מחירי ריליס באונליין

זה המקום לדבר על כל דבר שקשור במג'יק ממוחשב, כולל מג'יק און-ליין (החלפות, בעיות טכניות, קלאנים, והודעות על אירועים שם), אפרנטיס, נטדראפט, מג'יק וורקסטיישן וכולי

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
sinithar
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

מחירי ריליס באונליין

שליחה על ידי sinithar »

למה הפכו את המחירים של הריליס ל-Tickets? זה שוב אומר שבתקופת ה-Release בקושי נצליח למכור מספיק בוסטרים כדי לממן טורניר נוסף בלי להיות מקום ראשון... ב-ZZW עוד יכולתי למצוא הגיון כי כל הפרסים היו WW, אבל עכשיו, באמת? מה ההבדל בין זה לבין Zendikar...

אם למישהו יש תשובה זה באמת מעניין אותי, אני פשוט לא מוצא כל היגיון מאחורי זה.
מקור: http://www.wizards.com/Magic/Magazine/A ... /04272010c
There is an art, or rather a knack to flying. The knack lies in learning how to throw yourself at the ground and miss.
Osbron
MTGil Wizard

שליחה על ידי Osbron »

הרלסים עולים כמו פעם- בוסטרים וטיקסט.. הפרירלסים עולים רק טיקסט- וזה גם כמו פעם ... לא השתנה כלום. תמיד הseald swiss עלו טיקסט-רק האלו שpremier events עולים סחורה.
נערך לאחרונה על ידי Osbron ב 05/5/2010 , 17:28, נערך פעם 1 בסך הכל.
sinithar
MTGil Wizard

שליחה על ידי sinithar »

http://www.wizards.com/Magic/Magazine/A ... /04272010c

לא מה שכתוב פה :\

עריכה: אם הלינק לא עובד, תכתוב בגוגל rise of the eldrazi online release. מה שאני מצאתי אומר 24 Tix לסילד. אני אשמח מאוד לטעות.
There is an art, or rather a knack to flying. The knack lies in learning how to throw yourself at the ground and miss.
Shali
אלוף הארץ לשנת 2011

שליחה על ידי Shali »

אתם פשוט מדברים על אירועים שונים. עידו דיבר על האלו עם ה טופ 8 ואתה דיברת על האלו של 16 אנשים.
Raging Asaf
MTGil Wizard

שליחה על ידי Raging Asaf »

כנראה בגלל שטיקטים הם strictly דולרים בעוד שבבוסטרים אפשר לזכות אז זה יותר רווחי להם. דווקא ב-ROE המצב לא נורא כי עם עודף הבוסטרים אפשר יהיה לעשות הרבה מאוד (מאוד) דראפטים, בעוד שהבוסטרים של WWK יצאו חסרי תועלת כמעט יחסית ל-ZEN.
מחפש להשכיר דק טייפ 2 ל-wmcq! צרו איתי קשר אם יש לכם: 052-5554948
BLcrazzy
Curls of Fury

שליחה על ידי BLcrazzy »

אני מבין למה שניהם מתכוונים ואני מסכים עם sinithar . בעבר לא היה צורך לשלם רק עם טיקטס. השינוי הנ"ל החל מ worldwake . באירועי ההשקה של זנדיקר זה עוד היה עם פרודקט
Southern trees bare strange fruit
Blood at the leaves and blood at the roots
Black bodies swinging in the open breeze
Strange fruit hanging from the poplar trees
חבוב
Mr. Dude

שליחה על ידי חבוב »

בהחלט שינוי לרעתנו. בריליסים של זנדיקר יצאתי בהמון רווח בגלל חלוקת הפרסים הטובה ל3-1ים, מרגע שהם משנים את המחירים לצורה הנוכחית השאלה אם אתה בכלל מרוויח מהטורניר תוליה לחלוטים במחיר בוסטר של ההוצאה (רייז במקרה הזה). כל עוד המחיר גבוהה, נניח סביבות ה-4 אז ללכת 3-1 אתה בעצם יוצא עם אותו רווח שיצאת עם 10 בוסטרים בצורת חלוקה הקודמת, הבעייה מתחיל כשהמחיר מתחיל ליפול ואז האירועים האלה נהיים לא משתלמים :-?
It’s practically a rule that a ssason is awesome in Limited - LSV, Avacyn set review
MahSatan
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי MahSatan »

פעם שעברה בWWK היה גם וגם. היו טורנירים של רק טיקטים וכאלו עם סחורה. אנשים לא נכנסו כמעט לאלו של רק טיקטים אז לא ברור לי כול כך למה הפעם יהיה רק אותם.
fugitive wizard FTW
Osbron
MTGil Wizard

שליחה על ידי Osbron »

לא יהיה רק אותם.. יהיה בדיוק כמו בwwk.. הסילד של 16 עם הפרסים השבורים יעלה 24 טיקסטס.. והטורנירים בpremier events יעלו סחורה וכרטיסים..
עידו.
MahSatan
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי MahSatan »

התכוונתי שאיזור של הסוויס היו גם וגם. הטורנירים של ה16 איש. אבל עכשיו שאני חושב זה היה בהוצאה של אורזה שהיתה לא מזמן. טורנירים בPE תמיד היו בריליסים בלי קשר.
fugitive wizard FTW
חבוב
Mr. Dude

שליחה על ידי חבוב »

בWWK היה רק טורנירים של 24 טיקטס. באורזה הם באמת חזרו למתכונת הישנה, אולי בגלל שזה סט ישן.
It’s practically a rule that a ssason is awesome in Limited - LSV, Avacyn set review
sinithar
MTGil Wizard

שליחה על ידי sinithar »

טוב, לפחות הפעם הבוסטרים מגרדים 3 כרטיסים. רווח של שלושה אם סיימת עם 9 נקודות. כיף...
BLcrazzy
Curls of Fury

שליחה על ידי BLcrazzy »

אם סיימת עם 9 נקודות אתה מקבל 8 בוסטרים - לא ?
אם כן, אז רק כיסית את העלות.
Southern trees bare strange fruit
Blood at the leaves and blood at the roots
Black bodies swinging in the open breeze
Strange fruit hanging from the poplar trees
sinithar
MTGil Wizard

שליחה על ידי sinithar »

nעוד יותר מעצבן.

משום מה זכרתי 9.
Osbron
MTGil Wizard

שליחה על ידי Osbron »

אל תדאגו.. המחירים עכשיו יתחילו לעלות בחזרה כי התחילו טורנירי הpremier events ששם פותחים בוסטרים ולא משלמים רק עם טיקסטס.
עידו.
sinithar
MTGil Wizard

שליחה על ידי sinithar »

3.15 לבוסטר. למישהו יש בוט שקונה ביותר?
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

אני בנתיים לא מוכר בוסטרים, אני מוכר קלפים אחרים כדי לממן את זה, כי לדעתי המחיר של הבוסטרים אמור לעלות.
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
sinithar
MTGil Wizard

שליחה על ידי sinithar »

אם רק יכולתי.
שלח תגובה