8th edition והשפעתו על type 2 ו-extended

בין אם זה קלף בודד או הקומבו הלוהט בשוק, חבילה תחרותית או משחק בין חברים זה המקום

מנהלים: Navidshi, kabanist

Shefer
Loco de la Cabesa :}
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

8th edition והשפעתו על type 2 ו-extended

שליחה על ידי Shefer »

"ויבואו Wizards ויהרגו את כחול, הצבע של הקוסמים" -> אינעל רב-רבק של החמורים האלה! זה הדבר הראשון שעלה לי לראש. אני לא חושב שהם שמו לב מה הם עשו, או יותר גרוע - הם התכוונו לזה. אני לא יודע מי שם לב, אבל שמתם לב מה יצא? כן, זה יותר חשוב ממה נכנס, כי רעיונות שלמים אבדו. אני כותב פה את החשובים יותר, כשהאבדות הגדולות ביותר סומנו במיוחד:
Static Orb, Grafted Skullcap, the five Diamonds, Stronghold Assassin, Engineered Plague, Duress, Compost, Early Harvest, Llanowar Elves, Tranquility, Earthquake, Pillage, Disenchant, Force Spike, Memory Lapse, Counterspell, Lord of Atlantis, Mana Short, Merfolk Looter, Opposition.
אני יודע שיש פה כמה קלפים שלאבד אותם זה לא כל-כך כואב. אבל צריך להבין:
Static Orb - אם הוא היה שם, גם Opposition הייתה שם. בלעדיה, אין לו זכות קיום וגם ככה Ensnaring Bridge הועדף על פניו.
Grafted Skullcap - קלף שקיומו הוצדק אך ורק בחבילות Burning Bridge.
The Five Diamonds - האמת? לא עדיף Star Compass, אבל אני לא זוכר מתי בפעם האחרונה השתמשתי בהם. לפני ש-Onslaught נכנס, הם עוד היו שימושיים.
Stronghold Assassin - אמנם BG Cemetery הייתה יותר טובה איתו, אבל גם בלעדיו וגם העובדה ש-Faceless Butcher ו-Mesmeric Fiend יוצאים חודשיים אחרי שהוא יוצא, לא יוצרת אצלי כזה כאב לב.
Engineered Plague - הנה בעייה מס' 3 העיקרית של הסט. קלף ה-Main/Sideboard הטוב ביותר כדי לטפל בדיוק במה ש-wizards רוצים שיהיה: Tribal Decks. כל מה שמפריע להם נבעט החוצה. אולי הם ישנו את השם שלהם ל-Goblin Elves וזהו.
Duress - בעייה מס' 2 העיקרית של הסט - אם אין Counterspell ואין קלפים טובים שהם לא יצורים, אז למה צריך Duress? אחד מהקלפים היותר טובים בשחור אי פעם עוזב את type 2 לראשונה מאז Saga.
Compost - מי שחושב ש-Spreading Algae יותר טוב, טועה. בסה"כ מדובר ב-"Target land does nothing" (אויה). כש-Compost שלף את הקלף הראשון, כבר לא היו תלונות, פה תקבלו אפס בעד אחד.
Early Harvest - פיסת הקומבו האמיתית היחידה שנשארה ב-type 2. כנראה שהם רצו ש-Upwelling יהיה קלף קומבו ענק, אבל (כרגיל) הם טעו, אז (כרגיל) הם חייבים להראות שהם צודקים (והם לא).
Llanowar Elves - גם אם האלף היה עם Vine Trellis, היו בוחרים בציפור. אין מה לעשות, יש גבול לכל תעלול. אני מהמר שהם ימציאו אלף יותר טוב וחדש ב-Mirrodin (נקווה שאני מהמר לא נכון).
Tranquility - אחד מקלפי ה-Staple של ירוק מאז שהמשחק קיים. תמיד הייתה לך את תעודת הביטוח הזו, בעיקר כשהיית שם ספלאש ירוק בחבילה המונו-אדום כדי שיהיו לך Naturalize ב-sideboard, כשאת Tranquility היית מביא עם Burning Wish.
Earthquake - בשתי מילים - ראו Tranquility. בקצת יותר - Starstorm יותר טוב.
Pillage - עוד עובדה גמורה של אדום שנעלמת מעל פני האדמה, כי בטח גם היא טובה מדי. מה, להרוס artifact או land בשלוש מאנה זה לא שבור לחלוטין?!? הם רק שכחו שאין יותר artifacts נורמליים לשימוש, כי הם לא המציאו כאלה מאז Masticore (אם אני זוכר נכון). אגב - הוא גם עדיף על Stone Rain מבחינתם, כי ככה הריסת אדמה עולה יותר, לכו תבינו.
Disenchant - זה מה שלבן הפסיד. נכון שאנחנו נדהמים? אם זה הפסד, אז אין ספק שיש בכך צדק. לבן לא יוכל לעצור יותר Ensnaring Bridge לבדו. זה אומר ש-Burning Bridge החדש יפרק את לבן! טוב, כשיש Worship ו-Silver Knight, למי אכפת מאדום?
Force Spike - תעודת הביטוח של Wizards - גם אם ימצאו איך ש-ה-ו-א control deck, הם כבר דאגו שהיא לא תוכל לטפל ב-weenies של היריב.
Memory Lapse - שני הבדלים עיקריים בינו לבין Mana Leak - האחד, הוא אומר "Counter target Spell." בלי איזה Unless. השני, הוא יוצר מצב של Time Walk בתור שני. מה עושה Mana Leak? אז אין Mongrel יותר אף פעם, אבל היריב לא עוכב ולכן ה-control deck שלך (שלא קיימת יותר) תפסיד את התור שהיא יכלה להרוויח. ההבדל השלישי, אגב, ש-Mana Leak נותן רווח... ל-Weenie decks.
Counterspell - אף אחד לא ישכנע אותי שטוב היה להוציא אותו. Wizards לא יכלו לסבול את העובדה ששני שליש מהאנשים חשבו ש-Counterspell צריך לעלות UU ולא יותר. אז הם מתרצים את זה ב"אנחנו רוצים שיהיה שינוי כל הזמן". לא שזו רק עבודה בעיניים, כי לבן כל הזמן קבל weenies, רק שאף אחד לא רצה להשתמש בהם; לא רק שאדום תמיד היה קיים ושירוק קיבל יצורים שמנים; לא שהטעות שלהם עם שחור ב-Torment לעומת "לבן וירוק" ב-Judgment, כשבעצם בשתי ההרחבות כחול התחזק יותר. כחול לא קבל כלום, אבל היה לו Counterspell וזה היה מספיק כדי להחזיק אותו על הרגליים וזה מה שעצבן את כולם - קלף אחד מחזיק צבע שלם! איזו טעות של ילדים קטנים. זה כמו להגיד שבלי Counterspell, אבל עם Dissipate במקום, כחול מת. איזו שטות. עוד מעט הם יגידו שבכלל כל הקטע של Counter target spell הוא מוגזם, כי אי אפשר להטיל יצורים שמנים ומשומנים בשמונה מאנות למשחק.
הצעקה שקוראים לה "מוות ל-Counterspell" לא נמוגה עוד מ-Alpha. לאף אחד לא היה אכפת אם יש Mana Drain או Force of Will, כי תמיד Counterspell היה מספר אחד, ללא מתחרים בעבר או בעתיד. בעייה מס' 1 של 8th edition, כמו נגד שאר ה-counter-ים למיניהם, ללא מתחרים.
Lord of Atlantis - באמת שאין סיבה לקיומו כבר, כי אין Merfolks. עדיין, נוסטלגיה היה ונוסטלגיה ישאר ובליבנו תמיד יזכר.
Mana Short - טוב, אין control אז אין סיבה לשחק איתו. לא משנה שהטלתי אותו כבר פעם נגד Beats כדי להרוויח תור, כדי לנצח בתור אח"כ. לא אבדה גדולה, אבל לפחות לא בזבזו מקום.
Merfolk Looter - באמת הגיע הזמן שיעיפו אותו. מי שזוכר מה היה שנה שעברה איתו בחבילות Tog, UG Madness, UG Opposition וב-Fish (כשהיא עוד הייתה קיימת), מבין שהוא בכלל לא היה צריך לחזור ב-7th. אחד מהיצורים היותר טובים של כחול.
Opposition - בלי Static Orb הם אמרו לעצמם שעם כל היצורים שלהם, אז "אוי לא! הוא ינעל את המשחק תור רביעי! אסור, אסור, אסור... רע מאוד... היצורים שתכננו לא יוכלו לתקוף... לא נרשה זאת... Our precious..."

אז מה קבלנו במקום, שלא קיים עכשיו ב-type 2?

לבן - Blinding Angel, Ivory Mask and Story Circle. כשראיתי את שלושתם ראיתי את U/W Control Oldschool version.dec בראש. אין כחול? אנחנו נראה. האמת - Angel היום די חלשה לעומת פעם, כשעוד היו Counterspell, Daze, Last Breath ושאר מציקים. ה-Story Circle הוא מציאה. CoP ששייך ל-main של כל חבילה לבנה, כדי להציק לאויב עד מוות. Karma זה עוד נכס של לבן, מעניין שלשחור יש Western Paladin שלא עובד...

ירוק - Choke, Plow Under and Vine Trellis - זה בקושי עובר את ציון ה-60 בסקלה שלי לשיפור מצב. ה-Plow Under הוא הקלף החשוב פה. תור ראשון, Birds, תור שני Trellis תור שלישי Plow Under ואם אין ליריב Mana Leak, המשחק יסתיים בעוד שני תורות. אז גם אם זה כל השיפור, זה מספיק. לגבי Choke, אני פשוט מאוד ממליץ לא לזלזל בכחול. אז מה אם אין Counterspell. כל עוד מטורפים כמוני מסתובבים, כחול חי וקיים.

אדום - Hammer of Bogardan, Lava Hounds, Obliterate, Viashino Sandstalker - עכשיו, זה שיפור. מלבד Obliterate שלושת האחרים היו ב-Mirage Block ופשוט עשו שמות בכל ה-block, שמה ששלט בו, לבסוף, היה Dissipate. עם Obliterate נראה שאדום מקבל משמעות חדשה, אבל זו פיקציה: אין את Tinder Farm ודומיו יותר, יש Decree of Annahilation שעושה עבודה טובה, אין Nightscape Familiar, ופשוט אין כמעט סיבה טובה אחת לשחק איתו. עכשיו כשאין Dissipate - כל ה-Beats המשוגע הזה עם כל ה-Burn שמסתובב יכול פשוט לשלח את זרועותיו ולשרוף את העולם. עד שיגיע Worship.

שחור - Ambition's Cost, Death Pits of Rath, Nekrataal, Phyrexian Arena, Phyrexian Plaguelord, Vicious Hunger - שמתם לב שאני עולה בכמות? עכשיו יש גם גיוון. שני קלפי שליפה מעולים, כש-Ambition's Cost הוא ממש טוב, למי שלא משחק עם מספיק שחור בשביל Arena, כי עוד מעט לא יהיה Skeletal Scrying. ה-Nekrataal הוא יצור ה-187 (קוד משטרה בארה"ב ל-MurderDeathKill) הראשון והטוב מביניהם. Death Pits of Rath נותן ל-Goblin Sharpshooter משמעות חדשה, שלא נדבר על כל ה-burn שמחלקים נזק ליותר מיצור אחד (דוגמת Slice and Dice). מאחר ואין Blood Pet, אני לא יודע כמה יעיל הוא יהיה בחמש מאנות. Phyrexian Plaguelord הוא אחד מהיצורים השימושיים ביותר בהיסטוריה של Magic, בעיקר בסביבתו, הידועה כ-Urza Block. ללא ספק הוא מסוגל עם Squirrel Nest ומשריצים אחרים למחוק צבא שלם של היריב. Vicious Hunger זה Drain Life ל-2 על יצור. מי שלא מבין איפה הכח, שיטיל אותו תור שני על ציפור שבאה תור ראשון ויראה איך הוא מנע מעצמו תור שני של יריבו Call of the Herd.

כחול - Bribery, Curiosity, Flash Counter, Intruder Alarm, Mana Leak, Merchant Scroll, Spiketail Hatchling, Trade Routes, Zur's Weirding - הלוואי ש-wizards יחנקו עם הקלפים האלה, כי רק מהם אפשר לגרום להם להתחרט על זה שהם הוציאו Counterspell - רק מהקלפים הכחולים שיש ב-8th וב-Onslaught Block אפשר לבנות חבילה מנצחת. Bribery קצת איטי ולא מדהים, אבל בחבילה עם star compass, קאונטרים מציקים וקצת הקפצות, גם הוא יהיה שווה. Curiosity, למרות שאין לו weenies כחולים בשבילו, שמישהו יבוא ויעצור את היצור המעופף שהוא יהיה עליו. אפילו Thought Nibbler ו-Thought Eater הופכים למטרה טובה. Flash Counter - אחת מהמתנות שכחול יכל לבקש נגד כחול אחר, נגד Naturalize/Demystify, נגד Smother-ים ו-Shock-ים למיניהם ונגד כל combat trick או לחשים שבתגובה. Intruder Alarm - כבר יש combo decks עליו, תאמינו לי שגם ככה אין מקום ל-counter-ים שם. Mana Leak - ראו Memory Lapse, למעלה. Merchant Scroll - כנראה הקלף היחידי מכל הסט ש-Extended ישמח לקבל מהסיבה הפשוטה שהוא מביא Intuition, Cunning Wish ואת ה-Accumulated Knowledge הרביעי. רמז - הוא גם מביא counters ליד. Spiketail Hatchling - לא יותר טוב מ-Spike, אבל שימושי באותה מידה. Trade Routes - נכון ש-control צריכה הרבה אדמות, אבל יש גבול לכל תעלול - מקלפי השליפה הטובים יותר. Zur's Weirding - תחשבו עליו עם לבן ותקבלו prison deck... שוב.

Artifacts - קיבלו Defense Grid and Vexing Arcanix - ה-Grid תמיד היה ה-hoser העיקרי של כחול מאז Legacy, אבל התשובה לשאלה כמה הוא עוזר, טמונה בתשובה של "כמה Stabilizer עוזר נגד Slide?" התשובה היא: "הוא לא". Arcanix זה Cursed Scroll מתוקן, למרות שהוא היה שם שנתיים לפניו. למרות שהוא עולה ארבע מאנות, יש לו קביעות יחסית של 2 נזק, אבל צריך בשבילו חבילה עם מספיק mana generators.

Lands - אין Painlands ויש Dual-Tap-Lands - אם כבר מאטים את הפורמט, אז עד הסוף. במקום שצבעים יסתדרו ביחד מהתור הראשון, יקח להם מעכשיו זמן.

לסיכום - אין Counterspell ואין Duress ואין Plague - אלה ההפסדים העיקריים שלנו. עדיין, אפשרי מאוד ודי בקלות, להוכיח ל-wizards שלא צריך Counterspell כדי שכחול ישלוט, רק כדי שהם לא יצליחו במזימתם להנחית על כחול את המכה המיועדת. הבעייה בכך היא, שאחרי זה, לא יהיה על מה להתלונן.

שפר :}
MYSTIC ENFORCER
Legendary Demon Slayer
יצירת קשר:

שליחה על ידי MYSTIC ENFORCER »

אמנם יש את הsearchlands אבל זה לא דיי ידפוק את המנה בטייפ 2 כי בסך הכל
ה-tap lands הם לא משהו
יואב: "עשיתם לי קומבו, אתם נסעתם הלוך אלה חזור.
דלק ו-70 שקל חניה ואף אחד לא שילם"
wake lord
Knight of the Black Lotus
יצירת קשר:

שליחה על ידי wake lord »

שפר אתה צודק ב100 אחוז אני איתך כל הדרך r&d פשוט אמרו למה לשחק קונטרול שאפשר לשחק ביטס בואו פשוט נישכח מהדבר הזה שנקרא כחול ונחזק את כל שאר הצבעים במקום אבל מבחינתי זה בסדר אני בכל מקרה לא משחק טייפ 2 כחול עדיין חי בדק שלי ( שהיא אקסטנדד כמובן הרי למה שכחול יחיה בטייפ 2 מה לא עדיף ביטס ) אני יודע מה אמרתי על קאונטרספל אבל נבנתי כמה הוא חזק וכמה הרגו את כחול שהוציאו אותו ולא רק שהוציאו אותו הוציאו גם את ממורי לפס הקלף היחידי ( חוץ מקאונטרספל ) שמקנטר ב2 מנה.

אז אנשים תעשו כמוני תנתשו את הטייפ תשחקו אקסטנדד
do the kirby dance with me!
(>")> <("<)
Itay Winkler
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Itay Winkler »

NEWS FLASH!

אתם לא יודעים מה יצא במירודין, ואולי אר&די פשוט רוצים לבאס אותנו כדי שאח"כ לאנתלונן יותר בחיים על זה שכחול חלש כי במירודין יהיו לו כוח של יותר מהצבע החמישי בבלוק...
"Mori’s fourth-turn play was handshake, targeting Peleg."
Shefer

שליחה על ידי Shefer »

איתי - כבר אמרתי לא פעם - נכון שאין לי מושג מה יצא ב-Mirrodin, אבל מה אכפת לך שנתלונן קצת על העובדה שחודשיים צריך לשחק UG vs RG vs WG vs Goblins vs Elves vs ... (לא משנה שה-Wake עדיין מפרקת את כולם בלי להתאמץ יותר מדי).
אמרתי גם ל-wake lord, שבסדר, אז אין Counterspell ואין Duress, הוא פשוט הקצין את מה שאמרתי עוד יותר ממני.
אז NEWS FLASH ממני - אם באמת נראה למישהו שפרשתי מלשחק רק בגלל ש-Counterspell יצא, שידע שהוא טמבל. הלימודים שלי קצת יותר חשובים מלשחק, אם לא הבנתם. גם לשפוט זו לא בעייה, כי זה פעם בכמה זמן וגם ככה אני על ה-Internet רוב הזמן, אז אין לי בעייה להשגיח על הפורום.

אז Counterspell יצא - העולם לא יתמוטט מזה.
Itay Winkler
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שפר, אין לי בעיה שאנשים מתלוננים שיצאו קלפים כאלה וכאלה. גם אני לא מסכים עם אר&די על הנושא.

לי מפריע שאנשים אומרים "תנתשו את הטייפ ותעברו לאקסטנדד". מג'יק תחרותי היום כולל, לצערם של כמה אנשים כנראה, גם אקסטנדד, גם טייפ 2, וגם בלוק קונסטרקטד. אנשים שלא אוהבים איך שטייפ 2 נראה למשך פחות מחודשיים ויוצאים בכאלה הכרזות קצת מעצבנים אותי.

וחוצמזה, אתה באמת חושב שהקונטרול לא יעבור לאחת הגרסאות של הלבן? אפילו ראיתי שחור/אדום, וניסיתי להרכיב כחול/שחור/אדום... הם החליטו להוריד לקונטרול את ההרשאה, אבל עדיין יש הקפצה ורימובל.
Shefer

שליחה על ידי Shefer »

גם לבן הוא קונטרול בסה"כ - הרי איך תקרא ל-Wrath of God, Balance ו-StP וכמובן, בל נשכח את Disenchant? הקונטרול הישן והטוב היה U/W וגם עכשיו הוא יהיה, רק בלי Counterspell, אלא עם משהו שעולה 1UU (לדעתי) דוגמת Dissipate או Forbid.
אל תשכח שגם Stone Rain, Misguided Rage, Rancid Earth, Braids זה קונטרול.
אפילו ירוק ראה ימים כאלה בחבילת Legion Land Loss, שכללה דאז: Thermokarst, Winter's Grasp, Fallow Earth ו-Stunted Growth, כשכמובן היצור השולט היה Stampeding Wildebeests שמה שהוא עשה זה להקפיץ WALLS ושטויות אחרות ובשביל מה? לא כדי לתקוף, אלא כדי לייצב את המשחק.
יש control והוא חי ונושם, רק שבכחול יש בעייה להגשים אותו.
wake lord
יצירת קשר:

שליחה על ידי wake lord »

איתי זה בידיוק מה שאני אומר אנחנו לא יודעים מה יצא במירודין ואולי באמת r&d רק רוצים קצת לבאס אותנו אבל אולי לא אף אחד לא יודע עד אז ואם לא יחזירו את כחול ובגדול לא יהיה קונטרול בטייפ וגם אודיסי בלוק יוצא כך שהתחרויות יראו כמו טרייבל וורס של גובלינים אם קצת סלייד שיקח בקלילות את כל האלפים והביסטים אני לא רוצה שזה יקרה אני אוהב קונטרול ואת הצבע השחור בפרט ( צבע אם הרבה קונטרול פחוט מכחול אבל גם כחול בסדר) אני יודע ש"קצת" הגזמתי אבל באמת שאני מאוד פוחד שבתחרויות אנשים ישאלו אחד את השני איזה חבילות הם משחקים והתשובה תיהיה למה אתה בכלל שואל ברור שאני משחק גובלינים\אלפים או כל דק בלי טיפת קונטרול בסוף ביסטים תיהיה הדק השולטת וזה דבר שאני לא רוצה שיקרה

נ.ב שוב הקצנתי
(>")> <("<)
Itay Winkler
MTGil Wizard
יצירת קשר:

ומה עם מאסקס? בבלוק קונסטרקטד היו 2 חבילות, חבילות רבלס, וחבילות שחורות שמנצחות רבלס. וזה בלוק שהיה בו דייז, ספייקטייל האצ'לינג, האבא של ההאצ'לינג, ואפילו קאונטרספל הידוע לשימצה
wake lord
יצירת קשר:

שליחה על ידי wake lord »

תראה מסקס בלוק לא קשור לדיון אבל בכל אופן בבלוק עצמו באמת היו שני חבילות אבל מסקס בלוק השפיעה די הרבה על הטייפ שהיה אז ( מסקס ואינוויזן )
(>")> <("<)
Storm Tyrant
Weather Manipulator
יצירת קשר:

שליחה על ידי Storm Tyrant »

יש לי דבר אחד לומר על הסט החדש, המעוצב והמרנין:
:puker: :puker: :puker: בעעעעעע :pukel: :pukel: :pukel:
ROFL | trades ONLY by phone : 056-425293
itayhi כתב:nimrod pwnz j00, he's 1337, j0ure not, j0ure not zup3ri0r 47 411, muh4h4h4
FeniX-Nomad's weaponsmith
The Sand Bird

שליחה על ידי FeniX-Nomad's weaponsmith »

נמרוד , אני איתך עד הסוף ... :pukel:

הטייפ2 החדש הוא פשוט איום ולא תחרותי כמעט . . . למעט איזו הברקה או שתיים רוב הטייפ ( יענוו כולו ) הוא מכות מכות ומכות ( למרות שאני אוהב מכות ע"ע שפר ) וזה מוציא תחשק ... כמה שלא ניסיתי לא הצלחתי להגיע לדק שיכולה לנצח ללא יצורים וזה עצוב מאוד ... כי בסה"כ טייפ 2 היוצא היה מאוד מעניין מבחינתי

נ.ב
אני עוד יראה לוויזארדס שגם העפת קאונטרספל לא תישבור אותי ואני ישחק דק עם כחול !
counter strike isn't the whole life , its just Half life :]
wake lord
יצירת קשר:

שליחה על ידי wake lord »

קורן איפה אתה רואה הודעה של נימרוד טוב בכל אופן כחול נפל בינתיים ( לפחות עד שמירודין יצא שם לא יודעים מה יהיה ) וגם אם תשחק איתו זה לא יעזור להפוך אותו לטוב ברגע ששמינית יוצא לכחול יש רק u\g שגם זה מכות
(>")> <("<)
Sir Psycho Sexy
Moderator

שליחה על ידי Sir Psycho Sexy »

שמעו, תמיד אפשר לשחק The Rock בT2 החדש (כן כן, בלי Spiritmonger).

אבל עדיין, MBC יכול לעבוד (בסדר, צריך משהו במקום Duress, נמצא בטח), וRock אמיתית (לא הבולשיט של שמשחקים עכשיו, Rock עם Hermit וPlaugelord) יכולה לשחק בT2 (אולי).

לכו דעו, אולי ידפיסו מחדש את Counterspell, אולי ידפיסו Forbid מחדש (יש אנשים שטוענים שBuyback חוזר). מה שכן, שידפיסו עם Forbid את Capsize, :)

בT2 החדש אפשר לשחק אפילו Enchantress. זה יהיה אולי יותר קל גם, כי אין הרבה דברים שיאטו את החבילה.

יש חודש עד שהT2 מתחלף. או שתשחקו עכשיו הרבה, או שתחשבו על מה יעבוד בטייפ החדש.

תאמינו לי, יש חבילות Control עם כחול גם בOnBC, שהם עובדות טוב.

SPS
GothDude
Squirrley Wrath
יצירת קשר:

שליחה על ידי GothDude »

Just tell me how yar gonna play Enchantress without Exploration, Fertile Growth, Cloud of Fearies, or even Wild Growth that won't come back in 8th?
You light a man a fire, and he's warm for a night.

You light a man ON fire...and he's warm for the rest of his life
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

לכל המעוצבנים, ציטוט מהאתר של וויזארד:
The majority of players are behind R&D’s current blue bashing. (And to those blue lovers out there – don’t worry, blue will come back just like every other color that’s ever sucked at one point or other in the game.)
Tsabo Tavoc
Phyrexian General
יצירת קשר:

שליחה על ידי Tsabo Tavoc »

אם יהיה ביקוש, בלידה של זיכרון נערוך השכבה לקאונטר ספל (בשבילך שפ), ולדורס (בשבילי..) תמיד נזכור אותם! ולא יודע אם שמתם לב, אבל ההוסר שמחליףף את קומפוסט ממש מטריד אם אין לך דורס... רגע... אין לך דורס... מתוך חמישה משחקים בשלוש היריב שלי קיבל אותם בתור ראשון\שני... בשלושתם הפסדתי... ועוד בלי פינדים בכלל אין מה לחפש...
הזונות האלו העיפו את הפיין לנד, דווקא שסיימתי כמעט את הפליי סטים שלי... לפחות הם נשארות לאקסטנדד!
שפ, שתחליט על מרד... תכיס אותי... לא באמת מפריע לי הקטע של הכחול (גם ככה תמיד העדפתי שחור בוויט ויני שלי :) ) אבל בכל זאת זה יהיה כיף :)
GothDude כתב:Even gills won't keep this thread from drowning in its own stupidity.
Shefer

שליחה על ידי Shefer »

quote="Y"]
The majority of players are behind R&D’s current blue bashing. (And to those blue lovers out there – don’t worry, blue will come back just like every other color that’s ever sucked at one point or other in the game.)
[/quote]

סימנתי כמה מהמילים החשובות יותר.
Majority - נו בטח, כי הרוב הם סקראבים ארורים כמו R&D (לא יודע אם כולל Buheler, אבל כנראה שגם הוא)
Don't Worry - שמענו עליכם.
Sucked - טוב שאתם מודים שזה מה שעשיתם... חכו לנקמה
Other - בסוף שבע השנים הרעות?

לכל מי שנפגע מהקטע הרשום על "Majority", אני מצטער, לא התכוונתי רק להעליב אתכם, אלא גם להשפיל אתכם :P

Y - ההודעה הזו של wizards היא מס שפתיים, כלומר הם מרגיעים הם הסקראבים שכחול עומד להיות רע כמה זמן, כדי שהם יוכלו לשחק מכות (ע"ע קורן בהודעתו =).
GothDude
Squirrley Wrath
יצירת קשר:

שליחה על ידי GothDude »

For some reason, R&D are just too retarded to actually think of a way to make the game friggin balanced, and not make a few cards that dominate the entire bloody enviroment...
You light a man a fire, and he's warm for a night.

You light a man ON fire...and he's warm for the rest of his life
Sir Psycho Sexy
Moderator

שליחה על ידי Sir Psycho Sexy »

GothDude כתב:Just tell me how yar gonna play Enchantress without Exploration, Fertile Growth, Cloud of Fearies, or even Wild Growth that won't come back in 8th?
Jeni, vetraut ihr mich, belive me, I can, ;)

There was a deck in GP Bankok (I think it was this GP), and you don't use alot of mana, you use a fat Yavimaya Enchantress (a bad version of Auratog, but we don't have Rancor too, :( ).

Let's hope they'll reprint Intuition and AK in Mirrodin...

SPS
שלח תגובה