פרי רליס Shards of Alara חיפה, יום שבת, 4/10

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

rif-raf
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי rif-raf »

רק אם המארגן יחליט שהוא מעוניין להשתמש בחוק הזה, שעדיין לא ידוע לנו אם זה מה שאראיל רוצה. אני חייב לאמר שלהגבלה על 3 צבעים של שארד יש אחלה flavor לסט אבל זה עושה ממש מעט מבחינת לשנות את המשחק. 4 צבעים זה קורבן שאני מוכן לוותר עליו, אני פשוט תוהה אם זה גם מגביל אותי מבחינת לשחק 3 צבעים שאין על אחד מהשארדס, דבר שאני בספק שמומלץ בכל מקרה.
תמונה
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

nightmare כתב:לפי מה שוויזרד אמרו אתה צריך לבחור שארד אחד (3 צבעים) ולשחק עם זה, משחק של 4 צבעים הוא לא ממש אפשרי לפי החוקים שהם פרסמו לריליס
ריליס=\=פריריליס
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

למעשה, זה אמור להיות ב-PR לפי הידיעה שזיו הביא לנו - אי שם בתחילת ה-thread העיקרי של הסט בקשקשת. אבל כמו שנאמר - זה לא הכרחי. אני אישית חושב שזה יהיה flavor נחמד מאד.
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

[ALA] Release Tourney info

--------------------------------------------------------------------------------

Got the info from WotC a day or two ago..

One interesting part is this:

Tournament Structure/Format
(basics about building a sealed deck (a tourney deck and three boosters) followed by...) Players must choose one of the five Shards and construct a deck using cards that share the same colors of the Shard chosen.

.
בריליס, ולא בפריריליס.
תמונה
On the Play/On the Draw
Prismatic
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Prismatic »

יהיה אפשר לבנות עם איזה צבעים שרוצים. בקשר לבוסטרים הנוספים זה עדיין בברור.
My phone number: 0522816213
Raging Asaf
MTGil Wizard

שליחה על ידי Raging Asaf »

זה חוק ממש מטומטם, אני מקווה שלא יישמו אותו בשום מקום בארץ ובעולם. זה כמו לומר שבלורווין חייבים לשחק לפחות 10 קלפים מאותו טרייב בדק או שבמירודין חייבים לשחק לפחות 10 ארטיפקטים. כל הכיף הוא החופש להחליט מה לשחק, אם וויזרדס עשו עבודה טובה בתכנון הסט לא צריכה להיות בעיה.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אסף, תפסיק לחשוב בתור אלוף הארץ ותתחיל לחשוב casual. נניח שהיו מכריחים אותך לשחק artifacts ב-Mirrodin או 10 קלפים משבט מסוים ב-Lorwyn, זה היה דופק את החבילה שלך? זה היה עושה את המשחק פחות כיפי? יהיו לך מספיק דראפטים במהלך השנה כדי לשחוט אנשים עם החבילה הכי מתוכננת בקפידה שהמזל הטבעוני שלך מסוגל לספק לך :P

לא שהולך להיות דבר כזה, אריאל אמר שלא. אבל זה יכול להיות כיף, אולי אני איישם את זה ב-release.
Raging Asaf
MTGil Wizard

שליחה על ידי Raging Asaf »

אני מניח שבכל מקרה רוב החבילות יהיו שארדיות, אבל הדקים שלא כנראה שיש לזה סיבה. אם לדוגמא אני פותח פול מוזר ורוצה לשחק 2 צבעים או 4 צבעים וזה יוצא מגניב אז למה שיגידו לי לא? זה דופק קצת את הכיף ואני בכלל לא מבין מה ההגיון מאחורי החוק הזה. אל תיישם אותו בריליס...
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אז למה שיגידו לי לא
Flavor. לפעמים זה כיף לשנות קצת את החוקים. למה לשחק Singleton? מה פתאום שיגידו לי שמותר לי לשחק רק עותק אחד מכל קלף? :wink:
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

אסף, 2 צבעים מותר ממילא...
ורן, אני מאוד ישמח את תיישם את הכלל הזה בריליס, לדעתי זה יהפוך את החוויה לשונה מהפריריליס, ולא לסתם עוד סילד
תמונה
On the Play/On the Draw
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

האמת שאני נוטה להסכים עם אסף, לתת חיסרון לבניית הדקים זה משהו שמוריד את הכיף במידה כלשהי, אפילו אם זה מאוד flavorful. במקרה הספציפי הזה לא ממש אכפת לי אם תהיה הגבלה כזאת או לא, כי אני לא באמת רואה את עצמי נדפק בגלל זה בבניית חבילות סילד, אבל זה יכול תיאורטית לקרות.
וההשואה לSingleton לא במקום, כי זה פורמאט constructed, אז לכל אחד יש עמדת מוצא שווה (בלי להיכנס לקטע של להשיג את הקלפים פיזית), ובסילד כל pool משתנה באופן ראנדומלי, ולכן בהכרח יהיו כאלו שידפקו יותר מאחרים בבניית הדק שלהם.
יותר נכון להשוות את זה לסילד שבו מותר לשחק רק עם עותק אחד מכל קלף שאינו אדמה בסיסית. ההשפעה של זה על בניית החבילות היא מינורית, אבל היא קיימת.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

זה בגלל שאתה חושב על זה בתור "חסרון" ולא בתור "אתגר". אתה יוצא ישר מתוך נקודת הנחה שבאים לדפוק אותך. כל זמן שאתה חושב על זה בתור משהו שמחליש את החבילה שלך ולא משהו שדורש ממך להיות יצירתי ולהיכנס לראש של הסט, אז כמובן שתהיה נגד זה. ואני חושב שהיצירתיות הזו היא שינוי מרענן, והיצירתיות הזו היא גם הסיבה שרובנו משחקים Singleton, בלי קשר ל-constructed או limited.
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

אני לא רואה מה האתגר בלשחק קלפים גרועים כשאני פותח פול חזק שמפוזר על-פני אדום, כחול וירוק בזמן שחבר שלי פותח פול סביר של אדום, ירוק ושחור ובונה חבילה חזקה יותר.
אז כן, אני בהחלט רואה בזה יותר חסרון מאשר אתגר יצירתי (למרות שגם הפן הזה קיים, אני לא מכחיש), ועוד דרך שבה המזל משחק תפקיד במשחק, אבל כמו שאמרתי, זה מאוד מאוד זניח ובכלל לא יפריע לי להינות מסילד כזה למען החוויה (אני רק אומר שאני יכול להבין את הנקודה שאסף מעלה, ושיש בה משהו).
ורק למען הפרוטוקול, אני מאוד אוהב סינגלטון אקסטנדד, בעיקר בגלל שהוא דורש יצירתיות.
omri
MTGil Wizard

שליחה על ידי omri »

אני תומך ברן, אני חושב שזה יוסיף צבע ו"אתגר" לטורניר. זאת הזדמנות לעשות טורניר מיוחד, ואני חושב שאין הרבה הזדמנויות כאלה.
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

זה נשמע לי מתאים לסילד דו ראשי כי אז בשני הראשים אפשר לנצח כיאות את פול הקלפים על ידי לחסות שני שארדים יחסית מנותקים. יש גם מצב של מלחמת עולמות בין 4 שארדים וזה פשוט נשמע לי נחמד.
תמונה
Satan's Angel
?heaven or hell what to choose
יצירת קשר:

שליחה על ידי Satan's Angel »

כן אני גם חושב שזה יהיה ממש טוב בנוסף בלאורויין במילא שיחקנו טרייב כי זה היה יותר טוב ב שאדומור שיחקנו שני צבעיים או מונו היברייד כשהגיע אבנטייד אני לא חושב שבסט שרוב הקלפים הכי חזקים בה הם בשלוש צבעיים אני אחליט לשחק מונו...
זיו ופרננדו
Ages ago they were attached.
As the earth expanded by Kroens theory they as well drifted appart
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

הפרי רליס בחיפה נדחה בשבוע בדיוק, ליום שבת ה-4/10, פרטים עודכנו גם בהודעה הראשונית.
אור.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
matl
MTGil Wizard

שליחה על ידי matl »

למה?.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

כי המוצר לא יגיע בזמן. פרטים בהודעה הראשית.
yoni277
MTGil Wizard

שליחה על ידי yoni277 »

למה מתחילים כל כך מוקדם? 10 זה מאוד מוקדם, ומקשה על ההגעה (לפחות בשבילי), דבר שעכשיו הוא קשה גם ככה בגלל הדחיה. אם אפשר לדחות את ההתחלה באיזה שעה, אפילו חצי שעה, זה יהיה מצוין, ויקבל על ההגעה.
תינוק שנולד לפני הזמן - פג. תנוק שנולד אחרי הזמן - פג תוקף
שלח תגובה