דיון על guildpact

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
Gleancrawler
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

דיון על guildpact

שליחה על ידי Gleancrawler »

אוקי, רצתי לפתוח דיון על guildpact (הסט הבא)

פרטים עליו: http://www.wizards.com/default.asp?x=mtgcom/arcana/783

הגילדות: orzhov-:manab::manaw:
Izzet- :manar::manau:
:manar::manag:-gruul

קצת מידע שוויזארד כתבו:

The gruul, Red and Green
From Wizards:
We start with the guild that's not quite a guild, the Gruul Clans. While they had a purpose when the Guildpact was first signed, no one really cares what it was anymore, not even the Gruul themselves. You see, time has not treated the Gruul kindly. The other guilds have run roughshod over them, splintering the Gruul into a loose confederation of warclans. But with the savage cyclops Borborgymos leading its largest clan, they've found a new purpose: to destroy Ravnican civilization, and most especially the guilds, which they blame for their fall from grace. They're not yet a big enough threat for the other guilds to unite and destroy the Gruul once and for all, but they're getting there.

The Almighty, all knowing Izzet

From Wizards:

The Izzet are also seekers of knowledge, but their methods may be best described as "unorthodox." They pursue their research with reckless abandon, often taking on too much at once, quickly discarding old ideas for bright shiny ones that suddenly get their attention. Though they're responsible for most of the beneficial civic works on Ravnica, their behavior has also led to some spectacular and destructive failures. This reflects the personality of their guildmaster, the brilliant, but short-tempered, dragon wizard Niv-Mizzet.

(לא ממש הבנתי מילים, אם מישהו יכול להסביר אני אודה לו מאד :P)

מעגל הגילדות: http://forums.mtgsalvation.com/attachme ... ntid=10164

וסתם, חשבתי שזה יהיה נחמד לנחש, או להגיד איזה קלפים היתת רוצה שיצאו בעונה הזו.

הנה סתם קלף חמוד שיצרתי:
תמונה

נחמדה לשמוע על קלפים...
בנתיים אנחנו יודעים כבר על 6 (הדואל לנדס והלנדים שמקפיצות ליד).
נערך לאחרונה על ידי Gleancrawler ב 07/10/2005 , 12:05, נערך פעם 1 בסך הכל.
My blog - http://israblog.nana.co.il/blogread.asp?blog=192298
העולם הוא כמו משחק מחשב גרוע. לפחות הגרפיקה פצצה!
Michahell
MTGil at its Finest

שליחה על ידי Michahell »

איפה הגילד השלישי?
I am forever, I am of the stars ,eternity courses through my veins.
Raging Asaf
MTGil Wizard

שליחה על ידי Raging Asaf »

אנחנו יודעים גם על הסיגנטים ככה שזה 9 קלפים.
לדעתי ה-guildmage-ים יהיו ככה:
Gruul Guildmage:
R5: Destroy target land.
G5: Search your library for a basic land card and put that card into play tapped. Then shuffle your library

Orzhov Guildmage:
W2: Target player gains 1 life.
B2: Target player loses 1 life.

Izzet Guildmage:
U2: Target creature gains flying until end of turn.
R2: Izzet Guildmage deals 1 damage to each creature without flying
מחפש להשכיר דק טייפ 2 ל-wmcq! צרו איתי קשר אם יש לכם: 052-5554948
Gleancrawler
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Gleancrawler »

הנושא לא מצליח כמו הנושא על ראבניקה :\

כמה הודעות חדשות:
1. הGuildmagesת לא בטוח שהם יהיו 2/2 ב2. הם יכולים להיות יותר ופחות, וויזארד אמרו שכנראה שהם לא יהיו אותה דבר (נגיד 3 בשביל 3/3 או 3 בשביל 2/2 ויכות בעלות נורמאלית...)

2. הדלפת מידע ראשונה!
שם לא ידוע :2::manau:
Instant (U)
Counter target nonblue spell.

מה אתם אומרים על זה? אני לא יודע אם זה נחשב טוב, זאת אומרת, זה כמו הינדר שלא מחזיר לספרייה, אבל לא יכול לקנטר כחול. והוא עולה 2 וכחול ולא דאבל כחול ואחד.
My blog - http://israblog.nana.co.il/blogread.asp?blog=192298
העולם הוא כמו משחק מחשב גרוע. לפחות הגרפיקה פצצה!
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אבל הוא לא יכול לקנטר שום קסם כחול ושום קסם multicolor שיש בו כחול. במילים אחרות, הוא לא Hard Counter כמו Hinder, אתה לא יכול לדעת בוודאות שהוא יעשה את העבודה.

ה-Orzhov Guildmage שלך שבור בטרוף, אסף, הוא יכול לנצח משחקי limited כמעט לבד.
Raging Asaf
MTGil Wizard

שליחה על ידי Raging Asaf »

לא כזה טוב, בוא עושה מקסימום 2 נזק בתור, ועובדה שב-9th יש את phantom warrior... ה-1 חיים זה ממש לא משהו.
מחפש להשכיר דק טייפ 2 ל-wmcq! צרו איתי קשר אם יש לכם: 052-5554948
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

Gleancrawler כתב:הנושא לא מצליח כמו הנושא על ראבניקה :\
נכון, כי את הנושא של ראבניקה, בדיוק כמו הנושא של כל סט אחר, פתחו אחרי שהיה מידע ממשי ומשמעותי, ביחד עם כמה קלפים.

וכבר אמרתי את זה, אבל לטובת אלה שלא ראו:
המאמר של מארק רוזוואטר (המאמר שהוא הכניס בו הערות בכחול) הוא הרעיון הכלל של הסט (והבלוק) כפי שהוא הוגש ל-R&D. מאז היו שינויים שאחד מהם הוא החזרת קלפי ההייבריד. כשהם חזרו הסייקל של הגיילדמייג'ים השתנה ועכשיו הוא כנראה יכיל עשרה קלפים בעלי מבנה דומה (2/2 שעולה שתיים עם יכולת מכל צבע שלו שעולה מאנה אחת צבעונית וכמות מסויימת של מאנה חסרת צבע).

אסף, יש שתי בעיות עם הגיילדמייג' האדום ירוק שלך:
א. שתי היכולות קצת יקרות מדי.
ב. הריסת אדמות זה בד"כ סורסרי, מה שאומר שצריך להכניס שם הגבלה לזמני שיחוק הקסם. אם כבר מכניסים, אז לשתי היכולות (כמו ב-U/B).
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

Raging Asaf כתב:לא כזה טוב, בוא עושה מקסימום 2 נזק בתור, ועובדה שב-9th יש את phantom warrior... ה-1 חיים זה ממש לא משהו.
2 נזק בתור? ככל הזכור לי, ב-Limited אנשים מצליחים להגיע גם לכמויות מאנה שדרושות כדי לשחק מיוג'ין. ושתי נזק לתור שאי אפשר למנוע בשום צורה זה יותר טוב מאשר סתם 2 נזק לתור, שאפשר למנוע בכל מיני דרכים. בנוסף לעובדה שה-Guildmage לא חייב לתקוף ולכן הוא פחות פגיע לדברים כמו Devouring Light. שורה תחתונה: שבור לגמרי, ואיזה מזל שהוא לא באמת קיים.

יובל, Rain of Rust הוא instant שהורס אדמות, ו-Harrow מביא אדמות למשחק והוא instant גם כן; אני חושב שבעלויות שאסף ציין, אין ממש בעיה עם התזמון של היכולות. רק שהן לא יעילות במיוחד.
Banuni
TimeShifted Banana
יצירת קשר:

שליחה על ידי Banuni »

Also, rumors abound that the legendary necromancer Svogthir, founder of the guild, was never destroyed.

כתוב את זה בסיפור של וויזארדס על הגולגארי..אולי יש למה לצפות :P
Sir Psycho Sexy כתב: אני ממליץ לך לטוס להודו, בטוח גדל שם משהו שיכול להפוך אותך בחזרה לילד נורמלי.
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

Y כתב:הריסת אדמות זה בד"כ סורסרי, מה שאומר שצריך להכניס שם הגבלה לזמני שיחוק הקסם. אם כבר מכניסים, אז לשתי היכולות (כמו ב-U/B).
מודגש: בשונה מ"כלל זה נכון תמיד ולא קיימים יוצאי דופן".
קו תחתון: גם שליפת קלף נעשית לרוב כאינסטנט, אבל בגלל שדיסקארד הוא בד"כ בזמן סורסרי, גם היכולת הכחולה של שליפת קלפים קיבלה את הגבלת התזמון בגיילדמייג' הכחול/שחור. זה הבסיס למה שאמרתי.

בנוני:
לצערנו הגולגארי כבר קיימים ולא יצא יותר אף קלף מהגילדה הזאת. אולי בבלוק הבא...
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

למעשה יובל, אם תבחן את הסטים שיצאו אחרי קאמיגווה (9th, Ravnica) תראה מגמה ברורה של העברת השליפות לפורמט sorcery. יש לנו את Counsel of the Soratami, Tidings, Consult the Necrosages, אפילו Compulsive Research, שנראה כמו אחיו החורג של Thirst for Knowledge, הוא sorcery. השולפים היחידים שאני זוכר ב-instant הם Telling Time ו-Moonlight Bargain. אני חושב ש-wizards מנסים לוודא ש-card advantage יעלה לנו ב-board control. או אולי להכריח אותנו לשחק Shoals :-?

בכל מקרה, הנקודה שהעליתי היא שבעלות כזו, אין שום כורח להגביל את יכולת הריסת האדמות ל-sorcery, ולכן אין צורך להתאים את התזמון של היכולת השניה אליה ולהגביל גם אותה. אם תחליט לקצץ את העלות ל-4, נגיד, זה כבר יהיה עניין אחר (ושבור למדי).
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

יש גם את הארקיין שעולה מאנה אחת כחולה... לא עולה לי כרגע השם...
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

בקאמיגווה יש את Reach through Mists, Peer through Depths, Sift through Sands ו-Murmurs from Beyond, שכולם אמנם instants אבל נמצאים נמוך מאד במדרג היעילות... בכל מקרה, אני אמרתי אחרי קאמיגווה.
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

פספסתי את ה"אחרי". חשבתי שכתבת "מקמיגאווה".
Banuni
TimeShifted Banana
יצירת קשר:

שליחה על ידי Banuni »

אם הנקרומנסר נעלם ולא בטוח הושמד לך תדע מה עלה בגורלו? אולי הוא הצטרף ל שחור\לבן?
אולי אחת הגילדות עשו ממנו פסל...לדעתי יש מצב שהוא יופיע...אולי איפלו כקלף חופשי שמקשר ביםן הגולגארי לבין גילדה אחרת....
Sir Psycho Sexy כתב: אני ממליץ לך לטוס להודו, בטוח גדל שם משהו שיכול להפוך אותך בחזרה לילד נורמלי.
Ergil
Single Star

שליחה על ידי Ergil »

Navidshi כתב:שורה תחתונה: שבור לגמרי, ואיזה מזל שהוא לא באמת קיים.
Caustic Tar :roll:
Not even Elminster would like to see a volcano appearing under his ass
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

ולדי, איך זה דומה? ה-Guildmage התיאורטי הזה הוא 2/2 בשתי מאנה, אתה יכול להוריד אותו סיבוב שני ולהשתמש בו כבר מסיבוב שלישי, הוא יכול לתת לך חיים במקום מה שמועיל גם כן לחבילות בונקר, והוא עדיין מתפקד כיצור לכל דבר. הרבה יותר טוב מאשר קסם שיושב לך ביד לפחות עד תור עשירי ועושה רק דבר אחד... למרות ש-Caustic Tar בהחלט יכול להיות פינישר טוב בחבילה הנכונה.
Ergil
Single Star

שליחה על ידי Ergil »

וואו, איזה רעיון מעולה להשתמש בguildmage החל מתור שלישי. לעשות לעצמך stone rain x3 בשביל להוריד 1 חיים ליריב, פשוט גאוני. אני גם לא ממש מבין למה אתה מציין את זה שהguildmage יצור כיתרון, כשבעצם זה עושה אותו הרבה יותר פגיע לרמובלים. וממתי קסם שעולה 6 יושב ביד עד תור עשירי?
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

האגרסיביות והזלזול האלו לא ממש קונים לך אהדה :roll:
צעד צעד; קודם כל, אתה לא חייב להשתמש בו סיבוב שלישי, אבל אתה יכול, בסוף תורו של היריב, אם יש לך מאנה פתוחה.
העובדה שהוא יצור מאפשרת לך, כמובן, לתקוף או לבלום איתו, וגם לשלם איתו כל מיני עלויות אלטרנטיביות כגון Convoke. זה עושה אותו פגיע ל-removals אבל גם מאפשר לך להשתמש בו לדברים נוספים מעבר ליכולת המיוחדת שלו.
ולבסוף, כשזה נוגע ל-limited (ואנחנו מדברים על לימיטד, נכון? אתה לא באמת רואה את Caustic Tar משוחק בקונסטרקטד, אני מקווה), לרוב לוקח זמן עד שאתה מגיע ל-6 מאנה. אתה צריך לשלוף אותה, ואין לך תמיד הרבה מאיצים. תור עשירי נראה כמו הערכה סבירה לזמן שיקח לך לצבור 6 מאנה, לשחק אותו ולהתחיל להשתמש בו.
Ergil
Single Star

שליחה על ידי Ergil »

זה בסדר, אני לא רוצה לקנות אהדה, אני מקבל את האהדה שלי בחינם. לתקוף ולבלום זה נחמד אבל אנחנו מדברים כרגע על הטענה שלך שהguildmage "שבור לגמרי, ואיזה מזל שהוא לא באמת קיים", ואני מניח שאתה לא חושב שהוא שבור כי הוא יכול לתקוף ולבלום. מה שעושה אותו שבור בעיניך הן היכולות שלו. תור עשירי זו הערכה מאוד לא סבירה לזמן שיקח לך לשחק את הtar. גם בלי מאיצי מאנה תור שמיני זו הערכה סבירה הרבה יותר, אבל אפילו אם לקבל את ההערכה שלך, באיזה תור לדעתך תתחיל להשתמש ביכולות של הguildmage?
שלח תגובה