The Last Airbender: Legend of Korra

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

TV-R-US
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

סיימתי עכשיו לצפות בכל הסדרה הראשונה (מרתון של חמישה ימים סה"כ).
אהבתי, אבל אני לא הולך לעקוב עכשיו שבוע שבוע אחרי הסדרה החדשה, ניתן לה להסתיים ונוריד הכל בבת אחת, ממילא במעונות זה כאב ראש להוריד דברים :-:

ותודה ליניב שאמר לי לראות :green:
My first girlfriend turned into the moon
ליגת הטכניון בפייסבוק: https://www.facebook.com/groups/1659351194292050/" target="_blank
munchlax
MTGil Wizard

שליחה על ידי munchlax »

זה יהיה בערך עוד שנה :-:

למי שלא יודע,שני הפרקים שהיו עד עכשיו היו מודלפים.
יצא פרק חדש רק ב21 לאפריל,ב14 לאפריל יצאו שני הפרקים הראשונים רשמית.
מאז כל שבוע יצא פרק.
Munchin All Day Long
ormando
MTGil Apprentice

שליחה על ידי ormando »

munchlax כתב:זה יהיה בערך עוד שנה :-:

למי שלא יודע,שני הפרקים שהיו עד עכשיו היו מודלפים.
יצא פרק חדש רק ב21 לאפריל,ב14 לאפריל יצאו שני הפרקים הראשונים רשמית.
מאז כל שבוע יצא פרק.
כן, לחכות שנה זה קצת מוגזם...אני מעדיף לעקוב.
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

יש דבר אחד שמאוד מאכזב אותי כרגע, וזה התנועות של ה-bending... ללא ספק הן פחות מגניבות ולדעתי זה גוזל מהסדרה. הייתה לי שיחה עם אחת שמבינה עניין ומסתבר שזה בגלל שהתנועות כבר לא מבוססות על קונג פו (חוץ ממכופפי האוויר) אלא טאי קוון דו, והסיבות לכך הגיוניות מבחינת הסדרה והחברה (יותר תועלתנות פחות רוחניות), אבל לדעתי זה ובמקביל העלייה בכמות מכופפי המתכת והחשמל די מוריד בערך של כיפוף...
תמונה
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

יותר מפריעה לי העובדה שסלפסטיק מתאים פחות לסביבה המודרנית. מבחינת כוחות, אני מצפה שהם יתנו לנו דברים חדשים ומפתיעים (כי חשמל וברזל זה לא בדיוק חידוש לצופים הותיקים).

אני לא מבין שום דבר באמנויות לחימה, אבל חשבתי שהסגנונות של היסודות השונים היו שונים זה מזה גם בסדרה המקורית. לכל הפחות, העובדה שאנג התחיל עם אוויר בלבד ואז המשיך למים (היסודות ה"רכים") אומרת שסגנון הלחימה שלו מבוסס על תנועה וכושר תמרון מעל לכל, בזמן שקורה התחילה עם כל שלושת היסודות האחרים ואוויר הוא היסוד החלש ביותר שלה כך שהיא מסתמכת יותר על כוח גולמי מאשר אסטרטגיה (מה שעושה אותה ללוחמת חלשה בהרבה בסביבה שמכילה הרבה איומים לא מוכרים, ולכן גיבורה פגיעה יותר).
יאירכהן
MTGil Wizard

שליחה על ידי יאירכהן »

רציתי לכתוב פה גם בלי התגובה של NAVIDSHI אבל אם באמת מישהו מתעניין או מבין קצת אפשר לשים לב שכל הסגנונות המסורתיים של קונג פו וטאי צ'י מה שהיה חזק מאוד בעונה הקודמת של אווטאר הוכלפו באיגרוף/ אגרוף תאילנדי וסגנון לחימה תחרותי ומודרני יותר

ח"ח לכשפי האוויר ששמרו על המסורת ואצלם אין שינוי מהותי :)
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

[ספוילר לפרק 10]
אם אתם לא יודעים הפרק הבא הוא האחרון לעונה (פרק כפול) ואני לא מאמין שעדיין לא היה את הavatar state! :evil: בכל אופן, קצת מוזר לי שלקחו את הקול של זוקו בשביל הבן שלו (אני מניח שזה הבן שלו). אה, וגם מוזר שקורה עדיין לא עשתה שום airbending אפילו שהעונה הראשונה היא air. ואיזה שמות כבר יקראו לעונות הבאות? הרי היא יודעת כבר הכל חוץ מאוויר (כרגע). בlast airbender היה היגיון לשמות של העונות כי כל עונה הוא למד bending חדש.
תמונה תמונה
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

ואני לא מאמין שעדיין לא היה את הavatar state!
Avatar State זה דאוס אקס מכינה שנוצל יתר על המידה, מה שגם ש-Korra לא רוחנית במיוחד וזה נראה כמו מהלך מסוכן פי אלף כשיש לך מליון chi blockers שמתרוצצים בסביבה ומחכים להתעסק עם הצ'קרות שלך.
בכל אופן, קצת מוזר לי שלקחו את הקול של זוקו בשביל הבן שלו (אני מניח שזה הבן שלו)
זה יכול באותה מידה להיות זוקו בעצמו. לא חסרים לנו זקנים גמישים בסדרה הזו. מצד שני, אולי הם סתם אוהבים את הקול שלו.
וגם מוזר שקורה עדיין לא עשתה שום airbending אפילו שהעונה הראשונה היא air... הרי היא יודעת כבר הכל חוץ מאוויר (כרגע). בlast airbender היה היגיון לשמות של העונות כי כל עונה הוא למד bending חדש.
לא מוזר בעיני בכלל, היא עשתה קצת air bending למתחילים בתחילת העונה אבל כל הרעיון הוא שזה הכישרון היחיד שחסר לה, כקונטרסט לגיבור המקורי. העונות של הסדרה המקורית נקראו על שם היסוד שאנג ניסה ללמוד באותה עונה, וככה זה גם כאן - וזה בעצם משלים את העובדה שלא היה book of air בסדרה המקורית.
ואיזה שמות כבר יקראו לעונות הבאות?
הספר הבא יכול להיות "spirit", שזה עוד משהו שכאמור חסר לה כמעט לחלוטין (וקשור למיטב זכרוני ליכולת לנטרל benders לצמיתות). או שזה יכול להיות משהו אחר לחלוטין.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

Navidshi כתב: זה יכול באותה מידה להיות זוקו בעצמו. לא חסרים לנו זקנים גמישים בסדרה הזו. מצד שני, אולי הם סתם אוהבים את הקול שלו..
ראית את הפרק בכלל? כי בסופו רואים אדם צעיר עם הקול של זוקו, ואומרים שקוראים לו איירו. הגיוני שהוא יקרא לבן שלו על שם דוד שלו, לא? (איירו מת בסדרה הקודמת? שכחתי. גם אם לא, הוא היה זקן, והגיוני שעד שלזוקו היה ילד איירו היה מת באופן טבעי.)
תמונה תמונה
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

איירו לא מת, המדובב המקורי שלו מת בעונה השניה. ולא, עדיין לא ראיתי את הפרק (חלק מאיתנו עובדים, גם בשבת), למען האמת חשבתי שהם מתכוונים לדלג על השבוע ולרוץ ישר לפרק הסיום הכפול בשבוע הבא בעקבות הפרומואים. בכל מקרה, זה הגיוני לקחת את המדובב המקורי של זוקו בשביל הבן שלו, סביר לחלוטין שהבן ישמע דומה לאב.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

אתה אוהב ספוילרים? :-:

בכל אופן, נשמע הגיוני שלעונה השניה יקראו spirit. זו תהיה העונה האחרונה?
תמונה תמונה
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

תלוי בספוילר. בכל מקרה, מצחיק לשמוע את הקול המעושן של זוקו בוקע מהגרון של הג'נטלמן המלוטש איירו.

קיבלתי את הרושם ש-Legend of Korra אמור להיות סדרה בת שתי עונות.
liger
מארגן טורנירים

שליחה על ידי liger »

היוצרים אמרו שהספר הראשון יהיה קידמון להצגת הדמיות וTEAM AVATAR החדש וזה מה שקיבלנו
BOOK 2 יהיה 14 פרקים ועדין לא פורסם תאריך אבל ינתנו פרטים בTOKYO SHOW
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

מאוד מקווה שבפרק הבא יגלו מי זה אמון

ומתי מתחילה העונה הבאה?
תמונה תמונה
liger
מארגן טורנירים

שליחה על ידי liger »

טוב אז אחרי סיום כזה מעניין מה יהיה בספר השני
(ומי רוצה שלבומי יהיה זמן מסך משלו)
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

איך ראית את זה כבר? ולמה שבומי יהיה עדיין חי? אם לפני 70 שנה הוא היה בן 100+ (אם התשובה היא ספוילר אז תגיד מראש)
תמונה תמונה
Lord_Ouriel
The man for which no god waits

שליחה על ידי Lord_Ouriel »

SPOILER ALERT FROM THE FINALE

הסיום גרוע!!! אני אמנם בתחילת הסדרה הבנתי שהסדרה לא תשתווה למקורית, אבל היה לי תקווה שיצליחו לעשות מזה משהו נחמד.
הסיום של: "שום דבר רע לא קרה, הכל בסדר וכולם מאושרים" ממש מעצבן אותי... וזה נראה כאילו שהסדרה הסתיימה, בעונה הבאה יתחילו סיפור חדש לגמרי? זה נשמע לי ממש טיפשי.
אני עדיין לא מבין איך זה שגם מאקו, וגם קורה הצליחו לעשות בנדינג כשהם תחת ההשפעה של אמון... ראו בפאשבאק שאנג לא הצליח להשתחרר מהתיפסה של יאקון, אז הם כן?
חוץ מזה שבתחילת הסדרה, הם האלו את השאלה של מה קרה לאמא של זוקו, ועדיין לא ענו עליה, מה גם שעדיין לא ידוע איך אמון הצליח לקחת לאנשים את הבנדינג...
אני בטוח שאם אני אשב על זה מספיק, אני אמצא עוד דברים שעצבנו אותי... כל הסיום הזה השאיר אותי בהרגשה של: WTF!!!!!

אני היחיד שמרגיש ככה?
"The door can see into your mind!!! The door can see into your soul!!!"
liger
מארגן טורנירים

שליחה על ידי liger »

אני דווקא נהנתי מהסדרה הזו
ואני ימשח לדבוק בדעתי
עוד בומי!!!

והספר השני מתחיל ב14.7
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

Lord_Ouriel כתב:מה גם שעדיין לא ידוע איך אמון הצליח לקחת לאנשים את הבנדינג...
ספוילר

כן ידוע... עם blood bending...

אבל באמת סיום מאכזב. עוד חצי ציפיתי שאחרי שאמון לקח לקורה את הבנדינג היא תיכנס לavatar state ותגיד בקול עבה וכועס YOU CANNOT TAKE THE AVATAR'S BEDING AWAY

נ.ב. ה-avatar state נראה הרבה פחות מגניב מזה של אנג. אצלו גם הקעקועים זוהרים, אבל בגלל שלה אין, אז זה רק העינים.
תמונה תמונה
Lord_Ouriel
The man for which no god waits

שליחה על ידי Lord_Ouriel »

איך בדיוק עם blood bending אפשר לקחת לאנשים את הbending?
אם אתה זוכר מהסדרה הראשונה, כשאנג ניסה לשלוט במצב האווטאר, הגורו לימד אותו לשחרר את הצ'אקרות שלו...
אני הייתי חושב שכוחות הbending תלויות יותר בנפש ולא בגוף....
"The door can see into your mind!!! The door can see into your soul!!!"
שלח תגובה