דיון 21.12.12

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

Kroen

אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

דיון 21.12.12

שליחה על ידי Kroen »

אני אישית באמת באמת מאמין שיקרה משהו משמעותי. באמת. יש אנשים שבאמת באמת מאמינים באלוהים, ואני באמת באמת מאמין שיקרה משהו מאוד משמעותי. אני מסרב להאמין שנתעורר יום אחרי וזה יהיה עוד באג 2000. יש לי אמונה חזקה מאוד שיקרה משהו. אני לא יודע אם זו תהיה שואה אטומית/אפוקליפסת זומבים/וירוס קטלני נישא באוויר/פגיעת אסטרואיד/פלישת חיזרים/עידן קרח או אולי משהו אחר לגמרי. אני באמת מאמין. עכשיו תשאלו למה? אני הרי בנאדם שמבחינתו היגיון הוא הדבר המקודש ביותר ודבר לא קודם לו. אבל אני מאמין ב2012 כי כ"כ הרבה נבואות מזמנים כ"כ שונים על ידי המון אנשים שונים מצביעות לאותו תאריך. לא הגיוני שזה צירוף מקרים. כמה דוגמאות: המאיה, נוסטרדמוס, מרלין (זה היה בנאדם אמיתי אמנם לא קוסם אבל אמיתי והוא חזה את 2012 אתם מוזמנים לבדוק), ועוד מישהי שכחתי מי (ראיתי סרט תיעודי על 2012). אה, ויש גם איזה מן משחק סיני שלכאורה אמור לחזות עתידות (שכחתי את שמו) ע"י הטלה של מקלות ולא משנה שלפי התוצאה מסתכלים בספר והוא אומר לך את העתיד, החלק הזה הוא יותר כמו הורוסקופ ולא רלוונטי, אבל מה שכן רלוונטי שהתבנית של המשחק יוצרת קו זמן שמסתיים ב21 לדצמבר 2012. ויש גם את תוכנת Web Bot Project שסורקת את כל האינטרנט ונבנתה כדי לחזות מניות אבל התחילה לפלוט מספר תחזיות שלא קשורות למניות שהתגשמו. למשל, חודש וחצי לפני 9/11 היא חזתה שב40-60 הימים הבאים יקרה פיגוע טרוריסטי גדול בארה"ב. היא גם חזתה שהעולם יסתיים ב21/12/12. כל אחד מה"הוכחות" הנ"ל בנפרד לא שווה יריקה, ואפילו 2,3,4 מהם זה בגבול הסביר, אבל כשאנחנו מדברים על עשרות (!!!) תחזיות שונות מזמנים שונים שנתנו ע"י אנשים שונים (ומשחק אחד ותוכנה אחת) שכולן מצביעות על אותו התאריך בדיוק צריך להעלות את הרעיון שיש סיכוי סביר מאוד שיש דברים בגו. הסיכוי הסטטיסטי של התופעה הנ"ל הוא קלוש ביותר. מה אתכם? אתם חושבים שזה יהיה עוד יום? אתם חושבים שיום אחרי יצחקו על כל המאמינים כמו שצחקו על מאמיני באג 2000? או שאתם חושבים שיקרה משהו משמעותי מאוד לעולם? לא חייב להיות סוף העולם או תחילת הסוף, אלא משהו. דרך אגב, מעניין לציין ש21/12/12 הוא היום של שנת 2012 שבו היום והלילה שווים. עוד מעניין לציין שבתאריך הנ"ל כדור הארץ יהיה במערך של יישור גלקטי עם השמש ועם החור השחור שבמרכז הגלקסיה, מאורע שקורה פעם ב26,000 שנים. וכמובן, צריך לציין את תחזיות המדענים ואנשי נאס"א שסוברים שב2013 או בסוף 2012 תהיה התלקחות סולרית בעוצמה שלא נראה כבר כ150 שנה, ושתיצור אפקט EMP שיחזיר אותנו לימי הביניים.
נערך לאחרונה על ידי Kroen ב 01/11/2011 , 19:54, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה תמונה
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

[citation needed]
נא לא לשלוח לי יותר מה"פ אחת בכל פעם. לפני השליחה, מומלץ לעיין בחוקי הפורום ובשיטת האימות אם עוד לא קראתם אותם.
Sir Psycho Sexy
Moderator

שליחה על ידי Sir Psycho Sexy »

אם העולם יסתיים בדצמבר 2012 לדעתי זה יהיה ממש מבאס, כי אני רק מתחיל ללמוד במרץ 2012.

אגב, כל הזמן בפייסבוק כותבים ש"בחודש אוקטובר השנה יש 5 שבתות ו5 ימי ראשון, וזה קורה פעם ב85 שנים ולכן יהיה לכם הרבה כסף"- אז אומנם שגם באוקטובר 2010 וגם באוקטובר 2011 זה קרה (הנה הלכה תיאוריית ה"פעם ב85 שנים"), עדיין קיבלתי בחודש אוקטובר 3 משכורות שונות.

ולא, אני לא באמת מאמין ב2012. אבל אם זה יקרה, אני אצטרך מראה מאד גדולה ל20.12.12...
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

Sir Psycho Sexy כתב: ולא, אני לא באמת מאמין ב20
12. אבל אם זה יקרה, אני אצטרך מראה מאד גדולה ל20.12.12...
חח לא הבנתי
תמונה תמונה
tomeriko
Legendary Samurai

שליחה על ידי tomeriko »

יקרה משהו.
אני אוכל ארוחת בוקר, ואלך למקום שהוא לא בית ספר.
אני לא חושב שיקרה משהו נוסף.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

אני רואה שיש לך שאיפות גדולות.
תמונה תמונה
tima
Creature - Dwarf Idiot
יצירת קשר:

שליחה על ידי tima »

Kroen כתב:אני רואה שיש לך שאיפות גדולות.
אומר הבחור שיושב כל היום בפורומים באינטרנט, והחלום הרטוב שלו זה אפוקליפסת זומבים.
Don't drink and draft.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

אם אפוקליפסת זומבים היא לא שאיפה גדולה אז אני לא יודע מהי שאיפה גדולה.
תמונה תמונה
nigi
MTGil Wizard

שליחה על ידי nigi »

להכיל את העולם.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

מה?
תמונה תמונה
nigi
MTGil Wizard

שליחה על ידי nigi »

העולם כרגע מכיל אותי, אם אני אגדל לרמה שבה אני אכיל אותו אז אני אהיה גדול מאוד, וזאת שאיפה. = שאיפה גדולה :trollface:
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

סבבה, אתם לא מאמינים, אבל רק תסבירו לי דבר אחד: איך כ"כ הרבה אנשים, מתקופות שונות, חזו בדיוק את אותו תאריך? לא היה אז אינטרנט. הסיכוי שזה יקרה גדול מגיל היקום. זה שזה קרה מצביע על זה שאולי, רק אולי, לא מדובר בסטייה סטטיסטית נדירה ביותר, אלא בנבואת אמת.
תמונה תמונה
demonic sengir
I Am Tutor

שליחה על ידי demonic sengir »

Kroen כתב:סבבה, אתם לא מאמינים, אבל רק תסבירו לי דבר אחד: איך כ"כ הרבה אנשים, מתקופות שונות, חזו בדיוק את אותו תאריך? לא היה אז אינטרנט. הסיכוי שזה יקרה גדול מגיל היקום. זה שזה קרה מצביע על זה שאולי, רק אולי, לא מדובר בסטייה סטטיסטית נדירה ביותר, אלא בנבואת אמת.
איזה כ"כ הרבה אנשים? המאיה בכאילו חזו את התאריך הזה. מה שבעצם קרה זה שהם חישבו לוחות שנה קדימה והפסיקו בתאריך הזה. זה הכל... אם לא היו באים הספרדים ומשמידים את התרבות הזו, הם היו ממשיכים ככל הנראה. כל השאר לא חזו ולא בטיח, אלא בנו מיתוסים ואגדות על העניין הזה. מי ניבא? מי חזה? ואיך לא שמעו על זה עד לפני שנה וחצי? אתה צעד אחד יותר גרוע מסיינטולוגים, אתה מודע לזה?

כל האמונה בתאריך הזה שקולה לאמונה שבקרוב יגיע לכאן גוזר הגוזרי (gozer the gozerian) וישעבד את כל כדור הארץ.
How is my whisky cup doing?
Sir Psycho Sexy
Moderator

שליחה על ידי Sir Psycho Sexy »

קרואן, אם אלו הן "השאיפות הגדולות" שלך, אתה צריך לשנות את התפיסה שלך בנוגע ל"שאיפות".

ואם אתה בונה על "תחזיות" של תרבות שהייתה מקריבה אנשים להרי געש...
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

demonic sengir כתב:
Kroen כתב:סבבה, אתם לא מאמינים, אבל רק תסבירו לי דבר אחד: איך כ"כ הרבה אנשים, מתקופות שונות, חזו בדיוק את אותו תאריך? לא היה אז אינטרנט. הסיכוי שזה יקרה גדול מגיל היקום. זה שזה קרה מצביע על זה שאולי, רק אולי, לא מדובר בסטייה סטטיסטית נדירה ביותר, אלא בנבואת אמת.
איזה כ"כ הרבה אנשים? המאיה בכאילו חזו את התאריך הזה. מה שבעצם קרה זה שהם חישבו לוחות שנה קדימה והפסיקו בתאריך הזה. זה הכל... אם לא היו באים הספרדים ומשמידים את התרבות הזו, הם היו ממשיכים ככל הנראה. כל השאר לא חזו ולא בטיח, אלא בנו מיתוסים ואגדות על העניין הזה. מי ניבא? מי חזה? ואיך לא שמעו על זה עד לפני שנה וחצי? אתה צעד אחד יותר גרוע מסיינטולוגים, אתה מודע לזה?

כל האמונה בתאריך הזה שקולה לאמונה שבקרוב יגיע לכאן גוזר הגוזרי (gozer the gozerian) וישעבד את כל כדור הארץ.
קראת את ההודעה הראשונה בכלל? מרלין, נוסטרדמוס, ווב בוט פרוג'קט, קאו קים (מקלות החיזוי הסיניים), ותאמין לי שיש עוד המון שאני ממש לא זוכר. ראיתי על זה סרט תיעודי ויש לפחות 10 מקורות מזמנים שונים שחוזים את אותו התאריך. זה לא דברים ש"גילו" עכשיו, אלו דברים רשומות שקיימות כבר הרבה זמן. תאמין לי שאף אחד לא המציא שפלוני מתקופה אלמונית חזה את זה. הכל מבוסס על עובדות.
תמונה תמונה
offer
MTGil Wizard

שליחה על ידי offer »

demonic sengir כתב:כל האמונה בתאריך הזה שקולה לאמונה שבקרוב יגיע לכאן גוזר הגוזרי (gozer the gozerian) וישעבד את כל כדור הארץ.
אני די בטוח שזה לא אמור לקרות עד 2017..
YT
640509-040178

שליחה על ידי YT »

Kroen כתב:קראת את ההודעה הראשונה בכלל? מרלין, נוסטרדמוס, ווב בוט פרוג'קט, קאו קים (מקלות החיזוי הסיניים), ותאמין לי שיש עוד המון שאני ממש לא זוכר. ראיתי על זה סרט תיעודי ויש לפחות 10 מקורות מזמנים שונים שחוזים את אותו התאריך. זה לא דברים ש"גילו" עכשיו, אלו דברים רשומות שקיימות כבר הרבה זמן. תאמין לי שאף אחד לא המציא שפלוני מתקופה אלמונית חזה את זה. הכל מבוסס על עובדות.
אשמח אם תוכל לתת סימוכין לדבריך.
בויקיפדיה כתוב על נוסטרדמוס, למשל, שבשום בית שכתב לא מוזכר סוף העולם בדצמבר 2012.
האם תוכל להביא מקורות אמינים (רצוי את המקור של מה שהאנשים שתיארת כתבו) שמאששים את דבריך?
640509-040178
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

תמונה תמונה
MTGil Wizard

שליחה על ידי avatar of woe »

הדבר היחיד שקה פה זה שאתה חפרת על כל האינטרנט מרוב שיעמום כדי לעוות שטויות רנדומליות כדי להגיד שיקרה "משהו" המשהו יחיד שיקרה זה שתצא דפוק ושכולם יצחקו עליך עד אחרית ימך בגלל הטרד הזה
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

ועל זה נאמר צוחק מי שצוחק אחרון
תמונה תמונה
שלח תגובה