גמר המונדיאל איטליה-צרפת

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

123321
Mr. Number
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

גמר המונדיאל איטליה-צרפת

שליחה על ידי 123321 »

לדעתי זה די באסה כי אלו שתי קבוצות יחסית חלשות (איטליה וצרפת).
הייתי מעדיף גמר כמו ברזיל-ארגנטינה.
מה אתם הייתם מעדיפים?
נערך לאחרונה על ידי 123321 ב 06/7/2006 , 14:35, נערך פעם 1 בסך הכל.
צוות ה-Dancing Leprechaun
תמונה
לפניות לגבי קלפים, טורנירים וכולי: aran.segal@gmail.com
Megatay
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Megatay »

שגרמניה תיקח..
Shefer כתב:
Night Seeker כתב:זה מאוד עצוב, למרות שאני אשמח לראות את שירי מימון מחופשת לאקוסלטד אנג'ל XD.
*cough*magicaddicted*cough*
Shefer :}
Row
MTGil Wizard

שליחה על ידי Row »

קבוצות חלשות???
תגיד לי אתה דפוק?
איך אפשר לקרוא לאיטליה חלשה......
קבוצה שלא ספגה גול אחד בטורניר הזה(השער היחיד שהיא ספגה היה עצמי).
בקיצור לקבוצה שמשחקים אצלה, השוער הטוב בעולם, שחקני ההגנה הטובים בעולם, גטוסו, פירלו, טוטי ,טוני ועוד רבים אי אפשר לקרוא קבוצה חלשה!
Rotem
Clayman
King of the Neverhood

שליחה על ידי Clayman »

מזה חשוב איזה שחקנים יש לה? אם היא משחקת גרוע היא קבוצה גרועה...
וצרפת גם עלובה... גרמניה ספרד היה צריך להיות הגמר....
Mastery is archived when "telling time" becomes "telling time what to do."
Row
MTGil Wizard

שליחה על ידי Row »

נתתי רשימה של שחקנים שנותנים טורניר טוב...
חוץ מזה שגטוסו, זמברוטה ופירלו נותנים טורניר יוצא מהכלל
ואם בשבילך קבוצה שמשחקת דרך ההגנה היא קבוצה גרועה אז מה אני יגיד לך....אל תראה את הגמר כי הולך להיות "גרועעעע"
Rotem
nesherhaesh
MTGil Wizard

שליחה על ידי nesherhaesh »

clayman לגמרי צודק, איטליה משחקת בונקר מעצבן וזה לא כדורגל יפה, זה שהיא מנצחת טוב לה אבל אנחנו רוצים כדורגל איכותי.
גרמניה-ספרד היה צריךלהיות הגמר.
אבל ההגנה של גרמניה עשתה טעות בדקה ה-118 וספגה גול מרוסו.
והשופט נתן לצרפת כדור חופשי שלא היה והפך לגול ...
Yahav2k
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Yahav2k »

Clayman כתב:מזה חשוב איזה שחקנים יש לה? אם היא משחקת גרוע היא קבוצה גרועה...
וצרפת גם עלובה... גרמניה ספרד היה צריך להיות הגמר....
תסביר לי בדיוק איך קבוצה אם השוער הכי טוב בעולם + שחקני ההגנה הכי טובים בעולם שהגיעה לגמר המונדיאל היא קבוצה גרועה? ואני מזכיר לך שהיא ניצחה את גרמניה 2-0 וזאת קבוצה שאתה בחרת כפייבוריטית שלך לגמר.
sabaKu no gaaRa
Row
MTGil Wizard

שליחה על ידי Row »

א. איפה הוא צודק בדיוק? כדורגל הגנתי זה לא כדורגל גרוע. עובדה שזה עובד(ראה יורו 2004)
ב. המשחק שלהם רחוק מלהיות בונקר!
ג. די כבר עם הגרמניה הזו. הם הרגישו בבית אז הם שיחקו יפה ומשוחרר אבל הם לא שווים גמר נקודה.
ד. אז מה אם הגול היה בדקה ה118? אם הקורה או המשקוף לפני זה היו נכנסים היית מדבר? המזל לא נמשך לעד(גם מזל גרמני לא). פעם אחת זה יפגע בקורה, פעם שנייה במשקוף אבל בסוף זה יכנס
Rotem
Sir Psycho Sexy
Moderator

שליחה על ידי Sir Psycho Sexy »

הגול השני של איטליה היה גול שכל אדם היה מכניס אותו. זה היה אחרי הדקה ה120, ראו איך השחקן האיטלקי (אני לא מסוגל לזכור שמות של אנשים, אבל בטוח שאנשים יודעים על מי אני מדבר) רץ לבד לכיוון השער, כל הנבחרת הגרמנית פרט לאיזה שחקן הגנה אחד והשוער בכלל בחצי השני של המגרש כי לא אכפת להם, לאהמן בשיא האדישות מנסה למנוע, ובד"כ סיטואציות של 1 על 1 נגמרות בשער. הגול השני היה גול סתם, זה לא שהוא היה יפה או משהו, זה גול שכל בנאדם בערך היה מסוגל להכניס (ואני לא צוחק).

ואני אישית גם טוען שאוליבר קאהן היה מסוגל לעצור את הגול הראשון של איטליה, אבל בחיים לא נדע את זה.

SPS
Row
MTGil Wizard

שליחה על ידי Row »

Sir Psycho Sexy כתב:הגול השני של איטליה היה גול שכל אדם היה מכניס אותו. זה היה אחרי הדקה ה120, ראו איך השחקן האיטלקי (אני לא מסוגל לזכור שמות של אנשים, אבל בטוח שאנשים יודעים על מי אני מדבר) רץ לבד לכיוון השער, כל הנבחרת הגרמנית פרט לאיזה שחקן הגנה אחד והשוער בכלל בחצי השני של המגרש כי לא אכפת להם, לאהמן בשיא האדישות מנסה למנוע, ובד"כ סיטואציות של 1 על 1 נגמרות בשער. הגול השני היה גול סתם, זה לא שהוא היה יפה או משהו, זה גול שכל בנאדם בערך היה מסוגל להכניס (ואני לא צוחק).

ואני אישית גם טוען שאוליבר קאהן היה מסוגל לעצור את הגול הראשון של איטליה, אבל בחיים לא נדע את זה.

SPS
ומה אתה אומר בזה בדיוק?
Rotem
Sir Psycho Sexy
Moderator

אני אומר בזה שלהתלהב מה2-0 כמו ילדים קטנים זה פשוטו כמשמעו, וכי הגול השני הוא לא משנה אלא רק הראשון. מה עוד אני אומר בזה? שאיטליה התחילו לשחק בערך רק מתחילת ההארכה, ורק אז התחילו להראות כמו נבחרת שמגיעה לה בכלל להכניס שערים (ובאמת הגיעה לה). עוד אני אומר שהמשחק היה די משעמם רוב הזמן, חוץ מפה ושם כמה סיכונים לשערים של שתי הקבוצות (שאם זכרוני אינו מטעה אותי, השער של איטליה היה יותר בעמדות סיכון ב90 הדקות הראשונות מאשר השער הגרמני).

כמו שאתה בעצמך אמרת, המשחק בגמר יהיה משחק מבוסס הגנה, ומה לעשות, משחק כזה לא כיף לראות. לא כיף לראות משחק שרובו מתנהל בהגנה מפני היריב (שגם הוא לא עושה ויוזם יותר מדי), ולכן הגמר, לא נעים להגיד, יהיה פשוט משעמם.

SPS
Row
MTGil Wizard

שליחה על ידי Row »

תראה, גול זה גול וזה ממש לא משנה אם הוא לא שנה כלום.
אתה אומר שאיטליה התחילו לשחק מתחילת ההארכה(אני לא ממש מסכים אבל שיהיה) אבל גרמניה גם שם לא שיחקו.
ואם לא שמת לב אז כמעט כל המשחקים מהרבע גמר היו משעממים....אולי חוץ מספרד-צרפת
Rotem
Sir Psycho Sexy
Moderator

אם תרצה, אני אשווה את הגול השני של איטליה למצב של וידוי הריגה- אם אני יורה על מישהו שתי מחסניות מM-4, אני גם צריך לירות בו בודדת לראש כדי לבדוק אם הוא מת? לא. זה בערך היה הגול השני של איטליה- המשחק נגמר, כל השחקנים יודעים את זה, השופט יודע את זה, אז להכניס עוד גול לדעתי זה דבילי.

גרמניה שיחקו בהתחלה, אבל ראו במהלך המשחק איך נגמר להם הכוח ואיך נשבר להם כבר מהמשחק הזה. הם הגיעו להארכה בכוונה להחזיק מספיק זמן ולהגיע לפנדלים ומשם לעלות, כשאיטליה לא רצתה את זה (והצליחה).

וזה שהמשחקים לא היו יותר מדי מדהימים זה משהו אחר לגמרי בכלל.

SPS
ben
MTGil Wizard

שליחה על ידי ben »

ספרד-צרפת היה בשמינית דווקא.
לדעתי צרפת-ברזיל היה משחק טוב מאד, ואיטליה-גרמניה היה משחק מעולה אפילו. איטליה, לראשונה בטורניר הזה התחילה לשחק כדורגל, ולמרות ה 0-0 היה משחק בקצב אדיר. רותם, עם כל הכבוד, באותה מידה זה יכול היה להיות 0-0, וגם נצחון גרמני. זה לא שאיטליה היו יותר טובים מגרמניה (הם היו יותר טובים בהארכה, אבל עד אז היה משחק מאד שקול), ושאתה אומר 2-0 זה נשמע כאילו זה היה נצחון קל, וזאת היתה הכוונה של sir psycho כשהוא אמר שהגול השני לא מעיד כל כלום. להזכירך, גם פודולסקי היה לבד מול בופון בדקה ה-110 בערך ומשום מה נגח החוצה.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

הגול הראשון של איטליה מול גרמניה היה גול ממש יפה והיה מגיע לאיטליה לנצח שם כי הם שיחקו הרבה יותר טוב מהגרמנים
הגול השני בעקרון היה נחמד אבל לא ממש משמעותי כי לא היו לגרמניה הרבה סיכויים :\
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
Row
MTGil Wizard

שליחה על ידי Row »

להכניס עוד גול זה דבילי?
חחח איזה שטויות!

אף אחד לא מבטיח לך שאם איטליה לא היו מכניסים גול שני גרמניה לא היו משווים! אני מזכיר לך שכבר קרו דברים מעולם(אם תרצה אני יכול לתת לך דוגמאות)

המצב של הוידוי הריגה שנתת אולי מתאים למשחק של ארגנטינה שניצחה 6:0
נערך לאחרונה על ידי Row ב 06/7/2006 , 17:04, נערך פעם 1 בסך הכל.
Rotem
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

Row כתב:להכניס עוד גול זה דבילי?
חחח איזה שטויות!

אף אחד לא מבטיח לך שאם איטליה לא היו מכניסים גול שני גרמניה לא היו משווים! אני מזכיר לך שכבר קרו דברים מעולם(אם תרצה אני יכול לתת לך דוגמאות)

המצב של הוידוי הריגה שנתת אולי מתאימה למשחק של ארגנטינה שניצחה 6:0
לא אמרתי שהוא דבילי בשום מקום קצת לקרוא לא יזיק

סך הכל אמרתי שהוא לא היה ממש משמעותי וכן במצב של גרמניה לפי דעתי הם לא היו משווים
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
Sir Psycho Sexy
Moderator

Row, אם לא שמת לב, הגול השני נכנס בדקה ה120 (אפילו ה121). לא היה שום סיכוי לגרמניה להשוות מאותה נקודה, במיוחד בדיכאון ששרר בכל הנבחרת הגרמנית.

אבל נעזוב את הנקודה הזאת (שהיא בכלל לא נקודה), הנקודה שלי בכלל הייתה שלקרוא לגול השני "גול יפה" או משהו זה לא נכון וכי זה גול שכל שחקן בערך היה מכניס. לא התלהבתי מהגול הזה, הגול הראשון עוד היה באמת גול.

ותודה לben על זה שהוא מצליח להבין אותי.

וTrunks, מומלץ לך להקשיב לעצמך. הקטע שRow אמר על "גול דבילי" בכלל מופנה אליי (כי אני אמרתי את זה) ולא אלייך. אז לא רק שמומלץ לדעת לקרוא, גם מומלץ להפסיק לחשוב שכל העולם סובב סביבך.

SPS
Row
MTGil Wizard

שליחה על ידי Row »

trunks -לא התכוונתי אליך. ודעתך לא מעניינת אותנו.
יש לי שאלה אליך בגמר ליגת האלופות ב1999 חשבת שמנצסטר תנצח אחרי שבדקה ב90 ביירן הובילה 1:0?
Rotem
Sir Psycho Sexy
Moderator

לא האמנתי (במיוחד שאני אוהד ביירן, אז לא רק שלא האמנתי, אפילו קיוויתי שהם לא ינצחו). צודק, הבנתי את הנקודה שלך, ואתה צודק.

SPS
שלח תגובה