Shards of Alara- ה-thread ה(לא באמת)רשמי

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
ziv
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

Shards of Alara- ה-thread ה(לא באמת)רשמי

שליחה על ידי ziv »

הי
אני בד"רכ לא פותח נושאים כאלו פשוט קיבלתי מידע מעניין
לפרה רליס הקרוב יש לוויזארד הצעה לבנייה מיוחדת ואני מצטט

Special deck construction rules: Players choose one of the five Realms (Bant, Esper, Grixis, Jund or Naya) to build a deck using only the 3 colors the specific realm represents. A deck may not produce mana outside of its realm colors. Any card which would generate mana of a color that doesn’t match the specific realm’s color produces colorless mana instead. Follow the DCI Limited Floor Rules going forward from here.

מכאן אני מסיק שהם כניראה הולכים לכיוון של 3 צבעים
הייבריד של 3 צבעיים גילדות וכו'

מה דעתכם ??

וכמובן שניתן לכתוב כול מה שידוע לנו על הסט החדש
tima
Creature - Dwarf Idiot
יצירת קשר:

שליחה על ידי tima »

לא מזמן ראינו את המידע שכל shard (או realm) הוא עולם בפני עצמו והוא מבוסס בצבע אחד ומשני בשני ה-allied colors שלו. לכל realm יש theme משלו:

http://forums.mtgsalvation.com/showthread.php?t=122723

בקשר ל-special deck constructing rule: אני לא מת על זה, אבל זה יכול להיות מעניין.
RocketLauncher
Dead On Craft

שליחה על ידי RocketLauncher »

פרירליס של Elder Dragon Highlander... נשמע מעניין.
kabanist כתב:אתה נוהג בזמנך הפנוי לקרוא את דפי זהב? אם כן, אל תספר לי את הסוף!
Chipmunk
Legendery Pest

שליחה על ידי Chipmunk »

בעעעעע... לא מת על זה..
tnvsh
מארגן טורנירים

שליחה על ידי tnvsh »

tima כתב:לא מזמן ראינו את המידע שכל shard (או realm) הוא עולם בפני עצמו והוא מבוסס בצבע אחד ומשני בשני ה-allied colors שלו. לכל realm יש theme משלו:

http://forums.mtgsalvation.com/showthread.php?t=122723

בקשר ל-special deck constructing rule: אני לא מת על זה, אבל זה יכול להיות מעניין.
אם הבנתי אותך נכון,אתה טוען שלכל realm יש שני צבעים,אבל:
ziv כתב: using only the 3 colors the specific realm represents
Banuni
TimeShifted Banana
יצירת קשר:

שליחה על ידי Banuni »

הבנת לא נכון, הוא רשם שלכל רלם יש צבע אחד מרכזי (נניח, לבן) ושני צבעים משניים שהם הצבעים החברים שלו (אם לבן המרכזי, הינו כחול וירוק המשניים) ואז יוצא שכל רלם הוא 3 צבעים
Sir Psycho Sexy כתב: אני ממליץ לך לטוס להודו, בטוח גדל שם משהו שיכול להפוך אותך בחזרה לילד נורמלי.
tnvsh
מארגן טורנירים

שליחה על ידי tnvsh »

Banuni כתב:הבנת לא נכון, הוא רשם שלכל רלם יש צבע אחד מרכזי (נניח, לבן) ושני צבעים משניים שהם הצבעים החברים שלו (אם לבן המרכזי, הינו כחול וירוק המשניים) ואז יוצא שכל רלם הוא 3 צבעים
כן,הנחתי שזה מה שהוא ניסה לכתוב,אבל הניסוח היה לא נכון..(מצבע אחד ומשני בשני..)
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

Special deck construction rules: Players choose one of the five Realms (Bant, Esper, Grixis, Jund or Naya) to build a deck using only the 3 colors the specific realm represents. A deck may not produce mana outside of its realm colors. Any card which would generate mana of a color that doesn’t match the specific realm’s color produces colorless mana instead. Follow the DCI Limited Floor Rules going forward from here.
אז בגדול הם אומרים לנו לשחק צבע אחד ושני צבעי splash במקום שני צבעים או שני צבעים ו-splash? בסה"כ, רבניקה ו-5D היו הסטים היחידים שבאמת עודדו משחק של כמה שיותר צבעים.
PopperThingi
Dragon Food

שליחה על ידי PopperThingi »

עוד פעם סט מולטיקולור? לא נמאס להם?
הקיוב שלי ב-CubeTutor נסו בעצמכם!
tima
Creature - Dwarf Idiot
יצירת קשר:

שליחה על ידי tima »

tnvsh כתב:כן,הנחתי שזה מה שהוא ניסה לכתוב,אבל הניסוח היה לא נכון..(מצבע אחד ומשני בשני..)
משני בֵשנֵי הצבעים החברים שלו. כאילו, based in one, and secondary in its two allied colors.
tnvsh
מארגן טורנירים

שליחה על ידי tnvsh »

tima כתב:
tnvsh כתב:כן,הנחתי שזה מה שהוא ניסה לכתוב,אבל הניסוח היה לא נכון..(מצבע אחד ומשני בשני..)
משני בֵשנֵי הצבעים החברים שלו. כאילו, based in one, and secondary in its two allied colors.
כן,הבנתי,פשוט שמשני יכול להיות רק צבע אחד,ניסוח ברור אמור להיות משהו כמו:"שני צבעים משניים שהם הalied colors שלו"..
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

לא ידעתי, חשבתי שזה הולך להיות סט מונו כי מדובר ב-5 עולמות נפרדים...
בכל מקרה מה שאני מקווה שיהיה באלארה זה פלייבר ומכאניקות מספיק שונות ומובהקות כדי להצדיק שיש 5 עולמות נפרדים. זה נשמע לי כמו משהו שקל יותר להשיג במונו, תחושה שכל עולם שייך לסט אחר ולא מהווה אינטרקציה רבה עם האחרים.
תמונה
Chipmunk
Legendery Pest

שליחה על ידי Chipmunk »

rif-raf כתב:לא ידעתי, חשבתי שזה הולך להיות סט מונו כי מדובר ב-5 עולמות נפרדים...
בכל מקרה מה שאני מקווה שיהיה באלארה זה פלייבר ומכאניקות מספיק שונות ומובהקות כדי להצדיק שיש 5 עולמות נפרדים. זה נשמע לי כמו משהו שקל יותר להשיג במונו, תחושה שכל עולם שייך לסט אחר ולא מהווה אינטרקציה רבה עם האחרים.
Five worlds. One fate.
oracle
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי oracle »

אני בדרך כלל לא מגיב בת'רדים האלה, אבל אני חושב שמולטי קולור rocks, וזה יוצר אחלה של תנאי משחק:יותר מחשבה, יותר גיוון, יותר יכולות לא סטנדרטיות, החל ברבניקה, וכלה בshadowmoor.
מעבר לזה, אני חושב שזה פשוט כיף לא נורמאלי.
hybrid זה אחת התכונות הכי יעילות(ומגניבות!) שיצרו לקלף, לדעתי, ובעלות אפקט יחסית חזק.
אני מקווה שזה באמת יהיה כך.

שי.
"you dont frighten us english pig dogs!"
yoni277
MTGil Wizard

שליחה על ידי yoni277 »

אני מסכים עם שי ואני מוסיף את זה שאיני מבין לגבי העניין של החוקים של בניית הדקים, למה זה קשור? אחרי הכל יתנו לאנשים לשחק את הדוראן דק לדוגמא. לא?
תינוק שנולד לפני הזמן - פג. תנוק שנולד אחרי הזמן - פג תוקף
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

זה מונע ממך לשחק שילובים שמבוססים על enemy colors. לדוגמא, אתה לא תוכל לשחק בטורניר את השילוב של Doran - "ירוק-שחור-לבן" מכיוון שהוא מבוסס על צבע (שחור) ושני האויבים הטבעיים שלו. מה שמגביל את היכולת שלך לעצב את החבילה שלך בהתאם לחוזק הקלפים שקיבלת בצבעים השונים.

בנוסף, אם יתברר שמדובר בסביבה עתירת color fixing כמו Ravnica, זה ימנע מאנשים להשתולל עם ארבעה וחמישה צבעים.

אני לא אהיה מופתע אם יהיו בסט כמה קלפי hybrid, אבל אני אהיה מופתע אם תהיה כמות ניכרת שלהם (יותר מ-5 או 10), או גרסת hybrid חדשה כמו שילוב של שלושה צבעים. זה לא בלתי נתפס ש-WotC יתחילו להשתמש ב-hybrid כדבר שבשגרה, וזה יחזק חלק מהקלפים ב-Shadowmoor block, אבל אחרי חצי בלוק ש-hybrid הוא המוטיב המרכזי שלו, קשה לי להאמין שעוד בלוק כזה יצא מיד אחריו.
tnvsh
מארגן טורנירים

שליחה על ידי tnvsh »

yoni277 כתב:אני מסכים עם שי ואני מוסיף את זה שאיני מבין לגבי העניין של החוקים של בניית הדקים, למה זה קשור? אחרי הכל יתנו לאנשים לשחק את הדוראן דק לדוגמא. לא?
למיטב הבנתי,חוקי הבנייה הללו תקפים רק לפרה-רליס.. :roll:
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

כמובן. אם הם היו מחילים אותם על T2 זה היה הורג את המטאגיים לחלוטין :P
tnvsh
מארגן טורנירים

שליחה על ידי tnvsh »

Navidshi כתב:כמובן. אם הם היו מחילים אותם על T2 זה היה הורג את המטאגיים לחלוטין :P
ברור,אבל למיטב הבנתי זה מה שהוא הבין,ולכן התשובה שלך לא ממש עזרה..(בטח יצאת מנקודת הנחה שלא יכול להיות שמישהו יחשוב ככה :lol: )
MORNING DRAGON
MTGil Wizard

שליחה על ידי MORNING DRAGON »

http://www.wizards.com/default.asp?x=mtgcom/arcana/1644

הודיעו היום על הסט השני בבלוק אלארה - Conflux.
שלח תגובה