סינרגיה של raven's crime עם life from the loam

בין אם זה קלף בודד או הקומבו הלוהט בשוק, חבילה תחרותית או משחק בין חברים זה המקום

מנהלים: Navidshi, kabanist

שלח תגובה
demonic sengir
I Am Tutor
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

סינרגיה של raven's crime עם life from the loam

שליחה על ידי demonic sengir »

חשבתי לבנות דק (כנראה קונטרול/אגרו קונטרול) שסובבת סביב הסינרגיה הזאת, ביחד עם Oona's Grace, קצת graveyard action לדרדג' של הלואום, Worm Harvest אולי...

זה נשמע מספיק רציני להיות דק במודרן?
How is my whisky cup doing?
stav brener
מארגן טורנירים

שליחה על ידי stav brener »

יש כבר כזאת דק .
היא כבר לא טובה בגלל Deathrite Shaman.
http://mtgtop8.com/event?e=2596 - הדק
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

הדק ניצחה GP שנה שעברה, ובנוסף יניב פרי ניצח איתה את הPTQ מודרן הקודם.
הדק היא בעצם ג'אנד, עם אותם יצורים, אבל יש בה Life from the Loam, Seismic Assault, Raven's Crime, Flame Jab.
כמו שכבר אמרו, הדק די סובלת מזה שיש בפורמט את Deathrite Shaman, כי הוא אוכל לך את הקסמי Retrace, אוכל לך את המטרות של Life בתגובה, ובדוגרי כשהוא במשחק כנראה שגם כשאתה לא מטיל Life לא ישארו לך לאנדים בבית הקברות.
לעומת זאת, ראיתי לפני כמה ימים את Paul Cheon עושה סטרימינג עם הדק, ונראה שעדיין הלך לו לא רע איתה, אז אולי זה מוקדם מדי בשביל לקבור אותה.

אה, ובנוסף יש את 2 הקלפים האלה כOne Ofs בGifts, כי זאת פשוט אינטרקציה ממש חזקה :P
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
demonic sengir
I Am Tutor

שליחה על ידי demonic sengir »

ryoga כתב:הדק ניצחה GP שנה שעברה, ובנוסף יניב פרי ניצח איתה את הPTQ מודרן הקודם.
הדק היא בעצם ג'אנד, עם אותם יצורים, אבל יש בה Life from the Loam, Seismic Assault, Raven's Crime, Flame Jab.
כמו שכבר אמרו, הדק די סובלת מזה שיש בפורמט את Deathrite Shaman, כי הוא אוכל לך את הקסמי Retrace, אוכל לך את המטרות של Life בתגובה, ובדוגרי כשהוא במשחק כנראה שגם כשאתה לא מטיל Life לא ישארו לך לאנדים בבית הקברות.
לעומת זאת, ראיתי לפני כמה ימים את Paul Cheon עושה סטרימינג עם הדק, ונראה שעדיין הלך לו לא רע איתה, אז אולי זה מוקדם מדי בשביל לקבור אותה.

אה, ובנוסף יש את 2 הקלפים האלה כOne Ofs בGifts, כי זאת פשוט אינטרקציה ממש חזקה :P
בשביל זה משחקים pithing needle. בהתחשב בזה שדקים כאלה בד"כ לא משחקות יותר מדי ארטיפקט הייט ונגד 3 אברפט דיקיי (אם לא פחות), יש לי אינקוויזישן אני חושב שאני יכול להגן עליהן, בעיקר אם אני משחק 3-4 מהסייד. והיכולת הראשונה של השאמן לא נחשבת Mana ability, אז בכלל טוב לי.
How is my whisky cup doing?
שלח תגובה