שאלה לגבי בוסטרים

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
ofiroz
MTGil Apprentice
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שאלה לגבי בוסטרים

שליחה על ידי ofiroz »

כדאי להשקיע בבוסטרים רק מההוצאות M12 ו-INS או גם בהוצאות אחרות. אם כדאי, אז מאיזה הוצאות? הצבעים שאני משחק בעיקר הם כחול ולבן.
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

ערכתי את ההודעה כדי שיבינו למה אתה מתכוון.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
offer
MTGil Wizard

שליחה על ידי offer »

עקרונית, בכל מקרה עדיף לך לקנות קלפים בודדים מאנשים ולא בוסטרים, במיוחד אם מעניינים אותך בעיקר רק שני צבעים.. תעבור על הקלפים בסט, תראה אילו אתה רוצה, תברר מחירים ותקנה יותר קלפים בפחות כסף כנראה (קומונים ואנקומונים בד"כ לא יקרים), ובדיוק את הקלפים שאתה רוצה..

אם אתה מאוד נהנה מעצם פתיחת הבוסטר ורוצה לקנות בוסטרים בכל מקרה, אז השאלה היא למה אתה מתכוון בלהשקיע.. איפה יש יותר סיכוי לקלפים יקרים? מה יהיה שווה יותר כסף? בכל מקרה הסיכוי לפתוח קלף יקר בבוסטר לא גבוה במיוחד..
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

אם אתה פחות יודע איזה קלפים בדיוק מעניינים אותך ואתה חושב שאולי תתפתח לצבעים אחרים בעתיד אז בוסטרים או סחורה סגורה כלשהי בהחלט יכולה להיות אופציה עבורך. כמו כן אתה לא חייב לקנות בוסטרים, יש דקים כחולות ולבנות שאתה יכול לקנות ולהשתמש בקלפים משם - אינטרו פקס או דואל דקס.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
ofiroz
MTGil Apprentice

שליחה על ידי ofiroz »

תודה לכולם על התשובות אני באמת חושב שכרגע כדי לסדר את הראש מבחינת קלפים וגם אולי להפתח לעוד צבעים אני הלך על בוסטרים
שגם מגדילים את האוסף וגם עוזרים לגבש החלטה עם להשאר בצבעים האלה כרגע או להוסיף צבע נוסף.
שלח תגובה