undying R\U\G

בין אם זה קלף בודד או הקומבו הלוהט בשוק, חבילה תחרותית או משחק בין חברים זה המקום

מנהלים: Navidshi, kabanist

tomeriko
Legendary Samurai
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי tomeriko »

מייק לא שווה את זה.
הקלף שהצגת יביא לך יצורים 1/1 מה-undying והיצורים-evolve אמורים לתקוף כול תור, בתור 4 אתה אמור להיות אם 3 יצורים גג ושתי המנות כול תור יאטו אותך. אם תמצא שאתה עם מלא מנה, או שחסר לך דברים, תוכל לשים עותק אחד או שניים.
idodo35
mono pink control

שליחה על ידי idodo35 »

העניין הוא שאם מתים לי כמה ברצף אני יכול להשתמש בooze flux כדי להוריד טוקן מכל הundying במכה אחת בנוסף לפעמים שווה להוריד מהevolve כי אז הooze עצמו עושה evolve ומחזיר את הטוקן... לדעתי שווה לשים 2 ooze flux ואני מניח שאתה צודק לגבי מייק...
talga1999
MTGil Wizard

שליחה על ידי talga1999 »

זו דק שניצחה gpt:

http://www.wizards.com/Magic/Magazine/A ... n13/day1#1
(לך אל הליסט השנייה בgpt winners)
"Z–>)90º – (E–N²W)90ºt = 1)"
idodo35
mono pink control

שליחה על ידי idodo35 »

אני רוצה לעשות משהו משל עצמי אבל תודה על ההפניה :) בינתיים אני כנראה פשוט אעשה UG undying עם zameck guildmage, oozeflux וכל מני קלפי evolve...
demonic sengir
I Am Tutor

שליחה על ידי demonic sengir »

אממממ...
אם כבר היצורים שלך לא מתים, אז מה עם איזה מאס רמובל סטייל DOJ? סוף תורו אתה מארגן שלכל היצורים שלך אין קאונטרים עלייהם, תורך מנקה רק ליריב את הלוח.
How is my whisky cup doing?
tomeriko
Legendary Samurai

שליחה על ידי tomeriko »

אז מה, שיכניס ספלאש ללבן בשביל זה?
אנחנו עדיין לא בטוחים מה המיין, תוכל להעלות סקיצה כלשהי של מה שיש לנו עם המנות שאתה חושב להכניס?
idodo35
mono pink control

שליחה על ידי idodo35 »

אני חושב שאני פשוט אעשה UG וזהו יש מאס רימובל בצבעים האלה? (אני לא זוכר)
idodo35
mono pink control

שליחה על ידי idodo35 »

בנוסף זה יכול להיות בעייתי כי זה יהרוג לי את הגילדמייג'ים (אבל לא את הפלוקס)
demonic sengir
I Am Tutor

idodo35 כתב:אני חושב שאני פשוט אעשה UG וזהו יש מאס רימובל בצבעים האלה? (אני לא זוכר)
מאס רמובל זה בעיקר לבן, קצת שחור ואפילו קצת פחות אדום. אבל האמת היא שמאס רמובל בדק כזאת זה ספלאש אידיאלי כי זה אפשרות להכניס 2 ואפילו 3 ל-1, ונותן טמפו מטורף.
תחשוב - בד"כ מאס רמובל משחק קונטרול שרוצהל נקות את הלוח מאיומים כדי לקבל מרווח נשימה. אבל כאן אתה עושה מאס רמובל, אבל היצורים שלך על הלוח, ולא רק - הם חוזרים יותר שמנים, ואז תור הבא אתה פשוט מרביץ מול לוח ריק. או אפילו יותר טוב - תחשוב על Magmaquake (וזה קשה להספליש, אני יודע) בסוף תור היריב, ומיד תור אחרי זה אתה תוקף כבר עם כל היצורים שלך ללוח ריק...

אם אתה משחק עם farseek ואולי evolving wilds ואפילו רק 6 שוקלנדס (2 מכל סוג כחול-אדום כחול-ירוק וירוחק-אדום) אז לא תהיה לך בעיה להביא 2 אדום במיד-גיים, בעיקר אם אתה מתכנן מנוע שליפה קונסיסטנטי.
idodo35
mono pink control

שליחה על ידי idodo35 »

אני בהחלט הולך לשלוף דיי הרבה... הרי כל פעם שzameck מוריד קאונטר אני שולף...
בנוסף אם אני מספליש כבר אדום אפשר על הדרך להוסיף flayer of the hatebound ואולי pyreheart wolf בשביל עוד undying... בנוסף אני יכול סך הכל אני יכול לעשות 12 שוקלנדים (בתאוריה) ובכלל לא להצטרך להוסיף mountains... למרות שאני לא בטוח לגבי magma quake כי היא לא מטפלת במעופפים...
חשבתי שמבחינת מאס רמובל אפשר להספליש ללבן בקטנה ולהוסיף supreme verdict כי גם אי אפשר לקנטר אותו...
demonic sengir
I Am Tutor

idodo35 כתב:אני בהחלט הולך לשלוף דיי הרבה... הרי כל פעם שzameck מוריד קאונטר אני שולף...
בנוסף אם אני מספליש כבר אדום אפשר על הדרך להוסיף flayer of the hatebound ואולי pyreheart wolf בשביל עוד undying... בנוסף אני יכול סך הכל אני יכול לעשות 12 שוקלנדים (בתאוריה) ובכלל לא להצטרך להוסיף mountains... למרות שאני לא בטוח לגבי magma quake כי היא לא מטפלת במעופפים...
חשבתי שמבחינת מאס רמובל אפשר להספליש ללבן בקטנה ולהוסיף supreme verdict כי גם אי אפשר לקנטר אותו...
עדיף לך כמה שפחות מאנה בצבע. ואני לא שמעתי על יותר מדי אגרו שמריצות קאונטר-מג'יק בסטנדרט כרגע...
idodo35
mono pink control

שליחה על ידי idodo35 »

יש בזה משהו אבל תחשוב על זה שאני במילא מריץ כחול כצבע מרכזי ועם מספיק פיקסרים 2 לבנים לא תהיה בעיה אני גם ככה לא שם את זה (לרוב) דרופ רביעי... למרות שכמו שאמרת העובדה שmagma זה אינסטנט נותן לזה ייתרון במיוחד עם flayer of the hatebound
תור שלו- הורג את כולם הם חוזרים עם undying, מורידים מלא נזק תור שלי מתקיף אותו בפרצוף ודיי בטוח מנצח...
idodo35
mono pink control

שליחה על ידי idodo35 »

מה אתם אומרים על sapphire drake? זה שנותן לכל מי שיש לו קאונטר פליינג?
idodo35
mono pink control

שליחה על ידי idodo35 »

אוקיי התחלתי לרשום לעצמי deck list אשמח לשמוע עצות\תוספות וכו'

breeding poolX4
stomping groundsX4
steam vents X4
forest X6
islandX4
(אולי להוסיף gates? או אולי duel lands מ2013?)

experiment one
young wolf
cloudfin raptor
saphire drake
zameck guildmage
gyre sage( או אולי somberwaid sage? בשביל האצה)
strangleroot geist
vorapede
pyreheart wolf (?)
geralfs mindcrusher (1 or 2)
flayer of the hatebound
thragtusk (?)

ooze flux
bioshift (?)
magma quake

אז מה אתם אומרים?
מה להוסיף? מה להוריד וכמה מכל דבר?
idodo35
mono pink control

שליחה על ידי idodo35 »

כמעט שכחתי- אפשרות נוספת לפיקסינג (וסתם קלף דיי מגניב) זה burning tree emissery (הדוב שמחזיר את המנה שלו...)
tomeriko
Legendary Samurai

שליחה על ידי tomeriko »

אני אופן אישי לא אוהב את pyreheart Wolf.
thragtusk גם לא כול כך מתאים, עדיף אפילו את הדוב במקום.
שים לב שאתה רוצה להספליש אדום! לא יותר! אולי כדאי להכניס רק את הדויל שעושה נזק כשיוצרים חוזרים.
idodo35
mono pink control

שליחה על ידי idodo35 »

אולי אתה צודק... אבל בנוסף אני רוצה כצת רימובל מאדום (magma quake שהוא מאס רימובל אדום באינסטנט) הוא הסיבה המקורית שרציתי להספליש לאדום (להוריד את כל היצורים, שלי חוזרים עם undying ואז לתקוף בתחילת תורי)
idodo35
mono pink control

שליחה על ידי idodo35 »

אולי אתה צודק... אבל בנוסף אני רוצה כצת רימובל מאדום (magma quake שהוא מאס רימובל אדום באינסטנט) הוא הסיבה המקורית שרציתי להספליש לאדום (להוריד את כל היצורים, שלי חוזרים עם undying ואז לתקוף בתחילת תורי)
אני חושב ששווה לשים בסייד גם pillar of flames או אולי אפילו במיין כדי להתמודד עם יצורים שחוזרים גם מהגרייבירד... (ובשביל עוד כצת רמובל)
tomeriko
Legendary Samurai

שליחה על ידי tomeriko »

ײש את cylonict rift שיכול להיות פיתרון טוב בשביל לא להספליש.
בנוסף, שים את הנלד Hinterland Harbor כמה פעמים ואולי גם את הלנדים שתואמות עם אדום כדי להספליש אדום.
idodo35
mono pink control

שליחה על ידי idodo35 »

הharbor יכול להיות רעיון טוב
אבל הרעיון היה להרוג את היצורים שלו וששלי יחזרו ואז אני מחסל אותו כי הוא חוזר לחיים
שלח תגובה