ליגת פנורמה חיפה: שחקנים חדשים ופחות תחרותיים סקר ליום ושעה

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

שלח תגובה

איזה יום אתם מעדיפים לליגה?

יום שני
2
10%
יום שלישי
6
30%
יום שישי
12
60%

סך הכול הצבעות: 20

amitf
MTGil Apprentice
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי amitf »

רפי לא הבנתי מזה קלף אגדי ולא ענתה לי באיזה שעות זה יהיה
אולי משהוא מצא קופסה של מג'יק במקרה ב7.5 בפרי רליז של ניו פריקסיה בחיפה וזה מהדורה עשירית אז שיתקשר אלי
ל04-8449274
ido55558
Vampire King
יצירת קשר:

שליחה על ידי ido55558 »

דיברתי עם יוגב הוא רוצה בשלישיי לבוא אפילו תשאל אותו
קונה מטבעות עתיקים
למי שיש ומוכר לשלוח לי מייל: ido55558@walla.com
ido55558
Vampire King
יצירת קשר:

שליחה על ידי ido55558 »

מישהו פותח סתם משתמשים ומצביע יום שישי!
קונה מטבעות עתיקים
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

אני מקווה שזה לא המקרה כי זה יהיה ממש טיפשי. אבל כאמור אני גם מנהל מעקב ובו אני רק רושם אנשים שאני יודע עליהם, אם מישהו הצביע ולא הודיע שהוא מה הוא מעדיף בהודעה יש סיכוי שאני אתעלם מההצבעה.

עמית, קלף אגדי (יש כאלה גם שאינם יצורים) הוא קלף שכתוב לו legendary לידה הסוג שלו, וזה אומר שאם הוא נמצא פעמיים במגרש הוא נהרס. הרעיון הוא שאלה דמויות עלילתיות/קלפים מגניבים עם הרבה אישיות ואז לא הגיוני שאותו בן אדם יהיה על המגרש פעמיים. אגב אותו דבר נכון לגבי פליינסווקרים.

בקשר לשעות בימי שישי, רשמתי 14:00 כי אני לא בטוח אם מישהו יוכל יותר מוקדם מזה. אבל השבוע זה עדיין ביום שלישי, ואני עדיין צריך לעשות את הטלפונים כמו שאמרתי, שאני מתכנן לעשות בשלישי בערב. וכמו כן אני צריך לברר באיזה קניון זה אפשרי בשישי ואם לא ילך, לא ילך.
תמונה
tomeriko
Legendary Samurai

שליחה על ידי tomeriko »

מרכז חורב?
הם פתוחים ואלי יתנו לנו לשבת למעלה באיזור אוכל.
ido55558
Vampire King
יצירת קשר:

שליחה על ידי ido55558 »

דיברת עם קוקברה?
קונה מטבעות עתיקים
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

שלום לכולם, להלן החדשות מהשטח.

לליגה הגיעו 3 הקבועים 2 מהפחות קבועים ו4 חדשים מחוגי מג'יק. ולמרות שהכנתי דראפט ריפאק של אלארה אל תוך השעות הקטנות של הלילה לא הגיע דניאל וחבר שלו (גרר :x ). בכל מקרה הדראפט נחל הצלחה, עם כי התחלנו מאוד מאוחר כי חיכינו לדניאל... הספקנו לשחק די הרבה אבל רק למשך שעה וחצי וללא סיבובים.
אני מאמין שאם הם ישארו בליגה, השחקנים החדשים יגיעו לקצב הבנה של הישנים די מהר.
אה ותודות מיוחדות לירדן על כך שעזר לי לתפעל זריז את הדראפט על ידי לעזור לחדשים לבחור קלפים, היה מאוד מרשים.

לשבוע הבאה פעילות רגילה, מביאים חבילות ומשחקים לכיף, נכון לעכשיו זה עדיין יהיה ביום שלישי.

חדשות לגבי העברות יום:
פנורמה אכן סגור משעה 14:00 בימי שישי.
הקניון השני של מרכז הכרמל לא מסכים לנו לעבור אליו.
אריאל אומר שהוא ניסה בעבר ושלא נוכל בקוקברה או בגראנד קניון.
אני אבדוק מספר אופציות במהלך השבוע, מרכז חורב/בתי ברידג'/להעביר את חוג מג'יק ליום אחר כדי להיפגש ימי חמישי.

אני מסכיר לכולם שהליגה מתחילה ב16:00 נכון לעכשיו, מה שאומר שאם ב17:00 עוד לא הגעתם ומתוכנן טורניר, פיספסתם אותו, אנחנו לו נחכה שוב כמו הפעם (אלא אם כן יהיו חסרים לנו אנשים...). אם יש מישהו שלא באמת יכול להגיע ב-17:00 אלא רק יותר מאוחר שיודיע לי ואני אשקול לשנות את זה.
תמונה
amitf
MTGil Apprentice

שליחה על ידי amitf »

רפי אולי בלב המיפרץ
אולי משהוא מצא קופסה של מג'יק במקרה ב7.5 בפרי רליז של ניו פריקסיה בחיפה וזה מהדורה עשירית אז שיתקשר אלי
ל04-8449274
ido55558
Vampire King
יצירת קשר:

שליחה על ידי ido55558 »

לפי דעתי כמו שאמרת יום חמישי....
קונה מטבעות עתיקים
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

amitf כתב:רפי אולי בלב המיפרץ
חחח, אני מניח שלכם זה יהיה יותר נוח, אבל סביר להניח שלאחרים לא, בכל מקרה אם המקומות האחרים לא יצליחו ויום חמישי לא יצליח אז זו אפשארות שאני מוכן לנסות (בהנחה שאנשים יכתבו שהם יכולים להגיע לשם).

עידו מחר נבדוק אם אפשר להעביר את החוג ולפנות לי את ימי חמישי, אבל מספק שאחד מהילדים אומר שהוא לא יכול לעבור אז נתקענו. נציע להם את יום שלישי ואת יום שני כי לפי זה שהדראפט יצא בשני כנראה הוא פנוי לכולם.
תמונה
amitf
MTGil Apprentice

שליחה על ידי amitf »

אם זה יהיה בימי שישי נביא את חבר של נאור
ל04-8449274
tomeriko
Legendary Samurai

שליחה על ידי tomeriko »

אם זה יהיה ביום שישי אז אני מביא את חבר שלי (נתיב, אולי אפילו יש לו משתמש פה).

יש לו משתמש פה (nativ bachar).
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

נכון לעכשיו יום שישי קשה במיוחד. ניסיתי את מרכז חורב והוא נסגר בשעה 15:00 שאני מניח שזה מוקדם מדי לכולם (להתחיל ב-12:00, יש מישהו שמסוגל בכלל?).
אני עדיין הולך לנסות למצוא בית ברידג' אפשרי ואם זה יכשל אני ונסה את לב המפרץ (אלא אם כן אנשים יאמרו לי שזה רחוק מדי, בבקשה תגידו לי שזה רחוק מדי, רחוק לי ללכת לבדוק :) ) ואם זה יכשל אני הולך לשאול את שושנת המדבר, חברת חוגי המבוכים ודרקונים שבה אני עובד, אם אפשר לעשות את זה במשרד שלהם, שכיוון שהם משווקים מג'יק יש בזה הגיון כלשהו, עם כי המשרד צפוף.
תמונה
nbar94
MTGil Apprentice

הצטרפות לליגה

שליחה על ידי nbar94 »

אשמח אם שעות הליגה יתקיימו בשעה 13:00 ואילך (לומד עד 12:30) :)
כמו כן, האם ההצטרפות קשורה בתשלום?
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

אתה מתכוון בימי שישי מ 13:00 עד 15:00? זה רק במידה שמרכז חורב באמת יאפשרו לנו לעשות שם ליגה, אבל נראה לי ששעתיים זה פחות מדי גם ככה...

הליגה לא קשורה בתשלום. כמעט תמיד ההשתתפות בה היא חינם, אלא אם כן קונים בוסטרים בשביל דראפט או מממנים פרס של בוסטרים למנצחים של טורניר.
תמונה
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אני בטוח שהביטוי ששניכם מתכוונים אליו הוא "כרוכה בתשלום" ;)
liorba
MTGil Apprentice

יום שישי בלב המפרץ

שליחה על ידי liorba »

יום שישי בלב המפרץ בשעה לא משנה לי (לא לומד בימי שישי) זה יהייה מעולה ועם זה יהייה בימי שישי חבר שלי יוחל גם לבו (הוא לומד בקציני ים אז הוא יחול רק ביום חמישי או שישי).
ליאור ברקו
tomeriko
Legendary Samurai

שליחה על ידי tomeriko »

גם לי זה לא כל כך משנה (גם לחבר שלי)
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

בקשר לקניון לב המפרץ (שנקרא סינמול בימינו), כתוב שהוא נסגר ב14:00 בשישי, אבל עובדה שניתן לגשת לסרטים בו בכל מהלך סוף השבוע, ועדיין להגיע לאיזורי הקניון שפחות פעילים. האמת, אני חושב שזה אפילו לא הכרחי לבקש ראשות מהקניון בשביל פשוט לשבת ב-Food Court שנמצא בצד ההפוך מהקולנוע ולשחק, כן היו שם טורנירים בעבר הרחוק. זה משהו שני מוכן ללכת ולברר אם באמת תהיה עדיפות מספרית מטורפת בשביל זה אז אני רוצה לסכם כל מה שאני יודע על זמנים ואנשים:

להבנתי הנהרייתים שכוללים 4-5 אנשים, תומר גלבר (שבעצם יכול לבוא לשעתיים בלבד) ונתיב שכוללים 1-2 אנשים יוכלו בלי בעיה בנגיד 13:00 או 14:00 ביום שישי עד 17:00 בערך? אז זה אומר 5-7 אנשים.
האם עוד מישהו רוצה לב המפרץ ימי שישי?
שטוצקה האם אתה יכול בלב המפרץ?
מישהו יודע אם שליו יוכל בשישי בלב המפרץ?

נכון לעכשיו בקניון פנורמה בימי שלישי יש 4 שחקנים קבועים ודניאל וחבר שלו, יוגב שייתכן ויגיע וילדים מבית ספר נופים שאני לא בטוח אם יבואו באופן קבוע אז סך הכל4-11 אנשים (כיוון שאני לא בטוח עם דניאל וחבר שלו/או הילדים יגיעו באופן קבוע). נפגשים מ16:00-20:00.
בירור נוסף צריך להיות על החברה המשוערים מגיעים באופן קבוע או לא.

אקיצר, וואו הת'רד הזה נהיה הסקר הארוך והמסובך בעולם, כשנסיים איתו וזמן הליגה יהיה קבוע לחלוטין אני אכין ת'רד חדש...

אז לסיכום, הפוטנציאל של פנורמה נראה עכשיו גדול יותר, בים שלישי הקרוב אני אברר לפי מי שיגיע האם הנוכחות הקבועה של פנורמה היא באמת 3 או באמת 8 ומעלה. אני גם אברר מי מבאי פנורמה שאינו בפורום יכול לב המפרץ.
אם נוכחות פנורמה תהיה נמוכה ו/או חלק מבאיה ירצו לב המפרץ אני אגש לשם בשישי בצהריים, אבדוק עד כמה פתוח הקניון בשעות לקראת 14:00 ואחרי, אבדוק אם יש מקום טוב להיפגש, ואם יש בעיות לוגיסטיות אחרות.
חברה, בתחילת דצמבר אני הולך ליפן למספר שבועות (טופז יחליף אותי) אז רוב הסיכויים שהשינוי הסופי יכנס לפועל רק כשאני אחזור, אבל בואו נשתדל לסיים את ההחלטה לפני שאני טס. [/b]
תמונה
tomeriko
Legendary Samurai

שליחה על ידי tomeriko »

אם זה בלב המפרץ אני צריך לבדוק אם יש לי עוד חבר שיכול (הוא גר בנהריה אבל במשך השבוע הוא פה, אז יש רכבת עד 15:00, אז הוא בטח גם יוכל).

עריכה: דיברתי איתו, אם אלה מנהריה יכולים אז אולי הוא יעשה איתם הסעות. בכל מקרה רכבת אחרונה ב-13:15, אז אולי ההורים שלו יוכלו. עוד בהמשך :D
שלח תגובה