ברור מחיר של כמה קלפים

כאן תוכלו לברר מחירים, לשאול על כדאיות החלפות, וכל מה שקשור למסחר במג'יק אבל אינו ניהול עיסקה.

מנהלים: Navidshi, Orb

שלח תגובה
katilasFB
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

ברור מחיר של כמה קלפים

שליחה על ידי katilasFB »

מעוניין לדעת כמה שווים הקלפים האלה בארץ:
karn liberated
wurmcoil engine
inferno titan
grim lavamancer
knight of the reliquary
batterskull
thrun the last troll
solemn simulacrum
vengvine
mikaeus
sword of war and peace
gideon jura
יאירכהן
MTGil Wizard

שליחה על ידי יאירכהן »

karn-40
wurmcoil- בחו"ל 50 אבל בגלל שהיא קלף פרירליס וזה אז הייתי אומר שהיא שווה פחות בארץ
inferno titan-15
grim lavamancer-12
knight of the reliquary-40
batterskull-50
thrun the last troll-50
solemn simulacrum-30
vengvine-35
mikaeus the lunarch-15-20
sword of war and peace-70
gideon jura-35

magic.tcgplayer.com
jooleeboolee
MTGil Wizard

שליחה על ידי jooleeboolee »

לדעתי המחירים האל הממש גבוהים, אולי הם ככה בחו"ל

בארץ זה יותר קרוב לזה:

karn 50
wurmcoil 25-40
inferno titan 10
grim lavamancer 7-10
batterskull 30
thrun 20-30
solemm 20
sword of war and peace 50-60
gideon 20-30

מה שלא רשמתי זה או כי הוא נכון או כי אני לא יודע...
זה הרגע להזכיר שפורום המג'יק הישראלי מתנגד לכל צורה של עבדות.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

כשהייתי בארץ כמעט לכל אדם שהחלפתי איתו היו סלולרי ונכונות לבדוק מחירים באינטרנט לפני עסקה. כך שהרעיון שהמחירים בארץ נמוכים יותר עדיין מוזר לי, ביחוד לאור העובדה שלפתוח בוסטרים בשביל להשיג את הקלפים הרבה יותר יקר מאשר בחו"ל. ואם זה אכן המצב, למה Karn יותר יקר בלקסיקון שלך, אם כל השאר יותר זול? הוא בא באותם סט, צבע ורמת נדירות כמו Batterskull ו-Sword of War and Peace.
נערך לאחרונה על ידי Navidshi ב 25/12/2011 , 15:24, נערך פעם 1 בסך הכל.
chaosblack
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי chaosblack »

ולצורך העניין אם אתה מוכר wurmcoil ב25 אני אקנה ממך אפילו 1000 אם יש לך :)
המחיר של זה בארץ יותר קרוב ל 45-60
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

Navidshi כתב:כשהייתי בארץ כמעט לכל אדם שהחלפתי איתו היה סלולרי ונכונות לבדוק מחירים באינטרנט לפני עסקה. כך שהרעיון שהמחירים בארץ נמוכים יותר עדיין מוזר לי, ביחוד לאור העובדה שלפתוח בוסטרים בשביל להשיג את הקלפים הרבה יותר יקר מאשר בחו"ל. ואם זה אכן המצב, למה Karn יותר יקר בלקסיקון שלך, אם כל השאר יותר זול? הוא בא באותם סט, צבע ורמת נדירות כמו Batterskull ו-Sword of War and Peace.

לא מתערב בעניין הספציפי של המחירים אבל נושא של ''שחיקות'' משחק פה משחק חשוב של מחיר,אני יכול להגיד שקארן משוחק יותר מחרב/בטרסקל

שוב לא מביע דעה על מחיר,אבל בדרך כלל רמת שחיקות משפיע על המחיר אז אני מניח שזאת הסיבה שקארן שווה יותר
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

יש טעם בדברים שאתה אומר, ניב, וקשה לי לדעת בוודאות אם ההבדל בערך נובע מרמת תחרותיות (ממה שראיתי Sword משוחקת לרוב בשניים, אפילו שלושה עותקים בזמן ש-Karn משוחק לרוב בעותק יחיד, מה שגם משפיע על הביקוש) או casual/commander וכדומה. אבל זה לא לגמרי לעניין, כי Jooleeboolee לא טוען ש-Karn מבוקש יותר מאשר Sword of War and Peace; הוא מעריך את החרב בסכום גבוה יותר. נראה שהטענה שלו היא ש-Karn יותר מבוקש ו-Sword of War and Peace פחות מבוקשת בארץ בהשוואה לשאר העולם (ולכן Karn יהיה שווה יותר בארץ, בזמן שהחרב תהיה שווה פחות בארץ). לא ברור לי על סמך איזה נתונים הוא טוען את זה: כמות העותקים המשוחקים בחבילות בטורנירים בליגת הטכניון? אני מפקפק שיש לו נתונים מלאים לגבי ההרכב של כלל החבילות התחרותיות המשוחקות בטורנירים בארץ. כך שלקחת את המילה שלו על פני אתר שמשקלל נתונים מעשרות חנויות ואינספור עסקאות נראה לי כמו חוסר היגיון משווע.

אלון, בבקשה תימנע מהצהרות כאלו. הן גובלות במסחר, שאסור בפורום הזה, גם אם אתה כותב אותן כדי להמחיש נקודה.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

מממ בדרך כלל משחקים 2feast and famine ו war and peace אחת.

אבל כן,להגיד שקארן שווה 40 וחרב 70 נראה לי גם מוגזם ולא הגיוני(לא בדקתי\יודע אבל מבחינת השחיקות אני יכול להעיד שקארן יותר משוחק לא בהרבה אבל כן רואה יותר משחק כרגע)
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

ועוד War and Peace אחת בסייד?

אם מסתכלים על המחירים של MTGO ההבדל בין Karn לבין Sword הרבה יותר קטנים (2$ לטובת החרב), אבל מה שזה אומר בפועל הוא ש-Karn יקר מאד ב-MTGO בהשוואה לגרסת הנייר. כך שעדיין קשה לי לראות למה שהחרב תהיה שווה פחות בארץ, בהתחשב בזה שהיא מופיעה ביותר עותקים מ-Karn בכל רשימת תוצאות טורנירים שראיתי.

אם כל הנתונים האלו לא מספיקים בשביל לשכנע מישהו, הוא יכול לשלם מבחינתי מה שהוא רוצה.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

יש ליסטים גם עם 0 war and peace אבל סבבה...אנחנו דנים פה במשהו שאנחנו מסכימים שלא אמור להיות כזה הבדל(אתה עם הנתונים יותר ואני עם הכמות משחק) אז מקווה שהבן אדם שפרסם את הפוסט הבין את המחירים ונשוב לחיים =]
יאירכהן
MTGil Wizard

שליחה על ידי יאירכהן »

אתה מתכוון אלי או לjooleboole? כי אני לא באתי לתת את המחירים המדויקים איך שהם בארץ אני בסה"כ תרגמתי מדולרים לשקלים לפי האתר שפרסמתי למטה
jooleeboolee
MTGil Wizard

לדעתי קארן שווה יותר בארץ מסיבה אחת פשוטה, כמעט ואין אותו. עם תסתכל, חרבות, ואולי גם בטרסקאל תמצא לא מעט (יחסית למיט'יק), אבל קארן... מהם אין יותר מדיי...
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

TrUnks כתב:יש ליסטים גם עם 0 war and peace אבל סבבה...אנחנו דנים פה במשהו שאנחנו מסכימים שלא אמור להיות כזה הבדל(אתה עם הנתונים יותר ואני עם הכמות משחק
אנחנו לא מסכימים על זה, כי MTGO היא סביבה הרבה יותר תחרותית מאשר הקהילה בארץ וקרוב לוודאי שגם מהקהילה הלא-מקוונת העולמית (לפי מספר שחקני הקז׳ואל שאני מכיר ונמנה עליהם). המסקנה שלי הייתה שהחרב לא אמורה להיות זולה יותר בארץ כי יש לה ביקוש תחרותי מובהק. לא ברור לי למה Karn כל כך זול בהשוואה אליה בגרסת הנייר, הייתי מצפה שיהיה לו יותר ביקוש לקז׳ואל, אבל העובדה שחנויות בחו״ל מוכרות אותו בסביבות ה-40 מונעת לדעתי מהערך שלו לזנק לשמיים (כי אז יקום מישהו ופשוט יקנה ערימה שלמה שלהם בחו״ל ויביא לארץ, ולא חסרים מתנדבים).
jooleeboolee
MTGil Wizard

אבל אין לו הרבה ביקוש, הבעיה היא שיש לו עוד פחות אספקה...
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

Navidshi כתב:
TrUnks כתב:יש ליסטים גם עם 0 war and peace אבל סבבה...אנחנו דנים פה במשהו שאנחנו מסכימים שלא אמור להיות כזה הבדל(אתה עם הנתונים יותר ואני עם הכמות משחק
אנחנו לא מסכימים על זה, כי MTGO היא סביבה הרבה יותר תחרותית מאשר הקהילה בארץ וקרוב לוודאי שגם מהקהילה הלא-מקוונת העולמית (לפי מספר שחקני הקז׳ואל שאני מכיר ונמנה עליהם). המסקנה שלי הייתה שהחרב לא אמורה להיות זולה יותר בארץ כי יש לה ביקוש תחרותי מובהק. לא ברור לי למה Karn כל כך זול בהשוואה אליה בגרסת הנייר, הייתי מצפה שיהיה לו יותר ביקוש לקז׳ואל, אבל העובדה שחנויות בחו״ל מוכרות אותו בסביבות ה-40 מונעת לדעתי מהערך שלו לזנק לשמיים (כי אז יקום מישהו ופשוט יקנה ערימה שלמה שלהם בחו״ל ויביא לארץ, ולא חסרים מתנדבים).
לא כתבתי בשום מקום MTGO...ככה שאני לא מבין מאיפה אתה אומר את זה.

אני מדבר על עליסטים שאני רואה מכתבות\טורנירים ועוד,אני מאמין מאוד שהקהילה שמשחקת בטורנירים אצלנו 90% לפחות מעתיקים ליסטים (כמו רוב השחקנים בעולם) ככה שזה כן משקף גם לגבי הארץ

*עריכה* לגבי ההספקה נשמע לי שטויות ולא משקף כלום,הם יצאו באותו סט באותה נדירות ככה שלא הגיוני שיש אחד יותר מהשני כי "ראית פחות" אני מאמין שיש אותה כמות בערך פשוט לא חיפשת מספיק כנראה כי הם נדירים בכלליות בגלל שזה סט שלישי והם מית'יק.
שלח תגובה