The moderate designer search

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

Navidshi
Judgmental Bastard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי Navidshi »

ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

ryoga":
sludge strider מעניין אבל ממש לא קומון. הייתי מסיר את כל האופציה של לשחק את הקלפים שהעפת מהמשחק ומוריד לו אחד מהמחיר ואז הוא היה אחלה קלף נגד גריקסיס וג'אנד ונראה לי הגיוני בררטי ובשם אבל עדיין נראה לי מוזר שהוא shaman hag עם השם הזה.
נתתי לזה 2"

אבל כדי שהוא באמת יעשה משהו, ולא יהיה סתם יצור 1/3 ב4 מנה, הוא צריך גם להרוג יצור עם הנזק האחד שהוא עושה, גם לשרוד את המכה, וגם שיהיה לך את הצבעים הנכונים כדי להרוג את היצור, ככה שאין ממש סיבה להוריד לו את היכולת ההיא, נראה לי שהוא שיט קומון, אבל אהבתי את היכולת, אז לא נורא!
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
MORNING DRAGON
MTGil Wizard

שליחה על ידי MORNING DRAGON »

Canyon Minotaur 3R
First Strike
Sacrifice Canyon Minotaur: Canyon Minotaur deals damage Equal to it's power to target creature with Flying.
Creature-Minotaur Warrior-Common
1/3

Celestial Purge 2WG
Remove target attacking or blocking creature from the game, you gain 2 life for each color that creature has.
Instant-Uncommon

Inkwell Leviathan 5UB
Trample
Whenever Inkwell Leviathan attacks, sacrifice it unless you sacrifice 3 lands.
Creature-Leviathan-Rare
9/9

Maelstrom Archangel 3URW
Flying
Whenever Maelstrom Archangel deals combat damage to an opponent choose one- you draw a cards equal to the difference between cards in your hand and cards in that opponent's hand, or that opponent recieves damage equal to the difference between cards in your hand and his or her hand, or you gain life equal to the difference between cards in your hand and your opponent's hand.
Creature-Angel-Mythic Rare
6/6
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

WTF יש מינטאור בקונפלאקס?
morning dragon:
canyon minotaur: לדעתי יכול לעלות אחד פחות, אחרת הוא יהיה שיט קומון. אפשר להשוות אותו לגובלין מטייספיראל. בכל מקרה הוא קלף אפשרי ומתאים לשם אבל לא ממש מרגיש אלארה/קונפלאקסי (אני עדיין בשוק מהמינטאור).
נתתי לזה 3
celestial purge: קלף חמוד, הררטי והשם די מתאימים ויש חשיבות לצבעים, אבל אני לא ממש אוהב את עיקרון כמות הצבעים הזה. זה יחסית פשוט ומזכיר דברים קיימים כמו כמותסוג יצור מצד אחד או מולטיקולרד matters של רבניקה.
נתתי לזה 3
inkwell leviathan: איכס שונא לויתני שיט ררים. שם הגיוני, ררטי הגיוני ולפחות נתת לזה טרמפל, אבל בעע.
נתתי לזה 3
maelstrom archangel: יצא די דרקון אינביז'ן עם יכולת של הפרש קלפים במקום מספר קלפים מצבע מסוים ביד. האפשרות לבחור בין שליפה לחיים לנזק מייחדת את זה, במיוחד כי ברגע שתבחר שליפה ההפרש ישתנה הבחירה של שלושת הצבעים מרמזת על באנט שנכנס בוא אדום? בכל מקרה ניסוח ממש מסורבל, אני מרגיש כאילו טיפול קצר יכל להוריד שתי שורות טקט מהקלף. עכשיו שאני רואה שיש לזה 3 אופציות זה באמת קלף מאוד חזק מדי לשש מנה.
נתתי לזה 3
תמונה
MORNING DRAGON
MTGil Wizard

לא ממש ידעתי איך לנסח את זה בקצר.., כן היכולת עצמה חזקה מאוד לקלף שעולה 6, אבל מצד שני זה רק combat damage, זאת אומרת שאפשר גם למנוע את זה בקלות רבה, פשוט אל תתן לדבר הזה לפגוע בך:)

מבחינת שילוב הצבעים, כן- באנט שקיבל אדום, אני יודע שזה לא הכי סביר שייקרה לפי מה שרוזווטר רמז אבל שיהיה:)
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

מה הוא רמז? אני אשמח לדעת.
תמונה
MORNING DRAGON
MTGil Wizard

לפחות איך שאני הבנתי אותו, כל צבע ראשי בשארדס מתחבר עם צבעי האויב ולא הצבעים הידידים שלו....יכול להיות שלא הבנתי נכון אבל שיהיה...לפי זה באנט אמור להיות לבן-אדום-שחור...
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

איפה זה נרמז? אתה יכול לספק לינק למקור?
תמונה
netn9
MTGil Wizard

שליחה על ידי netn9 »

זאת סתם השערה, ואני מקווה שהיא נכונה :)
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

טוב, אף אחד אחר לא פירסם אתדר ועברו יומיים מאז שמישהו ניסה לפתור את האתשר אז אתגר חדש:
תמציאו creature type מקורי לחלוטין, ותדגימו אותו עם 2-4 קלפים. על הסוג ייצורי להיות ייחודי באיזשהו אופן שמופיע בקלפים, לדוגמה תסם להמציא לורד של +1+1 לגזע החדש זה לא מעניין. את הגזע אתם יכולים לעצב על כמה צבעים שאתם רוצים, כמה נדירויות שאתם רוצים וכמה תמונות שאתם רוצים. בהצלחה!

נ.ב האתגר המקורי לא נסגר, כל מי שלא הגיב בו ומעוניין תמיד יכול.
תמונה
MORNING DRAGON
MTGil Wizard

Magmoth pulverizer 2R
Everburn 1 (creatures blocking or blocked by this creature recieve 1 damage before any damage phase is applied)
Creature-Magmoth Warrior-common
2/2
"Magmoths, made from pure lava, are something you don't wanna meet in a dark alley, bright alley or any place for that matter"

Steambinder 3UR
Everburn 2
Creatures dealt damage by Steambinder can't untap during their controller's next untap sterp
Creature-Magmoth Rouge-Uncommon
3/3

Magmoth Outrager 3RGG
Everburn 1
trample
Creature-Magmoth Mutant-Uncommon
6/5

Magmoth Tormentor 4BR
Everburn 1, First Strike
Creatures that are put in a graveyard by damage from Magmoth Tormentor deal damage equal to their power to their controller
Creature-Magmoth Warrior-Rare
3/4
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

טוב בעיקרון המצאת יכולת והגבלת אותה לגזע שלך שזה לגיטימי לחלוטין. יצא די מעניין וטוב.
בעית חוקים, הרושם מהקלפים שלך הוא שאתה רוצה שהנזק של הeverburn יהיה נזק מהיצור, אבל ניסחת את זה מוזר receives במקום card name deals to.
מלבד זה רציתי לשאול אם הנזק האחד שהיצור אם הטרמפל נותן באמת להעביר נזק אחד יותר לשחקן?
תמונה
MORNING DRAGON
MTGil Wizard

אני לא בטוח אם זה עושה את זה אפילו שזה היה הרעיון, שכיוון שהוא כבר גרם נזק לפני הקרבת בקרב הוא יעביר יותר עם טרמפל
Banuni
TimeShifted Banana
יצירת קשר:

שליחה על ידי Banuni »

ע"פ החוקים הוא מעביר עוד נזק עם טראמפל, אתה צריך לחלק נזק ליצור לפי הנזק שיספיק להרוג אותו. אם כבר יש עליו נזק, צריך רק להשלים לו לנזק לפי התאפנס שלו
Sir Psycho Sexy כתב: אני ממליץ לך לטוס להודו, בטוח גדל שם משהו שיכול להפוך אותך בחזרה לילד נורמלי.
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

קול, אז יצא לך יותר טוב במקרה.

אקיצר שכחתי לשים ניקוד, האתגר הזה הולך עד ל-10 נקודות ויותר קלפים מדגימים יותר טוב את מה שאתה מנסה להראות (כמו הגמק של המבחן צ'ונין בנארוטו).
נתתי לזה 8. בעיקר אהבתי את הרר.
תמונה
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

תמונה
תמונה
תמונה
תמונה[/img]
שכחתי לשנות להם כל פעם את הרימיינדר טסקט, אבל לא נורא.
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
Chipmunk
Legendery Pest

שליחה על ידי Chipmunk »

יכולת להוסיף את זה כיכולת ואז זה היה עושה את זה אוטומטית.. כמו שאפשר לכתוב ~ ומקבלים את שם הקלף :D

אהבתי את הכל חוץ מהיכולת שמחזירה את העכברושים.. נראה לי צריך יצור יותר פשוט ליכולת..
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

אוקיי בוא נראה, זה די יחודי, במיוחד כי הבחירה על כל קלף האם להשתמש ביכולת כניסה למשחק או ביכולת פגיעה בשחקן מוכתבת לפי המצב על הלוח. יצא די מגניב. חלק די חזקים במיוחד במיוחד הקומון לדראפטים. גם אהבתי את השאמאן והעכברושים כי היכולות שלהם קארד אדונטצ'יות. הרר לא כל כך אהבתי אבל הוא הגיוני כרר למכניקה/גזע הזה.
נתתי לזה 9
תמונה
Wraith
Wraithinator

שליחה על ידי Wraith »

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

איזה מכוער זה אה?