בדיקת היענות לטורניר Commander

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

שלח תגובה
sliver
Sliver Overlod
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

בדיקת היענות לטורניר Commander

שליחה על ידי sliver »

נוותר על משאל, פשוט תגיבו כאן אם הייתם באים לטורניר Commander (לשעבר EDH) אפילו אם הוא לא היה מסוג הטורנירים המדווחים, או שהוא לא ייתן לכם רייטינג.
זה אמנם לא פורמט שמיועד לטורנירירים, אבל זה לא אומר שאי אפשר לקיים טורניר (אם כי כן יהיה צריך לחשוב איך יראה דבר כזה) ולקדם את הפורמט בארץ אל מעבר לליגות.

רב הסיכויים שאני לא אארגן אותו בעצמי, אז אם יהיה ביקוש ואיזה מארגן מעוניין הוא מוזמן לקפוץ על ההזדמנות.

אתם גם יכולים להציע רעיונות לאיך יראה טורניר כזה. לדוגמא מה שאני חשבתי עליו זה שהשחקנים יתחלקו לקבוצות של 3-4 שחקנים, ויקבלו נקודות לפי הסדר שהם ישרדו (הראשון שנפסל מקבל נקודה, השני 2, וכו'). בהמשך החלוקה לקבוצות תהיה לפי נקודות, ואין בעיה ששחקנים שכבר שיחקו באותה קבוצה ישחקו שוב זה עם זה. בסוף יהיה טופ 8 שיורכב מקבוצה של 8 שחקנים.
עוד רעיון שחשבתי עליו הוא שיהיה צריך מראש לשריין לעצמך גנרל בשביל שלא יווצר מצב של גנרלים כפולים, אבל זה ייצור מצב שכל הקודם זוכה ושאם למישהו יש כבר חבילה מוכנה יתכן שיקחו לו את הגנרל ויהפכו את החבילה ללא רלוונטית.

עריכה: למי שלא מכיר, בגדול commander הוא פורמט שמיועד ל multi player, שלכל אחד יש חבילה של 100 קלפים שאחד מהם הוא הגנרל שלכם - יצור אגדי שנמצא בנפרד משאר החבילה. השחקנים מתחילים על 40 חיים, כל קלף שהוא לא לנד בסיסית יכול להיות רק בעותק אחד, והצבעים של החבילה צרכים להיות הצבעים של הגנרל. חוץ מזה יש עוד כל מיני דברים ייחודיים לפורמט, אבל אני לא יכול לתאר כאן את הכל.
Slivers don't learn. They just know
שופט לבל 8 ומארגן הבין גלאקטי של ויזארדס.
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

ביפן היו טורנירים של 4 שחקנים, שבהם על כל שחקן שאתה הורג אתה מקבל 2 בוסטרים, אפשר לעשות משהו בסגנון שעל כל שחקן שאתה הורג אתה מקבל נקודה, ואז עושים re-shuffle לפי נקודות לקבוצות של ה4 אנשים ועושים עוד משחק, כמו מלך הדראפטים כזה.
כל טורניר קומאנדר שיהיה (עם חוקים מסודרים, באן ליסט מסודר, וכו') אני אבוא
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
Dragon Slayer
?Hellkites you say

שליחה על ידי Dragon Slayer »

וואו, בדיוק חשבתי על זה היום וחשבתי על לפתוח כזה נושא. אני ממש רוצה לקדם את ה-EDH (אההה סליחה Commander) בארץ ולגרום ליותר אנשים לבוא ולשחק כי זה באמת פורמט שאפשר לשחק בהמון דרכים, ולא דורש השקעה מתמדת למרות שזה תמיד כיף להשיג עוד קלפים ולשפ דקים קיימות.
בקשר לבאן ליסט, אפשר להשתמש בזה של MTGS (תלוי בפורמט, אם זה יהיה שולחנות מולטיפלייר או 1V1), עם טיפה שינויים רלוונטיים כדי לא לגרום לטורניר להיות יותר מדי "יש לי כסף להזמין דואלים של אלפא מחו"ל ולך לא". במידה ויהיה ביקוש, אולי אפילו אני אנסה לארגן את הטורניר.
תמונה
"!Fishing is for wussies"
tima
Creature - Dwarf Idiot
יצירת קשר:

שליחה על ידי tima »

נשמע מגניב, רק שזה דורש לבנות דק, מה שייקח קצת זמן לאנשים
Don't drink and draft.
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

הקטע זה שאתה בונה את זה משיט ררים, מקלפים של לימיטד אינפיניטי ודברים בסגנון, אתה לא חייבים סול רינגים ודואלים כדי שתהיה דק טובה למולטיפלייר, לי לקח שעתיים לבנות את שלי.
תמונה
On the Play/On the Draw
tima
Creature - Dwarf Idiot
יצירת קשר:

שליחה על ידי tima »

Im working on mine as we speak
Don't drink and draft.
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

אני מקנא, זה ממש כיף לבנות :P
תמונה
On the Play/On the Draw
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

אני הייתי בא לזה, אחלה פורמאט.
Solmyr
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Solmyr »

נשמע מגניב ביותר, סביר להניח שאני אגיע אם זה יפול על סופ"ש פנוי, אני גם בונה אחת חדשה ממש עכשיו ^^
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

אני הייתי בא, במיוחד עם יהיו גם סייד אבנטים כמו דראפטים או ריפקים בסגנון שזיו ואחרים אירגנו בעבר. או אולי פורמאט שמזכיר את מלך הדראפטים, שהמנצחים ישחקו נגד המנצחים, עם כי זה בעייתי כי אי אפשר לדעת מראש אורך של משחקים...
תמונה
שלח תגובה