קומבו סביב Volcano Hellion, Kindle the Carnage

בין אם זה קלף בודד או הקומבו הלוהט בשוק, חבילה תחרותית או משחק בין חברים זה המקום

מנהלים: Navidshi, kabanist

שלח תגובה
Soul
Aether Blaster
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

קומבו סביב Volcano Hellion, Kindle the Carnage

שליחה על ידי Soul »

רעיון שעלה לי בחיפושים אחר קלפים שאכפת להם מה-CMC של הקלף, זה ליצור combo cluster עם קלפים כמו Kindle the Carnage או Volcano Hellion. מה שמעניין זה שיש הרבה שילובים אפשריים שמנצחים מתור 3 ומעלה.

הנה רשימה של קלפים שיכולים להשתלב כאן:
"מראות" שמסייעות לכוון את הנזק ליריב:
Spitemare
Stuffy Doll
Ragged Veins
Spiteful Shadows
Shining Shoal
Pariah

קלפים שמייצרים המון נזק ליצור:
Volcano Hellion
Kindle the Carnage
Blasphemous Act

קלפים לבנים עם עלות גבוהה:
Progenitus
Reaper King
Autochthon Wurm

שאר סיועים:
Angel's Grace

הרעיון הוא לפגוע מספיק נזק ביצור שלך כדי לפגוע ביריב, או להשים Ragged Veins על יצור של היריב ולפגוע בו.

Angel's Grace ו-Pariah נועדו להגן מהנזק של Volcano Hellion.

הקלפים בעלות הגובהה משמשים ל-Kindle the Carnage ול-Shining Shoal.

מספר בעיות עם הרעיון:
1) צריך דרך לשרוד עד התור שבו אחד הקומבואים מתרחש ו\או לספק האצה כלשהי. -באדום לבן ייתכן להכניס קלפים מתאימים.
2) קל לחסל את החלק שתלוי ביצורים (הן של הקומבו והן אלה שמחברים אליהם דברים בשביל הקומבו)
3) למרות כל השילובים, ייתכן להיתקע עם הקלפים שלא משתלבים אחד עם השני
4) ריבוי הסוגים השונים שהדק זקוקה לו מעמיס על המקום בדק, שלא לדבר על אדמות וקלפים שמסייעים לשלוף ולשרוד.
5) גם אם ננניח שדק עם הקומבו תהיה עכבית ועובדת, ייתכן להביס אותה עם Leyline of Sanctity, זריקה של קלפי מפתח, קאונטרים ממוקדים ואולי עם עוד דברים.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

לא שכחת משהו?
Into the Maw of Hell
Shivan Meteor
תמונה תמונה
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

Leyline הוא בעיה לכל חבילה אדומה, אבל אם אתה משחק לבן אפשר לשים disenchant בסייד.
הבעיה שאני רואה אותה היא שחלק משמעותי מהדק שלך בונה על זה שליריב יש יצורים ויש הרבה דקים שלא תמצא הרבה כאלה, כמו טרון וסטורם לדוגמא.
דבר נוסף, כל המראות שלך עולות יותר מה hellion. אבל אם תמצא מראה שעולה פחות ממנו אז ברגע שאתה מוריד אותו זה good game.
איך אתה מנצח תור שלישי?
אני הדורבן שקולע בזמן !
jamanta
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי jamanta »

כשאתה בונה דק במודרן קו שחייב להנחות אותך הוא האם אתה מנצח יותר מהר מאינפקט או סטורם. התשובה לזה היא כנראה שלא... ואז אתה צריך לחשוב אם יש לך איך להפריע להם...
הגודל אוהו קובע....
Soul
Aether Blaster

שליחה על ידי Soul »

עוד כמה קלפים:
Fortune Thief
Swans of Bryn Argoll
Tainted Strike - תן ליצור שמסב נזק, כך שיהיה צורך רק ב-10 כדי לנצח.
הבעיה שאני רואה אותה היא שחלק משמעותי מהדק שלך בונה על זה שליריב יש יצורים ויש הרבה דקים שלא תמצא הרבה כאלה, כמו טרון וסטורם לדוגמא.
אולי אפשר לפתור את זה עם Forbidden Orchard. ואולי גם Loxodon Peacekeeper או Bazaar Trader. שחור נותן גם את Sleeper Agent ואת Treacherous Pit-Dweller, אבל צריך להיזהר איתם. אם ה-trader נכנס, יש מקום לשקול גם את Gloom Surgeon ואת Shinka Gatekeeper.
דבר נוסף, כל המראות שלך עולות יותר מה hellion. אבל אם תמצא מראה שעולה פחות ממנו אז ברגע שאתה מוריד אותו זה good game.
ה-hellion באמת מתאים יותר לתור חמישי בייחוד אם יש צורך Angel's Grace. אבל יש את Ragged Veins ו-Spiteful Shadows שעולים שתיים, ואפשר לשלב עם Shinning Shoal חינמי כדי לשרוד.
איך אתה מנצח תור שלישי?
תור שני, ויש ליריב יצור (הוא שם או נתתי לו עם Forbidden Orchard), משחק Ragged Veins על היצור.
תור שלישי מטיל kindle ומשליך קלפים בעלות של 20 ומעלה.

אפשר גם עם Shinning Shoal אבל פחות סביר לנצח איתו ועם Kindle the Carnage כי צריך שני Shoals, יצור זול ו-4 קלפים בעלות של 10 ומעלה:
תור ראשון\שני שם יצור,
תור שלישי מטיל Kindle, מגיב עם שני Shoals שלכל אחד אני מעיף קלף של 10 cmc ומעלה, ואז כש-Kindle נפתר אני משליך עד שאני מגיע ל-20 נזק.

מעניין אם יש מקום ל-rituals למיניהם כדי להכניס את ה-hellion תור מוקדם יותר.
שלח תגובה