שאלת פוקר

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

Sir Bagelus
Sesame Street Lord
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שאלת פוקר

שליחה על ידי Sir Bagelus »

העניין הוא כזה, זו יד ששיחקתי לפני כמה חודשים ויש לי ויכוח גדול עם חבר בעניין. עשינו בינינו התערבות (אני לא מגלה מי לקח איזה צד). וההתערבות היא באמת לגבי מה הפורום יענה בניתוח של היד. אז תזרמו לומר כל מה שנראה לכם טוב או רע בליין שלקחתי. ובאמת אל תחסכו ביקורת.
$0.50/$1 No Limit Hold'em Cash, 5 Players

CO: $100 (100 bb)
BTN: $172.31 (172.3 bb)
SB: $105.61 (105.6 bb)
BB: $100 (100 bb)
Hero (MP): $101.50 (101.5 bb)

Preflop: Hero is MP with dJhJ
Hero raises to $3.50, CO raises to $8.50, 3 folds, Hero raises $19.50, CO calls.

Flop: ($40.50) cT s4 h2 (2 players)
Hero bets $32, CO calls

Turn: ($104.50) cA (3 players)
Hero Shoves.

Opp is complete stranger.
בדקתי בחוקי הפורום ולפי מה שהבנתי לא אמורה להיות בעיה אבל אם יש תרגישו חופשי להוריד.

תודה מראש
שני
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

overplay פרוע וקיצוני ליד.
אפשר לקפל ל-3bet, אפשר לעשות קול, 4bet לא לעניין ותקבל אקשן כמעט תמיד רק מידיים יותר טובות.
לאחר הפלופ גם, לא הייתי מנסה בכוח להכניס את כל הכסף, והייתי מנסה ללכת על הימורים קטנים, ולתת ליריב שלי לבלף אם החמיץ, כי נדיר שמקבלים כאן action מ-made hands פחות טובות.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
Sir Bagelus
Sesame Street Lord
יצירת קשר:

Orb כתב:overplay פרוע וקיצוני ליד.
אפשר לקפל ל-3bet, אפשר לעשות קול, 4bet לא לעניין ותקבל אקשן כמעט תמיד רק מידיים יותר טובות.
לאחר הפלופ גם, לא הייתי מנסה בכוח להכניס את כל הכסף, והייתי מנסה ללכת על הימורים קטנים, ולתת ליריב שלי לבלף אם החמיץ, כי נדיר שמקבלים כאן action מ-made hands פחות טובות.
לקפל ל3בט? אתה משוגע?
ומה הריינג' שלך ל4 בט? סופר פולרייזד? אתה חייב להיות מרג'ד גם ב4בט. בטח ב100נל אונליין. ה4בט אפשרי לגמרי, זה לא הסטייל של כולם אבל אני נותן פורבטים עם הרבה פחות.
הפלאט שלו פרי די מוזר, פשוט כי זה לא קורה הרבה משחקנים טובים. הוא שחקן לא מוכר אז אני לוקח פוינטר פה שהשחקן לא טוב בעקרון (או שיש פה סופר טראפ).

לגבי הפלופ, נראה לי שאתה חושב שאני חי תחת הנחה שאני עם ג'קס ביד והכסף שלי בפנים. היד התגלגלה ככה שהליין קביל בעיני. בסופו של דבר אני מייצג ריינג' חזק. וסקאר קארד בטרן הוא אופציה לספיו. חשוב לציין שמול כל אחד מהרגס בלימיט שיש להם אלפי ידיים עליי אני לא לוקח ליין כזה רוב הזמן בגלל ההיסטוריה (לא ניכנס לleveling כרגע, כמובן שמדי פעם מישהו יהיה איתי שם עם בוטום פייר נו קיקר).
בסופו של דבר יש בעיית סייזינג בפלופ, אבל הבורד התגלגל די טוב לליין שלי.

תרגיש חופשי לקנסל את כל מה אמרתי עכשיו :lol:

עריכה: רק לחדד את העניין של הפריפלופ. אין לי מושג מי היריב, זה האורביט הראשון, וגם אם הוא היה מוכר הוא צריך להיות ממש בקצה הטייט של טריבט פרי כדי לעשות פולד פריפלופ.
וגם אם כן, מדי פעם אני לא נותן לו לעבור אותי ככה בקלות והולך הל סט מיינינג כמו פיש.
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

3bet מ-CO על MP אמור להיות טווח משמעותית טייט יותר מאשר BTN על CO או BB על BTN וכו', לכן אני נותן לו כאן קרדיט, עד שאני יודע אחרת, זו הנחת הבסיס שלי לכל היד ולכן הגישה הקונסרבטיבית.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
Sir Bagelus
Sesame Street Lord
יצירת קשר:

Orb כתב:3bet מ-CO על MP אמור להיות טווח משמעותית טייט יותר מאשר BTN על CO או BB על BTN וכו', לכן אני נותן לו כאן קרדיט, עד שאני יודע אחרת, זו הנחת הבסיס שלי לכל היד ולכן הגישה הקונסרבטיבית.
אכן. הריינג' יותר טייט, אבל הטרנד היום נוטה לכך שהנחת הבסיס למשחק מול שחקן לא מוכר היא לשחק יותר טייט ולא להכנס לסיטואציות שאתה מאפשר לו להיות מרג'ד. אני לפחות שנתיים כבר מנצל את הטרנד הזה בשביל לשחק סופר לוס (לא שזה שונה בהמון מהמשחק הרגיל) מול פישים שעכשיו עלו לימיט ולא יודעים שאני רג.

אתה יכול להתייחס גם למשחק פוסטפלופ יותר בפירוט?

עריכה: במחשבה שנייה, גם מול שחקן טייט ממוצע ב100נל אתה לא צריך לקפל פה ג'קס כמעט אף פעם.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

אני על הפנים בחמישה שחקנים. בעשרה שחקנים הייתי עושה קול שקט ומחכה לפלופ. זה כנראה טיפשי בחמישה. בכל מקרה אני עושה קול לרייז ולא רי-רייז.
אחרי הפלופ טיפה יותר ברור מה קורה. כאן אתה מן הסתם חייב להתחיל חזק, אבל הבעיה שלי היא שלא שקלת את גודל הסטאק שלך לסיבוב הבא. אחרי בט של 32 אתה נשאר עם 50 לשני הסיבובים הבאים, והפוט יהיה כבר מאה, אז יותר קל לו לעשות קול עם מלכות, לצורך העניין, גם אם נופל אס (כמו שקרה). 20 כנראה עדיף - זה מספיק גדול כדי להפוך את ההחלטה שלו לפולד או אל אין עם משהו כמו אס מלך, ואתה לא באמת מפחד מידי שליפות ברגע זה.
הבט בטרן הוא טוב, כי הוא יכול לגרום לו לקפל מלכים או מלכות. היית יכול לשחק ככה אם היית יותר מדי אגרסיבי עם אס מלך כמו גם אם היית יותר מדי אגרסיבי עם זוג נסיך.

נראה שאתה לא שואל את עצמך מי הולך לשלם לך. תחת ההנחה שמי שמולך הוא לא טייקון נפט בהפסקת צהריים, הוא כנראה משחק כמו שהוא משחק כי הוא רואה סיכוי סביר לראות מזה כסף. זו אינדיקציה די חזקה שהיד שלו לפחות שווה לשלך, כלומר אס מלך ומעלה. אחרי הבט שלך בפלופ אס מלך כבר בלתי אפשרי, וכל הידיים שנשארות מביסות אותך. אם היה נופל קלף קטן בטרן, מה אז? איזה יד עושה רייז פריפלופ, קול לרירייז, קול לבט פוט בפלופ, ומפסידה לזוג נסיכים כשהקלף הכי גבוה על הבורד הוא עשר?
נא לא לשלוח לי יותר מה"פ אחת בכל פעם. לפני השליחה, מומלץ לעיין בחוקי הפורום ובשיטת האימות אם עוד לא קראתם אותם.
Shavuri
אלוף העולם במג'יק 2007

שליחה על ידי Shavuri »

Preflop is probably fine.
On the flop your sizing is not fine at all.
Shoving on the turn is pretty meh, not sure it's possible to get called by worse, possibly check fold or check call would be better (depending on if you think he can have a hand like 99)

Anyhow... the big mistake is the flop sizing. You shouldn't be betting more than 13$ here with any hand unless you have a special reason to (player dependent reason that is).
Magic rulz
Sir Bagelus
Sesame Street Lord
יצירת קשר:

Antrax כתב:כאן אתה מן הסתם חייב להתחיל חזק, אבל הבעיה שלי היא שלא שקלת את גודל הסטאק שלך לסיבוב הבא. אחרי בט של 32 אתה נשאר עם 50 לשני הסיבובים הבאים, והפוט יהיה כבר מאה, אז יותר קל לו לעשות קול עם מלכות, לצורך העניין, גם אם נופל אס (כמו שקרה). 20 כנראה עדיף - זה מספיק גדול כדי להפוך את ההחלטה שלו לפולד או אל אין עם משהו כמו אס מלך, ואתה לא באמת מפחד מידי שליפות ברגע זה.
20 בעיני לא קרוב למספיק, כמו שהסברתי קודם השחקן כרגע לפחות עושה סימנים של פיש. אין סיכוי שאני לא נותן פה סיבט. אבל 20 זה בערך ההימור שלי פריפלופ מה שנותן לו אקוויטי גבוה מדי מבחינתי. (אני במקומו מול רייז של 20 משווה עם פוקט 2 בשנייה מול יריב ידוע ולוס אגרסיב). והכל נשקל, זה שלא שמתי לב למה יהיה בטרן. הסיבה שהרייז גדול מדי היא שאני יכול להשיג מידע די דומה עם פחות, זה הכל.
Shavuri כתב:Preflop is probably fine.
On the flop your sizing is not fine at all.
Shoving on the turn is pretty meh, not sure it's possible to get called by worse, possibly check fold or check call would be better (depending on if you think he can have a hand like 99)

Anyhow... the big mistake is the flop sizing. You shouldn't be betting more than 13$ here with any hand unless you have a special reason to (player dependent reason that is).
רק להיות ברור, אין לי ספק שאני הופך את היד שלי לבלוף פה. הדחיפה היא לא לואליו מידיים פחות טובות. ו13? מיסטייפ נכון? הקופה 40, אני גם נותן לידיים פחות טובות לשלוף וגם מאבד ואליו בהנחה שאני מחפש שואדאון. (צ'ק צ'ק עד הסוף לא אופציה, כל שחקן נורמלי מבלף כל סקאר קארד בריבר אם הטרן היה צ'ק צ'ק). השאלה היא אם הבלוף מוצלח בעינכם? איזה ידיים יותר טובות משלי אני יכול לזרוק פה. וצריך לחשוב אם הם עדיין בריינג' שלו. בסופו של דבר מעניין אותי גם בדיוק מה אני מייצג.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

לשלוף מה, בדיוק? או שהוא כבר היכה סט, או שיש לו זוג יותר גבוה, או שלעשות קול מפסיד לו כסף, גם בהימור של 13, שמשיג לו 1 ל5 בערך.
נא לא לשלוח לי יותר מה"פ אחת בכל פעם. לפני השליחה, מומלץ לעיין בחוקי הפורום ובשיטת האימות אם עוד לא קראתם אותם.
Sir Bagelus
Sesame Street Lord
יצירת קשר:

Antrax כתב:לשלוף מה, בדיוק? או שהוא כבר היכה סט, או שיש לו זוג יותר גבוה, או שלעשות קול מפסיד לו כסף, גם בהימור של 13, שמשיג לו 1 ל5 בערך.
כמו שאמרתי הימור של 13 (בטוח) ואולי גם הימור של 20 גורם לפלואט של הפלופ בשביל כל פוקט ביד ולפעמים גם לפלאוט ע"מ לבלף הלאה. ככה או ככה זה לא דבר שאני רוצה לעשות כי מול ההימורים האלו היריב מאוד מרג'ד מבחינתי. או לפחות יותר מרג'ד ממה שאני רוצה.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

אין לי מושג מה זה פלואט או מרג'ד.
Sir Bagelus
Sesame Street Lord
יצירת קשר:

שכחתי לציין שיכול להיות לו גם אס\x בסייזינג המוצע של הפלופ.

float
Calling a bet with the intention of bluffing on a later betting round. A player might do this when he suspects an opponent of making a continuation bet on the flop in the hopes that the bettor will give up his unimproved hand and check on the turn, allowing the caller to bet with a weak hand and hopefully take the pot away from the preflop aggressor. We are floating over the other guys flop bet looking for an opportunity to take the pot.

merged
exactly the opposite of polarized.
למעשה זה הופך את הריינג' שלך לרחב, ולבעל דרגת חוזק ממוצעת, בהתייחס ליד. דוגמא. במידה ולקחתי ליין שמייצג כל יד בין טו-פייר לפייר יחיד ליריב שלי יש בעיה גדולה להתמודד מול כל מהלך שלי. בהנחה שהיד שלו היא נניח טו-פייר כל שהוא.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

אני חושב שאני מתחיל להבין. בראש שלך, אתה לעולם לא פורש ביד הזו, כן? לא משנה מה נופל ולא משנה מה היריב עושה, אתה שם את המאה שלך בפנים.
Sir Bagelus
Sesame Street Lord
יצירת קשר:

Antrax כתב:אני חושב שאני מתחיל להבין. בראש שלך, אתה לעולם לא פורש ביד הזו, כן? לא משנה מה נופל ולא משנה מה היריב עושה, אתה שם את המאה שלך בפנים.
אתה לא מתחיל להבין... צריך פלופ וטרן מאוד ספיציפיים בשביל שאני אוכל לחבר ליין כזה. הליין שלי תקף לבורד הספציפי הזה והוא בכלל בכלל בכלל בכלל לא משוחק בצורה דומה על כל טרן.
ziv
MTGil Wizard

שליחה על ידי ziv »

במשחק בשולחן במציאות הייתי עושה אותו מהלך (אפילו all in בפלופ במערך שחקנים מתאים )
ב און ליין מקום בו השחקנים הרבה יותר טייטים ורואים הרבה שולחנות וידים במקביל - אני לא ממש רואה איזה ידים אתה יכול לנצח או לגרש למעט (KK,QQ שיש מצב שישלמו לך)
Sir Bagelus
Sesame Street Lord
יצירת קשר:

ziv כתב:במשחק בשולחן במציאות הייתי עושה אותו מהלך (אפילו all in בפלופ במערך שחקנים מתאים )
ב און ליין מקום בו השחקנים הרבה יותר טייטים ורואים הרבה שולחנות וידים במקביל - אני לא ממש רואה איזה ידים אתה יכול לנצח או לגרש למעט (KK,QQ שיש מצב שישלמו לך)
הסייזינג לא מאפשר לדחוף בפלופ וזה דוגמא באמת של בלוף רע. כל יד יותר טובה ממך משווה וכל יד פחות טובה זורקת.
לגבי הבלוף כמו ששוחק, וזו בעצם השאלה שלי, איזה ידיים אני מצליח לזרוק מפה ושעדיין פה. לדעתי יש הרבה זוגות שיש לו ביד בפלופ (גם זוג מקורי ביד וגם זוג שהתחבר בפלופ לפייר.). השאלה היא בעצם מה באמת מתחבר עם הריינג' שלו.

עריכה: העניין לגבי הטייטיות הוא לא מדויק.
ziv
MTGil Wizard

שליחה על ידי ziv »

Sir Bagelus כתב:
הסייזינג לא מאפשר לדחוף בפלופ וזה דוגמא באמת של בלוף רע. כל יד יותר טובה ממך משווה וכל יד פחות טובה זורקת.
לגבי הבלוף כמו ששוחק, וזו בעצם השאלה שלי, איזה ידיים אני מצליח לזרוק מפה ושעדיין פה. לדעתי יש הרבה זוגות שיש לו ביד בפלופ (גם זוג מקורי ביד וגם זוג שהתחבר בפלופ לפייר.). השאלה היא בעצם מה באמת מתחבר עם הריינג' שלו.

.
איזה ידיים אתה רוצה לזרוק מפה ??
כמו שאמרת יד חלשה לא תשלם ויד חזקה תהרוג אותך
לגבי הטווח היות ואין לנו מידע קודם על סגנון המשחק של השחקן
זה יכול להיות מ 99 דרך TAs ומעלה תלוי מאוד בrange של השחקן והשולחן

דרך אגב איך זה נגמר בסוף ??
Sir Bagelus
Sesame Street Lord
יצירת קשר:

ziv כתב:
Sir Bagelus כתב:

.
איזה ידיים אתה רוצה לזרוק מפה ??
כמו שאמרת יד חלשה לא תשלם ויד חזקה תהרוג אותך
לגבי הטווח היות ואין לנו מידע קודם על סגנון המשחק של השחקן
זה יכול להיות מ 99 דרך TAs ומעלה תלוי מאוד בrange של השחקן והשולחן

דרך אגב איך זה נגמר בסוף ??
כל זוג שאינו סט. כל T\x.
העניין הוא שיש כל כך הרבה כסף מת בקופה שמספיק לי להיות צודק מספר נמוך מהפעמים בשביל שהדחיפה תשתלם לי.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

הא? אתה מרוויח כסף כשידיים פחות טובות עושות קול וידיים יותר טובות עושות פולד. מה מאלה אמור לקרות, בדוגמה שלך?
כמו כן, זוג שלא מביס אותך זה בדיוק זוג 3,או זוג 5 עד 9 (זה מה שמחורבן בנסיכים). מה מהם בדיוק הולך להשאר איתך עם אס ועשר על הפלופ?
מי עושה רירייז עם Tx?

[עריכה]
אני הולך להמר איך הסיפור הזה נגמר. הוא עשה לך קול והפסדת מאה דולר, אבל לדעתך היד שלו לא הצדיקה את איך שהוא שיחק. יש?
Sir Bagelus
Sesame Street Lord
יצירת קשר:

הא? אתה מרוויח כסף כשידיים פחות טובות עושות קול וידיים יותר טובות עושות פולד. מה מאלה אמור לקרות, בדוגמה שלך?
אתה מרוויח כסף גם מכסף מת בשולחן.
ובלי קשר אני חושב שידיים יותר טובות עושות פה פולד.
כמו כן, זוג שלא מביס אותך זה בדיוק זוג 3,או זוג 5 עד 9 (זה מה שמחורבן בנסיכים). מה מהם בדיוק הולך להשאר איתך עם אס ועשר על הפלופ?
האס לא בפלופ. ועם הפלופ כמו ששוחק, לדעתי הרבה מהם, וכנראה שגם בצדק.
מי עושה רירייז עם Tx?
כל שחקן ששווה משהו. זה די בסיסי. אתה חייב לעשות בלאנס לריינג' שלך פריפלופ או שאתה כסף מת על השולחן. טריבט לייט זה קונספט בסיסי היום ברמה כזו ששחקנים ב10נל לא יהיו רווחיים אם הם לא ישחקו איתו.
[עריכה]
אני הולך להמר איך הסיפור הזה נגמר. הוא עשה לך קול והפסדת מאה דולר, אבל לדעתך היד שלו לא הצדיקה את איך שהוא שיחק. יש?
זה ממש ממש ממש לא רלוונטי אבל אם באמת בוער לך אז קח ספוילר.

הוא חשב הרבה וזרק, הראה QQ.
שלח תגובה