Snapcaster Mage FOIL

כאן תוכלו לברר מחירים, לשאול על כדאיות החלפות, וכל מה שקשור למסחר במג'יק אבל אינו ניהול עיסקה.

מנהלים: Navidshi, Orb

שלח תגובה
tnvsh
מארגן טורנירים
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

Snapcaster Mage FOIL

שליחה על ידי tnvsh »

אהלן מישהו יודע כמה שווה Snapcaster Mage פויל בארץ?

תודה :D
יאירכהן
MTGil Wizard

שליחה על ידי יאירכהן »

לפי האינטרנט משהו כמו 220 שקל אני לא יודע מה המקור של כולם אבל בד"כ האינטרנט לא משקר
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

המחיר באינטרנט לא אומר כלום לגבי המחיר בארץ ולא נראה לי שמישהו בארצנו הקטנטונת ישלם כל כך הרבה על הקלף הזה.
אני הדורבן שקולע בזמן !
יאירכהן
MTGil Wizard

שליחה על ידי יאירכהן »

בד"כ אני מוצא את המחירים דומים מאוד ואפילו חופפים וגם אם לא זה שהוא ימכר בנאמר 180 לא אומר שהוא לא שווה 220
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

אם הוא שווה 220 , אבל אף אחד לא מוכן לשלם יותר מ 180 , אז הוא שווה 180.
אני הדורבן שקולע בזמן !
יאירכהן
MTGil Wizard

שליחה על ידי יאירכהן »

אולי יהיו כמה אנשים שירצו אותו אחד יקנה ב-180 הבא אחרי יסכים ב-200
לא רואים snapcaster foil כל יום
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אף אחד לא יודע כמה Snapcaster שווה בארץ, כי אין שוק מספיק גדול ומבוסס כדי לתת נתונים סטטיסטיים מדוייקים. בגדול, 220 ש"ח זה המינימום שמבקשים עליו בחו"ל, כך שהערך שלו בארץ הוא פונקציה של כמה נואש המוכר להיפטר ממנו והיכולת שלו למכור אותו בחו"ל.
יאירכהן
MTGil Wizard

שליחה על ידי יאירכהן »

[quote="Navidshi"]אף אחד לא יודע כמה Snapcaster שווה בארץ, כי אין שוק מספיק גדול ומבוסס כדי לתת נתונים סטטיסטיים מדוייקים. בגדול, 220 ש"ח זה המינימום שמבקשים עליו בחו"ל, כך שהערך שלו בארץ הוא פונקציה של כמה נואש המוכר להיפטר ממנו והיכולת שלו למכור אותו בחו"ל.[/quote]

לא חושב שהיינו מגדירים את זה טוב יותר
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

זה לא נכון.
הוא שאל מה המחיר שלו בארץ.
אם בן אדם יכול להחליט שהוא לא מוכן למכור ב 180 והוא מעדיף למכור אותו בחו״ל זה עדיין לא משנה את המחיר שלו בארץ.
המחיר שלו בארץ הוא המחיר הגבוה ביותר שמישהו בארץ מוכן לשלם עליו עכשיו.
אם להקצין, אם יש בארץ עשרה אנשים בלבד שמעוניינים בקלף הזה, וההצעה הכי גבוהה שמישהו מהם הציע היא 50 שקל, אז המחיר שלו בארץ הוא 50 שקל.
בכמה ניתן למכור בחו״ל והאם המוכר יכול למכור לחו״ל ממש לא רלוונטי למחיר בארץ.
הדבר היחיד שאפשר להגיד על ההשפעה של מחיר חו״ל על מחיר בארץ היא שקונה מתוחכם בארץ יכול לקנות קלף ולמכור אותו לחו״ל באיביי, לכן אם בחו״ל המחיר גבוה משמעותית מהמחיר בארץ יהיה. מי שמוכן לשלם גם אם הוא לא צריך את הקלף.
גם כמה יהיה מוכן לשלם הבא בתור ממש לא רלוונטי. זה כמו לשאול מה המחיר של מנייה בעוד שבוע.
אני הדורבן שקולע בזמן !
demonic sengir
I Am Tutor

שליחה על ידי demonic sengir »

kabanist כתב:זה לא נכון.
הוא שאל מה המחיר שלו בארץ.
אם בן אדם יכול להחליט שהוא לא מוכן למכור ב 180 והוא מעדיף למכור אותו בחו״ל זה עדיין לא משנה את המחיר שלו בארץ.
המחיר שלו בארץ הוא המחיר הגבוה ביותר שמישהו בארץ מוכן לשלם עליו עכשיו.
אם להקצין, אם יש בארץ עשרה אנשים בלבד שמעוניינים בקלף הזה, וההצעה הכי גבוהה שמישהו מהם הציע היא 50 שקל, אז המחיר שלו בארץ הוא 50 שקל.
בכמה ניתן למכור בחו״ל והאם המוכר יכול למכור לחו״ל ממש לא רלוונטי למחיר בארץ.
הדבר היחיד שאפשר להגיד על ההשפעה של מחיר חו״ל על מחיר בארץ היא שקונה מתוחכם בארץ יכול לקנות קלף ולמכור אותו לחו״ל באיביי, לכן אם בחו״ל המחיר גבוה משמעותית מהמחיר בארץ יהיה. מי שמוכן לשלם גם אם הוא לא צריך את הקלף.
גם כמה יהיה מוכן לשלם הבא בתור ממש לא רלוונטי. זה כמו לשאול מה המחיר של מנייה בעוד שבוע.
להגיד שהמחיר בארץ לא מושפע או קשור למחיר בחו"ל זה שטות מוחלטת. רק תסתכל על כמות הקלפים של לגאסי/מודרן שאפאחד לא מוכן למכור בזול בארץ.
How is my whisky cup doing?
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

אין לזה שום משמעות.
המחיר הוא מה שמישהו מוכן לשלם.
לא מה שמישהו מוכן למכור.
אני לא מוכן למכור את הדירה שלי בפחות משני מיליון שקל. מוכנים להציע לי עליה 700 אלף. מה המחיר שלה?
אני הדורבן שקולע בזמן !
demonic sengir
I Am Tutor

שליחה על ידי demonic sengir »

kabanist כתב:אין לזה שום משמעות.
לא מה שמישהו מוכן למכור.
אני לא מוכן למכור את הדירה שלי בפחות משני מיליון שקל. מוכנים להציע לי עליה 700 אלף. מה המחיר שלה?
סבבה. אז בוא ואני אסביר לך מה ההבדל בין דירה לקלף:
על הקלף מוכנים לשלם לך 220 שקל. ולהוסיף את המילה "בארץ" לא ממש רלוונטית, כי למכור קלף לחו"ל זה לא הרבה יותר קשה מאשר בארץ. דירה אתה לא יכול לדחוף למעטפה ולשלוח לחו"ל, אבל כשהגיעו יהודים עשירים מחו"ל והתחילו לקנות פה דירות המחירים עלו גם עלו...

או במילים אחרות - הדוגמא שלך גם לא מתאימה וגם לא נכונה בכלל.
המחיר מושפע (ותמיד יושפע) מכלל הפשרויות לקניה (במקרה שאתה הקונה) או למכירה (כשאתה המוכר).

זה שקניתי (למשל) time spiral ממישהוא שלא רצה אותה ביורו וחצי (8 שקלים בערך באותו זמן) לא אומר שהיא שווה ככה. זה שמישהוא בחובות מוכן למכור את הבית בחצי ממחיר השוק, כי הוא צריך לשלם לבנק עכשיו, לא אומר שזה המחיר שלו. זה שאני מוכן לשלם פחות ממה שאתה מבקש, זה גם לא אומר כלום. אם *כל* הקונים הפוטנציאליים מוכנים לשלם פחות ממה שאתה מבקש, רק אז ככל הנראה שהמחיר המבוקש לא מציאותי.
How is my whisky cup doing?
יאירכהן
MTGil Wizard

שליחה על ידי יאירכהן »

אני אוסיף ואקצר שאם אני יכול למכור קלף ב60$ בחול אז אני בחיים לא ימכור אותו ב50 שקל בארץ. ככה שהמחיר בחול כן בשפיע
Lorven
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Lorven »

kabanist כתב:אין לזה שום משמעות.
לא מה שמישהו מוכן למכור.
נתת אנאלוגיה שמוכיחה בדיוק ההפך ממה שאתה טוען.
אם אתה לא מוכן לקבל פחות משני מיליון שקל על הדירה, מחיר הדירה הוא שני מיליון שקל.
זה שאני מוכן לתת לך דוק עבורה חסר משמעות. כנ"ל לגבי מסחר במג'יק (או כל דבר בעולם) המחיר של משהו זה לא כמה מישהו מוכן לתת לך על משהו אלא כמה אתה מסכים לקבל. זה ההגדרה.
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

ממש לא נכון.
המחיר הוא שיווי משקל בין עקומת הביקוש להיצע. אם אתה רוצה מחיר שאני לא מוכן לשלם, ואני מציע מחיר שאותו אתה לא מוכן לקבל, אז אין שיווי משקל ולמעשה אין מחיר.
רק אם העקומות נפגשות (משמע יש עסקה) אז יש מחיר.
בארץ לדעתי מה שיותר משנה הוא הקונים, כי זה טוב ויפה שאתה רוצה על קלף 80 שקל, אם אף אחד לא מוכן לשלם את המחיר הזה בארץ, אז זה לא נותן לך כלום שאתה דורש 80. באותה מידה היית מוכן לדרוש 150 וגם את זה לא היית מקבל.
אבל תכל׳ס זה שוק מאוד מאוד קטן. כנראה שאין כזה דבר מחיר בארץ, כי כמות המוכרים והקונים מאוד קטנה ויש סיכוי סביר שתמצא קונה מחו״ל ותשלח לו את הקלף במחיר טוב יותר ממה שהיית יכול לקבל בארץ.
אני הדורבן שקולע בזמן !
שלח תגובה