הדרפטים במג'יק אונליין

זה המקום לדבר על כל דבר שקשור במג'יק ממוחשב, כולל מג'יק און-ליין (החלפות, בעיות טכניות, קלאנים, והודעות על אירועים שם), אפרנטיס, נטדראפט, מג'יק וורקסטיישן וכולי

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
kabanist
Moderator
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

הדרפטים במג'יק אונליין

שליחה על ידי kabanist »

כמו רובכם אני הייתי אנטי להצטרף למג'יק אונליין.
מה אני פראייר לשלם כסף בשביל קלפים אונליין ? , ובכן מסתבר שכן וזה משתלם.
כל מי שהוריד את התוכנה ומשחק בדקים מוכנים , זה מגעיל , אין כמו לבנות דק שלך.
בהוצאה מינימלית אפשר לבנות דקים לא רעים בכלל שמבוססים על מהדורה שמינית ואונסלוט בלוק.
ניתן לרכוש באתר וויזרדס משהו שנקרא טיקט אוונט או בעברית כרטיס השתתפות בארוע, העניין הזה עולה דולר לכרטיס.
למי שמתכנן לקנות בוסטרים זה טעות. בוסטרים קונים רק בשביל דרפט.
קלפים קונים בטיקטס. לדוגמא ככה בערך המחירים בשוק (זה שוק היסטרי , בבורסה יש פחות פעילות) : 2 ררים בשביל 1 כרטיס , 18 אנקומונים בשביל 1 כרטיס , 64 קומונים בשביל 1 כרטיס . תעשו חשבון ותראו שבערך בהוצאה של 50 שקל שזה לא הרבה למי שמוציא כסף על בוסטרים פיזיים, ניתן לבנות אחלה דק. יש לציין שיש קלפים שעולים יותר והנה מספר דוגמאות :
זעם האלים (ככה אומרים בעברית נכון ?) 13 כרטיסים
בירדס אוו פרדייס 8 כרטיסים
מעיל 3 , סוונה ליונס 3 , סטורי סרקל 3 וכו'

באנקומונים הנחשבים יותר הם דיאבוליק טוטר , rewind , ונקראטאאל ומגרים שנמכרים בערך בכרטיס כל אחד.
ברגע שיש לך דק אתה יכול לשחק מתי שאתה רוצה עם מי שאתה רוצה בחינם.
אין דבר כזה פרוקסי , ניתן לשחק רק עם קלפים שיש לך באוסף.
מערכת ההחלפות מאובטחת לחלוטין ואין שום סיכוי שירמו אותכם. חוץ מהעובדה שניתן לקבל/לתת 32 קלפים בהחלפה אז אם אתם קונים 64 קומונים עושים את זה בשתי החלפות כאשר את הטיקט אתם נותנים בהחלפה השניה.
יתרונות המערכת, ויש רבים :
התוכנה מאוד מהירה , זה לא כמו לשחק משחק כבד במולטי פלייר.
ניהול האוסף שלך מושלם. ניתן לראות תוך שניות איזה קלפים יש לך מאיזה סטים, מה חסר , מה יש פעמיים וכו'.
ניתן לעשות בדיקה לדק שבנית תוך שניות, לעולם לא תעבור יותר מדקה מהרגע שתפתח שולחן עד לרגע שמישהו יבוא לשחק איתך.
כאשר משחקים משחקים רגילים (לא טורנירים) אין הימורים והמשחק לכיף בלבד.
ישנם משחקי מולטי פלייר שבהם אפשר לשחק 2 על 2 בכל מיני וריאציות 3 על 3 וכו'.
יש מה שנקרא clan שזה מין חדר צ'אט לאנשים שמצטרפים לשבט (יש שבט ישראלי) ושם ניתן לצ'וטט ולראות מי מהשבט מחובר. נחמד מאוד.
ניתן לשלוח הודעה פרטית לכל משתמש מחובר (נהדר במשחקי מולטי פלייר).
ישנה מערכת דירוג דומה ל DCI , שאתה מקבל (או דירוגך מופחת) לאחר השתתפות בטורנירים. אין שום קשר לדירוג ה DCI שלך, הוא לא עוזר ולא גורע.
נמאס לך לשחק עם אפסים ? כנס לחדר ה 1700 ושחק עם אנשים ברמה גבוהה.

והדובדבן שבקצפת : הדראפטים...
יש דראפטים של מהדורה 8 שנפתחים כל 3 דקות בערך (דמיינו את עצמכם אומרים "שיו , איך בא לי דראפט עכשיו !!!" והופ הדרפט מתחיל.
הדרפאפטים הרגילים הם סינגל אלימיניישן יענו הפסדת סיבוב (סיבוב זה הטוב מ-3) הלכת, אבל היתרון בזה הוא שניצחת סיבוב קיבלת שני בוסטרים. מקום 3-4 2 בוסטרים, מקום 2 3 בוסטרים , מקום ראשון 4 בוסטרים.
בהתחלה זה קצת מתסכל עד שמבינים איזה צבעים עדיף לשחק ואיך בוחרים קלפים אבל תוך שבוע מתרגלים. יש גם טורנירים יענו איכותיים שזה סוויס.
מחיר דרפט הוא 3 בוסטרים , ושני כרטיסי השתתפות. יענו 45 שקל בערך.
הסוף לוויכוחים !!! אין שופט, המחשב קובע הכל.
בגלל שהקלפים הם אונליין וויזרדס שמים קלפים לא רעים בבוסטרים. יצא לי לקבל ציפורים לא מעט וזעם האלים פעם אחת. ררים טובים אחרים כמו זבל.
ומה שהכי טוב הוא שלאחר הדראפט אתה הולך לשוק ומוכר את הררים שקיבלת תמורת כרטיסים וקונה בכרטיסים בוסטרים לעוד דראפט !!! במילים אחרות דראפטים בחינם.
מחיר השוק של בוסטר הוא 4 טיקטס כאשר באתר הוא עולה 3.29 $ ולכן לקנות כרטיסים באתר ולקנות בהם בוסטרים בשוק זה טיפשי. אבל לקנות בוסטרים עם כרטיסים שקיבלת מקלפים שמכרת זה הגיוני.
אני קרוב להגיע למצב של מיחזור יענו שהדרפטים יחזירו את עצמם ובכל דרפט אני אצא עם קלפים שאפשר למכור כדי לשחק בעוד דרפט.
אופציה נחמדה שיש היא לממש סט. ברגע שיש לכם כל קלף מסט כלשהו ניתן לממש אותו, הקלפים יורדים מהאוסף הוירטואלי ונשלחים אליכם הביתה. אני לא רחוק מלהשלים את מהדורה שמינית. יש לציין שמשלוח הקלפים לביתך הוא על חשבונך וזה בערך יוצא 90 שקל.
ישנם קלפי פוייל וניתן לממש סטים של פויל יענו לקבל את כל הסט בפויל אליך הביתה.
יש גם טורנירים של sealed ו constructed.
יש דרפטים של מהדורות ישנות אך לפעמים צריך לשבת שעה וחצי בשביל דרפט של מהדורה ישנה ולא בטוח שהוא יצא לפועל כי אין שמונה אנשים שרוצים לשחק. מבאס.
אבל מהדורה שמינית ואונסלוט בלוק יש כל כמה דקות.

וכעת ליתרונות :
המשחק ממכר בטירוף ! ניתן לפשוט רגל תוך כמה ימים, תשימו לעצמכם גבולות בהתאם למצבכם הכספי.
חייבים כרטיס אשראי. ולא איזה פארש כי צריך כרטיס שמאפשר עסקות חו"ל.
מפסיקים לישון בלילה. אני כבר שבועיים מסתובב עם שני שקיות שחורות בעיניים.
אבל באופן כללי מומלץ מאוד. ואין הרבה ישראלים שנמצאים שם בגלל מדיניות ה"לא רוצה לצאת פראייר".
מג'יק אונליין זה אידיאלי לאנשים שגרים בחורים , כמוני לדוגמא , בכל שעה ניתן למצוא שותף למשחק.
וגם לשחקנים מתחילים שרוצים להתאמן במחשב כדי לא להפסיד בקביעות לחבריהם.

שורה תחתונה : מומלץ !!!

שכחתי לציין שיש חדר צ'אט של תמיכה ושם עונים על כל שאלה. מירודין עדיין אין אבל יגיע בנובמבר.

אשמח לשמוע תגובות מאנשים שנהנו לקרוא או לחילופין זה נורא שיעמם אותם והיה ארוך ומייגע. מי שחושב להצתרף לסיפור אני מוכן לענות על כל שאלה שלו, ולעזור לו להצטרף לשבט הישראלי.
ועוד משהו , אני יודע שהפוסט נשמע כמו איזה פרסומת של וויזרדס אבל זה ממש לא, אני פשוט נהנה מאוד מהתוכנה ואני יודע שהרבה אנשים פה יכולים מאוד ליהנות מזה אם יסכימו לוותר על כמה ג'ובות.
שכחתי לציין שהמשפחה שלי סולדת מאוד מהעניין והתחילו לקרוא לי ערפד שחי בלילה ולא יכול לסבול אור יום :lol: בקרוב אצלכם !!!
Mr. Serra
MTGil Wizard

שליחה על ידי Mr. Serra »

THAT IS SOOO LAME!! there's a free version of magic online called Apprentice. Its a bit different but its the same thing almost. You basicly get it at http://www.dragonstudios.com/apprentice/ and you can build decks on Anycraze.com, then click Apprentice Format and save it in your Deck folder inside Apprentice. You also need to download the Oracle update file on the same link, and save it in the apprentice folder. You can't play online Drafts, but you can play a regular magic game against an opponant of your choice.

For those who want to download and play, more Info is required to actually START a game online, but that's easy... I can give u the info online through ICQ/MSN messanger or somthing.
"Born with Wings of light and a sword of Faith, this Heavenly Incarnation combines both Fury and Purity"

-Serra Angel
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

אפרנטיס

שליחה על ידי kabanist »

אפרנטיס זו תוכנה מגעילה שצריך להיות מתכנת בשביל להצליח להבין מה קורה שם, גרפיקה מגעילה ובקיצור : ג'יפה.
לא הייתי נוגע בה עם חכה 17 מטר...
בכל מקרה הדרפטים זה הדבר הכי כיף בכל העניין ואין את זה שם !
Sinister
Almighty Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי Sinister »

אין דראפטים אבל יש netdraft.
אני נהנה מאפרנטיס, אבל היא באמת לא כזאת טובה. כלומר, אם אין לך את הכסף ל magic online או שאתה סתם רוצה לטחון משחקים בלי לשלם אגורה זה טוב לך.

אבל מצד שני, לא מעט יוצא לך כל מיני קלפים בדראפט שאתה מת שיהיה לך, אבל אין. וכששוקלים את magic online האופציה שאתה יכול לממש סט, ביחד עם העובדה שאתה מממן לעצמך דראפטים בעזרת מה שקיבלת כבר בדראפטים קודמים אתה מגיע למסקנה שזה טוב בהרבה מapprentice.

הבעיה היחידה שלי היא שאין לי הכנסה קבועה. יש לי כמה ג'ובות בבנק, אבל אני מפחד שאני אשרוף אותם תוך שבוע בזה. אם זה לא יהיה חצוף מדי מצידי, אני אשמח "לדעת קצת מספרים"... כמה כסף כבר הוצאת על זה? (אם אתה לא יכול לענות לי בפומבי, אני מאוד אשמח אם תענה לי בה"פ או דוא"ל או משהו)

גם אני רוצה לשחק.

איתמר
Beryl the Green
Tolarian Master
יצירת קשר:

שליחה על ידי Beryl the Green »

Apprentice is motly for playtesting decks and improving you play/draft skills. sure, its a program that doesnt do anything (it doesnt interact) but its still good once you get the hang of it
To see a world in a grain of sand and a heaven in a wild flower, hold infinity in the palm of your hand and eternity in an hour.
Yoav
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Yoav »

מספר שאלות:
1. אמרת שדראפת עולה 3 בוסטרים ו2 כרטיסים, כמה עולה כרטיס? מאיפה אפשר להשיג כאלו בחינם או שאי אפשר?
2. שאתה משלם 10$ לפתיחת חשבון מה אתה מקבל בתמורה?
3. מה אתה חושב על הרמה של השחקנים שם? בקיצור, קל או קשה שם בדראפטים?
4. לפי מה שרשמת יש מחיר קבוע לכל קלף, זה נכון או שאפשר ל"עשוק" שם אנשים?
5. אפשר להחליף/למכור קלפים דרך התוכנה עצמה?
מיצי מיאו
Wolfy
MTGil Wizard

שליחה על ידי Wolfy »

Is there a monthly cost?
It looks great, but my family doesn't like this sort of things...
The Cheshire Cat
MTGil Wizard

שליחה על ידי The Cheshire Cat »

זה סתם סיבוך להתחיל אוסף מחדש. וגם כשיש לך אוסף טוב, דק מעולה, וכל זה, מג'יק אונליין בעצם הופך את מג'יק לסוליטייר. הלך כל הריגוש שבפתיחת בוסטר, בלהרגיש בלאק לוטוס של מישהו שנתן לך להחזיק ביד, בלשחק מול יריב... ה"נגישות" כביכול של מג'יק אונליין לא בהכרח שווה את זה.
Lordanny
מארגן טורנירים בצפון
יצירת קשר:

שליחה על ידי Lordanny »

אני עונה בתור אחד הותיקים כבר במג'יק און-ליין.

Wolfy: אין הוצאה חודשית אחרי שיש לך חשבון שחק בחדרי הCASUAL כמה שאתה רק רוצה מתי שבא לך.
YOAV: . אמרת שדראפת עולה 3 בוסטרים ו2 כרטיסים, כמה עולה כרטיס? מאיפה אפשר להשיג כאלו בחינם או שאי אפשר?
* כרטיס עןלה דולאר אחד, ואפשר לקנות בחנות הONLINE של WIZARDS.
2. שאתה משלם 10$ לפתיחת חשבון מה אתה מקבל בתמורה?
* אתה מקבל קופון בשווי 10 דולאר לקנות בו כל מה שאתה רוצה, מהחנות שלהם.
3. מה אתה חושב על הרמה של השחקנים שם? בקיצור, קל או קשה שם בדראפטים?
* הרמה של השחקנים הטובים גבוהה מאד משחקים שם מקצוענים רבים, אבל בו זמנית הרמה נמוכה יחסית כיוון שיש המון שחקנים חלשים אז כן אפשר לפגוש ולהפסיד לקאי בודה או לבריאן קיבלר אבל הם כמעט לא משחקים שם כיוון שזה כבר לא ממש רוחחי הם משחקים בחרים מיוחדים לבעלי דירוג גבוהה, שאתה לא מחוייב לגשת אליהם.
4. לפי מה שרשמת יש מחיר קבוע לכל קלף, זה נכון או שאפשר ל"עשוק" שם אנשים?
המחיר של כל קלף הוא מה שאנשים מוכנים לשלם, המחירים נעים מהר מאד כלומר יצא קלף חדש והוא נחשב טוב אתה יכול למכור אותו בהרבה אחרי זמן מה המחיר יורד ואם מתברר שהקלף לא ממש טוב אז המחיר צונח.
בקשר ללעשוק כן זה אפשרי וזה קורה בעיקר לטפשים הכוונה היא שאתה מסמן קלפים שאתה רוצה מהאלבום שלו והוא עושה כנ"ל בשלך אם הוא סימן ציפור גן-עדן וזעם האלים ואתה סימנת DURESS ושלוש ISLAND ואתה תכתוב שאתה מאשר את העיסקה אז כן עשקו אותך ואתה מטומטם, אבל אם אתה מבין בהחלפות ומחירים אפשר לעשות רווחים נאים מאד. לי למשל היו המון החלפות רוחיות והדבר מאפשר לצבור קלפים וTICKETS ביעילות.
5. אפשר להחליף/למכור קלפים דרך התוכנה עצמה?
כמובן שאפשר, להחליף וגם למכור עבור פריטים בתוכנה, אם אתה רוצה ממש לממש את הקלפים אזי אתה חייב למכור אותם בE_BAY או שיטה דומה או לבקש שישלחו לך הביתה את הקלפים אם זהו סט שלם.

בנוגע לאפרנטיס, זו תוכנה שמאפשרת לשני שחקנים ל"שחק" את המשחק כאשר היא עצמה לא עושה שום דבר פרט לאפשר קיום תקשורת ועירבוב.
MAGIC ON_LINE היא עולם אחר לגמרי שם כל המשחק נמצא לפניך וכלול בתוכנה אתה לא יכול לדרוס חוקים או לשנות אותם אתה חייב לעבוד איתם.
אני עצמי עושה PLAYTESTING לפעמים בON_LINE וזה לא תמיד נוח כיוון שאתה חייב שיהיו לך כל הקלפים, אסור פרוקסיםאבל העובדה שאתה יכול להתאמן מול שחקנים מחול חבילות שונות ובכל שעה מפצה על זה רבות.

הייתי מבקש מSHEFER שיגיב כאחד מחסידי הAPPRENTICE והNET DRAFT שעכשיו משחק קבוע יחד איתי ואחרים בON_LINE.

מקווה שעזרתי
דני
Yoav
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Yoav »

בקיצור ולעניין:
שחקן שהוא לא פרו ממש אבל גם לא סקראב (כמוני למשל :D ) יכול לפתוח חשבון ולהשקיע בסביבות ה- 20$ ואז לשחק רק בדראפטים ולנצח בהם ואז הוא לא משלם יותר ורק מרוויח?
זה באמת ככה או שצריך ליהות שחקן ממש ממש טוב בשביל לנצח שם בדראפטים?
מיצי מיאו
Lordanny
מארגן טורנירים בצפון
יצירת קשר:

שליחה על ידי Lordanny »

אני חושב ששחקן כמוך יכול בקלות רבה לנצח בדראפטים בדר"כ.
תבין מקום ראשון יוצא ברווח של בוסטר והקלפים.
מקום שני יוצא ברווח של הקלפים.
מקומות שלוש וארבע מקבלים רק 2 בוסטרים ויחד עם הקלפים זה כמעט מכסה.
כלומר מספיק שאתה מסיים ב4 הראשונים אתה יכול להמשיך כל הזמן. (מתוך 8 שחקנים כל פעם)
הערכה שלי היא שאתה לא ממש תרצה מיד למכור שם את כל הקלפים שקיבלת בדראפט כיוון שאתה תרצה שיהיו לך קלפים שאיתם תוכל לשחק אחר כך בחדרי הCASUAL אבל תצטרך לפחות בחודשיים הראשונים להשקיע כ10-20 דולאר נוספים.

אגב אני מאד ממליץ ליצור קשר איתי אחרי שתפתחו חשבון אני יכול לתת לכם טיפים וקצת קלפים מתנה עד שיצא לכם לבנות אוסף משלכם.

דני.

אגב אמר KABANIST ושגה שכדאי לקנות TICKETS ואיתם קלפים, אני מאד לא ממליץ.
מנסיוני שלי כדאי לקנות 6 בוסטרים של נגיד 8TH ואותם למכור ב-23 TICKETS למרות ששילמת רק 19.74 עבורם כלומר רווח נקי של 3.5 TICKETS לעיסקה. ויש גם דרכים לשפר את העיסקה הזאת.
Yoav
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Yoav »

מחר אני מקבל ויזה משלי סוף סוף אז נראה לי שאני אתחיל בזה :wink: .
מקסימום אם אני לא יאהב את זה, אז לא הפסד כזה נורא.
מיצי מיאו
Lordanny
מארגן טורנירים בצפון
יצירת קשר:

שליחה על ידי Lordanny »

אני חושב שאתה תהנה מאד.
צור איתי קשר תחת השם SOTH. תמצא אותי בדר"כ בחדרי ההחלפות.
או שתרים אלי צילצול ואני אוכל לעזור לך ואלי לתת לך כמה קלפים וטיפים.
טיפ: אל תחליף שום דבר בשבועיים הראשונים כי כל החלפה שאתה תעשה אתה תצא בטוח בהפסד כיוון שהאווירה וערך הקלפים שונה מאד מהעולם האמיתי.
טיפ: אל תקפוץ ישר לדראפט, שחק קצת בחדרי הכיף, עד שתכיר את המנוע של המשחק יותר טוב, היריב לא יעזור לך באמצע משחק 1 על 1 והשעון נגמר פירושו שאתה מת!.
Yoav
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Yoav »

בסדר
אני בטח אתחיל לשחק בשבוע הקרוב
מיצי מיאו
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

איזה יופי

שליחה על ידי kabanist »

שמחתי לראות שהנושא מעורר תגובות ויש עניין מצד משתמשי הפורום.
לגבי הבחור שאמר שהוא מקבל ויזה , אל תפתח עדיין את השמפניה כי צריך לבדוק אם בויזה שלך ניתן לבצע עסקאות חו"ל...
לגבי הבחור שאמר שכדאי לקנות בוסטרים ולמכור אותם תמורת כרטיסים והוא צודק במאה אחוז. זה לא סותר את הרעיון המרכזי שאמרתי שהעניין הוא שמשיגים קלפים דרך הכרטיסים ולא פותחים בוסטר ומקווים לטוב. ניתן לנצל מכורי דרפטים (כמוני לדוגמא...) שצריכים כרטיסים כדי לממן דרפטים ואז המחירים יורדים משמעותית.
לגבי הבחור ששאל אם בהוצאה של 20 דולר הוא מסודר לכל החיים במג'יק אונליין, חד וחלק לא.
אם אין לך נסיון בדרפטים של הוצאה שמינית או אונסלוט הסיכוי שתעבור את הסיבוב הראשון בעשרת הדרפטים הראשונים שלך הוא נמוך וחוויתי את זה על בשרי.
זה מתסכל לשחק עשרה דרפטים ותוך דקות להפסיד חמישים שקל (בגלל השיטה שבסיבוב הראשון הפסדת, נגמר הטורניר עבורך). אבל , מה שמפצה על העניין הוא שכמעט בכל דרפט אתה מקבל רר ששווה 3 כרטיסים. כמו לדוגמא מעיל או blinding angel וכו' תוסיף לזה עוד איזה חמישה ררים שסביר שתקבל בטורניר ופחות או יותר כיסית חצי מההשקעה שלך בדרפט.
העניין העצוב הוא שאם בדרפט אתה לוקח כל רר שעובר לידך, תפסיד את הסיבוב הראשון בוודאות, כי אי אפשר לבנות דק נורמלי רק על ררים . כך שאתה בוחר אחד מהשניים : או שאתה מוותר על חלק מהררים תמורת קומונים ואנקומונים טובים שיעזרו לך לנצח ואז אתה לוקח סיכון שתצא מופסד, או שאתה עושה רר דרפט וסביר להניח שתכסה את ההשקעה אבל תפסיד בסיבוב הראשון. מיותר לציין שהדרך הראשונה היא הדרך הנכונה, כאשר אתה עובר את הסיבוב הראשון כבר זכית בשני בוסטרים וזה אומר שהדראפט הבא יעלה לך בוסטר אחד + שני כרטיסים (25 שקל) את הכרטיסים אתה משיג על ידי מכירת הררים מהדרפט והגעת להוצאה של 15 שקל לדרפט, מחיר טוב לכל נפש.
אבל שחקן מתחיל לא מוכר כל רר שמגיע אליו כי הוא צריך חלק בשביל לבנות דק לשחק בחינם. זה לא אותו דבר אבל חינם זה חשוב.
לפי דעתי אתה יכול להגיע למצב טוב אחרי הוצאה של 500 שקל , שניתן לבזבז במשך חמישה חודשים אם יש לך שליטה עצמית. שחקן שמשחק מג'יק כמה שנים יעשה חישוב מהיר ויגלה שהוא הוציא הרבה יותר על קלפים פיזיים.
לגבי מי ששאל כמה כסף הוצאתי על זה. אני זה לא דוגמא טובה כי יש לי בעיית הימורים שאני מודע אליה אבל לא ממש מטפל בה ולכן הוצאתי קצת יותר מחמש מאות שקל בחודש שזה ה מ ו ן . בייחוד אם אין לך כסף ספייר כמו במקרה שלי.
אבל , לפי מה שביררתי בפורום ניתן למכור את הסט של מהדורה שמינית בחמש מאות שקל בערך ואני לא רחוק מלסיים אותו ( יש לי את כל הקומונים ואנקומונים חסרים לי שלושים ררים שזה לא הרבה כי ניתן לקנות חלק מהם במחיר של 5 ררים תמורת שני כרטיסים ).
זאת אומרת שכאשר אממש את הסט אשלם דמי משלוח של 100 שקל ואמכור אותה תמורת 500 פלוס מינוס , בסך הכל הוצאתי 100 שקל על העניין ומדובר בשעות של הנאה צרופה למי שאוהב את העניין.
אני גם מאוד נהנה לשחק בחינם משחקי מולטי של שניים מול שניים (תשפשפו את הראש ותנסו להיזכר מתי עשיתם דבר כזה לאחרונה, במג'יק אונליין אפשר לעשות את זה מתי שתרצו) שיחקתי אני ועוד שחקן ישראלי נגד הגויים והניצחון מביא סיפוק רב.
עוד דבר נחמד הוא שאחת לחמישה דרפטים בערך יוצא לך איזה ציפור או זעם האלים שמכסים לך דרפט נוסף בחינם.
הרמה של האנשים גבוהה ויש הרבה חדשים כמו שנאמר פה כך שיש סיכוי לעבור סיבוב ראשון אם בוחרים קלפים בחוכמה. לנצח טורניר זה קצת יותר קשה וצריך ניסיון של ממש.
אני שיחקתי כבר קרוב ל20 דרפטים והכי גבוה שהגעתי זה לגמר. אבל 500 שקל 20 דרפטים זה 25 שקל לדרפט. אין דרפט פיזי במחיר כזה.

שורה תחתונה מומלץ לאנשים בעלי משמעת עצמית שידעו לרסן את עצמם ולא יתפתו לשחק עוד עוד עד שייחסם כרטיס האשראי שלהם.
Sinister
Almighty Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי Sinister »

הסיבה העיקרית ששאלתי כמה כבר הוצאת, כי אמרת שיש לך בעיה כזאת. וכמוני כמוך... כלומר, יש לי שליטה עצמית, אבל לא טובה במיוחד. לא כשזה בא למג'יק. אני מסוגל לשרוף לא מעט כסף בלי לשים לב על דראפטים.
מצד שני, חשבון הבנק שלי לא מנופח מדי, ואני מודע לזה. אז אולי אני אדע לשלוט בעצמי.
וכאן הבעיה שלי, אני לא בטוח לגבי איך אני אתנהג.

זה נשמע מאוד מפתה, וזה כבר כמה זמן שאני רוצה להתחיל לשחק מג'יק אונליין. אני רק צריך לסדר כמה דברים לגבי הוויזה, ומבחינה עקרונית אני יכול להתחיל לשחק. אבל אני עדיין לא בטוח לגבי זה לגמרי, כמה זה כדאי.

פרט לבעית ה"הימורים" שלי, קיימת בעיה של קלפים פיזיים. אני אוהב אותם. אז נכון שאפשר לממש סט, אבל אז אני מפסיד אותו במשחק. ובמצב היפוטתי שאני אבזבז יותר ממה שהקצבתי לעצמי, מן הסתם יהיה לי יותר שווה למכור את הסט בשביל לתפור את החור בכיס, אבל אז אין לי לא קלפים פיזיים ולא קלפים בתוכנה.

אז מה באמת עושים עם בעיה של הקלפים? כלומר, עדיף למכור אותם כדי לכסות הוצאות או להשאיר אצלך ולהינות מאוסף טוב (ואפילו אולי דקים אמיתיים טובים)?

אה כן, ועוד מילה לגבי הכסף - גם 500 ש"ח בחמישה חודשים יכול להיות הרבה.... :-?

איתמר, אוף גם אני רוצה מג'יק אונליין.
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

פתרון

שליחה על ידי kabanist »

תשמע ידיד המכור, אם אתה בעייתי בנושא הימורים ומג'יק כמוני אז אני מניח שגם לך אין בעיה לשבת מול המחשב 5 שעות בלי למרוט שערות מהראש.
והנה הפתרון לך :
יש אנשים שכל מה שהם עושים זה דרפטים - מוכרים מה שקיבלו בדרפט ושוב דרפט וחוזר חלילה. הכי מבאס זה לנסות להיפטר מקלפים כדי לממן דרפט ולכן ניתן לעשוק אותם.
ניתן לקנות מהם 20-25 אנקומונים בשביל כרטיס אחד (טיקט בז'רגון).
נאמר שקנית 10 פעמים 25 אנקומונים , יש לך 250 אנקומונים והשקעת 10 טיקטס.
ואז אתה מוכר 15 בשביל טיקט (לא חסר אנשים שקונים במידה ויש לך קלפים נורמלים).
נאמר שמכרת 10 פעמים יש לך 10 טיקטס ו100 אנקומונים.
תסתכל על זה ותראה שהשקעת כלום ויש לך מאה אנקומונים.
לוקח זמן עד שלומדים איזה אנקומונים אנשים רוצים לקנות (זומביפיי רץ חזק , דיאבוליק טוטר רץ יותר חזק לדוגמא) ואיזה אנקומונים לא מעניינים אף אחד וכך אתה יודע מה לקנות כדי שאנשים יקנו ממך אח"כ . ניתן ללמוד את התורה הזאת להערכתי תוך שבוע טיפ טופ.
תעשה את הסיפור הזה 100 פעם ויהיו לך ימבה קלפים בהשקעה של אפס.
הבעיה שלא תמיד יש אנשים שמוכרים 20 אנקומונים לטיקט ולפעמים כל הסיפור יכול להיות די מתסכל. בנוסף אסור לך ללכת לדרפט עם הטיקטס שקיבלת במכירה כי לא תוכל לקנות אחרים.
בקיצור אם אתה מסוגל להשקיע מזמנך ומעצביך בעניין הזה אתה יכול לנסות את השיטה הזאת.
אח"כ אפשר להתקדם ללקנות 3 ררים לטיקט ולמכור אותם 1 לטיקט.
אבל הסיפור הזה זה סבל מנסיון אישי. אני עושה את זה בכל מקרה כי אין לי יותר כסף לבזבז על הסיפור הזה.
אם לא הבנת את השיטה תשאל שאלה ספציפית אני אסביר לך, לא צריך להיות איינשטיין בשביל זה.
The Cheshire Cat
MTGil Wizard

שליחה על ידי The Cheshire Cat »

להחליף מאה פעם רק כדי לקבל קומונים ואנקומונים ולשחק בדראפטים על-מנת לקבל דברים שאחר"כ אתה מוכר כדי להשתתף בעוד דראפטים, כל זה שווה כדי שבסוף תוכל לקנות איזה דק ממוחשבת? כלומר, לא עדיף ללכת לאיזה כנס, להשקיע 150 ש"ח על דק עלפים ולשחק עם קלפים אמיתיים? הרי מה שרואים בתוכנה זה אותו דבר כמו להכניס למעלה במנוע חיפוש Black Lotus ולהסתכל... זה לא להחזיק אחד ביד..

לדעתי התוכנה הזאת פשוט לא שווה את זה. אם היא הייתה בחינם, בכיף. אבל יש אפרנטיס לדברים כאלה.
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

מה לעשות ?

שליחה על ידי kabanist »

לא יעזור כלום זה לא קלפים אמיתיים , ונכון שיותר כיף להחזיק ביד קלפים מאשר שיהיו לך קלפים באוסף דיגיטלי. אבל אם מה שאתה אוהב זה המשחק עצמו ולא קריטי לך להחזיק את הקלף ביד אז מג'יק אונליין זה אחלה דבר. כמה כבר אפשר לשחק נגד החבר'ה שגרים קרוב אליך שמשחקים את אותה דק כבר שנתיים ?
Sinister
Almighty Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי Sinister »

בתכלס מה שחשוב לי זה המשחק עצמו, לא רק הקלפים. במיוחד כשישנם רק, מממ... 2-3 שחקנים ביהוד והסביבה הקרובה, כולל אותי. בסופו של דבר אני מניח שאני אוכל לנצל ג'נקיז שיותר מכורים ממני ואולי אפילו להישאר יציב מבחינה כספית.

רק שאלה אחרונה לגבי הקלפים: אם יש לי שניים מכל קלף בסט (או יותר) אני יכול לממש פעמיים? אני יודע שזה נשמע טיפשי, אבל אני יותר מתכוון למצב שהשלמת סט ועוד נשארו לך כמה קלפים מהסט, זה מעלים את הסט לגמרי או רק אחד מכל קלף? כי אם זה מממש רק פעם אחת את הסט, זה אפילו יוצא מעולה. את הקלפים שאתה צריך אתה משיג יותר מפעם אחת כדי שתוכל לשחק איתם בconstructed, ואת השאר אתה שולח הביתה להתלהב מהם בטורנירים ובזמנך הפרטי.

בקיצור, נראה לי שאני אצטרף למשחק... לפחות ל"תקופת נסיון" של חודש. זה רק שאלה של זמן עכשיו :P

איתמר
שלח תגובה