ספקולציות על מחירי קלפים

זה המקום לדבר על כל דבר שקשור במג'יק ממוחשב, כולל מג'יק און-ליין (החלפות, בעיות טכניות, קלאנים, והודעות על אירועים שם), אפרנטיס, נטדראפט, מג'יק וורקסטיישן וכולי

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
kabanist
Moderator
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

ספקולציות על מחירי קלפים

שליחה על ידי kabanist »

החלטתי לחזור קצת לימים הטובים שלי כסוחר באונליין.
הפעם לא להתעסק בשטויות אלא רק במאני ררז, יותר בשביל הכיף ופחות בשביל רווח מאסיבי.
לכן מה שמעניין אותי הוא לדעת מה מבחינתכם הוא הקלף שהערך שלו ישתנה הכי הרבה (לא חשוב לי לאיזה כיוון).
המטרה שלי היא לקנות קלפים שאני אשתכנע שהערך שלהם הולך לעלות, ולעשות שורט על קלפים שאני אשתכנע שהערך שלהם הולך לרדת.
שורט זה לדוגמא להלוות ממישהו בפורום קלף מסויים שאני חושב שהערך שלו יירד, ולהחזיר לו אותו שבוע אחרי הרוטציה באונליין בתוספת של טיקט כריבית מובטחת מבחינתו.

אז מה אתם אומרים, איפה יהיו שינויים גדולים במחירים אחרי הרוטציה? רק קלפים שעולים 5 טיקטס ומעלה (טיקט זה דולר נניח לצורך ההשוואה למי שלא מתמצא באונליין).
אני הדורבן שקולע בזמן !
jamanta
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי jamanta »

לדעתי טיטאן ירוק עוד יעלה...
גם אפשר לדעתי לקנות כמה ביטר בלוסום... כנראה שהולכים להיות שינויים בבאן ליסט... במידה והוא לא מקבל UNBAN אפשר למכור אותו גג בהפסד של כמה קלפים בודדים...

להיפטר מblazing shoal שעכשיו נהיה מאוד פופולארי במודרן ולדעתי (ולדעת אחרים) הולך לחטוף באן...
הגודל אוהו קובע....
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

תודה על התגובה.
blazing shoal שווה כרגע 4.5 . גם אם הוא ירד לא שווה לעשות עליו שורט כי אחרי עמלה למלווה הוא צריך לרדת בחמישים אחוז כדי שזה יהיה רווחי מבחינתי.
צריך דברים יותר יקרים.
הצעות נוספות?
אני הדורבן שקולע בזמן !
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

לא הבנתי איך אתה יכול להרוויח כסף מזה שתלווה ממישהו קלף ואז תחזיר לו אותו... ועוד אתה מוסיף לו טיקט
תמונה תמונה
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

מאוד פשוט, נניח קלף עולה 15 טיקטס, ואני חושב שהמחיר שלו הולך לרדת משמעותית, אני מלווה אותו ממישהו ומוכר ישר ב15, לאחר שהמחיר יורד, נגיד ל11, אני קונה אותו בחזרה, ומשיב אותו לבעליו בתוספת טיקט כעמלה על ההלוואה ממנו. קיבלתי 15 טיקטס בהתחלה שילמתי 11 בקניה, ועוד טיקט לבעל הקלף נשארתי עם רווח של 3 טיקטס. זה נקרא שורט בשפה פיננסית.
קפיש?
אני הדורבן שקולע בזמן !
Osbron
MTGil Wizard

שליחה על ידי Osbron »

אז למה שמישהו ישאיל לך קלף בחינם (או תמורת מחיר ממש סימלי) שהוא יודע שיהיה רוטציה בקרוב או שתעשה עליו קופה?

עידו.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

kabanist כתב:מאוד פשוט, נניח קלף עולה 15 טיקטס, ואני חושב שהמחיר שלו הולך לרדת משמעותית, אני מלווה אותו ממישהו ומוכר ישר ב15, לאחר שהמחיר יורד, נגיד ל11, אני קונה אותו בחזרה, ומשיב אותו לבעליו בתוספת טיקט כעמלה על ההלוואה ממנו. קיבלתי 15 טיקטס בהתחלה שילמתי 11 בקניה, ועוד טיקט לבעל הקלף נשארתי עם רווח של 3 טיקטס. זה נקרא שורט בשפה פיננסית.
קפיש?
אז למה שמי שמלווה לך לא ימכור בעצמו ב15 ואז יקנה בחזרה ב11? ככה הוא מרוויח 4, לא 1
תמונה תמונה
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

כי הוא לא חושב שהקלף יירד בערכו, או לחילופין הוא רוצה את הקלף, או לחילופין הוא מעדיף ריבית חסרת סיכון על פני ספקולציות.

אוקיי בואו ננסה להתמקד, דעתכם על מחירים אחרי אוטמן של:

טייטאן ירוק
טייטאן אדום
טייטאן לבן
טייטאן שחור
ג׳ייס בלרן
ג׳ייס החדש
גדעון ג׳ורה
קארן
קות׳

מה אתם אומרים, מי עולה ומי יורד?
אני הדורבן שקולע בזמן !
Shali
אלוף הארץ לשנת 2011

שליחה על ידי Shali »

מי יחיה ומי ימות?

כמו שדניאל אמר ההימור הכי בטוח שלך זה לנסות להבין מה יקרה במודרן בבאן ליסט ולהמשיך משם.
(אני שוקל לקנות ג'ייסים גדולים למקרה שהם יקבלו אן באן אבל המחיר שלהם עלה לאחרונה)
jamanta
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי jamanta »

ג'ייסים גדולים זה סיכון מטורף... כי אם הם לא יקבלו unban
הם ירדו במחיר משמעותית לדעתי...
מה שכן...
ancestral visions bitter blossom זה השקעה קצת יותר טובה...
הגודל אוהו קובע....
שלח תגובה