הקיץ לעשות בפסטיבלים באירופה, ואז איזה שנה ללמוד בשבדיה. איזה כיף שאני מתגייס מאוחר, ועוד דוחה, ושיש מלגה ללמוד שנה בחו"ל :)

SPS
ben
MTGil Wizard

שליחה על ידי ben »

מטאליסטים מצחיקים
משום מה כל ז'אנר אחר במוזיקה לא טורח להמציא תתי ז'אנרים לכל קשקוש. זה כמו שבפרוגרסיב יהיה הבי-פרוגרסיב, שזה סולואים של 8 דקות, בלאק-פרוגרסיב, שזה סולואים של 9 דקות, וספיד-פרוגרסיב, שזה סולואים של 11 דקות אבל בלי מילים שמתחילות ב-G.
כל החלוקה הטיפשית הזאת נועדה רק כדי שתוכלו להפגין את הידע שלכם.
Master of Puppets
The Vault Dweller
יצירת קשר:

לי אין הרבה ידע בנושא, דווקא :)
כמו שאמרתי, המעט שאני יודע נובע מחברים מתלהבים כמו אורי :wink:

אמרתי בעצמי יותר מפעם אחת שהחלוקה הזו טפשית בעיניי (תאכל שסק, או משהו בסגנון).

רובוט-צ'יקן.
Reaper of the sun
The Wretched

שליחה על ידי Reaper of the sun »

זה ממש משעשע....
חזרתי מ"גלות" ומוצא שחוץ מהצפה לא נורמלית של סקראבים שום דבר אבל שום דבר לא השתנה!
ובהחלט כדאי ךרכז את זה פעם אחת ולתמיד ואולי לעשות את זה אוביקטיבי(רמז רמז).
נראה, אולי נתחיל לבקר פה עוד פעם.

The reaper is back.... I think :scratch:
Science knows no 'ethics,' no 'boundaries!' What makes them think I'm playing god? I'm a surgeon! I AM GOD!!!"
-- The Preserved Head of Josef Mengele, M.D.
שלח תגובה