The moderate designer search

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

Nir_Kap
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שליחה על ידי Nir_Kap »

תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה

אני בטוח שמבחינת ניסוח ו/או דקדוק פספסתי איזה משהו בעע
Bringing down the heaven
Banuni
TimeShifted Banana
יצירת קשר:

שליחה על ידי Banuni »

בע, עשיתי איזה 9 קלפים ממש מגניבים ואין לי כוח להעלות אותם, יש אפשרות להוציא טקסט מהמג'יק סט אדיטור?
Sir Psycho Sexy כתב: אני ממליץ לך לטוס להודו, בטוח גדל שם משהו שיכול להפוך אותך בחזרה לילד נורמלי.
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

wraith: סוג יצור חביב. השם מתאים. הראשון קצת שבור אבל השאר די מאוזנים. רובם פשוט repetable evokers נחמדים. והנדיר הוא מעיין לורד שמגביר את החדירות שלהם שזה נחמד.
נתתי לזה 8

Raging asaf:
aven trailblazer: מתאים לשם, רמת כוח של קומון 3/2 כשהוא תוקף לבד קלף סבבה.
נתתי לזה 4
quenchable fire: בעע, אני לא אוהב יכולות כל שחקנים אלה אם כן הן מתוחכמות טילים. זאת לא. גם אני לא ממש בין את ההקשר לשם או לאלארה.
נתתי לזה 1
ancient ziggurat: ממש אהבתי אני אוהב לנדים ספצפיות מספיק כדי לא להפוך לסייקל פשוט. ואם מנסים ליצור סייקל אז מקבלים לנדים ממש מעניינוץ (כמו מה שדיברנו)
נתתי לזה 5
obelisk of naya: מה? הפיקסר הוא מית'יק? ממש לא נראה לי... מעבר לזה זה פשוט ניחוש לקלף פשוט... לא מעניין.
נתתי לזה 2

Nir Kap: כל קלף בסוג יצור הזה הוא הרבינגר לכל קלף בסוג יצור הזה???? חשבתי בהתחלה שכל קלף הוא הרבינגר לעצמו בלבד... אם כך אני חושב שהמחיר של היכולת די נמוך מדי בכלל נראה לי שזה הופך את הסוג יצור למובנה ומוגזם כאשר כל היורים רק נהנים מכמות וה כמות נגישה מדי. זה גם גזע שקל מדי לדעתי לעצב (כמו סליברים) כי כל מה שצריך זה עוד self love...
נתתי לזה 4
תמונה
Banuni
TimeShifted Banana
יצירת קשר:

שליחה על ידי Banuni »

טוב זה הולך להיות ארוך...זה לא בדיוק פלייבור של פנטזיה ועל גבול האנהינג'ד, אבל זה נחמד...
תמונה

תמונה

תמונה
תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

ואני יכול להמשיך ולהמשיך ולהמשיך...
Sir Psycho Sexy כתב: אני ממליץ לך לטוס להודו, בטוח גדל שם משהו שיכול להפוך אותך בחזרה לילד נורמלי.
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

חחח בדיוק עמדתי להציע אתגר unsety.

בכל מקרה האתגר הבא הוא להכין איזה 3 קלפי unhinged/unglued. דגש על פארודיה. הפארודיה יכולה להיות על משהו ממג'יק (סוג יצור, מכניקה, דמות, אדם שקשור למג'יק, עיקרון) או על אקטואליה או טלויזיה וכדומה. עיקרי האתגר הם שעל הקלף באמת לנסות להיות פארודיה על אותו דבר ולא סתם נגיד קלף של וולברין או משהו כזה, וכמו כן אפילו שמדובר בקלף unsety כמו בunsets הקודמים הוא אמור להיות הגיוני למשחק במג'יק (מבחינת מחיר, צבעים, חוקים במידה מסוימת :wink: וכו'). מקווה שתהנו מהאתגר.
דבר נוסף, אני מתפלא שאנשים אחרים לא מפרסמים אתגרים משלהם פה, זה מאוד מומלץ ונחמד במיוחד אם עולה לכם רעיון מוצלח וחוץ מזה זה יאפשר גם לי להשתתף :)

ועכשיו לניקוד
Banuni:
הקומון די חזק אבל לא מטורף, יכולת נחמדה. פשש האגדי ממש נחמד ובכלל לא שבור כיוון שבמחיר diabolic tutor הוא עושה חיפוש בעשר (למרות שהוא מסדר קומבואים יותר טוב כי הוא עושה סדר וגם אפשר לנצל אותו עם בלינק :) )די מתאים לזה מית'יק אהבתי. נראה לי שנסחפת בקלף הבא. חשבתי סבבה כשקראתי את ההאק 4 ואז 3 אבל אז הוא פשוט המשיך לקבל עוד ועוד יכלות עד שהוא נהיה טירוף מוחלט (אולי אם האק ליריב היה במקום האק לך). אגב היכולת להחליף קלפים מהיד של היריב שחורה לדעתי, והיכולת האחרונה שלו היא עוד אוברקיל, אולי כדאי לפצל אותו לכמה קלפים. אהבתי את הארטיפקט, קלף נחמד ומלא flavor. הפריצה לפנטגון גם נחמד כי זה מסתכל במקום לא רגיל כשזה בודק מספר, הרר קלף ממש מגניב אבל יש מצב שהוא עולה פחות מדי כי מי יודע כמה האצה הוא נותן לך. הEBAY לא נראה לך הרבה יותר מדי שבור בשביל קומון? ושוב אתה מתכוון בנוסף לHACK?!?
Live in WoW מגניב אבל כמו הפנטאגון זה נראה לי יותר מתאים כנדיר מאשר כ מית'יק במיוחד כי כרגע יש הרבה מאוד מית'יקים שמצביעים על הסוג יצור הזה שזה ממש לא סביר (אלא אם כן זה מתפרש על בלוק שלם או משהו). shroud באדום?! וכל כך בזול?
אקיצר ממש אהבתי את העיקרון והייתי נותן לזה את מלוא הנקודות אבל היו כמה קלפים שנראו לי לגמרי לא מאוזנים אבל בגלל שיש כזאת כמות נראה לי אני אוריד על זה פחות.
נתתי לזה 9

דבר אחד חבל לי באתגר הזה שדי כולם המציאו מכאניקה והלבישו לה סוג יצור, במילים אחרות הסוג יצור לא ממש קיים בלי היכולת והוא כול להתקיים בערך רק בבלוק הזה. כיוויתי יותר לדברים שיכולים להתמשך כמו שWOTC הכינו את הveldekan או הflamekin אבל אני מניח שזה קצת סותר את ניסוח הדרישות שלי לאתגר. בכל מקרה תודה על השתתפותכם מקווה שתמשיכו להנות.

עריכה: אה, המממ איך לנקד את האתגר השלישי. עד 5 על כל קלף מהשלושה הראשונים ועוד נקודה על כל קלף מוצלח מעבר ל-3.
נערך לאחרונה על ידי rif-raf ב 04/11/2008 , 16:36, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה
Banuni
TimeShifted Banana
יצירת קשר:

שליחה על ידי Banuni »

כל היכולות שם מחליפות את ההאק לך...רשום אינסטד...
התלבטתי אם לעשות את זה יכולת מובנית או לעשות את זה כמו סוויפ, צ'אנלינג וכו'...הזה של אביי קומון בעיקר בגלל הפלייבור...(קומון איביי שופר) אבל לא נורא...הפרוקסי סרבר אדום בכוונה כי אמנם שראוד היא לא יכולת אדומה אבל המהות של פרוקסי סרבר היא אדומה(בהתחלה קראתי לזה נט סקראמבלר)
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

אף אחד לא אהב את האתגר השלישי?
אף אחד לא רוצה להציע אתגר?
בעסה.

אתגר רביעי: הכינו קלפים שיכולים להתאים לבלוקים של העבר של מג'יק. לא רק להתאים, קלפים שיכולים לייצג את הבלוק ב-preview article. תרגישו חופשיים להתחרא על האתגר הזה. עד 5 נקודות לכל קלף.
תמונה
שלח תגובה