PTQ born of the gods 16-11-2013 HAIFA התוצאות!

בפורום זה מופיעים סיכומי הטורנירים שהיו בארץ

מנהלים: Orb, Ward

שלח תגובה
Nairus
מארגן טורנירים
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

PTQ born of the gods 16-11-2013 HAIFA התוצאות!

שליחה על ידי Nairus »

תמונה

PTQ born of the gods התוצאות!
משתתפים 66!

התוצאות לפני הטופ8 (סוף סיבוב 7)

תמונה

הטופ8:
תמונה

תמונה

המנצח הגדול:
תמונה

הדק המנצחת:
תמונה

בנוסף נערכו 3 דראפטים מתוצרת מדנס!:
תמונה

תמונה

תמונה

לגבי הטורניר עצמו:
המקום לא היה מתאים לכל כך הרבה אנשים, והמיזוג לא היה מספיק למקום, לכן השתיה חינם בתחילת האירוע.
להבא, אני אדרוש את האולם הגדול עם המזגן האמיתי, או מקום אחר, בעלת המקום קיבלה את הרמז והתנצלה.

בנוסף:
נעלמו מספר פריטים!
כל מי שקנה מאריאל כף קלפים, אנא וודעו שלא הצטרפו קלפים נוספים לעסקה, צרו איתי קשר במידה ותרצו לשמור על אלמוניות 0529274729
בנוסף גם לגבי אלבום, ודק אידיאייץ כחולה-ירוקה-לבנה.

על אף הסעיף השלילי מעט, מקווה שנהנתם מהאירוע, אשמח לכל ביקורת נוספת, וכמובן מחמאות!

בברכה, הענק הגדול יותר - ניר.
אני לא סובל מסכיזופרניה, אני נהנה ממנה...
Skie
MTGil Wizard
יצירת קשר:

Re: PTQ born of the gods 16-11-2013 HAIFA התוצאות!

שליחה על ידי Skie »

יפה מאוד לראות דיווח כזה מעמיק ומענה למצוקת המזגן עוד מלפני שאנשים יכולים לכתוב על זה :)

יש לי הערה כללית לגבי השיפוט באירועים תחרותיים. לא הגיע הזמן שיתחילו לחלק עונשים על רעש והפרעות?
מחליף בוסטרים חדשים תמורת ישנים.
IS130
MTGil Apprentice
קיבל תודה: 1 פעם

שליחה על ידי IS130 »

תפסיק לדבר שטויות
היה טורניר ממש כיף שאורגן בצורה מעולה
לפני שאתה אומר שהיה צפוף, תראה לי עוד מישהו שהיה דוחף 66 שחקנים וחמש(!) שופטים לחדר קטן ומסריח כזה
ומי שהיה לו חם היה יכול להוריד את העליונית שלו (כי פאק, היו לפחות 30 אנשים שהחליטו שאם אנחנו באמצע נובמבר אז חורף, והמזג אוויר בחוץ לא רלוונטי) כי בתור בן-אדם מפונק שמעצבן הרבה אנשים שעובדים איתו ומדליק להם מזגן באמצע החורף, ממש לא היה חם אתמול
והדראפטים, כאילו וואו, מעבר לכיף של לשחק במשהו שפשוט רואים שהשקיעו בו, הוא גם באמת היה בנוי טוב ומאוזן והייתה תמורה פיירית לתשלום, חוויה מטורפת

נכון שהחברים שלי התכוונו להישאר עד 6 והיו חייבים ללכת ב3.5, ונכון שאני התכוונתי להישאר עד הסוף והייתי חייב ללכת ב7, ועדיין כולנו נהננו בצורה מטורפת ויצאנו בהרגשה של טורניר אדיר
לסיכום, כל הכבוד על המודעות העצמית, אבל הטורניר לא היה גרוע, בטח שלא גרוע כמו שתיארת אותו
עריכה:
איזה מצוקת מזגן? אני לא הרחתי אף אחד מזיע, ואומר את זה שחקן ליגת הטכניון שרגיל לשחק מתשע בערב עד אחת בלילה בלי מזגן ומכיר טוב את הריח... אני לא פונה ספציפית לאף מגיב כזה או אחר פה בת'רד, אבל זה שיש כמה אנשים מפונקים לא אומר שהייתה "מצוקה"
Moshe
MTGil Wizard

שליחה על ידי Moshe »

ברכות על המקום הראשון עומרי. מזל טוב !

כל הכבוד!

משה
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

היה טורניר מצויין, לא היו עיכובים והיה ממש כיף (הrepacks היה גאוני ממה שראיתי, לא יצא לי להשתתף לצערי)!

וכן אני מסכים...המקום לא מתאים לכמות גדולה כל כך של אנשים.

עומרי יא סבא זקן מזל טוב
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
BeautifulThrull
MTGil Apprentice

שליחה על ידי BeautifulThrull »

למה לא פרסמתם אתת התמונה שלי עם הבוסטרים על הראש
תמונה גאונית
Nairus
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי Nairus »

כל התמונות של הטורניר יעלו כאלבום בפייסבוק
אני לא סובל מסכיזופרניה, אני נהנה ממנה...
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

כל הכבוד על הנוכחות, היה מגניב לראות טורניר כ"כ גדול.
הערות:
1. כפי שרשמת, המקום לא היה מתאים להכיל כ"כ הרבה אנשים. לא היה חם במיוחד, אבל בהחלט היה צפוף, והרגיש דחוס. לא הבנתי מהודעתך אם בניתם על חדר אחר במקום, ובסוף קיבלתם את החדר שהיינו בו, אבל אם מראש הייתה ידיעה שזה החדר שנשתמש בו, אז היה ראוי לחפש מקום אחר. זו בדיוק הפריבילגיה שהפייסבוק מספק, לדעת מראש בערך מה תהיה הנוכחות. כמו כן באופן כללי הרגשתי שלא הכי נעים להיות במקום הזה, כשגם מצב השירותים החל מאמצע היום והלאה מאוד הפריע לי - לא היה נייר טואלט או סבון, וכל הרצפה הייתה מלאה בזבל.
2. מציע לחפש מקום בחיפה ולא בקרית חיים. אני לגמרי בעד לעשות טורנירים גדולים בצפון מדי פעם, אבל קרית חיים (או איך שלא קוראים לישוב הזה) זה לא חיפה, והעוד רבע שעה נסיעה שזה מוסיף לנסיעה גם ככה ארוכה אותי די ביאס, והייתי שמח אם הטורניר היה מתקיים במקום יותר מרכזי.
3. נוכחות שופטים טובה, היו מספיק שופטים ותמיד כשחיפשתי שופט היה אחד בקרבה שבא ושמח לעזור.
4. אתקן את ניב וארשום שזה לא מדויק לרשום שלא היו עיכובים, כי לדעתי את הטורניר התחלנו ב-10:30 ואולי גם יותר מאוחר מזה. בתור מישהו שהגיע ב-10:05 ויתכן שחיכו לי 5 דקות אני לוקח את חלקי באחריות על זה, ועם זאת, הרגיש לי בהתחלה שהיה אולי אפשר לתקתק את העניינים. לא זוכר מי היה על המחשב בהרשמה בהתחלה, אבל נראה לי שאולי היה כדאי לאמן אותו קודם ברישום או לשים מישהו יותר מנוסה. הרגיש לי כשניגשנו להירשם שזה לקח לא מעט זמן, ואולי גם משם העיכוב.
5. טיפ נקודתי לשופטים - לבדוק לקראת סוף הרישום מי לא מספיק, ולעזור להם לרשום. כשהערתי על זה לשופטים אכן נשלח שופט לעזור לילד בן ה-11 שישב לידי, אבל רוב העזרה התמצתה בלהסתכל על השחקן רושם, במקום לשבת לידו ולעשות זאת יחד עימו.
6. לא עשיתי חישוב של אילו קלפים היו בריפקס ולא שיחקתי בטורניר עצמי, אבל אם לחלוק את החוויה של חבריי שכן שיחקו בדראפט הזה, הם הרגישו שמחירו היה קצת מוגזם.
7. ניקיון - היה כדאי לנקות את חדר הטורניר מדי פעם. שמישהו יעבור עם שקית זבל וינקה טיפה. היה הרבה זבל על הרצפה.

זהו, אז הרבה הערות נקודתיות, אבל בתכ'לס חוץ מהנסיעה הארוכה והצפיפות שבעיקר פגמו בהנאתי (ו-3 שעות השינה בלילה קודם), הרגשתי שהיה מאורגן טוב ורץ חלק, כל הכבוד.

אור
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
שלח תגובה