שחקן של איזה מדינה נחשב שחר שנהר?

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

Moshe
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

Re: שחקן של איזה מדינה נחשב שחר שנהר?

שליחה על ידי Moshe »

.
נערך לאחרונה על ידי Moshe ב 17/5/2014 , 18:53, נערך פעם 1 בסך הכל.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

משה אין פה קשר לידידות קרובה, יש פה קשר להיגיון פשוט.
משה מאיפה אתה אומר את כל המילים האלה עליו מעניין אותי? יפה לדבר על מישהו ולנבל את הפה בלי להכיר אותו בכלל ובלי לדעת עליו באמת שום דבר.
אני יכול להעיד שהוא כן גר בארץ, הוא מטייל הרבה בעולם כי הוא משתתף בתחרויות, תסבירו לי מה ההבדל למשל בין זה למשל לשחר פאר שטסה מלא לחו"ל?

אסף זה גם נוגע אליך, שחר כעיקרון כן גר בארץ, הוא מבלה הרבה זמן בחול בטורנירים זה נכון.

נכון שאורי זכה(וכן אלישע בטופ 16) וגם מקרים אחרים שאיילון הגיע מאוד רחוק לא עזרו לcoverage במיוחד, אבל רע זה לא יכול לעשות זה בטוח.
תסביר לי אם זה היה מישהו אחר מהקהילה (עומרי\לא יודע מי) זה היה משנה משהו? איך בדיוק? אם הוא היה אומר "הקהילה ישראלית אחלה אנשים תנו לנו פיטיקיו חזרה"? תעשה לי טובה.

שלא תבינו אותי לא נכון, אני לא הכי 100% בעניין ששחר יהיה נציג ישראלי אבל כל הטענות שאתם מביאים פה אין להם שום היגיון והם לא באמת מסבירות שום דבר, אין פה כן או לא זה נטו לא אתי כל כך, ועובדה כמו שהצגתי שיש מקרים יותר "גרועים" מבחינה אתית שיש בטורנירים האלה. חוקית? הבן אדם גר בישראל, ישראלי לכל דבר, אין שום סיבה שלא ייצג את ישראל באליפות העולם.
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
Tomer Cory
MTGil Wizard

שליחה על ידי Tomer Cory »

Moshe כתב:ואני די בטוח שהמצודדים בשחר שיהיה הקפטן הם ידידיו הקרובים בארץ.
בחיים לא פגשתי אותו...
פשוט הטיעונים שלך כלכך לא הגיוניים ולא קשורים שזה כבר דיי עצוב...
oh my god they killed kenny!
Moshe
MTGil Wizard

שליחה על ידי Moshe »

.
Moshe
MTGil Wizard

שליחה על ידי Moshe »

תומר,
זכית בכרטיס לבחירתך, או לאירופה או לספרד.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

משה, שאני אבין - אתה אומר שאדם שכוחות הביטחון מחפשים באופן פעיל עובר באופן סדיר ותכוף בביקורת גבולות ולא נעצר? אני חייב לומר, זה נשמע לי מדאיג להחריד בהתחשב במציאות הביטחונית הישראלית.

וברצינות, אסף - התחרות בישראל כדי להגיע לגביע העולם מצחיקה ביחס לתחרות בארצות שקהילת השחקנים בהן מונה עשרות אלפים. אז יש מקום אחד פחות להתחרות עליו? אז אנשים צריכים להשקיע טיפה יותר מאמץ? זה עדיין הרבה פחות מהמאמץ שצריך להשקיע השחקן האמריקני או היפני הממוצע. מה היית אומר לטענה שהישראלים צריכים לקבל הרבה פחות slots בגביע, בגלל הקהילה הזעירה?

להתלונן שזה שהוא גר שנים באמריקה, או לא שרת בצבא נותן לו "יתרון" עליכם לא יעזור - באותה מידה אתם יכולים להתלונן על כל יתרון אמיתי או מדומה שיש למישהו עליכם: שהמצב הכלכלי שלכם לא מאפשר לכם לבנות חבילה, שהעבודה לא נותנת לכם חופש לטוס ל-GP, שלא נולדתם עם כישורי המשחק של אורי פלג, או שלא שלפתם את הקלף הנכון ברגע הנכון.

בואו נקטר במקום על האדם האחרון שזכה בלוטו - הייתי אומר שהוא השקיע הרבה פחות והרוויח הרבה יותר.
Moshe
MTGil Wizard

שליחה על ידי Moshe »

.
chaosblack
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי chaosblack »

משה, יש לי רעיון. בכדי למנוע הישנות של מקרים כאלו תפנה לחבר כנסת שאתה מכיר (בטוח יש כזה דרך חבר או משהו) ותציע לבטל את חוק השבות!

ככה אנשים שלא נמצאים במדינה לא יקבלו דרכון סתם כי הם יהודים ומותר להם ושחר יאבד את מעמד הקפטן נבחרת שלו [\צחוק מרושע].

כול פעם שאני רואה את העץ הזה אני חושב להגיב, כותב פוסט, סוגר את הדפדפן וממשיך ביום שלי. זה עצוב באמת. שירות צבאי לא קובע כלום, הוא לא רלוונטי לדיון. יש הרבה אנשים שלא ממלאים את השירות הצבאי שלהם מסיבות כאלו ואחרות. בירושלים לדוגמא יש שחקן, הוא חרדי, לא מגיע לו לשחק? לא מגיע לו להיות חלק מהנבחרת אם הוא יזכה?

מדובר בפאקינג משחק אם חוקים שרירותיים שקבעה החברה שיצרה את המשחק. לא מתאים לך תפנה אליהם. לא מתאימה לך התשובה, תחרים את המשחק ותקווה שיהיה לך אימפקט גדול מספיק כדי ליצור שינוי במדיניות. לחלופין את יכול לפנות לפעולות על בסיס לא חוקי, לא שאני ממליץ על זה. מה שבטוח מעגל האוננות הזה בפורום לא מועיל לאיש והוא בטח לא ישנה כלום.
Moshe
MTGil Wizard

שליחה על ידי Moshe »

.
Moshe
MTGil Wizard

שליחה על ידי Moshe »

.
Tomer Cory
MTGil Wizard

ריגשת.
chaosblack
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי chaosblack »

אז אני אגיד מזל טוב לזוכים. אקווה שישראל תופיע הרבה במצלמות ובתקווה תנצח בטורניר.

מעבר לזה? לא מזיז לי את הציפורן. לא סתם עשיתי שימוש בתיאור המקרה כ"מעגל אוננות". יש כאן שלושה עד חמישה אנשים שזה עושה להם רע והם מתדלקים את הפנטזיות אחד של השני שלמישהו באמת אכפת בוויזארדז מה הם חושבים והוא מוכן לשנות מדינויות עבורם.

רוצה מקרה? יש בחור יהודי (נקרא לו שחר לצורך הדיון, מדובר בדמות פיקטבית כמובן) יש לו פרו פויינטס כי הוא שחקן טוב. ההורים שלו עושים עליה. הוא הופך לקפטן של נבחרת ישראל במג'יק כי חוק השבות הוא דבר שבנמצא והוא הופך לתושב ישראל.
הוא לא מתגייס בגלל: דת \ מצפון \ בעיות גופניות \ בעיות נפשיות \ לא בא לו (מחק את המיותר לא שזה באמת ענייך או עניינו של אף אחד כאן)
מבין כול שלושת וחצי הטורנירים בארץ שבהם משחקים קונסטרקטד הוא לא מגיע לאף אחד כי הוא הגיע עם פרו פויינטס שנותנות לו העפלה אוטומטית ל PT הרלוונטי.
פריריליסים לא מעניינים אותו כמו שהם עלולים לא לעניין אנשים אחרים כי ככה.

מכאן נובע לא מגיע לו להיות קפטן. יסלחו לי מנהלים מראש (אם יפנו אלי אני אמחק). הדיון הזה מפגר והמקטרגים על שחר עושים שימוש ברטוריקה מפגרת. אני די בטוח שיש עוד שחקנים בקהילה שלא עשו צבא. אף אחד לא רודף אותם וגם הם לא חייבים לך או לאף אחד אחר במשחק כלום.
הוא לא "מייצג את המדינה" כי מדינת ישראל לא מכירה במג'יק כספורט כמו שהיא לא מכירה בפוקימון או בכול משחק אחר כספורט. באותה מידה הוא יכול לייצג את המזרח התיכון. ולימור לבנת או ביבי לא יתקשרו לברך אותו (אלא אם יבואן אחר או אחר יפנה את תשומת ליבם לאירוע ויגיד להם שיש שם הזדמות טובה לחשיפה אישית).

לסיום ובבקשה באמת די, שחר לא חייב כלום לאף אחד מכם. פגשתי אותו בערך שלוש פעמים והוא נראה כמו בחור נחמד. הוא קפטן כי הוא רשום במרשם האזרחים של מדינת ישראל כי כולנו יהודים מחוץ למסגרת המשחק אין כאן אף אחד שיכול לבקר אותו כי אף אחד מכם לא מכיר אותו ברמה אישית (אני בטוח שכולכם לדוגמא שונאים את בר רפאלי כי היא לא עשתה צבא). המדינויות של וויזארדס לא תשתנה, תתמודדו.

יום טוב.
ולזכור בבקשה:
Arguing on the internet is like running at the special olympics. Even if you win, you're still retarded
Moshe
MTGil Wizard

שליחה על ידי Moshe »

.
נערך לאחרונה על ידי Moshe ב 17/5/2014 , 18:54, נערך פעם 1 בסך הכל.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אתה באמת חושב שניצחונות בטורנירים בינלאומיים באים יותר בקלות מאשר ניצחון ב-WMCQ הישראלי, טורניר שדורש מה, חמישים נקודות כדי להעפיל אליו? לא תמצא שחקן בארץ שהשקיע יותר מאמץ, זמן ו״זיעה״ משחר.
Moshe
MTGil Wizard

שליחה על ידי Moshe »

.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אני חושב שה״חחח״ מראה לאן הגיע הדיון זה. ננעל עד להודעה חדשה, לפותח ה-thread יש סמכויות מנהליות ובמידה והוא מרגיש שהנושא לא מיצה את עצמו הוא מוזמן לפתוח אותו מחדש.
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

לאחר התייעצות עם נבידשי הוחלט לפתוח את הת'רד ולאפשר המשך הדיון.
עם זאת, יש הרגשה שהדיון מתקרב למחוזות של מיצוי, ולמרות שזו זכותם של המשתמשים להמשיך ולדבר כמה שבא להם על הנושא, ממליץ לטובתכם לנסות לגעת בטיעונים חדשים ולפחות להתנסח באופן ענייני.
ולגבי כל המגיבים שבמקום להגיב לגופו של נושא, מעליבים את הצד האחר ("חחח", "תפסיק לקשקש" וכן הלאה) - הודעות עם עלבונות נטו וללא תוכן ענייני יזכו באזהרות מעתה.

אור
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
Moshe
MTGil Wizard

שליחה על ידי Moshe »

.
Tomer Cory
MTGil Wizard

נכון, כי בן אדם שכבר מעפיל לטורניר, ישלם מאות דולרים בשביל כרטיס טיסה הלוך ושוב לישראל רק בשביל הסיכוי שתהיה לו האפשרות לבחור לייצג אותנו. logic.
Moshe
MTGil Wizard

שליחה על ידי Moshe »

.
שלח תגובה