מניעת נזק + Swans of Bryn Argoll

פורום זה הוא הכתובת לכל השאלות על חוקי המשחק ועל חוקי הטורנירים של ה-DCI.

מנהלים: sliver, Navidshi

שלח תגובה
Raging Asaf
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

מניעת נזק + Swans of Bryn Argoll

שליחה על ידי Raging Asaf »

אם יש לי Seismic Assault ואני זורק לאנד לעשות 2 נזק ל-Swans of Bryn Argoll. בתגובה היריב מקריב Burrenton Forge-Tender ובוחר את האזולט.
האם יש לי אפשרות לשלוף קלפים? באליפות הארץ השופט אמר שכן כי אני בוחר איך למנוע את הנזק אבל magic online לא מסכים איתו...
123321
Mr. Number
יצירת קשר:

שליחה על ידי 123321 »

[שגוי. -אנטרקס]

כאשר אתה אומר שהנזק של הססמיק הולך על הסוואנס, ונזק על הסטאק, אם מקריבים את הבורנטון, הנק זיעשה פריוונט, כלומר, לא יעשה לסוואנס נזק, כלומר לא תהיה סיבה לשליפת קלפים. כנראה שהשופט טעה. (מי היה השופט?)
צוות ה-Dancing Leprechaun
תמונה
לפניות לגבי קלפים, טורנירים וכולי: aran.segal@gmail.com
Raging Asaf
MTGil Wizard

למה אתה עונה אם אתה לא באמת יודע?
לפי מה שהבנתי יש יש 2 מקורות שרוצים למנוע את הנזק, Burrenotn Forge-Tender ו-Swans of Bryn Argoll ולכן בתור השולט ב-Swans of Bryn Argoll אני בוחר באיזה אפקט להשתמש בשביל למנוע את הנזק, כך שהתשובה שלך לא ממש קשורה למה ששאלתי.
Chipmunk
Legendery Pest

שליחה על ידי Chipmunk »

יש מצב שבטעות לחצת על משהו וזה החליט שהבורנטון מונע, בלי שהתכוונת?
Raging Asaf
MTGil Wizard

לא
stenly1
MTGil Apprentice

שליחה על ידי stenly1 »

[שגוי. -אנטרקס]

אתה בוחר רק אם הם עולות ביחד, לא? היכולת של הburren נמצאת בכלל במקום הכי גבוה בסטאק כרגע...
בפעם הבאה בתור שתדסקרד לנד, רק אז יעלו שתי היכולות ביחד ותוכל לבחור מי תפעל ראשונה בתור השולט של swans
Chipmunk
Legendery Pest

שליחה על ידי Chipmunk »

[שגוי. -אנטרקס]
stenly1 כתב:אתה בוחר רק אם הם עולות ביחד, לא? היכולת של הburren נמצאת בכלל במקום הכי גבוה בסטאק כרגע...
בפעם הבאה בתור שתדסקרד לנד, רק אז יעלו שתי היכולות ביחד ותוכל לבחור מי תפעל ראשונה בתור השולט של swans
הן יעלו ביחד רק אם שתיהן עושות טריגר ושתיהן של שחקן אחד.. (ACTIVE/NONACTIVE PLAYER THINGY)... הקטע הוא שיש שני Replacement Effects שמכוונים ליכולת אחת.. אם הוא ידסקרד לנד שוב אז היכולת תהיה על הטופ של הסטק...
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

אני מציע שתשאירו לשופטים לענות על זה במקום להתווכח על נושא שאתם לא מבינים בו.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver »

Raging Asaf כתב:יש 2 מקורות שרוצים למנוע את הנזק, Burrenotn Forge-Tender ו-Swans of Bryn Argoll ולכן בתור השולט ב-Swans of Bryn Argoll אני בוחר באיזה אפקט להשתמש בשביל למנוע את הנזק
זה ההסבר הנכון ככל הידוע לי - כשיש מספר אפקטי החלפה השחקן שהם נוגעים אליו בוחר איזה מהם יוחל קודם, מה שיכול לגרום שהשני לא יהיה רלוונטי כמו במקרה כאן. מה קורה באונליין?
Slivers don't learn. They just know
שופט לבל 8 ומארגן הבין גלאקטי של ויזארדס.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

זו עובדה די ידועה שב-Online יש כל מני באגים שנובעים מהקוד וגורמים לכל מני דברים לעבוד, באופן מנוגד לחוקי המשחק הרשמיים. רצוי פשוט לשלוח להם הודעה על באג.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

השופט לא טעה, ולו בגלל שהוא התייעץ איתי ;)

ההסבר הנכון הוא מה שזוהר ציטט. מניעת נזק היא אפקט החלפה. כאשר יותר מאפקט החלפה אחד אמור להשפיע על <משהו>, השחקן ששולט ב<משהו> (במקרה הזה, הברבורים) בוחר את הסדר שבו האפקטים יעבדו. קודם הראשון יתבצע, ואז אם יש לשני משהו לעשות, אז השני יתבצע, וכך הלאה. לכן, במקרה הנ"ל השחקן אפקטיבית יכול לבחור האם לשלוף מהברבורים או לא.
מג'יק אונליין היא תוכנה נחמדה, אבל א' הממשק שלה מסורבל וב' היא לא חופשייה מבאגים. אם באמת התוכנה לא הציעה לכם אפשרות לסדר את אפקטי ההחלפה השונים, אז כדאי לדווח על באג, נדמה לי שמקבלים משהו על זה.
נא לא לשלוח לי יותר מה"פ אחת בכל פעם. לפני השליחה, מומלץ לעיין בחוקי הפורום ובשיטת האימות אם עוד לא קראתם אותם.
Raging Asaf
MTGil Wizard

תודה על התשובות, אני אדווח לוויזרדס. חבל שזה עלה לי בכמה משחקים בדרך.
שלח תגובה