ברוכים הנמצאים, שאלה להתמצאות ב-MODO

זה המקום לדבר על כל דבר שקשור במג'יק ממוחשב, כולל מג'יק און-ליין (החלפות, בעיות טכניות, קלאנים, והודעות על אירועים שם), אפרנטיס, נטדראפט, מג'יק וורקסטיישן וכולי

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
Krumpet
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

ברוכים הנמצאים, שאלה להתמצאות ב-MODO

שליחה על ידי Krumpet »

עכשיו חזרתי ל-MTGO אחרי, לא יודע, 4-5 שנים? חוץ מאדמות בסיסיות, מומיר, ו128 קומונים שקיבלתי בחינם מבוטים אין לי כלום בחשבון. חשבתי להכניס קצת כסף, אבל אני אפילו לא יודע לאיזה טורניר כדאי לי ללכת כדי שיצא לי לשחק קצת עם הקלפים שאני מקבל. נגיד, דראפט זה 28 טיקס, ואם אני לא טועה זה סינגל אלימיניישן. היות ומהפעם האחרונה ששיחקתי הרבה השתנה, אני כנראה אעוף תוך סיבוב. ובכלל, אני מעדיף sealed כמו prerelease, ככה גם אפשר לשחק הרבה יותר.
התחלתי לקרוא כאן:
http://www.mtgoacademy.com/rags-to-riches-introduction/

אבל נראה לי שהוא מרוויח בעיקר ע"י כך שהוא יודע איזה ררים לקחת שהוא יוכל למכור אחר כך ברווח, מה הולך לעלות ומה לרדת, וכו'. לא משהו שיבוא בקלות לכל אחד שינסה.

חוץ מלבנות דק טייפ 2 קומפלט ולהשתתף בconstructed, יש לכם עוד הצעות לדברים שיתנו הרבה "משחק" במעט כסף?

תודה מראש,
רן.
jamanta
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי jamanta »

אח שלי תשחק puaper!!!
הפורמאט אומר שאתה יכול לבנות דק מכל הקומונים שיצאו באונליין (כל הקומונים!!!!)...
ולשחק דיילי איבנטס...
הפרסים ניתנים בקור סט אז שווה לחכות שM12 יצא כי הבוסטרים של M11 שווים 2 טיקטס פחות או יותר...
הפורמאט כיף מעניין וזול לאללה...
לבנות דק יעלה לך בין 6 טיקטס לדק הזולה הטובה (גובלינים למשל) הדק הכי יקרה תעלה לך באיזור ה50 60 טיקטס (סטורם)...
אם יש לך עוד שאלות ספציפיות אני אשמח לענות...
סתם להמחשה אבל אם בנית דק גובלינים ושיחקת 2 דיילי איבנטס... הפסדת את הראשון ובשני הלכת 3-1 זה עלה לך 18 טיקטס כולל לבנות את הדק וקיבלת 9 בוסטרים.
החזרת פי 2 מההשקעה שלך...
הפורמאט כיפי ורווחי בטירוף...
הגודל אוהו קובע....
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

דרך אגב, יש גם דראפטים של סוויס, זה שלושה סיבובים, כל סיבוב שאתה מנצח אתה מקבל בוסטר. זה יותר ידידותי מהסינגל אלימיניישן שבאמת יכול להיגמר אחרי עשרים דקות.
אני הדורבן שקולע בזמן !
Itay Winkler
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Itay Winkler »

שלא לדבר על זה שדראפט זה 14 טיקס ולא 28...
"Mori’s fourth-turn play was handshake, targeting Peleg."
Krumpet
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Krumpet »

תודה על ההצעות, אני אתעניין באמת לגבי pauper והרעיון של סוויס בדרפט נשמע הרבה יותר ידידותי באמת, מאשר לעוף בסיבוב הראשון.

איתי, אני די בטוח שלחצתי על איזשהו דראפט והציעו לי שתי אפשרויות: או 4 טיקס ושלושה בוסטרים, או 28 טיקס. יכול להיות שאני קלולס לגמרי והתחרות שסימנתי לא הייתה בכלל דראפט, אבל לא נורא, 14 זה הרבה יותר נורמלי :D
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

איך 14? 3 בוסטרים זה כבר 16 ואני מניח שצריך להוסיף עוד כמה טיקס בשביל הפרס.
תמונה תמונה
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

בוסטר זה 4 בחנות, ורובם פחות אצל בוטים, אז 12+2 שאתה צריך לשלם בשביל האירוע, זה 14.
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
Krumpet
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Krumpet »

אז אתם אומרים לקנות בוסטרים מבוטים, מה לגבי טיקס? ראיתי שהם גם נמכרים בזול יותר אצלם מבחנות (לפחות פעם...)
שלח תגובה