ת'רד יצירת קלפים החדש

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
TV-R-US
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

או לפחות תעשה את זה כאינטסנט, לאזן את זה קצת
My first girlfriend turned into the moon
ליגת הטכניון בפייסבוק: https://www.facebook.com/groups/1659351194292050/" target="_blank
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

:cry:

תמונה

תמונה
תמונה תמונה
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

תמונה

תמונה

אני תוהה אם הוורדינג הזה בכלל עובד. האם ממתי שהם נהיים 2/3 הם מפסיקים להיות 1/1 ואז לא מקבלים את הבונוס, וחוזרים להיות 1/1 וכו'? אם כן, איך אפשר לכתוב את זה שזה יעבוד כמו שהתכוונתי? ואם יש לי 2 במשחק, יצורים 1/1 יקבלו 4+/2+?
תמונה תמונה
Soul
Aether Blaster

שליחה על ידי Soul »

Kroen כתב:אני תוהה אם הוורדינג הזה בכלל עובד. האם ממתי שהם נהיים 2/3 הם מפסיקים להיות 1/1 ואז לא מקבלים את הבונוס, וחוזרים להיות 1/1 וכו'? אם כן, איך אפשר לכתוב את זה שזה יעבוד כמו שהתכוונתי? ואם יש לי 2 במשחק, יצורים 1/1 יקבלו 4+/2+?
טכנית שניהם עובדים, אבל בצורה שיכולה להיות מבלבלת.

כמו שהטיטאן כתוב הוא יתייחס רק ל-P/T המקוריים של היצורים (או ליתר דיוק ל-copiable P/T) ולא יחשיב שינויים שקורים ב-P/T.

כמו שהלוחם כתוב הוא יתייחס לשינויים ב-P/T אבל יהיה תלוי בזמן שבו הוא נכנס בהשוואה לשאר האפקטים שמגדילים או מקטינים את ה-P/T. אם יש יצור 2\2 שחובר עליו Crippling Blight ואז נכנס הלוחם שלך, הוא ייתן לו את הבונוס. אבל אם הכנסת את הלוחם ואחר-כך חובר על היצור Crippling Blight הוא לא ייתן לו את הבונוס. (וזה אומר שאם יש שניים, רק אחד ייתן את הבונוס)

תוכל לתת להם יכולת מופעלת שיכולה לפעול רק פעם בתור שעולה :0:, הם יעבדו בצורה שונה אבל יותר צפוייה בשביל שחקנים.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

אתה מתכוון
1/1 creatures you control have ":0:: This creature gets +1/+2 until end of turn. Activate this ability only once each turn."
? רעיון טוב, והוא יעשה גם stack עם לורדים נוספים (תוכל להפעיל את התכונה השנייה כשהראשונה על הסטאק).
תמונה תמונה
Soul
Aether Blaster

שליחה על ידי Soul »

Kroen כתב:אתה מתכוון
1/1 creatures you control have ":0:: This creature gets +1/+2 until end of turn. Activate this ability only once each turn."
? רעיון טוב, והוא יעשה גם stack עם לורדים נוספים (תוכל להפעיל את התכונה השנייה כשהראשונה על הסטאק).
לא, זה סובל מאותה בעייתיות כמו הטיטאן. הם יסתכלו רק על ה-P/T ה-copiable של היצורים כשהם מחליטים למי לתת את היכולת.
התכוונתי הפוך כמו Mosstodon או כמו Aegis of the Meek:
:0:: 1/1 creatures you control get +1/+2 until end of turn. Activate this ability only once each turn.
אבל תוכל גם להגיד:
creatures your control have ":0::this creature gets +1/+2 until end of turn. Activate this ability only once each turn and only if this creature is a 1/1."
השני גם יאפשר ליצורים לקבל שני בונוסים ע"י הפעלת שני היכולות לפני שאחת מהן נפתרת.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

אהבתי את הקלף Omnath, Locus of Mana אז החלטתי שהוא סייקל:

תמונה

אם אהבתם אני אמשיך.
תמונה תמונה
Soul
Aether Blaster

שליחה על ידי Soul »

רעיון נחמד, אבל יש לי הרגשה שכיום הם יעדיפו להשתמש במוני 1-\1- כמו שאפשר לראות ב- Everlasting Torment.

אני רוצה לראות מה תכננת בשביל שלושת הצבעים הנותרים.

עריכה: אולי הוא קצת חזק עם Indestructible. אולי תוכל להגיד שרק lethal damage לא גורם לו להיות מושמד, זה יעזור להחליש אותו קצת.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

תמונה

עריכה: עכשיו שאני חושב על זה, אין באמת סיבה שליריב ישאר מאנה, אלא אם כן הוא טיפש מספיק בשביל לאגור מאנה בשביל משהו יקר... נגד שחקנים מנוסים היצור הזה יהיה כמעט תמיד 1/1 בכל זמן שחשוב שהוא יהיה גדול יותר (כמו למשל, בקרב או בתור שלך). הממ
תמונה תמונה
Soul
Aether Blaster

שליחה על ידי Soul »

זה לא יהיה סייקל מושלם, אבל אולי במקום זאת תוכל לתת לו יכולת שמשלבת בין Mana Short ו-Drain Power כדי להגדיל את היצור מהאדמות שהיריב לא ניצל:
At the beginning of your end step, each opponent activates a mana ability of each land he or she controls. Then you empty the mana pool of each opponent. Then put X +1/+1 counters on [this] for each mana emptied this way.
עריכה: ... היריב יכול פשוט לרוקן את המאנה שלו לפני כן... המ...

יש לי:
Whenever any amount of mana is emptied from your opponent's mana pool, put that many +1/+1 counters on [this].
At the beginning of your end step, each opponent activates a mana ability of each land he or she controls.
החיסרון הוא שליריב יכול להיות משהו עם יכולת שעולה :1: וכו'...
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

עזוב, התייאשתי, וגם אין לי ממש רעיון לשאר.

הקלף השבור התורן:

תמונה

אם זה היה עולה 2W היה מספיק לו להיות רר, והוא גם בטח לא היה שבור בכלל. אבל איפה הכיף בזה?
תמונה תמונה
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

גם ב-3 יש לו פוטנציאל גדול עם Honor of the Pure. ב-2 הוא נראה די מופרע בשילוב עם Path of Bravery - תור שני 4 יצורים, תור שלישי הם תוקפים בתור 2/2 וקיבלת 4 חיים. גם רוקנת את הספריה שלך ממספר ניכר של קלפים. וכמובן שאם יש לך דרך להחזיר אחד מהם מבית הקברות לשדה הקרב (נגיד Disentomb), כל האחרים חוזרים גם כן.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

אוף, חשבתי ש4 יצורים 1/1 ב2 מאנה זה שבור מספיק כשלעצמו בלי התערבות של קלפים אחרים :cry:
תמונה תמונה
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה תמונה
stav brener
מארגן טורנירים

שליחה על ידי stav brener »

Azathoth קצת פסיכי עם Sneak Attack
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

במג'יק כבר יש Great Old Ones, רק שהם נקראים Eldrazi.
חוץ מ-Azathoth הם כולם די גרועים, וגם azathoth לא מעניין במיוחד.
דמבל
MTGil Apprentice

שליחה על ידי דמבל »

וגם elviish piper או quicksilver amuelt
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

את כל מה ש"שובר" את הקלפים שלי אפשר גם להגיד על אמרקול. אם תקיפה בודדת עם יצור 15/15 פליינג עם הגנה מקסמים צבעוניים ואניהילייטור 6 לא מנצח לך את המשחק מיד או לכל הפחות עושה שהיריב לא יוכל לנצח, אתה עושה משהו לא נכון.
תמונה תמונה
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

הוא שאמרתי, הם די גרועים בהשוואה ל-Eldrazi.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

איך יצור 12/12 אנבלוקבל אינדסטרקטיבל ובמקרה הצורך הקספרוף גרוע?
תמונה תמונה
שלח תגובה