ה-LCGים של Fantasy Flight Games

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
Master of Puppets
The Vault Dweller
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

ה-LCGים של Fantasy Flight Games

שליחה על ידי Master of Puppets »

ואאאו, כמה זמן עבר. אבל למי אכפת בעצם, אגש ישר לעניין :)

מישהו מבין באי הפורום משחק גם חלק מה-LCGים של פנטזי פלייט, או שכולם שומרים על נאמנות מוחלטת למג'יק?
RoBoT-ChIcKeN כתב:ניסית פעם לישון והתעוררת בתוך מבוך שהאחים שלך בנו כדי להכריח אותך לאכול חימר כדי לצאת ממנו? לא נראה לי....

רובוט-צ'יקן.
chaosblack
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי chaosblack »

אני משחק WHI

אני מאמין שאתה כותב במשחקי לוח בתפוז. גם שם הגבתי.
Master of Puppets
The Vault Dweller
יצירת קשר:

chaosblack כתב:אני משחק WHI

אני מאמין שאתה כותב במשחקי לוח בתפוז. גם שם הגבתי.
אכן כן, אני כרונו. היי אלון :)

אני מניח שאתה די מעורה עדיין בקהילה של המג'יק (אני נטשתי לפני 3+ שנים). יש עם מי לדבר כאן, או שהקהילה די פנאטית? בתפוז כתבת שאין לך עם מי לשחק באינבייז'ן, אז...
RoBoT-ChIcKeN כתב:ניסית פעם לישון והתעוררת בתוך מבוך שהאחים שלך בנו כדי להכריח אותך לאכול חימר כדי לצאת ממנו? לא נראה לי....

רובוט-צ'יקן.
Master of Puppets
The Vault Dweller
יצירת קשר:

הסבר מקוצר, כי אני רואה שהרבה אנשים קראו ואף אחד לא הגיב.
אחת החברות המובילות בתחום ההפקה וההוצאה לאור של משחקי לוח בעולם היא חברה שנקראת Fantasy Flight Games. לפני מספר שנים, החברה החליטה ליצור פורמט בשם LCG (ר"ת של Living card game) שנועד להתחרות בפורמט ה-CCG (ה-Collectible card game, שמג'יק שייך אליו).
ההבדל העיקרי בין LCG ו-CCG הוא שב-LCG אין בוסטרים, בכלל. כל חודש יוצא סט חדש של 20 קלפים, שנמכר כולו בחבילה אחת בה שלושה עותקים מכל קלף (בדק תחרותית יכולים להיות רק 3 עותקים מכל קלף, אז כל חבילת סט מכילה בעצם בדיוק את המספר שמותר להכניס לחבילה). זה אומר שאין רמות שכיחות כמו במג'יק, ואף כריש קלפים לא יכול לקבל מונופול על אף קלף ולעשוק עבורו מחיר הזוי - אם מתחשק לכם קלף מסוים, תזמינו את החבילה שמכילה את הסט שלו, וזהו.
כיום קיימים בשוק ארבעה משחקים כאלה - אחד קואופרטיבי של שר הטבעות (והוא הפופולרי מכולם), אחד שיכול לתמוך בריבוי משתתפים בעולם של משחקי הכס, אחד מהיר במיוחד של Warhammer (זה Invsaion, שהזכרתי למעלה) ואחד בעולם של Call of Cthulhu. בחודשים הקרובים צריכים להיחנך אחד של Star Wars ואחד בשם Android: Netrunner, שהוא הוצאה מחודשת של Netrunner (משחק שיצר ריצ'רד גרפילד, שם שאני מניח שלפחות רובכם מכירים) בעולם Android של Fantasy Flight.

אז גם אם חוץ מ-chaosblack אין פה אף אחד ששמע עליהם... דעו שיש עוד אפשרויות פופולריות מלבד מג'יק :)

רובוט-צ'יקן.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

רציתי פעם להיכנס לזה, אבל ויתרתי כשגיליתי שיוצאת הרחבה כל חודש.
תמונה תמונה
Master of Puppets
The Vault Dweller
יצירת קשר:

הקטע הוא שסוג המשחק הזה מותאם בעיקר לקונסטרקטד - והתחשב בעובדה שאתה יודע בדיוק איזה קלף נמצא באיזה סט, ההוצאה משמעותית יותר קטנה מהסכום שהיית מוציא על דק קונסטרקטד במג'יק. ואם יש לך שותפים עם דקים אחרות, ואתם מתחלקים בקלפים שיש בסט ובהוצאה הכספית - אז בכלל.

רובוט-צ'יקן.
שלח תגובה