תלונה אל מאסטר יודה

כאן תוכלו לברר מחירים, לשאול על כדאיות החלפות, וכל מה שקשור למסחר במג'יק אבל אינו ניהול עיסקה.

מנהלים: Navidshi, Orb

שלח תגובה
festerstormage
MTGil Apprentice
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

תלונה אל מאסטר יודה

שליחה על ידי festerstormage »

עשיתי איתו עיסקה הכל הלך לאט מצידי ואמרתי לו שעד שהקלפים שלי לא מגיעים שלא ישלח את הקלפים שלו, אחרי איזה שבוע שלחתי לו ברשום.
יומיים אחרי זה דיברתי איתו והוא אמר שהקלפים שלי הגיעו אליו ושהוא ישלח לי את שלו.
חיכיתי שבוע לא הגיעה, אמרתי נחכה עוד שבוע נחשו מה עדיין לא הגיעה.
אז שלחתי לו הודעה באיי סיי קיו והוא לו ענה לי, ככה כל יום כמאט שלחתי לו הודעות בפורום
ובאיי סיי קיו והוא עוד לא ענה לי.

מה אתם חושבים ????
בוב הבנאי rulls
Psycho Camel
The shepherd of the flock

שליחה על ידי Psycho Camel »

אוראל, ההמלצוות הרעות נגדך מצטברות :/
אתה נולד בוכה,רעב וערום. אחר כך הכל נהיה יותר גרוע.
lamootatarmzooian
MTGil Wizard

שליחה על ידי lamootatarmzooian »

משרד עורכי הדין גלזר ושות' המתמחה בהחלפות קלפים ופוגים

גאה לתת את שירותיו לחברי הפורום הנכבדים עד מאוד .

לפי סעיף ג21.31.21 חלק ב הדן בענייני משלוחי דואר בדואר רשום " אדם אשר קיבל דבר דואר רשום ולא אמר תודה לדוור מאבד את זכותו לשחק מגיק ולא כול שכן להשתתף בעסקאות מגיק מפוקפקות דרך האינטרנט. מכיוון שבעדות שנתת לגבי המצב האיש ששלחת לו את המג'יק בדואר רשום לא אמר תודה אין הוא זכאי לשם זכות בכלל (כולל חיים) וכמובן שאתה צודק!

היינו ממלצים לך להזמין אותו לעדות כעד עויין בבית משפט תחת אזהרה

כול הכתוב לעיל איננו יעוץ רשמי אלא רק המלצה לקבלת יעוץ רשמי נא לפנות למשרדנו על התודה גלזר ושות'
festerstormage
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

lamootatarmzooian כתב:משרד עורכי הדין גלזר ושות' המתמחה בהחלפות קלפים ופוגים

לפי סעיף ג21.31.21 חלק ב הדן בענייני משלוחי דואר בדואר רשום " אדם אשר קיבל דבר דואר רשום ולא אמר תודה לדוור מאבד את זכותו לשחק מגיק ולא כול שכן להשתתף בעסקאות מגיק מפוקפקות דרך האינטרנט. מכיוון שבעדות שנתת לגבי המצב האיש ששלחת לו את המג'יק בדואר רשום לא אמר תודה אין הוא זכאי לשם זכות בכלל (כולל חיים) וכמובן שאתה צודק!

כול הכתוב לעיל איננו יעוץ רשמי אלא רק המלצה לקבלת יעוץ רשמי נא לפנות למשרדנו על התודה גלזר ושות'
***what the f
בוב הבנאי rulls
Shivan Wurm
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Shivan Wurm »

כמה תלונות יש עליו?
מזל שעוד לא החלפתי איתו כלום :[
lamootatarmzooian
MTGil Wizard

אכן זו הסיבה שבגללה אתה נמצא במצבך העגום- כלומר אין לך חברה ובספק חיים..

מכיוון שאינך מתייחס להצעות אשר מגיעות מאנשי מקצוע מעולים בתחומם . ברור שמצבך קשה אך עם תשפר את התייחסותך יכול שיפור במצבך(לא תיהיה לך חברה אף פעם אבל אנשים ידברו איתך והיי חתול זה כמעט כמו הדבר האמיתי). :rendeer:
festerstormage
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

lamootatarmzooian כתב:אכן זו הסיבה שבגללה אתה נמצא במצבך העגום- כלומר אין לך חברה ובספק חיים..

מכיוון שאינך מתייחס להצעות אשר מגיעות מאנשי מקצוע מעולים בתחומם . ברור שמצבך קשה אך עם תשפר את התייחסותך יכול שיפור במצבך(לא תיהיה לך חברה אף פעם אבל אנשים ידברו איתך והיי חתול זה כמעט כמו הדבר האמיתי). :rendeer:
אולי תפסיק אם זה זה מעצבן :evil: :x :x :evil:
בוב הבנאי rulls
lamootatarmzooian
MTGil Wizard

אדוני הנכבד בתור נציג משרד עורכי הדין גלזר ושות' הרני לומר לך שתגובות אלו לא יקדמו אותך בחיים עם תרצה לשכור את שירותינו אולי נוכל לעזור לך(ושאני כותב אולי אני מתכוון לאולי כי אני שאמת שלא בטוח שיהיה ניתן לעזור לך במצבך העגום). במשרדינו תקבל טיפול מיוחד אשר ילמד אותך להתמודד עם החיים ויעזור לך ליצור קשרים עם אנשים ולא עם מכונות(אני צריך להדגיש לא תיהיה לך חברה אנחנו לא אלוהים) אבל לפחות יהיו לך חברים, חבר, ידיד , מכר או מישהו שיגיד לך שלום ברחוב שזה גם משהו. לקבלת טיפול פסיכולוגי ראשוני אנא התקשר ל08-6426452
ותבקש את סיגלית (פסיכולוגית ילדים בעלת המלצות חמות)ץ

בנוסף לפורום עזרה פסיכולוגית של תפוז לקבלת טיפול ראשוני

בתודה מראש(ובתקווה שתלמד לקבל ביקורת בונה)ושהיו לך חברים וכל טוב ד.גלזר. מנהל משרד גלזר ושות' :rendeer:
stitch
Zombie Maker
יצירת קשר:

שליחה על ידי stitch »

אני רואה את הפוסטים האלה ומחכה שאיזהנ מוד יגיע לפה, זוהי תכלית הספאם והעלבון. לא משנה מי כתב את זה.
Tsume
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Tsume »

lamootatarmzooian כתב:משרד עורכי הדין גלזר ושות' המתמחה בהחלפות קלפים ופוגים

gay... and y do u bublle around like u know anything?
הומואים
lamootatarmzooian
MTGil Wizard

מר צומי היקר ניכר לעיד שאתה סובל מליקוי קשה בדיבור ובמערכת הפסיכו רוטרית שלך באזור הקוטקס הקידמי.

מכיוון שנכתב בפורום זה טענת שווא משוללת כול יסוד שאנו לא עוזרים לאנשים בפורום ורק מותחים ביקורת ולכן... אנחנו נגיד לך בדיוק מה לעשות בשביל לפתור את בעייתך:

1.קבע תור אצל רופא המשפחה שיפנה אותך לפסכיאטר המחוזי אשר יבדוק את כשירותך לניתוח שינוי מי.
2. תשתה הרבה אלכהול ותשתדל מאוד מאוד לא להציב מראות בתחום מגוריך.
3. תתחיל לקחת פרופנולון (יקטין את הסיכוי שתמות מהתקף לב אם תראה את עצמך בטעות במראה)
4. בנוסף היינו מציעים לך לאכול מאכלים עתירי טירמין כגון גבינה עד אשר תקבל את המרשם הרשמי של פרוזק מהפסכיאטר המחוזי.

בברכה הקבוצה הירושלמית

נ.ב אתה יכול להתקשר ל055632718 לקבלת סיוע נוסף.
festerstormage
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

lamootatarmzooian כתב:מר צומי היקר ניכר לעיד שאתה סובל מליקוי קשה בדיבור ובמערכת הפסיכו רוטרית שלך באזור הקוטקס הקידמי.

מכיוון שנכתב בפורום זה טענת שווא משוללת כול יסוד שאנו לא עוזרים לאנשים בפורום ורק מותחים ביקורת ולכן... אנחנו נגיד לך בדיוק מה לעשות בשביל לפתור את בעייתך:

1.קבע תור אצל רופא המשפחה שיפנה אותך לפסכיאטר המחוזי אשר יבדוק את כשירותך לניתוח שינוי מי.
2. תשתה הרבה אלכהול ותשתדל מאוד מאוד לא להציב מראות בתחום מגוריך.
3. תתחיל לקחת פרופנולון (יקטין את הסיכוי שתמות מהתקף לב אם תראה את עצמך בטעות במראה)
4. בנוסף היינו מציעים לך לאכול מאכלים עתירי טירמין כגון גבינה עד אשר תקבל את המרשם הרשמי של פרוזק מהפסכיאטר המחוזי.

בברכה הקבוצה הירושלמית

נ.ב אתה יכול להתקשר ל055632718 לקבלת סיוע נוסף.
אולי תפרסם את היעוץ הפסיכיאטרי שלך במקום אחר
זה לא המקום

נ.ב.
ת-פ-ס-י-ק עם הספאם הזה אני בטוח שזה לא מעניין פה אף אחד על קבלת ביקורת בונה ורופא פסיכיאטר

נראה לי שאתה חייב דחוף אחד כזה !
בוב הבנאי rulls
JohnS
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי JohnS »

נראה לי שאייל לשם עישן משהו לא בריא, או שנתן לאח הקטן שלו (אם יש כזה) לרשום הודעות בפורום. בכל מקרה, הוא קיבל Conditional Ban משפר על השתוללות בפורום (עם כל הכבוד שלשם הוא שחקן מצויין ובחור על הכיפק, זה כבר עבר את הגבול).
הפלאפון שלי: 054-4685102
אני לא יכול לשנות לכם שם משתמש, רק Psibeast ו-Antrax יכולים. אני לא נותן עזרה בבניית חבילות!
אני לא יכול לאמת אותכם בלי לראות אותכם או סריקה של תעודה מזהה שלכם.
MasterYoda
Jedi Master
יצירת קשר:

שליחה על ידי MasterYoda »

הייתי מנותק די הרבה זמן, וגם כשנכנסתי זה היה רק לבדוק ה"פ...
FESTER אתה צרי הכי פחות להתלונן. "לאט מצדי"?! אני הייתי צריך לפצות אותו כי לא היו לי הקלפים שהיית אמור לשלוח! עברו אז לפחות שלוש שבועות. סלחתי. עכשיו סלח לי - שלח כתובת וגמור עניין. אם הייתה לי הכתובת שלך כבר מזמן הייתי שולח.
What does a gnome/kender/halfling say to a minotaur? Moo!
JohnS
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי JohnS »

אוראל - אני חושב שיכולת להשתמש בכתובת שרשומה על המעטפה או משהו. זו לא הפעם הראשונה שאתה שוכח דברים או מושך אותם מעבר למקובל. כשהיית צריך שאני אקח בשבילך קלפים מג'ני, ידעת טוב מאוד איך להתקשר אליי, אבל אם אתה צריך להביא לי את הכסף על הבוסטרים, אני מחכה כבר יותר מחודש וזה בסדר מבחינתך...
הפלאפון שלי: 054-4685102
אני לא יכול לשנות לכם שם משתמש, רק Psibeast ו-Antrax יכולים. אני לא נותן עזרה בבניית חבילות!
אני לא יכול לאמת אותכם בלי לראות אותכם או סריקה של תעודה מזהה שלכם.
שלח תגובה