מה החרא הזה (MOL)

זה המקום לדבר על כל דבר שקשור במג'יק ממוחשב, כולל מג'יק און-ליין (החלפות, בעיות טכניות, קלאנים, והודעות על אירועים שם), אפרנטיס, נטדראפט, מג'יק וורקסטיישן וכולי

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
Antrax
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

מה החרא הזה (MOL)

שליחה על ידי Antrax »

הורדתי Magic Online כדי לראות על מה כל המהומה. אחרי התקנה שלקחה הרבה יותר מדי זמן, זה רץ. בחרתי בFree Trial, וכדי לראות איך התוכנה עובדת, הלכתי לחדר ניסויים והתחלתי משחק Solitaire. המשחק קפא, ואחרי עשר שניות שאל אותי אם אני רוצה לעשות מוליגן. לחצתי על לא, ואז המשחק הודיע לי שאני בMain Phase. ניסיתי לשחק אדמות, אבל הוא הקפיץ לי אותן חזרה ליד. אז לחצתי על Ok, ואז המשחק הודיע לי שאני בMain Phase. אז ניסיתי לשחק אדמה, והיא נעלמה לי מהיד. ניסיתי לשחק עוד אחת, וגם היא נעלמה. ככה העלמתי את כל הקלפים מהיד. אחרי דקה, פתאום הופיע לי Plains במשחק, כל שאר הקלפים חזרו ליד, והמשחק התחיל להתלונן על "Unknown Action to Plains". אז לחצתי על Ok כדי להעביר קדימות לתור הבא, ואז המשחק המשיך להגיד לי שאני בMain Phase ולהציע לי ללחוץ Ok.
א) זה אמור להיות כל כך איטי ומחורבן? מה לעזאזל לוקח כ"כ הרבה זמן בלשלוף יד או להוריד אדמה?
ב) זה אמור לתקוע את המחשב ככה שלוקח 15 שניות להעביר חלונות?
ג) איך מעבירים קדימות?
הצילו.
Seeker Of Rain
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי Seeker Of Rain »

יש להם המון באגים, אבל זה לא צריך להגיב בצורה כ"כ נוראית...
יתכן שיש להם בעיות עם ה free trial - אני יכול לתת לך להכנס ל acoount שלי ולבדוק את המשחק האמיתי... (תוכל להנות ממשחקי אקסטנדד עם tog ;) )
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

אני מנסה כרגע להכיר את עצמי עם הממשק. לא רוצה סתם להפסיד לך רייטינג, רוצה בסה"כ לראות מה שווה התוכנה, ולא ברור לי ממה נובע הלאג המטורף הזה + זלילת הזכרון.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

סיכום זמני: אני 6-0 עם הפסייכטוג של סיקר. למה? כי כולם מתנתקים מרוב ייאוש. זה נותן לי לשחק כמה תורות, ואז פשוט קופא - אני לא יכול לעשות כלום חוץ מלהזיז קלפים ממקום למקום. אחרי כמה דקות זה משתחרר, ואז אפשר להמשיך לשחק, ואז זה קופא שוב. אין לי מושג אם זה קופא פעם שלישית, כי פשוט כולם הולכים אחרי הפעם השניה שבה אני פתאום מפסיק להגיב.
Cow king
Cow Lord
יצירת קשר:

שליחה על ידי Cow king »

יכול להיות שזה בעיה בהתקשרות שלך לסרבר של המשחק זה קורה לפעמים אבל לא כול הזמן
איזה אינטרנט יש לך?
ואם אתה מוריד דברים?
t_c
MTGil Wizard

שליחה על ידי t_c »

לא יודע מה איתכם אבל לי האון ליין רץ חלק עם אי סי קיו אנטי וירוס וספי וארר ברקע שלא נדבר על זה שזה רשת שמתחלקת במודם אחד
Prismatic
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Prismatic »

זינגר, אין כמעט שום באגים במג'יק אונליין. הבעיה היחידה שקיימת בגרסא 2 היא זלילה מוגזמת של זיכרון וירטואלי, גם זה לא אמור להשפיע לפני שעוברות לפחות שעתיים שלוש של משחק. אני דיי בטוח שהבעיה היא אצלך. מכיוון שאני מאמין שאתה לא יושב על גרוטאה שם, כנראה שיש לך איזושהיא טעות בהגדרות.
My phone number: 0522816213
Cow king
Cow Lord
יצירת קשר:

שליחה על ידי Cow king »

t_c כתב:לא יודע מה איתכם אבל לי האון ליין רץ חלק עם אי סי קיו אנטי וירוס וספי וארר ברקע שלא נדבר על זה שזה רשת שמתחלקת במודם אחד
זה לא לוקח הרבה מאינטרנט הורדות כן
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

הסיבה היחידה שאני רואה שהוא ישתולל ככה זה הפרוקסי של הטכניון. בדקתי מה קורה כשהמשחק נתקע וראיתי שיש שם חיבור מת לפרוקסי שמחכה להסגר. הנקודה היא, שהפרוקסי של הטכניון ממש מהיר וטוב, וככה גם החיבור שלי. זאת אומרת, ביום רגיל אני מוריד במאות קיי בשניה, לא נראה לי שמג'יק אונליין צריך כ"כ הרבה.
מה שחשבתי, אחרי בדיקה, זה אולי יש יותר מסרבר אחד של MOL? יש סרבר אירופאי אולי, והוא מחבר אותי לאמריקאי כי הטכניון לא נותן לו לברר מאיפה אני?
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

לאחר ניתוח מעמיק של הבעיה, הבנתי מה קורה פה. כמו 99% מהבעיות במחשבים, הסיבה היא תכנות גרוע. כמו שזה נראה, אין לי דרך לשחק MOL מהחיבור הטכניוני, בגלל הדרך המטופשת עד כאב שבה כתבו את הClient. מוות לכולם.
S_C_epter
The ScepterChant
יצירת קשר:

שליחה על ידי S_C_epter »

Poor little Antrax... :-:
No MTGO :(
Master of Puppets כתב:גיחצי.
Orb כתב:"יאללה, דראפט".
Orb כתב: חארטה
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

זה ממש טיפשי. לימדתי כמה אנשים מהעבודה שלי לשחק, אבל כמות הקרטון שיש לי היא מאד מוגבלת, ובכל מקרה הם משחקים בעיקר באונליין כשיש להם זמן אחרי העבודה. אז חשבתי לשחק איתם, אבל כרגיל וויזארדס עובדים עם חברת התוכנה הגרועה ביותר בעולם (מי אמר DCIR 3 יוצא עוד מעט ובתוכנה עדיין יש באגים ידועים?) ונגוז החלום :(
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

like today i played vs gobos with my tog
i had plague in play he had warchief then i put another plague and saw a warchief 0/0 in play and my opp also saw it lol
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
שלח תגובה