שאלת פוקר

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

Antrax
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

אני לא בטוח מה זה כסף מת. בכל מקרה, כל הכבוד, במקומו אני דוחף בפלופ, אבל אני מקבל את הרושם שהידע שלי יותר מדי מיושן למשחק של היום.
נא לא לשלוח לי יותר מה"פ אחת בכל פעם. לפני השליחה, מומלץ לעיין בחוקי הפורום ובשיטת האימות אם עוד לא קראתם אותם.
Sir Bagelus
Sesame Street Lord
יצירת קשר:

שליחה על ידי Sir Bagelus »

BalugaWhale כתב:Capitalization of Dead Money. This is defined as making the opponent fold, whether his
hand is better or worse, and collecting the money in the pot.
זה ללא ספק הקונספט הכי בסיסי במשחק היום.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

זה מה שחשבתי שאתה מתכוון אליו, אבל אז זה אומר שלא קראת את הפוסט הקודם שלי. את מרוויח מזה שגרמת ליד לפרוש רק אם היא הייתה מביסה אותך אילו היא נשארה. אחרת זה נייטרלי מבחינתך, כי אתה מנצח בכל מקרה.
נא לא לשלוח לי יותר מה"פ אחת בכל פעם. לפני השליחה, מומלץ לעיין בחוקי הפורום ובשיטת האימות אם עוד לא קראתם אותם.
ziv
MTGil Wizard

שליחה על ידי ziv »

ידעתי אחת משתי הידים היחידות שאתה יכול אולי לגרש ושטובות עלייך
והמזל שיחק לך כול קלף אחר (למעט J,K,T) אתה מפסיד הכול
אני דרך אגב כמו דורון חוזר עלייך בפלופ ושולח אותך להביא עוד כסף מהבית
Sir Bagelus
Sesame Street Lord
יצירת קשר:

ziv כתב:ידעתי אחת משתי הידים היחידות שאתה יכול אולי לגרש ושטובות עלייך
והמזל שיחק לך כול קלף אחר (למעט J,K,T) אתה מפסיד הכול
אני דרך אגב כמו דורון חוזר עלייך בפלופ ושולח אותך להביא עוד כסף מהבית
דחיפה בפלופ מצידו די רעה. אתה מפסיד לריינג' שלי בצורה עצומה. אבל אני מניח שזה ההבדל בין שחקנים מתחילים והתקדמות במשחק. בכל אופן תודה זה יישב את ההתערבות.
ziv
MTGil Wizard

שליחה על ידי ziv »

Sir Bagelus כתב:דחיפה בפלופ מצידו די רעה. אתה מפסיד לריינג' שלי בצורה עצומה. אבל אני מניח שזה ההבדל בין שחקנים מתחילים והתקדמות במשחק. בכל אופן תודה זה יישב את ההתערבות.
למה רעה ??
מה הוא אמור לעשות בפלופ לזרוק ??
מה רק אם נפתח Q הוא טוב ??
הרי חייבת את עצמך בפלופ אם הוא מחליט לשלם אז הוא אמור לשלם גם בטרן(לרוב הקלפים שיפתחו )
אז כבר עדיף לדחוף
Sir Bagelus
Sesame Street Lord
יצירת קשר:

ziv כתב:
Sir Bagelus כתב:דחיפה בפלופ מצידו די רעה. אתה מפסיד לריינג' שלי בצורה עצומה. אבל אני מניח שזה ההבדל בין שחקנים מתחילים והתקדמות במשחק. בכל אופן תודה זה יישב את ההתערבות.
למה רעה ??
מה הוא אמור לעשות בפלופ לזרוק ??
מה רק אם נפתח Q הוא טוב ??
הרי חייבת את עצמך בפלופ אם הוא מחליט לשלם אז הוא אמור לשלם גם בטרן(לרוב הקלפים שיפתחו )
אז כבר עדיף לדחוף
אני אגיד את זה ככה. לפי תיאוריית שואדאון יש שלושה סיבות להמר.
א. ואליו
ב. בלוף
ג. לקחת כסף מת מהשולחן

תחשוב מה המטרה בכל אחד מההימורים שלו (ובהימור שאתה מציע) ותחשוב לאיזה קטגוריה היא מתאימה ואיזה עבודה היא עושה.

דבר שני וחשוב מאוד, הערך של מלכות על הפלופ הזה לא נמדד מול היד שלי לעולם. הוא נמדד מול הריינג' שלי בספוט הזה. ומול שחקן זר (גם אני זר עבורו כמובן) הוא מחוץ.
האמת היא שהוא שיחק את כל היד לא טוב.
אם תרצה שאני אענה בכל זאת על כל אחת מהשאלות הספציפיות שלך תגיד ואני אשמח לעזור.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

להכנס בפלופ עם מלכות גורם לזה שאנשים אגרסיביים סתם, כמוך, יפסידו כסף עם זוגות נמוכים או אס מלך, ועשוי לגרום לשחקן הססן עם זוג יותר גבוה לפרוש מפחד סט. בתמורה אני משלם לזוג מלך/זוג אס (החלטה שקיבלתי כבר בפלופ כשעשיתי קול) ולסט (שאני, אישית, לא שחקן מספיק טוב כדי לזהות, אז אני מוכן לשלם להם כל פעם שיוצא פלופ מלא סחבות בצבעים שונים). אני לא יכול לגבות את זה בז'רגון מקצועי, לצערי.
לעשות קול בפלופ ולפרוש בטרן זה אדיוטי לגמרי. אם אתה חושב שליריב יש אס משהו, תכנס בפלופ. אחרת, תתעלם מהנודניק בטרן ותן לו לשלם לך.
Sir Bagelus
Sesame Street Lord
יצירת קשר:

הניתוח שלך של היד מלא בהנחות יסוד לא נכונות. שוב:
אני אגיד את זה ככה. לפי תיאוריית שואדאון יש שלושה סיבות להמר.
א. ואליו
ב. בלוף
ג. לקחת כסף מת מהשולחן

תחשוב מה המטרה בכל אחד מההימורים שלו (ובהימור שאתה מציע) ותחשוב לאיזה קטגוריה היא מתאימה ואיזה עבודה היא עושה.

דבר שני וחשוב מאוד, הערך של מלכות על הפלופ הזה לא נמדד מול היד שלי לעולם. הוא נמדד מול הריינג' שלי בספוט הזה. ומול שחקן זר (גם אני זר עבורו כמובן) הוא מחוץ.
האמת היא שהוא שיחק את כל היד לא טוב.
אם תרצה שאני אענה בכל זאת על כל אחת מהשאלות הספציפיות שלך תגיד ואני אשמח לעזור.
להכנס בפלופ עם מלכות גורם לזה שאנשים אגרסיביים סתם, כמוך...
אין דבר פחות סתם מאגרסיביות בפוקר.
I feel a challenge coming? :)

עריכה: כולכם כמעט הצעתם לזרוק את הנסיכים לטריבט. פתאום אתם דוחפים בפלופ על פורבט עם מלכות? זה לא קונסיסטנטי עם קו המחשבה שלכם.
ziv
MTGil Wizard

שליחה על ידי ziv »

אני לא הצעתי לך לזוק אותם (מה שהתברר כנכון כי אתה לא טוב)

אבל מנקודת המבט של המלכות
מה אמור לעשות לזוק אותם בפלופ ??
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

יש אגרסיביות עם טעם, ויש אגרסיביות סתם. אחרת, פשוט תכנס אול אין כל יד, זה הכי אגרסיבי ללא ספק.
Sir Bagelus
Sesame Street Lord
יצירת קשר:

ziv כתב:אני לא הצעתי לך לזוק אותם (מה שהתברר כנכון כי אתה לא טוב)
שוב, אני צריך לשחק מול הריינג' שלו, לא מול היד שלו.
ziv כתב:אבל מנקודת המבט של המלכות
מה אמור לעשות לזוק אותם בפלופ ??
שוב, הריינג' שלי מפרק אותו פה (תחת ההנחה שאתם משחקים פריפלופ לפי מה שדובר בת'רד.).
Antrax כתב:יש אגרסיביות עם טעם, ויש אגרסיביות סתם. אחרת, פשוט תכנס אול אין כל יד, זה הכי אגרסיבי ללא ספק.
צודק לגמרי (סתם התייחסות לא עניינית, אתה יודע למה הייתה הכוונה, ואתה מוזמן להתייחס לעניין).
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

לא, אין לי מושג מה הכוונה. באופן כללי אתה מתנסח בצורה שקשה לי לעקוב אחריה. יהיה יותר קל לשנינו אם תניח שאני לא יודע שום דבר כשאתה עונה לי.
Sir Bagelus
Sesame Street Lord
יצירת קשר:

Antrax כתב:לא, אין לי מושג מה הכוונה. באופן כללי אתה מתנסח בצורה שקשה לי לעקוב אחריה. יהיה יותר קל לשנינו אם תניח שאני לא יודע שום דבר כשאתה עונה לי.
איזה חלק לא הבנת?
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

את החלק שבו אתה טוען שאי אפשר לנצל את העובדה שאתה אגרסיבי מדי.
Sir Bagelus
Sesame Street Lord
יצירת קשר:

Antrax כתב:את החלק שבו אתה טוען שאי אפשר לנצל את העובדה שאתה אגרסיבי מדי.
שוב התבטאות לא עניינית אבל בסדר.
תקרא קצת את זה, אולי זה יצליח להוריד כמה אסימונים.
http://bit.ly/OYa2uw
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

שניידס,אתה כותב בפורום פוקרלנד? מה הניק שלך?
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
Sir Bagelus
Sesame Street Lord
יצירת קשר:

Orb כתב:שניידס,אתה כותב בפורום פוקרלנד? מה הניק שלך?
אני לא, פוקרלנד זה מקום של ליצנים. יש שם בערך 10 שחקנים טובים (ואקטיביים בפורום, אני מניח שיש הרבה יותר).

עריכה: בדרך קצת יותר פשוטה. כולם שם מלאים פוזה ואו שהם באמת כל כך רעים או ש(רוב הסיכויים) הם סתם מבלבלים את המח. יש שם המון פוסטים שמלאים בתגובות של (אינסטה פולד, הייתי זורק בטוח, זה פולד פריפלופ) כשפועל הגיבור מפסיד ל5% מהריינג' של הנבל. פרט לכך, יש שם בריונות מהשחקנים החזקים. הם משתיקים אנשים בצורה לא נחמדה. בקיצור לא קהילה כיפית ובונה.

עריכה ב: אני חלק מקבוצת פייסבוק של רגס 200-1000נל. הרבה יותר בונה וחברי. עוד חודש מהיום אני בלונדון ואני ישן אצל חבר שגם ישחק בויקטוריה קזינו.

אור, אין לך אולי הערות נוספות על היד?
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

קראתי את מה שקישרת אליו. זה קייס מאד חזק בעד לימודי מתמטיקה. אחרת עלולים להבין משהו בצורה לא נכונה ולכתוב שטויות בפורום ישראלי באינטרנט. סקלנסקי מעולם לא הגביל את עצמו לפוט אודס, שזה בעצם מה שטוענים שהוא עשה על ידי זה שהוא התעלם מה"ריינג'". הוא מנסה להסביר את זה בצורה פשוטה בהתחלה כאילו היד של השחקן שמולך מקובעת, אבל איפשהו בפרק שעוסק בתדירויות בלאפינג הוא מסביר היטב את הרעיון של ש"מ נאש, שמכיל ממש את כל סיפורי הריינג'.

שאלה לא קשורה, אתה שומר אקסל עם תוצאות כל המשחקים שלך? אתה בטוח שאתה מרוויח כסף לאורך זמן?
Sir Bagelus
Sesame Street Lord
יצירת קשר:

Antrax כתב:קראתי את מה שקישרת אליו. זה קייס מאד חזק בעד לימודי מתמטיקה. אחרת עלולים להבין משהו בצורה לא נכונה ולכתוב שטויות בפורום ישראלי באינטרנט. סקלנסקי מעולם לא הגביל את עצמו לפוט אודס, שזה בעצם מה שטוענים שהוא עשה על ידי זה שהוא התעלם מה"ריינג'". הוא מנסה להסביר את זה בצורה פשוטה בהתחלה כאילו היד של השחקן שמולך מקובעת, אבל איפשהו בפרק שעוסק בתדירויות בלאפינג הוא מסביר היטב את הרעיון של ש"מ נאש, שמכיל ממש את כל סיפורי הריינג'.

שאלה לא קשורה, אתה שומר אקסל עם תוצאות כל המשחקים שלך? אתה בטוח שאתה מרוויח כסף לאורך זמן?
אקסל ? :lol: ... אתה קצת לא מחובר למציאות.
וכן, אני רושם על אבנים את התוצאות שלי ואז אני יודע.
פרט לכך, מה שאמרת לא שווה התייחסות מעבר למה שאני כותב עכשיו. שיהיה בהצלחה.
נערך לאחרונה על ידי Sir Bagelus ב 10/8/2012 , 12:30, נערך פעם 1 בסך הכל.
שלח תגובה