קונסטרקטד במג'יק אונליין - בנק אדמות

זה המקום לדבר על כל דבר שקשור במג'יק ממוחשב, כולל מג'יק און-ליין (החלפות, בעיות טכניות, קלאנים, והודעות על אירועים שם), אפרנטיס, נטדראפט, מג'יק וורקסטיישן וכולי

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

האם הפוסט הזה צריך להיות דביק לדעתך?

כן, כדאי שהוא יישאר בולט גם אם לא יהיו תגובות בו באופן שוטף
8
44%
לא, אין סיבה להדביק אותו
10
56%

סך הכול הצבעות: 18

kabanist
Moderator
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

קונסטרקטד במג'יק אונליין - בנק אדמות

שליחה על ידי kabanist »

כשאני התחלתי לשחק קונסטרקטד אונליין, אחד הדברים שמאוד הפריע לי בהתחלה הוא המחיר של אדמות. זה דבר אחד לשלם על קלף של יצור חזק הרבה כסף, אבל לשלם לא מעט על אדמה תמיד הפריע לי. גם כשחישבתי את העלות של דק מסוימת, לפעמים רק האדמות פשוט הכפילו את המחיר של הדק. ואז הייתי קונה דק ומשחק אותה עם בייסיק לנדס או מתפשר על תחליפים בינוניים.
אבל נוכחתי לדעת שאדמות טובות יכולות להיות ההבדל בין ניצחון להפסד, במקרים רבים. לשחקנים עם אדמות יקרות בדק פשוט יש יתרון עצום.
הייתי מעוניין שיהיו יותר אנשים שמשחקים קונסטרטד אונליין בארץ, ולכן החלטתי החלטתי לפתח מיזם, שימים יגידו אם יש לו זכות קיום.
הרעיון הוא בנק אדמות שממנו ניתן לשכור אדמות יקרות במחיר סביר (לפחות לדעתי). ככה אנשים יכולים לשחק בטורניר עם לנדים איכותיות מבלי להתפשר, או אפילו סתם לקחת אותם לסיבוב טסטינג, לבדוק את התרומה שלהם לחבילה כדי לבדוק כדאיות רכישה.

זה הולך לעבוד ככה:
ניתן להשכיר פלייסט (רביעייה) של אדמה מסוימת לשבוע, תמורת סכום מסוים של טיקטס.
לא מסובך.
נכון לעכשיו יש לי פלייסטים של כל השוק לנדס מרבניקה וגייטקראש, כל הפאטצ׳ לנדס ממודרן ואדמות נוספות.
עלויות:
השכרה של פלייסט של שוק לנד - 4 טיקטס לשבוע. (אני יודע שיש כאלה שיקרות יותר ויש כאלה שפחות אבל המחיר הוא אחיד לכולן).
השכרה של פלייסט של פאטצ' לנד מזנדיקר - 6 טיקטס לשבוע.
השכרה של פלייסט של לנדים זולות יותר - 2 טיקטס לשבוע(כמו מה שיש ב-M13 לדוגמא).
בשלב זה לא ניתן "לערבב" (כלומר לקחת לצורך העניין 2 לנדים שוק לנדס מצבע מסוים ושתיים מצבע אחר).
התשלום הוא מראש.

אני אשמח לשמוע פה מה דעתכם על הרעיון.
מי שמעוניין במשהו מוזמן לפנות אלי בפרטי.

מלאי נוכחי:

שוק לנדס - 4 טיקטס לשבוע:

4 Watery Grave
4 Sacred Foundry
4 Hallowed Fountain
4 Temple Garden
4 Breeding Pool
4 Stomping Ground
4 Godless Shrine
4 Overgrown Tomb
4 Steam Vents

פאטצ' לנדס ולנדים אחרות של מודרן - 6 טיקטס לשבוע:

4 Scalding Tarn
4 Misty Rainforest
4 Verdant Catacombs
4 Arid Mesa
4 Marsh Flats
4 Grove of the Burnwillows

לנדים נוספות - 2 טיקטס לשבוע:

4 Celestial Colonnade
4 Drowned Catacomb
4 Rootbound Crag
נערך לאחרונה על ידי kabanist ב 06/5/2013 , 23:24, נערך 9 פעמים בסך הכל.
אני הדורבן שקולע בזמן !
חבוב
Mr. Dude

שליחה על ידי חבוב »

המחירים שאתה מבקש גבוהים מאוד, עד כדי כך שאפשר כבר לקנות את הלנדים שמישהו שוכר ממך אחרי 3-4 שבועות באותו המחיר... לא פרקטי בכלל
It’s practically a rule that a ssason is awesome in Limited - LSV, Avacyn set review
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

מיוחד שעכשיו רוב האדמות במחיר רצפה(טייפ 2 לפחות) ואנשים משכירים דקים שלמות במחירים שאתה מציין....

אה כן,האדמות זה לא הקטע היקר היום....
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
jamanta
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי jamanta »

אני עם ניב לגמרי... תסתכל על המחירים...
הגודל אוהו קובע....
stav brener
מארגן טורנירים

שליחה על ידי stav brener »

jamanta כתב:אני עם ניב לגמרי... תסתכל על המחירים...
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

אני יודע בדיוק מה המחירים, המטרה היא לא שמישהו ישכיר אדמות לחודש, כי אז באמת הוא יכול באותו מחיר לקנות אותם בעצמו.
אני לא חושב שהמחיר הוא יקר, stomping ground לדוגמא עולה 7 טיקטס, כך שבמקום לקנות פלייסט ב28 טיקטס, אפשר לשכור אותם לשבוע ב-4 טיקטס. זה לא יקר לדעתי.
ברור שאם יש לך כסף כדי לקנות אותם, אין שום היגיון בלהשכיר.
בוא נניח שקנית דק בלי לנדים ויש לך עוד 10 טיקטס, 6 ילכו לשלם את עלות הכניסה לדיילי ונותרו לך עוד 4 טיקטס. אתה יכול לקנות לנד אחת ולשחק איתה, או לשכור פלייסט ולשחק עם פלייסט. מה עדיף?
לדעתי זה יכול להתאים לאנשים עם תקציב מוגבל שרוצים בעלות נמוכה לשפר את הסיכוי שלהם בטורניר מסויים או בשבוע שבו הם רוצים לקחת את הדק לסיבוב תחרותי.
אני לא ראיתי פה בן אדם אחד שמשכיר דק שלמה ב-4 טיקטס לשבוע, זה היה יותר בכיוון של 4 טיקטס ליום.
בכל אופן, אלו המחירים שקבעתי, מי שזה מתאים לו אחלה, מי שלא זה גם בסדר גמור.
אני הדורבן שקולע בזמן !
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

נוספו:
4 Scalding Tarn
אני הדורבן שקולע בזמן !
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

אני הדורבן שקולע בזמן !
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

נוספו:
4 Arid Mesa
אני הדורבן שקולע בזמן !
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

נוספו:
4 Misty Rainforest
אני הדורבן שקולע בזמן !
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

התווספו:
4 Verdant Catacombs
כעת יש את כל הפאטצ׳ לנדס
אני הדורבן שקולע בזמן !
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

בן לשים את הפוסט שלך בנושא השכרת קלפים בתור 'דביק'' נראה לי כמו ניצול כוח שלך כמוד...ואני חייב לציין שזה ממש ממש לא לעניין.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

עכשיו כדי לשים פורפורציות (וזה שעצבנת אותי שניצלת את הסמכות שלך) אני הולך לפרסם פה מחירים של cardbot (שידוע כבוט לא הכי זול בכלל באונליין) לכל הקלפים שרשמת פה-

watery grave-2.91
foundry-3.14
fountain-3.51
temple garden-4.75
breeding pool - 3.29
stomping ground- 3.86
Godless shrine- 2.81
overgrown tomb- 4.28
steam vents- 3
rainforest - 10.31
verdant- 10.72
arid mesa - 7.93
marsh flats - 6.57
grove of the -11.56
collonade - 5.47
drowned catacombs - 1.12
rootbound crag -1.82

ניתן לשים לב שלהשכרה אתה רוצה לפעמים כמעט פי 2 מהמחיר של קנייה של הקלף.
עכשיו לא יודע על איזה תאוריה אתה חושב שזה נכון לעשות, אבל חייב לציין שאין לי מילים.

כל המחירים למעט fetch lands (שאתה רוצה יותר מ50% מהמחיר של הקלף) אתה רוצה פי 2 מהמחיר שלהם.
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

אני חושב שטיפה פספסת את הרעיון שהמחיר הוא להשכרה של פלייסט (רביעייה), כי ממה שכתבת משתמע כאילו אני משכיר קלף אחד במחיר יותר גבוה ממה שהוא עולה לקנייה, וזה ממש לא נכון. אני חושב שפשוט לא קראת את הפוסט הראשי במלואו.
לגבי השוק לאנדס, כשאני קניתי אותם הם עלו יותר ואני חייב להודות שלא עקבתי אחרי המחיר שלהם אחרי שקניתי, והוא באמת ירד באופן משמעותי. אני אשקול להוריד את המחיר.
המחיר הסביר לדעתי להשכרה של רביעייה לשבוע הוא בערך מחיר קנייה של אדמה אחת. וגם אחרי ירידת המחיר של השוק לנדס זה פחות או יותר המחיר. אבל בגלל שאני רוצה להשאיר את זה פשוט קבעתי מחיר לפי סוג האדמה למרות שיש הבדלים גם בין השוק לנדס השונות.
מהו המחיר הסביר לדעתך?
לגבי עניין הדביק, אם משתמש היה פונה אלי עם נושא כזה שלו שאמור לתת שירות לחברי הפורום וגם לתת לו כמה שקלים על המאמץ ומבקש ממני להדביק אותו, אז הייתי נענה לבקשה.
ואני חושב שזה משהו שכן צריך להיות דביק.
הוא דביק כבר כמה חודשים, ואף אחד לא הביע תרעומת.
אבל בגלל שאתה רואה את זה כניצול סמכות, אני אוריד את ההדבקה של הנושא ואעלה סקר לעניין, על מנת להימנע ממראית עין של ניגוד עניינים.
וכל העניין הזה הוא לא ניסיון עושק כפי שאתה מנסה להציג אותו. זה אפילו די מעליב שככה אתה רואה את זה.
אני הדורבן שקולע בזמן !
Ward
Moderator

שליחה על ידי Ward »

המחירים סבירים לדעתי..
ארבעה עותקים של איזה לנד שצריך לדק באופן מיידי ולשבוע שלם נשמע אחלה.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

חישוב פשוט-
אנשים מלווים דקים שלמות (ששוות 500 טיקת בשקט) ב4-5 טיקת ליום, 5טיקת ליום שבוע זה 35 טיקת לשבוע. 35 מתוך 500 זה הרבה פחות מ25% אפילו של שווי הקלפים שמקבלים.

אתה מלווה קלפים בשווי 8 טיקת נגיד?(4דואלים של watery grave) ב4 טיקת לשבוע,זאת אומרת 50% מהערך.

ובן, איך אתה רוצה שאראה את הנושא אם לא ככה? כל הפוסט הזה הוא הרי שאתה רוצה להרוויח קצת כסף קל,כמו כל משהשכיר קלפים באונליין(כולל אותי) אז אתה כן מנצל את סמכותך ושם את זה כדביק.
למה לא הערתי עד עכשיו? למען האמת לא שמתי לב לזה, טעות שלי בהחלט.
יש פה כמה וכמה אנשים שמשכירים דקים כבר(שלי,דניאל ועוד) ואני לא רואה דביק אחד עליהם.
צר לי אבל אני לא מצליח להבין איך זה בכלל שאלה האם ת'רד שהוא נטו אמור לשרת את המטרה שלך ולא קשור לשום דבר בפורום הזה צריך להיות דביק, אין פה שום קשר ל"אני מנסה לחסוך לשחקנים כסף" או "מנסה לעזור לאחרים" מצטער לא קונה את זה, כל מה שאני רואה זה שאתה מנסה להרוויח קצת כסף קל (וזה סבבה,רק חבל שאתה לא מודה בזה) וכן יש תחרות ב"שוק" הקטן הזה, אז אני כן רואה את זה כניצול.
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

בוא נתחיל מהדבר הבסיסי של המתמטיקה שאתה מעוות, לקחת בתור דוגמא את השוק הכי זולה, וגם בה אתה מטעה עם המספרים.
לפי מה שכתבת watery grave עולה 2.9 , כפול 4 זה 11.6 , אם 4 טיקט זה בערך 50% מ-11.6 אז אתה מכיר מתמטיקה שאני לא.
אז אם אתה הלכת לדוגמה הקיצונית הזולה, אני אלך לדוגמא ההפוכה, grove of the burneillows עולה 11.5 לפי מה שכתבת, תכפיל את זה ב-4, זה יוצא 46. אני משכיר את זה ב-6 טיקטס, שזה בערך 13 אחוז. 13 אחוז לשבוע, זה נראה לי מאוד הוגן.
לגבי ה״תחרות״ שכתבת, אז יש בפורום הזה בערך ארבעה אנשים שמשכירים דקים, אתה, דניאל, שלי ואני. אבל אין מישהו שמשכיר אדמות, אז איך בדיוק להשכיר לנדים מתחרה עם להשכיר חבילות?
האמת שחשבתי גם לעשות פוסט של השכרות דקים שמקשר לפוסטרים של כל מי שמשכיר דק אונליין, ממה שראיתי אני היחיד שפרסם דק ליסט לחבילות וזה נראה לי לא רציני לעשות פוסט להשכרת חבילות שמקשר לעמודים שאין בהם אפילו את פירוט החבילה.
ואיך זה בדיוק מתחרה בך? מה יש מישהו שאומר לעצמו שהוא ישכיר דק לטורניר ואז הוא מחליט במקום זה להשכיר אדמות?
כסף קל? עשרים שקל יותר או פחות זה לא משהו שבאמת משנה לי משהו מבחינה כלכלית, אבל אני לא חושב שאני אמור פשוט לחלק אותם. יש גם סיכון מסויים שמישהו פשוט לא יחזיר.
יש אנשים שהשתמשו בשירות הזה, ויש גם אחרים שחושבים שהמחיר סביר.
אתה חושב שלא, זכותך.
אני הדבקתי את הפוסט הזה, כי זה לא נושא שאמורות להיות בו יותר מידי תגובות, אז הוא ישקע, וחשבתי שכדאי שייראו אותו. גם בשבילכם וגם בשבילי. עוד לא הבנתי למה זה כל כך מפריע לך, אבל כמו שציינתי עשיתי סקר ואם רוב האנשים חושבים כמוך הוא לא יחזור להיות דביק, ואז השליטה המוחלטת שלי בשוק המופקע של ההשכרות אונליין תגיע לקיצה.
אני הדורבן שקולע בזמן !
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

בן אם אני אשווה לאחרים(אפילו לא אלי כי אני לא נגעתי בנושא כבר כמה זמן) אז 13% זה מלא.

לגבי ההשוואה שלך של לנדים לדקים שלמות, אז בתוך כל דק כמעט ב100% היום אפשר להגיד שיש לנדים, ככה שזה כן קשור ועוד איך.
כמו שאני לא רואה פוסטים דביקים של אנשים ספציפים במכירות אז לא רואה סיבה שיהיה פה/ בטח ובטח ממוד שעושה על ת'רד של עצמו.

יפה יש לך את אותו ''סיכון'' כמו שלכל אחד שמשכיר יש, יש לך את אותו ''רווח קטן ולא רציני שלכל אחד יש, אז צר לי עדיין לא שכנעת אותי איך אתה לא מנצל את עניין המוד פה לטובתך.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

ובוא אוסיף עוד טענות-
תסביר לי למה אז לא שמת את שאר הפוסטים כדביקים? בפוסט של דניאל היה דקליסט למשל, אם זה באמת הדבר הרלוונטי(נשמע לי כמו תירוץ עלוב)
או את הפוסט של שלי שהציע כמה דקים בכמה פורמטים שונים?

תסביר לי איך זה שהפוסט שלך שונה ומגיע לו להיות דביק ואיך אתה לא מנצל את היותך כמוד כדי לקדם את הפרסום שלך?
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

כי לדעתי יש הבדל בין דק אחת להשכרה, לבין האדמות שרלוונטיות לכל מי שרוצה לבנות דק ויכול להשקיע בה קצת פחות כסף, ועדיין לא לפגוע בתחרותיות שלה לפרק זמן של שבוע. המטרה שלי היא שיהיו פה יותר אנשים שיהיו להם דקים שלהם. פשוט יותר כיף לי לשחק מול אנשים שאני מכיר.
ולשים דק ספיציפית כדביק זה לא נכון לדעתי, מה גם שאף אחד לא ביקש ממני להדביק פוסט כזה שלו.
אני כן חושב שצריך להיות פוסט שמקשר לכל הפוסטים של השכרות ואני מזמין כל מי שמשכיר ויש לו פוסט כזה לשלוח לי קישור אליו ואני אצור כזה פוסט.
לגבי ההדבקה, בוא נסכים שלא להסכים ועוד שבוע נראה מה תוצאת הסקר.
אני הדורבן שקולע בזמן !
שלח תגובה