בדיקת הענות לדראפט Unhinged

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

שלח תגובה
sakura
MTGil Apprentice
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

בדיקת הענות לדראפט Unhinged

שליחה על ידי sakura »

הדראפט סביר להניח יהיה בדרום (מיתר ליתר דיוק) מחיר מאורך לא יודע אבל סביר להניח 40 שקל לגבי אם הטורניר ידווח או לא אני בודק וניראה אם אבירהם אחרי שנדע אם יש הענות או לא.

אני עובד על להביא את הבוקס מ ebay אז תגידו לי מה דעתכם תגיעו או לא?
offer
MTGil Wizard

שליחה על ידי offer »

יש תאריך ?
בעיקרון אני מאוד אשמח להגיע, ובטח גם יפתח, אבל ה"מתי" שלנו מוגבל, אז ברגע שתדע לפחות בערך תאריך תפרסם..
sakura
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

שליחה על ידי sakura »

ביגלל שההזמנה היא מebay אני לא יכול להגיד במדויק יש עוד יום וחצי בערך עד שזה יסגר ואז למישלוח זה מישלוח שאני מעריך יקח לו בין 7-12 יום בערך להגיע ככה שאני מודה שאולי זה קצת בעיה אבל זה זה יהיה בתקופת בית הספר כבר. ברגע שתגיע הלינו הבוסטר בוקס נוכל להתגמש בעיקרון אבל באתחלה הכל תלוי בזמן ההגעה של הקופסאה.
offer
MTGil Wizard

שליחה על ידי offer »

הבעיה שלנו היא לא בי"ס...אני עובד ויפתח גם עובד וגם גר בירושלים..אז אני לא יכול להיות בטוח בכלל שנוכל להגיע בלי לדעת תאריך..
אני מבין שאתה לא יכול לתת תאריך כרגע, אז אני לא יודע מה להציע..נחכה ונראה אם יש בכלל עוד אנשים מעוניינים או לא..
mig
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי mig »

אני גר במיתר אז מבחינתי אני רוצה אבל יש שני דברים שמטרידים אותי בהודעה שלך אמרתה שהבוקס גם לא נקנה מאוריין וגם הוא של אנהיגד שני סיבות ברורות למה אסור לדווח אותו.......
Sir Psycho Sexy כתב:אין שום בעייה עם בנאדם שמסוגל לנוע במהירות של 60 קמ"ש. הכל עניין של אבולוציה ואיזה סמים אתה לוקח.
SPS
שלח תגובה