פיראטיות

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

Satan's Angel
?heaven or hell what to choose
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שליחה על ידי Satan's Angel »

Wulby BloodClaw כתב:

ואתה שפל אם אתה מוריד משחקים. תקנה אותו, זה לא כל כך יקר.
אני מוריד כדי לבדוק וקונה אחר כך כי יש לי בעיה של תקופת התלהבות שבה אני משחק שבוע ומפסיק ככה אני יודע מתי לא לקנות משחקים שמעממים אותי מהר

ד.א-קנרא שיקנו לי אותו לראש השנה זה מה שביקשתי מסבא וסתבא שלי
זיו ופרננדו
Ages ago they were attached.
As the earth expanded by Kroens theory they as well drifted appart
PopperThingi
Dragon Food

שליחה על ידי PopperThingi »

Satan's Angel כתב:
Wulby BloodClaw כתב:

ואתה שפל אם אתה מוריד משחקים. תקנה אותו, זה לא כל כך יקר.
אני מוריד כדי לבדוק וקונה אחר כך כי יש לי בעיה של תקופת התלהבות שבה אני משחק שבוע ומפסיק ככה אני יודע מתי לא לקנות משחקים שמעממים אותי מהר

ד.א-קנרא שיקנו לי אותו לראש השנה זה מה שביקשתי מסבא וסתבא שלי
אין שום תירוץ יותר דבילי מזה לפיראטיות. אתה באמת קונה משחק אחרי שכבר יש לך אותו על המחשב? נו, באמת. אם אתה מוריד משחק תתנצל, אל תצטדק :-?
הקיוב שלי ב-CubeTutor נסו בעצמכם!
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

מילא שאתה קורא לו בשמות בגלל שהוא מוריד משחקים, אבל לטעון שהוא משקר כשהוא אומר שהוא שוקל לקנות אותו? זה כבר עובר את גבול הצדקנות.
PopperThingi
Dragon Food

אי פעם שמעת על מישהו שהוריד משחק וקנה אותו אחר כך? זה שטויות.
זו דרך טיפשית לנסות להזדיק פיראטיות, כמו לומר שאתה הולך להוריד קרייסיס כדי לראות אם הוא עובד לך טוב. בולשיט.

תראה לי מישהו שעושה את זה.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אני יודע שהורדתי את Harry Potter החמישי וקראתי אותו וקניתי אותו רק כמה שבועות אחר כך. ואפילו לא אהבתי כל כך את הספר. אני גם יודע שלא כל ספר שאני מוריד וקורא אני בהכרח מתכוון לקנות אחר כך. אני לא רואה איך זה שונה מהגישה של אביתר למשחקי מחשב.
PopperThingi
Dragon Food

http://www.destructoid.com/ten-golden-r ... 0961.phtml

הראשון.

ומאיפה אתה מוריד ספרים? :eek:
Chipmunk
Legendery Pest

שליחה על ידי Chipmunk »

Wulby BloodClaw כתב:אי פעם שמעת על מישהו שהוריד משחק וקנה אותו אחר כך? זה שטויות.
זו דרך טיפשית לנסות להזדיק פיראטיות, כמו לומר שאתה הולך להוריד קרייסיס כדי לראות אם הוא עובד לך טוב. בולשיט.

אבל יש בזה נקודה. אתה תקנה דיסק מוזיקה בלי לדעת אם אתה אוהב את השירים? יש הרבה להקות שאני אוהב שאחד האלבומים שלהם הוא זבל גולמי פשוט, ואם אני מוריד לפני זה ושומע אז אני יודע אם אני אוהב את זה או לא. כבוד כבוד ליוצרים, אבל אי אפשר בעין עצומה לבחור משהו.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

מצטער, חוקי הפורום לא מאפשרים לי לענות על השאלה הזו, אבל זה לא קשה יותר מאשר להוריד כל מדיה אחרת.

אני חושב שכדאי לזכור שלכל חוק יש את היוצאים מן הכלל שלו, ושלקרוא לאדם שקרן בלי הוכחות גובל בהוצאת דיבה ומעכיר את האווירה.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

Wulby BloodClaw כתב:http://www.destructoid.com/ten-golden-r ... 0961.phtml

הראשון.

ומאיפה אתה מוריד ספרים? :eek:
מסכים עם הכתבה הזאת.
אגב, שווה מאוד קריאה, היא מצחיקה בטירוף.
תמונה תמונה
talh25
MTGil Wizard

שליחה על ידי talh25 »

Wulby BloodClaw כתב:אי פעם שמעת על מישהו שהוריד משחק וקנה אותו אחר כך? זה שטויות.

היו רק שלושה משחקים שהורדתי ולא קניתי, הם היו זבל טהור
היה רק ספר אחד שהורדתי ולא קניתי, כי לא הייתה אפשרות להשיג אותו בארץ, לא קראתי אותו ובסוף השיגו לי אותו

וכן, אני גם לפעמים מוריד משחקים כדי לבדוק אם המחשב שלי מספיק חזק כדי להריץ אותם חלק בצורה סבירה
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

talh25 כתב:

היו רק שלושה משחקים שהורדתי ולא קניתי, הם היו זבל טהור
היה רק ספר אחד שהורדתי ולא קניתי, כי לא הייתה אפשרות להשיג אותו בארץ, לא קראתי אותו ובסוף השיגו לי אותו

וכן, אני גם לפעמים מוריד משחקים כדי לבדוק אם המחשב שלי מספיק חזק כדי להריץ אותם חלק בצורה סבירה
בשביל זה יש http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest
תמונה תמונה
PopperThingi
Dragon Food

Chipmunk כתב:

אבל יש בזה נקודה. אתה תקנה דיסק מוזיקה בלי לדעת אם אתה אוהב את השירים? יש הרבה להקות שאני אוהב שאחד האלבומים שלהם הוא זבל גולמי פשוט, ואם אני מוריד לפני זה ושומע אז אני יודע אם אני אוהב את זה או לא. כבוד כבוד ליוצרים, אבל אי אפשר בעין עצומה לבחור משהו.
לא, אני אלך לאתרים שמסקרים משחקים/סרטים/מוזיקה/קניונים/חתולים שחורים/סטים חדשים של מג'יק ואבדוק מה חושבים על אותו משחק/סרט/שיר/קניון/חתול שחור/סט חדש של מג'יק, ואז אחליט. אני אלך לראות טריילרים של המשחק או לשמוע ביוטיוב את השירים, וכו'. בואו כולנו נגנוב לאריאל בוסטר של אלארה לפני הפרירליס כדי לדעת אם באמת שווה לנו לשלם על עליו (דודמע רעה בהתחלב בזה שסביר שכולנו יודעים את הסט, אבל הבנתם).

היית גונב איזה חטיץ חדש כדי לראות אם הוא טעים? אולי תגנוב עותק של Vista כדי לראות אם היא באמת חרא (אוקי, עוד דוגמא רעה, But you get the idea)?

ורן, לכל חוק יש יוצא מן הכלל, אבל לטעות טענה מופרכת כדי לתרץ פעילות לא חוקית ("אני מוכר לילדים האלה קוק כדי שהם ידעו לזהות שמנסים לסמם אותם") זה לא הדרך. אגב, יש לי שלוש פרארי 599 בחצר של הבית שלי באיים הקריביים. אתה לא יכול לקרוא לי שקרן כי אתה לא יכול להוכיח את חוסר-נכונות טענתי?
tezzeret
master artificer

שליחה על ידי tezzeret »

אתם קהילה ממש מוזרה, לא נראה לי שאני מכיר בן אדם אחד שקונה משחקים.
tomeriko כתב:בהצלחה! דווקא נשמע מגניב משטרה צבאית.
PopperThingi
Dragon Food

lahad230 כתב:אתם קהילה ממש מוזרה, לא נראה לי שאני מכיר בן אדם אחד שקונה משחקים.
אחד התחלואים הכי גרועים בארץ.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

השורה התחתונה היא, שיש אנשים שכן פועלים לפי אותו "חוק ראשון של הפיראטיות" ולא במובן הציני שכותב המאמר מתכוון אליו. רובנו לא נהנים מעושר בלתי מוגבל, ואם אני קונה משחק/ספר/סרט/דיסק הוא בא על חשבון כמות גדולה של משחקים/ספרים/סרטים/דיסקים אחרים שיכולתי לקנות. אם אני קונה מוצר על סמך מידע מוגבל (trailer, או demo שחלק מהאופציות מנוטרלות בו, תקציר של הספר, חלק משיר) ומגלה אחר כך שאני לא נהנה ממנו, זה דופק אותי וזה דופק את האנשים שפיתחו מוצר שכן הייתי נהנה ממנו אבל אני לא יכול להרשות לעצמי עכשיו.
עידו גיא
Legendary Guy
יצירת קשר:

שליחה על ידי עידו גיא »

ומאחר ואתה בטח מכיר 400,000 אנשים שמתוכם 100,000 מהווים קהל יעד למשחקי מחשב, הרשמים הסטטיסטיים שאספת משגרת חיי היומיום שלך הם בהחלט מספיק מדויקים אמינים כדי שתוכל לסווג את הקהילה בתור "מוזרה" ולשלול כל אפשרות שאולי האנשים שאתה מכיר הם ה-"מוזרים" שסוטים מהתקן הכלל-ארצי.
Banuni כתב:מותר לעשות פרסה כל עוד לא אסור!
So true...
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

אי פעם שמעת על מישהו שהוריד משחק וקנה אותו אחר כך? זה שטויות.
אני. אמנם לא עם משחקים אלא עם מוזיקה, אבל אני לא רוצה לקנות דיסק סתם כשאני לא בטוח שאוהב אותו כי אני לא מכיר את כל השירים, אז אני מוריד את השירים, ואם אוהב, קונה את הדיסק.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

אני משתמש במג'יק וורקסטיישן ואני מניח שרבים ממכם, אני לא רואה הבדל בין לעשות את זה ללהוריד משחקים ספרים סרטים וכדומה. אני עושה את זה כי זה נגיש ונוח וזול. אין לי רגשות אשמה על כך. אני גם רואה סרטים ברשת מורדים ספרים שלמים (למרות שעוד לא היה לי כוח לראות אותם) ומוריד משחקים לאמולטורים. אני לא רואה למה מישהו צריך להתנצל או להצטדק על זה. מבחינה מוסרית זה פשע בעל חומרה מינימאלית ומבחינה חוקית אפילו יותר נמוך.
תמונה
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

rif-raf כתב:אני משתמש במג'יק וורקסטיישן ואני מניח שרבים ממכם, אני לא רואה הבדל בין לעשות את זה ללהוריד משחקים ספרים סרטים וכדומה. אני עושה את זה כי זה נגיש ונוח וזול. אין לי רגשות אשמה על כך. אני גם רואה סרטים ברשת מורדים ספרים שלמים (למרות שעוד לא היה לי כוח לראות אותם) ומוריד משחקים לאמולטורים. אני לא רואה למה מישהו צריך להתנצל או להצטדק על זה. מבחינה מוסרית זה פשע בעל חומרה מינימאלית ומבחינה חוקית אפילו יותר נמוך.
מג'יק וורקסטיישן זה לא פאקטור, כי זו חרא של תוכנה. כל משחק שני אתה צריך להתווכח עם איזה נוב על החוקים כי הוא לא מאמין לך.
תמונה תמונה
tezzeret
master artificer

שליחה על ידי tezzeret »

עידו גיא כתב:
ומאחר ואתה בטח מכיר 400,000 אנשים שמתוכם 100,000 מהווים קהל יעד למשחקי מחשב, הרשמים הסטטיסטיים שאספת משגרת חיי היומיום שלך הם בהחלט מספיק מדויקים אמינים כדי שתוכל לסווג את הקהילה בתור "מוזרה" ולשלול כל אפשרות שאולי האנשים שאתה מכיר הם ה-"מוזרים" שסוטים מהתקן הכלל-ארצי.
שיש למישהו נגישות למשהו שהוא רוצה בחינם הוא לא ישלם על הדבר הזה כסף, אני אולי לא מכיר הרבה אנשים אישית אבל יש מספיק פורומים בארץ שמטרתם לפרסם משחקים או סרטים להורדה, ומכיוון שלכל אתר כזה יש יותר מ50,000 חברים הייתי אומר שכן אתם ה"מוזרים"
tomeriko כתב:בהצלחה! דווקא נשמע מגניב משטרה צבאית.
שלח תגובה