העלאת מחירים מתוכננת מ1/11/2007

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

ziv
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

העלאת מחירים מתוכננת מ1/11/2007

שליחה על ידי ziv »

שלום לכולם
לאחר 3 שנים בהם לא היתה עליה במחירי המאגיק מתוכננת עליה מהחודש הקרוב

הסיבות לעליה הם:

1) וויזארד העלו את המחיר לבוסטר בתחילת השנה ב 30 סנט היורו(כ 1.7ש"ח ל בוסטר)
2) אנו רוכשים את המוצרים שלנו מאירופה ולכן משלמים עליו ביורו

מחירים של דראפטים יהיו כ 75 ש"ח
ופרה רליסים יעלו ב 5 ש"ח גם

כמו כן אנו מבקשיםנ מכול המארגנים והשופטים לסגור את החשבונות על מנת שנוכל לאפס אותם

מי שיש לו שאלה מוזמן לכתוב כאן או לשאול אותי בפרטי

זהו
תגיבו(כאילו אתם הולכים לשבת בשקט)
maverick42
MTGil Wizard

שליחה על ידי maverick42 »

Grumble Grumble Grumble

Rant Rant Rant

Flame Flame Flame
The general rule for people on the internet - attractive, single, mentally stable: choose two
chaosblack
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי chaosblack »

היות וערך המוצר עולה אני מבין שאם אני משלם לדראפט בבוסטרים התוספת עדיין תהיה 10 ש"ח? אין סיבה שכול העלות הנוספת תתגלגל על הצרכן פעמיים, היות והתשלום נעשה בבוסטרים ועלות כול בוסטר גובהה יותר כך גם הערך שהוא מוריד לי מעלות הדראפט.
ziv
MTGil Wizard

שליחה על ידי ziv »

chaosblack כתב:היות וערך המוצר עולה אני מבין שאם אני משלם לדראפט בבוסטרים התוספת עדיין תהיה 10 ש"ח? אין סיבה שכול העלות הנוספת תתגלגל על הצרכן פעמיים, היות והתשלום נעשה בבוסטרים ועלות כול בוסטר גובהה יותר כך גם הערך שהוא מוריד לי מעלות הדראפט.
בעיקרון כול בוסטר יוריד לך 16 ש"ח
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

בעיקרון כול בוסטר יוריד לך 16 ש"ח
זה כמובן תלוי במארגן ולא נתון. כל מארגן רשאי לקבוע אם בטורנירים שלו ניתן לשלם בבוסטרים, וכמה הם מורידים.
אבל בגדול התשובה היא כן, תוותר תוספת של 10 שקלים על תשלום בבוסטרים.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
123321
Mr. Number
יצירת קשר:

שליחה על ידי 123321 »

אז זה 16X4=64 ואז לדראפט זה עוד 11 שקל.
צוות ה-Dancing Leprechaun
תמונה
לפניות לגבי קלפים, טורנירים וכולי: aran.segal@gmail.com
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

טוב נו, עוד סיבה להפסיק לשחק מג'יק תחרותי עד לשנה הבאה :-:
troynightstar
SWAMP MASTER
יצירת קשר:

שליחה על ידי troynightstar »

הממ... :-?
ארבעה דראפטים בחודש ב5 ש"ח נוספים כל אחד...
זה כפול זה...
זוכרים 2...
בקיצור - תוספת של 20 ש"ח בחודש בשביל להישאר בעניין. נראה לי שזה סביר.
הייתי מעדיף שלא, כמובן, אבל זה לא נורא... :-:
"Give a man a fire, he is warm for a day. Set a man on fire, he is warm for the rest of his life."
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

זה לדעתי לא משמעותי. מי שלשלם 120 ש"ח לפרי רליס מבחינתו זה סביר ישלם עוד 5 שקלים. ומי שזה היה יקר לו קודם, גם עכשיו כמובן שזה יהיה יותר יקר.
אם העלו מחירים בחו"ל זה סביר שיעלו בארץ גם.
אבל אפשר לדוגמא לחלק לכל אחד שקונה כרטיס לפרי רליס קופון שתיה, להביא ג'ריקן עם מיץ וקרח ושני שרוולים של כוסות חד פעמיות. עלות כל הסיפור הזה היא בערך 20 שקל למארגן. כל אחד שירצה לשתות פשוט יתן את התלוש שלו ויקבל כוס קטנה עם מיץ, וככה במקום שיחשוב "שוב דפקו אותי בחמישה שקלים !" הוא יחשוב "וואו איזה מיץ טעים !".
לא רעיון טוב ?
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

עד כמה שאני מבין את השיקולים, עדיין כואב לראות שחודש אחרי שאני חוזר לארץ מקנדה, הקנדים מורידים מחירים והישראלים מעלים אותם :(
AVIV
Master of Disaster

שליחה על ידי AVIV »

kabanist כתב:זה לדעתי לא משמעותי. מי שלשלם 120 ש"ח לפרי רליס מבחינתו זה סביר ישלם עוד 5 שקלים. ומי שזה היה יקר לו קודם, גם עכשיו כמובן שזה יהיה יותר יקר.
אבל אפשר לדוגמא לחלק לכל אחד שקונה כרטיס לפרי רליס קופון שתיה, להביא ג'ריקן עם מיץ וקרח ושני שרוולים של כוסות חד פעמיות. עלות כל הסיפור הזה היא בערך 20 שקל למארגן. כל אחד שירצה לשתות פשוט יתן את התלוש שלו ויקבל כוס קטנה עם מיץ, וככה במקום שיחשוב "שוב דפקו אותי בחמישה שקלים !" הוא יחשוב "וואו איזה מיץ טעים !".
לא רעיון טוב ?
דווקא יכול להיות מצחיק לראות את רן בתור אחראי פינת המיץ :P

ואני חושב שזה רעיון לא ממש טוב כי זאת לא אשמתם של המארגנים שהעלו את המחירים אז על מה יש להם לפצות את השחקנים, וכמו שאמרת אם מישהו מוכל לשלם 120 הוא יהיה מוכן לשלם גם 125..
TheCheat כתב:_.~'`'~._.~ כוכבי כסף - כוכבים בלעשות עליך כסף! ~._.~'`'~._
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

זה רעיון טוב גם בלי קשר להעלאת המחירים...
E light
Silman Milman

שליחה על ידי E light »

קודם כל אביב, אתה רואה את זה בצורה לא נכונה זה לא הקטע של אשמתם של המארגנים שהעלו את המחירים, זה הקטע של לרצות את קהל היעד למרות האילוצים.... ככה שבמקום להבריח לקוחות, שחקני מג'יק, הם יתנו מיץ והם לא יברחו.

לגבי העלאת מחירים... אני לא עומד להגיד הרבה כי אין ממש מה להגיד והמחירים יעלו גם ככה ככה שכל השאר יהיה רק התבכיינות שלא תעזור לאף אחד ותגרום רק לכאב ראש.

אה ואם כבר מדברים אתם יכולים לראות בזה הזדמנות לחסוף ולהרוויח כסף, אל תשלמו עכשיו עם בוסטרים ותשמרו אותם עד שיעלו המחירים, ורק אז תשלמו איתם ככה שבעיקרון תעשו דראפטים שעולם 70 שקל נגיד עם מוצרים ששווים 74, 73 אם אתם רוצים.... ככה שזה לא נורא אפשר גם לכסות את ההפרש של העלייה של הכמה דראפטים הבאים עם קצת מאמץ ומקום איחסון :).
FLASH
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

וכמו שאמרת אם מישהו מוכל לשלם 120 הוא יהיה מוכן לשלם גם 125..
אני כל פעם רואה את המשפט הזה מופיע בכל הקשר של תימחור והוא כ"כ שגוי.
לפי ההגיון הזה, אפשר להעלות מחירים עד לאינסוף כי מי שמוכן לשלם 120 מוכן לשלם 125, ואז מי שמוכן לשלם 125 מוכן גם לשלם 130, וכן הלאה.
לכל אדם יש סף כלשהו של מחיר שהוא מוכן לשלם ואם זה יעבור אותו אז אותו אדם לא יבוא יותר לטורנירים ולא יקנה את המוצר, כך שכל העלאת מחיר פוגעת ומרחיקה שחקנים מהמשחק.

(כל זאת לא בא לומר שהעלאת המחירים לא הכרחית או מוצדקת, רק שהיא פוגעת, דבר שאני בטוח ש-PMI מודעים אליו).
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
Circle of Life
MTGil Wizard

שליחה על ידי Circle of Life »

E light כתב:אה ואם כבר מדברים אתם יכולים לראות בזה הזדמנות לחסוף ולהרוויח כסף, אל תשלמו עכשיו עם בוסטרים ותשמרו אותם עד שיעלו המחירים, ורק אז תשלמו איתם ככה שבעיקרון תעשו דראפטים שעולם 70 שקל נגיד עם מוצרים ששווים 74, 73 אם אתם רוצים.... ככה שזה לא נורא אפשר גם לכסות את ההפרש של העלייה של הכמה דראפטים הבאים עם קצת מאמץ ומקום איחסון :).
ההגיון הזה לא נכון מכיוון שככל הנראה תשלם עם 4 בוסטרים ועוד 10 שקלים לדראפט גם אחרי העלאת המחירים. אם כבר רוצים לחסוך כסף אז עדיף לקנות עכשיו בזול (יחסית) ולמכור אחרי שהמחיר יעלה (מזכיר קצת את הבורסה, רק שפה אתה *יודע* שהמחיר יעלה ולכן מומלץ לקנות עכשיו).
konortov
MTGil Wizard

זה שמעלי

שליחה על ידי konortov »

ORB צודק ב100% אני זוכר פעם היו מחרים יותר זולים תמיד אפשר להעלות
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

E light כתב:אה ואם כבר מדברים אתם יכולים לראות בזה הזדמנות לחסוף ולהרוויח כסף, אל תשלמו עכשיו עם בוסטרים ותשמרו אותם עד שיעלו המחירים, ורק אז תשלמו איתם ככה שבעיקרון תעשו דראפטים שעולם 70 שקל נגיד עם מוצרים ששווים 74, 73 אם אתם רוצים.... ככה שזה לא נורא אפשר גם לכסות את ההפרש של העלייה של הכמה דראפטים הבאים עם קצת מאמץ ומקום איחסון :).
אתה מתכוון, עוד יומיים? RTC, יובל.
E light
Silman Milman

שליחה על ידי E light »

Circle of Life כתב:
ההגיון הזה לא נכון מכיוון שככל הנראה תשלם עם 4 בוסטרים ועוד 10 שקלים לדראפט גם אחרי העלאת המחירים. אם כבר רוצים לחסוך כסף אז עדיף לקנות עכשיו בזול (יחסית) ולמכור אחרי שהמחיר יעלה (מזכיר קצת את הבורסה, רק שפה אתה *יודע* שהמחיר יעלה ולכן מומלץ לקנות עכשיו).
ניב, הקטע הוא שאם אני עושה כפי שאמרתי הדראפט יעלה 4 בוסטרים ו-10 שקלים גם אחרי העלאת המחיר, אז אפשר לראות את זה כן כחיסכון והרווחת כסף.... במקום לשלם 75, אתה כביכול משלם 70 כי שילמת על כל אחד מהבוסטרים 15 שקלים.
FLASH
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

kabanist כתב:זה לדעתי לא משמעותי. מי שלשלם 120 ש"ח לפרי רליס מבחינתו זה סביר ישלם עוד 5 שקלים. ומי שזה היה יקר לו קודם, גם עכשיו כמובן שזה יהיה יותר יקר.
לא רעיון טוב ?
ב5 שקל אפשר לקנות בקבוק שתייה קר חצי ליטר במקרה הטוב ופחית קרה 330 מ"ל במקרה הרע. לכל הדעות זה עדיף על כוס מים מהברז עם סירופ (גם אם קרה) של 200 מ"ל.
תמונה תמונה
עידו גיא
Legendary Guy
יצירת קשר:

שליחה על ידי עידו גיא »

Kroen כתב:ב5 שקל אפשר לקנות בקבוק שתייה קר חצי ליטר במקרה הטוב ופחית קרה 330 מ"ל במקרה הרע. לכל הדעות זה עדיף על כוס מים מהברז עם סירופ (גם אם קרה) של 200 מ"ל.
כן, אבל אתה לא משלם על זה חמש שקל, אתה משלם על זה עם קופון.
Banuni כתב:מותר לעשות פרסה כל עוד לא אסור!
So true...
שלח תגובה